Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Сів п'яний за кермо - плати
Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 01 червня 2016, 08:54

AVP_6 писав: ожен з нас працює для того щоб заробляти гроші і коли тобі вдається заробляти більше ти ніколи від того не відкажеся, альтруістів нема а тим більше в міліції
тобто , ти апріорі згоден йти на злочин , лиш би заробити побільше ?
:sing
Ні , таки цій країні пороблено і влада тут ні при чому :cry
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення vovka » Сер, 01 червня 2016, 09:08

AVP_6 писав: то вже 100 разів тут обговорювали, для людей в яких зарплата 3-4к (середня) і теперішній штраф не малий, а для "мажорів" і 10к поф
зато мажорам не [цензура] якщо права таки заберуть на рік.

Має бути адекватний штраф (100 000 і тп. - це дурниці, такого не треба робити. штраф має мати виховну мету, а не провокувати людину до самогубства або злочину щоб дістати ті гроші) але обов'язково разом зі штрафом також позбавлення прав на деякий термін.

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення andrewdor » Сер, 01 червня 2016, 09:34

Liuskywalker писав: тобто , ти апріорі згоден йти на злочин , лиш би заробити побільше ?
Ти живеш десь в Монако? Бо в Україні 80-90% весь час порушують закон, щоб заробити побільше.
Просто один іде з зброєю в банк, а другий мутить з ЗП, податками, і т.д.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 01 червня 2016, 09:37

andrewdor, я живу в Україні .
ок , давай замутим голосувалку тоді - я не порушую закон , щоб заробити більше . Хто ще ?

П.С. І да , спина не свербить , крила не ростуть чомусь :sing
Востаннє редагувалось Сер, 01 червня 2016, 09:39 користувачем Liuskywalker, всього редагувалось 1 раз.
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 09:38

Liuskywalker писав: тобто , ти апріорі згоден йти на злочин , лиш би заробити побільше ?
не зовсім так, я собі знайшов роботу яка дозволяє мені працювати не порушуючи закон, тому це питання скоріше треба задати тим хто пішов на роботу в міліцію, вони мають бути не готові іти на злочин, але на жаль сам розумієш яке у них ставлення до закону впринципі - вони царі над законом

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 09:40

Liuskywalker писав: тоді - я не порушую закон , щоб заробити більше
платиш всі офіційні податки (з зарплати, з прибутку, ПДВ і тд)?

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 01 червня 2016, 09:41

AVP_6 писав: це питання скоріше треба задати тим хто пішов на роботу в міліцію, вони мають бути не готові іти на злочин, але на жаль сам розумієш яке у них ставлення до закону впринципі - вони царі над законом
ну ти ж сам писав , що з новими копами ти ще не стикався , то чому відразу ярлики авторитетно вішаєш ? :sing
А може і вони так само
AVP_6 писав: собі знайшов роботу яка дозволяє мені працювати не порушуючи закон
і їм цілком і повністю вистачає з\п ,яку платять ? :sing :roll
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 01 червня 2016, 09:42

vovka писав: штраф має мати виховну мету, а не провокувати людину до самогубства або злочину
А що - свідомо сідати бухим за кермо - хіба не потенційний замах на вбивство чи завдання каліцтва (собі чи іншим)?
Крім того, абсолютна більшість тих, хто винен гроші, не йдуть красти, щоб віддати борг, а навпаки, вживають заходів, щоб уникнути сплати боргу.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 09:43

vovka писав: зато мажорам не [цензура] якщо права таки заберуть на рік.
так само поф як і на штраф, повір в мрео рішаються інші права легенько і для того є купа варіантів при бажанні і наявності коштів
vovka писав: позбавлення прав на деякий термін.
оце єдине правильне рішення, тоді менти не будуть зацікавлені брати на лапу ібо ніхто не даватиме бо не буде за шо, я наприклад не дам 10+к за то шоб не забрали права, а той хто готовий буде дати то принципово не дасть ментам а порішає інакше (тіж американські, чеські і тд права) ;)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 09:44

Liuskywalker писав: ну ти ж сам писав , що з новими копами ти ще не стикався , то чому відразу ярлики авторитетно вішаєш ?
А може і вони так само
справді не правильно висловився, точнішу буде сказати шо я думаю шо 99% спокусяться на хабар і напевно я би так само спокусився тому і не вибирав таку роботу, та і гляньте на нових депутатів - думаєте хтось з них не взяв бабло на голосуваннях, а це ідея та сама тільки тарифи різні :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 09:49

Vasiliyyy писав: А що - свідомо сідати бухим за кермо
та зрозумійте всі шо високий штраф то тоже не поганий варіант, та по суті люба міра наказання за пянку за кермом це правильно, але вона має бути продумана так щоб не було можливості маніпуляції з тим в копів
от я наприклад поки не бачу як реально можна без маніпуляцій зі сторони копів наказувати порушників за пянку
хороший варіант приватні клініки але там тоже буде рішатись за гроші результати, хіба може мегадорогі ліцензії але то тоже не знати чи перевірка не порішається

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення myzikk » Сер, 01 червня 2016, 10:00

AVP_6 писав:
Vasiliyyy писав: А що - свідомо сідати бухим за кермо
та зрозумійте всі шо високий штраф то тоже не поганий варіант, та по суті люба міра наказання за пянку за кермом це правильно, але вона має бути продумана так щоб не було можливості маніпуляції з тим в копів
от я наприклад поки не бачу як реально можна без маніпуляцій зі сторони копів наказувати порушників за пянку
хороший варіант приватні клініки але там тоже буде рішатись за гроші результати, хіба може мегадорогі ліцензії але то тоже не знати чи перевірка не порішається
Згоден, в першу чергу треба на наукову нормальний котролюючий орган, а то там навіть з журналістами можуть при закритих дверях любий "попісяти" чи "здати кров", :shout :confused
:p

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення vovka » Сер, 01 червня 2016, 10:10

Vasiliyyy писав: А що - свідомо сідати бухим за кермо - хіба не потенційний замах на вбивство чи завдання каліцтва (собі чи іншим)?
то потенційно.. теоретично.. за "теоретично" в тебе заберуть права і якийсь профілактичний штраф який в принципі має бути більш-менш адекватний щоб його можна було сплатити практично (навіть якщо від багато всього відмовишся). Дивлячись на суми штрафів закордоном треба брати до уваги доходи. Навряд чи десь є таке коли штраф за п'янку становить 50 чи 100 мінімальних зарплат.

От як когось покалічиш тоді вже є інша шкала покарань (в тюрму можна сісти запросто). То різні речі - теоретично і практично.
Vasiliyyy писав: Крім того, абсолютна більшість тих, хто винен гроші, не йдуть красти, щоб віддати борг, а навпаки, вживають заходів, щоб уникнути сплати боргу.
звідки така статистика ? питання в сумі. Одне діло бути винним 1000 грн, інше 100 000 чи мільйон.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Сер, 01 червня 2016, 10:13

vovka писав: Має бути адекватний штраф (100 000 і тп. - це дурниці, такого не треба робити. штраф має мати виховну мету, а не провокувати людину до самогубства або злочину щоб дістати ті гроші) але обов'язково разом зі штрафом також позбавлення прав на деякий термін.
чим не адекватний штраф 10 к грн? пити буде менше, статистика з буховими за кермом зашкалює, але більшість проти підвищення штрафів :shock
тільки недавно в темі про дтп був відос про авді на кільці ВВ /кн. Ольги що тротуар пропахала, бмв біля шувару і тд і тп

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення vovka » Сер, 01 червня 2016, 10:16

xxfOxx писав: чим не адекватний штраф 10 к грн?
тут були пропозиції в 100 000.

А 10 це ще підйомна сума. Але все одно.. Штраф це фігня. Забрати права - це набагато більше покарання. Ну особисто для мене було. Штраф би сплатив, а от залишитися без прав не охота.

Тому цілком достатньо і відносно підйомної суми штраф але обов'язково забирати права на певний термін.
Востаннє редагувалось Сер, 01 червня 2016, 10:18 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення xxfOxx » Сер, 01 червня 2016, 10:17

vovka писав: то потенційно.. теоретично.. за "теоретично" в тебе заберуть права і якийсь профілактичний штраф який в принципі має бути більш-менш адекватний щоб його можна було сплатити практично (навіть якщо від багато всього відмовишся). Дивлячись на суми штрафів закордоном треба брати до уваги доходи. Навряд чи десь є таке коли штраф за п'янку становить 50 чи 100 мінімальних зарплат.
треба просто штрафувати, а не так як копи в 99% випадків проводять бесіду, нахріна та бесіда :surprised.
Щось тільки як почали штрафувати всіх і вся за непропуск пішоходів на переході, тільки тоді почали зупинятись, як почали за телефони штрафувати то і дтп було менше, а зараз в одній руці телефон, в другій ще щось і їздять [цензура] :facepalm
vovka писав: 10 це ще підйомна сума. Але все одно.. Штраф це фігня. Забрати права - це набагато більше покарання. Ну особисто для мене було. Штраф би сплатив, а от залишитися без прав не охота.
ну та там прогресивна шкала, перше - рік і 10к, друге, третє більше. Хоча я б робив перше і далі тупо права анульовуються взагалі навсЄгда, хіба можлива перездача років так через 5 повністю з нуля
Востаннє редагувалось Сер, 01 червня 2016, 10:19 користувачем xxfOxx, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 01 червня 2016, 10:19

vovka писав: звідки така статистика ? питання в сумі. Одне діло бути винним 1000 грн, інше 100 000 чи мільйон.
Статистика, хоч і незначна, з приватної юридичної практики: за останні, скажімо, 3 роки з 25-30 осіб (фізичних і юридичних), котрі винні кошти (від 5000 то 5 000 000грн.) жоден не пішов на злочин заради повернення боргу: людина або позичає, їде на заробітки, щоб віддати гроші, або тупо каже: не маю де взяти гроші і все, або придумує юридичні хитрощі щоб уникнути повернення боргу. Звичайно, бувають люди, які через борг можуть щось собі зробити, але таких, на мою думку, зовсім незначний відсоток і це люди з нестійкою психікою.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 01 червня 2016, 10:21

vovka писав: ут були пропозиції в 100 000.

А 10 це ще підйомна сума.
Теж вважаю, що на перший раз можна впаяти 10-20 тисяч (це не космічні суми) - то типу в якості попередження, а на другий раз забирати права.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 10:32

Vasiliyyy писав: Теж вважаю, що на перший раз можна впаяти 10-20 тисяч (це не космічні суми) - то типу в якості попередження, а на другий раз забирати права.
ти впевнений що цей перший раз в тебе буде справедливий?
але шо вам доказувати, кожен сам рано чи пізно то зрозуміє, і тоді не будете тут таке писати, коли вас знов почнуть всіх підряд зранку зупиняти шоб просто понюхати, і коли почнуть залякувати, розказувати і тд, може хай не вас так інших недосвідчених водіїв, які можуть бути вашими родичами чи друзями, та і взагалі чи хочеться коли кудись їдеш шоб тепер зупиняли
але я бачу нема тут шо пояснювати, хочете вернути стару систему то хто вам мішає, єдине добре шо ні вас ні мене ніхто не слухає, тому вже як буде так буде, але моє ІМХО - це бред

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Сів п'яний за кермо - плати

Повідомлення AVP_6 » Сер, 01 червня 2016, 10:34

чи може вам розказати як менти ловлять в центрі з пивом молодих людей забирають телефони в райвідділі і дзвонять батькам шо їхні діти з наркотою попались, батьки в паніці + відсутності звязку з дитиною ідуть і сумашедші суми відвалюють а коли дитину відпустили то виявляється шо просто за пиво взяли де штраф 51грн.
чим воно не подібно - та сама маніпуляція з законом

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей