Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Викрадено номера
Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення Dexter » П'ят, 28 жовтня 2016, 22:54

g0nzales писав: А в той час на твоїх номерах роблять пограбування, вбивство або інший злочин, свідки запам'ятовують його і ти матимеш "веселий" період часу.

+++, і треба буде ой як довго пояснювати шо ти просто передбачлива людина і на всякий випадок зробив копію номерів і навіть не викликав копів на викрадення
і слідчий або суд стрясуть з тебе не мало грошей за то шоб "повірити в твою історію"

мир :D :beer
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення Vasiliyyy » Суб, 29 жовтня 2016, 07:28

Та перестаньте: отак прям вкрали номери, щоб злочини чинити. І для того взяли саме номери Майселфа, а сотні інших викрадених блях - ні-ні, їх не можна на пограбування %) :D

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення g0nzales » Суб, 29 жовтня 2016, 08:50

Vasiliyyy писав: отак прям вкрали номери, щоб злочини чинити
Ну не знімати ж номері зі "своїх" машин на районі, коли якась чужа тачка випадково підвернулася
Myself писав: коли я хрін-зна де зранку вийду до машини
Зняли, зробили гоп-стоп і скинули номера. А хто винуватий? Зальотний Myself!

This is a work of fiction. Names, characters, businesses, places, events and incidents are either the products of the author's imagination or used in a fictitious manner. Any resemblance to actual persons, living or dead, or actual events is purely coincidental. :D
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення topper » Нед, 30 жовтня 2016, 17:18

Співучасники, номери - це державна власніть ! Відповідно нехай держава переживає шо їх вкрали!!!
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення САХАР » Нед, 30 жовтня 2016, 19:57

Вчора вечором польска тачка під вікнами ще з номерами була а ранком дивлюся вже без.Мою не рухали.Побачив власника-говорю нумери ющ скренчіли-відповідає що поліція юж була і вшистко добже.Що там добже то він напевно по дорозі додому взнає.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення Dexter » П'ят, 13 січня 2017, 00:26

багато тексту, але дієвий спосіб наказати крадуна номерів
В ніч з 2 на 3 січня у наших гостей, які приїхали з Польщі на Новий Рік були викрадені номерні знаки. І був залишений номер телефону куди звернутись...
Гроші довелось переказати, так як люди поспішали додому в Польщу і не було ні часу, ні можливості робити нові номерні знаки, тим більше це громадяни Польщі. Потім вони сказали де знаходяться номери. Були вони дуже близько, під балконом в снігу.

Після цього я одразу подзвонила до оператора!!! (466, рекомендую всім так робити) і оформила скаргу на шахрайство (так і потрібно оператору казати), пояснила ситуацію, повідомила номер куди переказала гроші, час, суму і сказала що для підтвердження маю електронний чек. Дуже втішило, що номер одразу заблокували (за що дуже дякую Київстару)
Подзвонила на гарячу лінію банку з якого переказувала кошти (поповнювала своєю карткою). Описала ситуацію і спитала, як можна повернути їх назад (наприклад, як помилковий платіж). Така процедура існує. Потрібно їхати в банк, з паспортом та ІПН, писати заяву. Є нюанс, гроші можна повернути поки їх не використали, або хоча б залишок, проте гроші були вже переказані на інший номер.

Через 3-4 години я зателефонувала від подруги на номер на який переказали кошти. Слухавку підняла жінка. Я представилась представником "МЕТРО", розповіла про розіграш який був, сказала що головний приз вона не виграла, але для неї є втішальний подарунок - фен. Що ми можемо його надіслати поштою або вони можуть особисто забрати в Метро. (Зробила то для того, щоб взнати або адресу або хоча ПІБ цих «чесних людей»). Дама представилась…

Заявдяки такому сайту http://nomerorg.com/allukraina/lastName вдалось дізнатись її дату народження, і прописку. Знайшла і в соц. мережах її сторінку, де дата народження співпадає з ім'ям.

Потім я передзвонила до злодія і сказала повернути гроші, він почав сміятись. Сміявся він до моменту, поки я не сказала ПІБ дружини, дату народження і що піду напишу заяву в поліцію. Почула багато матюків в свою сторону, погроз, що я не з тими зв'язалась і т.д.

Потім пан знову мені телефонував, казав, щоб розблокували його номер, тоді він поверне нам гроші, я сказала, що перше гроші, а тоді номер (хоча його розблокувати неможливо) йому потрібно йти писати заяву з паспортом в Київстар, чого він робити точно не буде). Він сказав, що я поступаю УВАГА!!! нечесно(!!!), що він нам номера повернув. Потім знову погрожував, матюкав і т д.

Хочеться, щоб люди які опиняться у подібній ситуації, обов'язково блокували номери (номер дружини, доречі, теж заблоковано), щоб хоч не могли користуватись вкраденими грошима. І робити це потрібно одразу, поки не скинули кудись гроші ну і звісно після того, як ви знайдете свої номерні знаки).
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 13 січня 2017, 09:11

Dexter, все дуже ладно , аєоа: як вона дізналася номер ,на який були в подальшому переказані кошти ? :sing
Ну і спробуй хоча б себе знайти в тій базі "номерорг" :sing :D :D
Я не кажу , що така історія - анріал , але сам вважаю , що хтось вправляється в епістолярному жанрі :shout :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення sashanova » П'ят, 13 січня 2017, 09:28

Я не кажу , що така історія - анріал , але сам вважаю , що хтось вправляється в епістолярному жанрі
1000%..ради сміху попробував знайти по тому сайті себе, вже вів всі дані (з іншого боку якшо є всі дані то нашо там шукати :happy ) вибиває завжди одне і теж
Извините, таких абонентов в базе данных нет

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 13 січня 2017, 09:35

sashanova, спробуй по ПІБ , але москальською :sing :oops
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Викрадено номера

Повідомлення sashanova » П'ят, 13 січня 2017, 10:15

s
ashanova, спробуй по ПІБ , але москальською
пробував і так і так, і місто вибирав..вобщем бавився хвилин 5 ніц..ніхто мене не знає :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей