Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Техогляд по новому © - обговорим ?
Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sally » Чет, 17 грудня 2015, 12:16

cat-yellow, нє, ти почув тільки те, що ти хотів почути :D я кажу про те, що 5 штук зелених за ходячого трупа то перебор!!!! особливо з цим курсом що зараз! особливо якщо зарплата до курсу не прив"язана! це означає, що людина, щоб купити собі хоч якесь корито, щоб картоплю на зиму не на горбі носити, мусить собі багато в чому відмовити, в тому числі і в нормальному ровері :D , бо інакше вона не назбирає грошей! але от вона собі назбирала, купила, а їх кажуть: ану бігом поставила в гараж, ніфіг їздити на такому старому". підхід має бути такий: хочеш мати машину, ок май собі машину, але май на увазі, що якщо ти на ній їздиш, то будь добрий потратитись. а не "хочеш мати машину? а дулю тобі а не машину! їзди маршрутками!". ну і ти сам памятаєш як проходили ті техогляди?!?!?! що поламаних чи ще якихось там машин менше було? з чого ти взяв, що зараз ситуація зміниться? :D
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sally » Чет, 17 грудня 2015, 12:18

vovka писав: А от якщо їдеш без лампочки в фарі (або з ксеноном і т.п.) - зупинили, штраф, міняєш лампочку, нема лампочки - платний евакуатор на стоянку, і маєш час знайти лампочку.

Їдеш з чадящим мотором. Зупинили, платний евакуатор на стоянку, штраф.

Ричиш прямотоком.. Зупинили, заміряли децибели, штраф. Евакуатор.

Тонований не по нормі.. Все те саме.
зламався по дорозі? штраф - евакуатор!
перегоріла лампочка під роботою - штраф -евакуатор!
особливо якщо ти сам не вмієш того всього поміняти десь на дорозі - то подвійний штраф і евакуатор якможна далі, щоб запам"ятав!!! :D
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення vovka » Чет, 17 грудня 2015, 12:20

Sally писав: зламався по дорозі?
зламався по дорозі - став на обочині, і чекаєш евакуатор. а не їдеш далі :facepalm
Sally писав: перегоріла лампочка під роботою - штраф -евакуатор!
саме так. або пішком в магазин за лампочкою. взагалі то запасні з собою треба мати..
Sally писав: особливо якщо ти сам не вмієш того всього поміняти десь на дорозі - то подвійний штраф і евакуатор якможна далі, щоб запам"ятав!!!

саме так. це нікого не гребе.. викликай евакуатор до автосервісу.

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sally » Чет, 17 грудня 2015, 12:21

RULES писав: Тому або херачиш вийшовши з зони комфорту і стабільності і перекваліфіковуєшся туди, де норм платять(необовязково ІТ), або собі потрошкии не спіша працюєш і далі в тій сфері до якої звикла
за скільки часу звичаний тестер в айті назбирає на квартиру, нормальну машину, яка пройде техогляд і відпустку для всієї сім"ї? :D не забувай, що сім"я їсти хоче кожен день :D ну добре, давай спростимо задачу тільки до їжі і машини, яка пройде техогляд без питань? :D
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення RULES » Чет, 17 грудня 2015, 12:24

або попроси Поліцію, що допомогла замінити.
А взагалі в самій розвиненій в автомобільному плані країні - Німеччині є така крута штука як ADAC - добровільний автоклуб, фахівці якого рішають любі технічні проблеми
VAG вже не той

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення cat-yellow » Чет, 17 грудня 2015, 12:24

Sally писав: хоч якесь корито, щоб картоплю на зиму не на горбі носити
от чесно, маю таке автко в хаті
Таврон
коштує недорого (відносно)
запчастини - капєйкі
розхід - мєлоч

але ж люди кажуть - гамно, бо в Польщі Ауді за ті гроші дешева
але ж ніхто чомусь не каже, що в Польщі вона дешева не тому, що там такі малі ціни, а

тому, що на цьому авто:
- важко дотримуватись еконорм
- важко пройти ТО
- ремонтувати треба частіше (а ремонт не дешевий, що в нового, що в старого)
- менша надійність авто (більша ймовірність неочікуваних поломок)

і поляки, щоб не викидати ті машини - продають задешево...
бо перевагу надають варіантам "сів-поїхав", нехай не в лімузин, а дешевий Б клас, але аби їхало...

німці сплавляють шрот полякам, поляки українцям - від того і ціни такі.... щоб справити...

тут на Мерсах з двіглом 2.8 їздять хіба що ті трохи заможніші... а в нас школота, бо мерсюка того старого можна вхяти за 3 копійки

Аватар користувача
Sviatoslav
Повідомлень: 1032
З нами з: Вів, 29 вересня 2015, 18:22
Стать: чоловік
Авто: UA бляхи
Номер: файний
Звідки: Галичина
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sviatoslav » Чет, 17 грудня 2015, 12:25

У цій суперечці повністю підтримую cat-yellow, хоч і на Польщу дивлюсь як на збільшений на карті Львів :D оскільки там дуже багато наших тепер...

Незнаю нарахунок допомоги суспільству із сторони Михайла, оскільки фактів немаю, але не ниттям варто жити. Бути за кордоном не = зрадити країну чи ще щось там подібне.

Михайло має чітку позицію, впринципі як і в мене в останні роки. Я люблю країну, яку творять люди, але ненавиджу державу, яку творять чиновники зазвичай.

Так от творити країну можна з будь-якої точки світу на карті. Не забувайте про емігрантів по всій земній кулі. Якщо б не їхні банальні перекази валюти в країну в тому числі - курс був би не 25 за бакс :sing
cat-yellow писав: підганяю потреби під можливості
і працюю над тим, щоб тих можливостей було більше

Думаю усім з цих слів нам варто взяти приклад.
І доречі, якщо хтось думає, що в IT працюють самі вумні, то Ви точно навіть не цікавились наскільки об'ємна ця галузь і навіть не знаєте, що там себе зможе знайти майже кожен, тут лише бажання зазвичай до змін немає.

Думаю зараз каміння в мене полетить, але вже зафіксовані в компаніях Каліфорнії жінки, які їм на аутсорсі з Росії пишуть простенькі проги на пайтоні у віці 56 років.

Темка недавно мною створена стосовно IT Вам у поміч (для роздумів). Всім мир :beer
Востаннє редагувалось Чет, 17 грудня 2015, 12:30 користувачем Sviatoslav, всього редагувалось 1 раз.
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sally » Чет, 17 грудня 2015, 12:27

vovka, Вовка, ти що з дуба впав? :facepalm який в дупу евакуатор?! в мене недавно пробило колесо, то шиномонтаж, який знаходиться ПОРУЧ, взяв 170 грн за те, що вони зняли його, залатали і поставили назад! за 5 хв роботи!!! ти стільки заробляєш? :D це нормально взагалі? а ще на евакуатор може затягнути? ще додати 300 грн? щоб лампочку поміняти?!?!?! менше категоричності! ми перепрошую не по німецьких дорогах їздимо, на цих дорогах машини розвалюються прямо на ходу! відходять контакти, відвалюються деталі, пробиваються колеса ітд. то ти пропонуєш почати з того, щоб за це більше платити?? оце я і називають підходом здупистрони!
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення cat-yellow » Чет, 17 грудня 2015, 12:28

Sviatoslav, спасибі за підтримку :beer , хоч розумію, що не один такий :-)

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sally » Чет, 17 грудня 2015, 12:30

cat-yellow писав: німці сплавляють шрот полякам, поляки українцям - від того і ціни такі.... щоб справити...
ціни не від того в нас високі, а від того, що половина ціни йде державі! до чого тут шрот чи не шрот? хто би купував шрот, якби за ті ж гроші купив щось новіше?! де логіка? :D
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення RULES » Чет, 17 грудня 2015, 12:31

Sally писав:
RULES писав: Тому або херачиш вийшовши з зони комфорту і стабільності і перекваліфіковуєшся туди, де норм платять(необовязково ІТ), або собі потрошкии не спіша працюєш і далі в тій сфері до якої звикла
за скільки часу звичаний тестер в айті назбирає на квартиру, нормальну машину, яка пройде техогляд і відпустку для всієї сім"ї? :D не забувай, що сім"я їсти хоче кожен день :D ну добре, давай спростимо задачу тільки до їжі і машини, яка пройде техогляд без питань? :D
звичайний тестер - то Мідл. тобто зп-шка в районі 1000-1600$. при зарашньому курсі, якщо +- скромно жити(як і решта людей), це дає можливість спокійно і ціленаправлено відкладати по 800-1000$ в місяць. тобто за 9-14 місяців можна цілком назбирати на нульцевого Логана чи тим більше Ланоса, який преспокійно буде ще дуже довго проходити ТО.
В розвинених країнах беруть авто ціною не більше ніж 6-12 повних зарплат. ці авто якраз легко вкладаються в зп тестера
VAG вже не той

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sally » Чет, 17 грудня 2015, 12:33

RULES, :D я шось забула чи в тебе є сімя..
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення vovka » Чет, 17 грудня 2015, 12:33

Sally писав: в мене недавно пробило колесо, то шиномонтаж, який знаходиться ПОРУЧ, взяв 170 грн за те, що вони зняли його, залатали і поставили назад! за 5 хв роботи!!! ти стільки заробляєш? це нормально взагалі? а ще на евакуатор може затягнути? ще додати 300 грн? щоб лампочку поміняти?!?!?! менше категоричності! ми перепрошую не по німецьких дорогах їздимо, на цих дорогах машини розвалюються прямо на ходу! відходять контакти, відвалюються деталі, пробиваються колеса ітд. то ти пропонуєш почати з того, щоб за це більше платити?? оце я і називають підходом здупистрони!
:facepalm

Все вірно. Пробила колесо - сама міняєш на дорозі на запаску і їдеш в шиномонтаж. Нема запаски - це твої проблема.. викликаєш і платиш евакуатору (взагалі дякую скажи що в нас можна і на тросі тягати, тоді можна дешевше позвонити колезі шоб потянув). Пойми, що несправна машина - це ТВОЇ проблеми. Немає грошей - їзди в маршрутці - це ЗНАЧНО дешевше!
Не наражай не небезпеку інших учасників дорожнього руху своєю несправною калимагою :facepalm


Оце суть наших людей.. Як комусь шось сильно треба то плював він на правила і всіх інших (я підозрюю що і європейці на це залюбки б плювали якби їх за це не грали).. І поки за це не будуть жостко грати - діла не буде і Європа нам не світить.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення cat-yellow » Чет, 17 грудня 2015, 12:37

vovka писав: Оце суть наших людей.. Як комусь шось сильно треба то плював він на правила і всіх інших (я підозрюю що і європейці на це залюбки б плювали якби їх за це не грали).. І поки за це не будуть жостко грати - діла не буде і Європа нам не світить.

тихесенько так, не породжуючи нового витку полеміки плючанусь...

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 17 грудня 2015, 12:37

vovka, та кому ти доводиш ? :facepalm :shout :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Sviatoslav
Повідомлень: 1032
З нами з: Вів, 29 вересня 2015, 18:22
Стать: чоловік
Авто: UA бляхи
Номер: файний
Звідки: Галичина
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Sviatoslav » Чет, 17 грудня 2015, 12:52

cat-yellow, точно не один, та просто це правда, ось і все :beer
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.

Аватар користувача
vedeney
Повідомлень: 74
З нами з: Чет, 27 травня 2010, 18:15
Ім'я: Vedeney
Стать: чоловік
Авто: Clio, Camry, Soul, Alltrack
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення vedeney » Чет, 17 грудня 2015, 12:57

Maniak716 писав: так, і ні
якщо людині не вистачає на московську/дрогобицьку ковбасу, то що заборонити їй купляти навіть сосиски???
якщо вже спускаємося на цей рівень, тоді ковбаса це машина, сосики це мопед, ровер, громадський транспорт...
Заводи в країні стоять, а кругом одні програмісти!

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення Morozov » Чет, 17 грудня 2015, 13:05

vovka писав: Не наражай не небезпеку інших учасників дорожнього руху своєю несправною калимагою
Це популізм !
Статистика каже що незалежно від наявності процедури ТО, кількість ДТП по цій причині зменшується і взагалі ДПТ через несправне авто є рідким явищем, за цей рік по Україні 57 випадків.
Робити всім водіям гемор у виді ТО і додаткові витрати через 57 аварій на рік (причому не факт що ці авто мали українську реєстрацію ;) це міг бути і шрот на пл бляхах який там пройшов то :facepalm ) це [цензура].
Зображення

Аватар користувача
vedeney
Повідомлень: 74
З нами з: Чет, 27 травня 2010, 18:15
Ім'я: Vedeney
Стать: чоловік
Авто: Clio, Camry, Soul, Alltrack
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення vedeney » Чет, 17 грудня 2015, 13:06

andreyclk писав: Запропонуй варіанти роботи від 12тис грн (500 уо) без авто
п.с.Я розумію коли тобі поза 30-ть ти чогось добився а от тобі 18-ть ...
12 для того, щоб було на ремонт старого корча. А може 8 але не за кермом і без ремонту? га?
Заводи в країні стоять, а кругом одні програмісти!

Аватар користувача
vedeney
Повідомлень: 74
З нами з: Чет, 27 травня 2010, 18:15
Ім'я: Vedeney
Стать: чоловік
Авто: Clio, Camry, Soul, Alltrack
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Техогляд по новому © - обговорим ?

Повідомлення vedeney » Чет, 17 грудня 2015, 13:11

Morozov писав: Це популізм !
Статистика каже що незалежно від наявності процедури ТО, кількість ДТП по цій причині зменшується і взагалі ДПТ через несправне авто є рідким явищем, за цей рік по Україні 57 випадків.
Робити всім водіям гемор у виді ТО і додаткові витрати через 57 аварій на рік (причому не факт що ці авто мали українську реєстрацію ;) це міг бути і шрот на пл бляхах який там пройшов то :facepalm ) це [цензура].
воу воу... якщо через плівку хтось не побачив що з ліва їде машина, то це проблема в плівці чи ненадання переваги у русі?
якщо засліплений ксеноном збиває пішохода на обочині, то це до несправності?
якщо тормоза ледь схоплюють, то збивши на пішохідному переході пішохода ми це зараховуємо до технічної несправності? чи несправність це тоді коли машина тупо на дорозі розвалилася?
А якщо новіша машина не мнеться в гівно при ударі, і адекватно себе поводить у критичних ситуаціх. Невже це також не впливає на безпеку і кількість виживших при аваріях?
Заводи в країні стоять, а кругом одні програмісти!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей