Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.
Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Schulz » Чет, 25 серпня 2016, 20:52

may ну я ж написав вище:
Schulz писав: приходить мені додому якась постанова про адмін порушення і штраф! Ще не дивився, бо вдома не був


Копії протоколу, він мені ніякої не давав :confused

Ось приблизна схема "правопорушення" (соррі, художник з мене неважнєцкій)
Вкладення
малюнок.jpg

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » Чет, 25 серпня 2016, 20:57

Schulz писав: тільки-от тут зразок "для росії
"Ліва смуга" давно не модне порушення у нас...
Почитай, для початку
myzikk писав:Без записів з реєстратора то фількіна грамота буде :happy нажаль
Це тільки так здається ;)
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення myzikk » Чет, 25 серпня 2016, 21:00

Schulz писав:may ну я ж написав вище:
Schulz писав: приходить мені додому якась постанова про адмін порушення і штраф! Ще не дивився, бо вдома не був


Копії протоколу, він мені ніякої не давав :confused

Ось приблизна схема "правопорушення" (соррі, художник з мене неважнєцкій)
а податись з ними за допомогою +- такого формату:
16 травня 2011

До Комунарського районному суду
м.Запоріжжя,

адреса:69104, Запоріжжя, вул. Маліновського, 7

Позивач: XXXXX,


Відповідач: Багмут Микола Вікторович
інспектор ДПС роти №2
71600, Запорізька область, м. Василівка, вул. Лихачова, 2




Адміністративний позов
про визнання дій протиправними, визнання незаконною та скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення від 10.05.2011 р. AP1 № XXX

Постановою серія AP1 № 062939 від 10 травня 2011 року, винесеною інспектором ДПС роти №2 Багмутом Миколою Вікторовичем, на мене накладено адміністративний штраф в розмірі 425 (чотириста двадцять п'ять) грн. за нібито порушення правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність ч.2 ст.122 КУпАП.
Вважаю, що постанова, яку я оскаржую, є незаконною, несправедливою, такою, що суперечить нормам матеріального права та не відповідає вимогам норм процесуального права, а тому підлягає до скасування виходячи з таких міркувань:

1. Прапорщиком міліції Багмутом Миколою Вікторовичем було складено на мене протокол про адміністративне правопорушення серія АР1 № XXXX в частині порушення вимог п. 11.2 та п. 11.5 ПДР України, за що передбачена відповідальність ч. 2 ст. 122 КУпАП. Разом з протоколом мені було вручено Постанову в справі про адміністративне правопорушення AP1 № XXXX .
Слід вказати на те, що протокол про адміністративне правопорушення та постанова в справі не відповідають вимогам стст.251, 256, 280 КУпАП України. Це випливає з самого складу зазначеного правопорушення та обсягу доказів, які наявні у протоколі та постанові.
Прапорщиком міліції Багмутом Миколою Вікторовичем при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний був з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Також інспектор не ознайомив мене з моїм правами та обов’язкам відповідно до ст. 63 Конституції України та ст. 268 КУпАП.
В протоколі про адміністративне правопорушення серія АР № 2700697 вказано: "10.05.2011 року о 12 год. 39 хв. в с. Кам'янське керуючи автомобілем Renault д/н ВTXXXXАЕ на ділянці дороги маючи дві смуги в одному напряму рухався крайній лівой при вільній правій чим порушив(ла) вимоги п.11.2 11.5"

В ПДР України викладено наступне:

11. РОЗТАШУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ДОРОЗІ
......
11.2 Нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини.
......
11.5. На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).
......
Як видно з тексту п. 11.2 в ньому немає жорсткої регламентації руху транспортного засобу по відношенню до правого краю проїзної частини і він, радше, носить рекомендаційний характер. Тому його порушити фізично не можливо. А п. 11.5 взагалі не містить заборони руху транспортного засобу крайньою лівою смугою. Він стосується лише регламентації виїзду на крайню ліву смугу.
Отже, в жодному з перерахованих пунктів , а саме, в п. 11.2 та в п. 11.5 ПДР України, жодним чином не вказано про заборону руху транспортного засобу в крайній лівій смузі.
Також на даній ділянці автотраси дорожнє покриття правої смуги значно гірше, ніж лівої і я обрав більш безпечну полосу для руху.
З наведеного вбачається, що інспектором ДПС протоколом зафіксоване діяння, яке повністю відповідає вимогам ПДР, а тому є правомірним і не містить складу порушення.
Згідно зі ст. 254 КУпАП “протокол про адміністративне правопорушення складається у разі вчинення адміністративного порушення”. Як зазначалося вище, протоколом зафіксоване діяння, що не містить складу адміністративного правопорушення, а тому протокол складено в порушення ст. 254 КУпАП

2. Відповідно до статей 279, 280 КУпАП “посадова особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення повинна встановити чи було вчинено адміністративне правопорушення”. В даному випадку інспектором ДПС при розгляді справу не встановлювалося чи було вчинене адміністративне правопорушення.
Відповідно до ч.1 ст.8 КУпАП “особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, підлягає відповідальності на підставі закону, що діє під час і за місцем вчинення правопорушення”. Оскільки жодного правопорушення я не вчиняв, то притягнення мене інспектором ДПС до адміністративної відповідальності суперечить вимогам ч.1 ст. 8 КУпАП.

3. Статтею 268 КУпАП передбачено, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Вказаного інспектор не зробив, лише беззаперечно звинуватив мене в порушенні ПДР, тому я не мав можливості захищати свої законні інтереси, чим істотно порушив мої законні права на захист, саме тому я вимушений був звернутися за захистом своїх законних прав до суду.

Вважаю, що інспектор ДПС роти №2 Багмут Микола Вікторович не об'єктивно оцінив дорожні обставини, не знав правил дорожнього руху і сам протокол про адміністративне правопорушення складений безпідставно та з порушенням законодавства України. Свої дії вважаю правильними, про що зазначив у протоколі про адміністративне правопорушення у розділ : "по суті порушення".
Згідно з ч.5 ст. 288 КУпАП я, як особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняюся від сплати державного мита
Отже, складений на мене протокол АР1 № XXXX 10 травня 2011 року є незаконним, а винесена постанова AP № XXXX від 10 травня 2011 року підлягає до скасування.
Мною дотримано вимоги ст.287-289 КУпАП, щодо терміну оскарження постанови про накладення адміністративного штрафу в розмірі 425 гривень.
На підставі наведеного, керуючись ст.10 Закону "Про міліцію", ст.ст. 287, 288, 289 КУпАП,

Прошу:

1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження по справі.
2. Дії інспектора ДПС роти №2 Багмута Миколи Вікторовича визнати неправомірними.
3. Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності AP1 № XXXX від 10 травня 2011 року, винесену інспектором ДПС роти №2 прапорщиком Багмутом Миколою Вікторовичем с. Кам'янка, скасувати.
4. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п1. ст.247. КУпАП у зв’язку з відсутністю у моїх діях складу адміністративного правопорушення.
5. На судове засідання викликати інспектора ДПС роти №2 Багмута Миколу Вікторовича с. Кам'янка.
6. До винесення рішення у справі - призупинити дію постанови.
7. Стягнути з відповідача судові витрати по справі.

До позовної заяви додаю:
1. Копію позовної заяви ( на трьох аркушах). (3шт)
2. Копію протоколу про адміністративне правопорушення АР № 2700697 від 10 травня 2011 року. (3шт)
3. Копію постанови по справі про адміністративне правопорушення AP № 062939 від 10 травня 2011 року. (3шт)
Але звісно поправити під поліцію і внести деякі зміни)

І скарга:
СКАРГА

Звертаюсь до Вас з проханням провести перевірку обставин, викладених у даній заяві, з метою встановлення фактів службового підроблення, зловживання службовим становищем і подальшого прийняття відповідних заходів щодо винних осіб.
10 травня 2011 року, близько 12.30 год. я рухався по трасі Харків-Сімферополь на автомобілі Renault, д.н. ВТXXXXАЕ. На 328 км. в с.Кам'янське був зупинений працівником ДАІ, який представився як прапорщик Багмут Микола Вікторович,після чого повідомив нібито я порушив ПДР, рухаючись у лівій смузі, та став вимагати в мене документи. Я висловив незгоду з фактом порушення та передав йому документи для складання протоколу.
10 травня 2011 р. о 12.39 годині інспектором ДПС роти №2 прапорщиком Багмутом Миколою Вікторовичем складено протокол про адміністративне правопорушення АР1 №XXXX, передбачене ст. 122 ч.2 щодо мене за те, що нібито 10.05.2011 р. о 12.39 год. я рухався в крайній лівій смузі руху при вільних двох смугах, а також не виконуючи повороту ліворуч, або розвороту, чим порушив вимоги п.п. 11.2, 11.5 ПДР України.
Інспектор не роз’яснив мені мої права та обов’язки, передбачені ст.63 Конституції України та ст.268 КУпАП.
Протокол не відповідає нормам законодавства України: Відповідно до п.11.5. ПДР - «На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки)», п.11.2 ПДР – «Нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини». В даному пункті сказано лише про розташування транспортних засобів, і жодного посилання щодо заборони руху по крайній лівій смузі. Таким чином порушити пункти 11.2 та 11.5 ПДР неможливо, оскільки в ньому відсутня пряма заборона на вчинення будь яких дій.
Співробітником ДПС не правомірно звинувачено мене в порушенні ПДР - оскільки він прямо не забороняє рухатися в крайній лівій смузі, а лише визначає порядок розташування транспортних засобів на дорозі.
Крім того, під час складання пояснень до протоколу, інспектор здійснював відеоз’йомку. На мою вимогу, згідно ст.307 ЦК України: 1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру. припинити з'йомку інспектор не відреагував. З могу боку не було скоєно жодного правопорушення, тому відеоз'йомка здійснювалась незаконно.

Враховуючи вищевикладене,

ПРОШУ:

1. Провести службове розслідування по фактах порушення законодавства інспектором ДПС Багмутом Миколою Вікторовичем, що викладені у скарзі.
2. Прошу завчасно повідомити мене про місце та час розгляду моєї скарги. Бажаю бути присутнім під час розгляду моєї заяви, керуючись ч.5 ст.18 ЗУ «Про звернення громадян».


Додаток:
1. Копія протоколу АР1 №XXXXвід 10.05.2011 року.


16.05.2011 року
Ну це не слово в слово те, що треба але якщо стаття збігається я думаю +- розберешся, я завжди в таких ситуація зїзжаю зі словами шукаю місце для розвороту, а по їхнім придуманим матеріалам, показую скрін відповіді по офф запиту, що рух в крайній правій полосі не зобовязує, а рекомендується, навіть десь валяється роздруковані відповіді на запити, але то ще при старих перевертнях було :D

Більш детально читай на форумі ДК http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtop ... =57&t=8443
ну і без постанови нема чого гадати :angel
Востаннє редагувалось Чет, 25 серпня 2016, 21:06 користувачем myzikk, всього редагувалось 3 разів.
:p

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » Чет, 25 серпня 2016, 21:03

Schulz писав:may ну я ж написав вище:
Schulz писав: приходить мені додому якась постанова про адмін порушення і штраф! Ще не дивився, бо вдома не був
це було ще в 16:41 ;)
Копії протоколу, він мені ніякої не давав :confused
:facepalm
Та не повинно бути ніякого протоколу! ТИЦ

Коротше - побачиш постанову, створюй тему - будем розбиратися...
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення George734 » Чет, 25 серпня 2016, 21:05

Schulz писав: Але приходить мені додому якась постанова про адмін порушення і штраф! Ще не дивився, бо вдома не був.
Про що мова взагалі. Може то штраф за неправильну парковку :D :facepalm :shock

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » Чет, 25 серпня 2016, 21:17

George734 писав: Може то штраф за неправильну парковку
:beer :beer
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » П'ят, 26 серпня 2016, 07:13

myzikk писав: показую скрін відповіді по офф запиту, що рух в крайній правій полосі не зобовязує, а рекомендується, навіть десь валяється роздруковані відповіді на запити
Ця "відповідь" - шняга повна і може вплинути тільки на тупих мусорів.
По-перше, там одеські ДАЙці тупо відмазували МАЗ від ДТП.
По-друге, надавши такі "пояснення" вони перевищили повноваження, т.я. права такого не мали.
Ну і по-третє, з тих часів зміст п.11.2 змінився.
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Schulz » П'ят, 26 серпня 2016, 13:12

may знаходжусь на відпочинку, ще поки у тому ж Закарпатті, тому побачу пастанову не раніше понеділка. Хоча можу попросити, щоби мені пофоткали і скинули сюди, щоби ми могли ознайомитись :ninja
George734 писав: Про що мова взагалі. Може то штраф за неправильну парковку

а причім тут парковка? :shock

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Dexter » П'ят, 26 серпня 2016, 13:12

в таксістів шухер
Зображення
Work hard! Play hard!

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Doktor » П'ят, 26 серпня 2016, 14:35

Dexter, для цього є служба яку розформували, тому це не в їх компетенції
Пі по новому

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » П'ят, 26 серпня 2016, 15:01

Schulz писав: не раніше понеділка
10 днів з моменту отримання постанови!
may писав: Коли отримав, які цьому підтвердження?
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Schulz » П'ят, 26 серпня 2016, 16:51

Ну, соррі, я у відпустці. Мені також переривати всі плани і стрімголов летіти за постановою ну ніяк не виходить. Але в любому випадку, десять днів не буде, максимум 7 ;)

Каже батько, прийшов якийсь "корішок", на якому вказано штраф за адмін.порушення. Термін сплати 15 днів, але жодних мокрих підписів чи печаток нема, та ще й з якимись виправленнями і "затираннями", каже, з виду взагалі, якась "фількіна грамота" %)

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » П'ят, 26 серпня 2016, 17:04

Schulz писав: стрімголов летіти за постановою ну ніяк не виходить
;)
ХХІ сторіччя за вікном.
Як кажуть у Мордорі: хазяін - барін. Удачі!
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення myzikk » П'ят, 26 серпня 2016, 18:25

Dexter писав:в таксістів шухер
Зображення
Слати їх нахер, вони до таксі немають жодного відношення.
Для ідеалу з фішки знімаєш шашку(наклейку) робиш її просто білу або любого кольору і шлеш їх ще дальше ніж спочатку :D І нехай почитають ознаки таксі,
Раніше таксистів трусила транспортна міліція, вот вона мала право на перевірку тих документів, а її давно як розформували.
Тому уви :D
А колега з району таксист, вроді під оптимальним їздить, то коли були транспортна міліція, зупинили його ДАІ на той час і передали транспортникам, так він розбив фішку об асфальт і поїхав, інша справа була коли інший його колега їхав з пасажирами і його зупинили і передали транспортникам, тоді він мав штраф якийсь бо спригнути, що він не таксіст вже не можна було бо люди підтвердили що сідали в таксі.
:p

Аватар користувача
AndrewK
Повідомлень: 10065
З нами з: Пон, 26 вересня 2005, 10:30
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: SEAT Cordoba 2.0, Hyundai Getz 1.3 АКП
Номер: ВР0001КМ
Звідки: Зараз Львів
Дякував (ла): 150 рази
Подякували: 117 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення AndrewK » П'ят, 26 серпня 2016, 18:58

А оформити ліцензію релігія не розволяє?
Бруківка-гімно
Ненавижу тюнинг выхлопа.Эти звуки так же фальшивы, как улыбка проститутки. Д.Кларксон

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення myzikk » П'ят, 26 серпня 2016, 19:07

AndrewK писав:А оформити ліцензію релігія не розволяє?
Я думаю не дозволяє тому, що ціни на трансфер зміняться в сторону яка вас не порадує :D
У Львові офіційно їздить пару фірм, 086 якщо я не помиляюсь ті ланоси старі трупи і ті машини, що виграли тендер на аеропорті аеро експрес чи як їх там.
По 086 спілкувався з людьми казали, що ті ліцензії що в них є це все так фіктивно, просто засновник фірми в файних відносинах з іншими структурами :D Хоча можу помилятись, кажу що чув.

Нехай зроблять прозору і просту процедуру реєстрації, тоді я думаю тіньового бізнесу поменшає.
Про таксометри які прописані в законі я взагалі мовчу :D , в нас порядку ніколи не буде, ви що забули це ж країна чудес :D

p.s Інфа перевірена, купа однокласників тепер таксьори :D зі знанням закону і підзаконних актів :D :facepalm :beer
:p

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення myzikk » П'ят, 26 серпня 2016, 22:33

Вот я рахую адекватна робота поліції

ну і водій теж молодець.
Все чітко і по закону, машина стоїть з порушенням, момент порушення і особа не зафіксована - щасливої дороги :beer
:p

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Enter » П'ят, 26 серпня 2016, 23:36

Dexter писав: в таксістів шухер
Давно пора їх трохи взбодрити

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення may » Суб, 27 серпня 2016, 07:21

myzikk писав:щасливої дороги :beer
На штрафмайданчик (Стаття 265-2 КУпАП) ;)
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Діяльність ПС. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення myzikk » Суб, 27 серпня 2016, 10:09

may писав:
myzikk писав:щасливої дороги :beer
На штрафмайданчик (Стаття 265-2 КУпАП) ;)
ага, тільки постанова 1102 в якій описано порядок евакуації і виписка протокола, який вже не виписується :D , ну і це при умові якщо ТС сутєво заважає руху.
доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку,
що дозволяється виключно у випадку, якщо розміщення затриманого
транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху (якщо
розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає
дорожньому руху), в тому числі за допомогою спеціального
автомобіля - евакуатора. Про тимчасове затримання робиться
відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
У разі якщо розміщення затриманого транспортного засобу
суттєво не перешкоджає дорожньому руху, такий транспортний засіб
не може бути доставлений для зберігання на спеціальний майданчик.
Інше питання коли ти заблокував рух.
Так, що все таки щасливої дороги :sing :D
:p

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей