Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
цікаве і на мою думку не справедливе ДТП
Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення Refrugurator » Чет, 06 жовтня 2016, 13:32

То вольво, їздить просто жесть як.
По левицького вниз, біля повороту на тершаківців, летів в правій смузі, прямо на повороті летить мені в праве крило, ледь відторможуюсь, аж речі в багажнику полетіли. Та сама історія дальше на повороті з левицього на конопницької. Жестяк одним словом

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення pikach00 » Чет, 06 жовтня 2016, 13:35

CAT, ото тебе бомбануло. Видихай 8-)

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення Stuff » Чет, 06 жовтня 2016, 14:09

pikach00, "абаснує" хіба суд по тій справі, мені чисто поxeр якби що і я не бачу логіки у вигороджуванні того вольво ;)
количество слов не определяет качество речи...

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення scrap » Чет, 06 жовтня 2016, 15:04

Stuff писав: Думається мені що десь після ДБК або кільця Зелена-Батальна є знак головної дороги і наврят чи є знак що вона закінчується десь якраз біля Пікассо...
Прошу дати відповідь лиш в адекватних людей.
Від ДБК або Батальної є ряд перехресть, і дія знаку "Головна дорога" закінчується після першого перехрестя.
Stuff писав: Якщо на виїзді із двориків на початку Наукової з боку Стрийської нема такого знаку то що, тепер можна виїхати на трьохрядку і бути правим бо ти був праворуч виходить
виїзди, дворики (тобто прибудинкові території) - це не є перехрестя в тому числі "Т" подібні.
Востаннє редагувалось Чет, 06 жовтня 2016, 15:06 користувачем scrap, всього редагувалось 1 раз.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення САХАР » Чет, 06 жовтня 2016, 15:04

Refrugurator писав: То вольво, їздить просто жесть як.
Так на танку-що йому ті Пассати :-) А в реалі напевно в хлопця грошей немало.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення Stuff » Чет, 06 жовтня 2016, 15:41

scrap, добре, конкретніше, а якщо забрати знак на вулиці що йде від ювелірного заводу на наукову тоді що?
Про дтп я так і не зрозумів бо навів два приклади щоби все не перераховувати, ти теж вважаєш що ланос який фактично їхав по зеленій мав пропустити вольво?
количество слов не определяет качество речи...

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення scrap » Чет, 06 жовтня 2016, 16:27

Stuff писав: scrap, добре, конкретніше, а якщо забрати знак на вулиці що йде від ювелірного заводу на наукову тоді що?
Про дтп я так і не зрозумів бо навів два приклади щоби все не перераховувати, ти теж вважаєш що ланос який фактично їхав по зеленій мав пропустити вольво?
якщо забрати знак - при ДТП має бути винний той, хто не пропустив перешкоду зправа.
Стосовно ланоса, згідно ПДР він не пропустив перешкоду.

П.С. ще є цікавий пункт, непам’ятаю трактування, але суть - не зробив всього, щоб уникнути ДТП.

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення bossjara » Чет, 06 жовтня 2016, 17:38

t309 писав: В протоколі йдется про порушення пункту правил 16.11
чим саме регламентована головна дорога, і т.д. адвоката і в суд оскаржувати. бо я так розумію сам твій знайомий себе захистити не може
Stuff писав: Липинського, Наукова, Стрийська?
Якщо на виїзді із двориків на початку Наукової з боку Стрийської нема такого знаку то що, тепер можна виїхати на трьохрядку і бути правим бо ти був праворуч виходить
ти не плутай грішне, з праведним. якщо це виїзд з прилеглої території(тобто виїзд з двора, заправки і т.д.) тоді знака може і не бути. Але якщо це дорога, навіть вужча, і збоку, то за відсутності знаку - так повинен пропускати. інакше будеш ремонтувати дві машини.
Stuff писав: всіх хто виїзжає з другорядної дороги пропускати бо в них немає знаку
в тій фразі ключова помилка - саме наявність знаку робить дорогу другорядною, а його відсутність відповідно робить перехрестя рівнозначним.
Stuff писав: Думається мені що десь після ДБК або кільця Зелена-Батальна є знак головної дороги і наврят чи є знак що вона закінчується десь якраз біля Пікассо...
ну ти ж вроді нормальний адекватний. не знаєш до куди діє знак?
САХАР писав: 16.15 Если невозможно определить наличие покрытия на дороге (темное время суток, грязь, снег и т. п.), а знаки приоритета отсутствуют, водитель должен считать, что находится на второстепенной дороге.
там все чудово видно і "возможно"
я б їдучи там ввважав це перехрестям рівнозначних доріг, і нікого б зеленої не пропускав

повторю, за умови що це дорога і перехрестя, а не виїзд з подвір*я будинку(я там не був ніколи, тому не знаю де то є)
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
AbsolutMC
Повідомлень: 34
З нами з: Чет, 26 листопада 2009, 02:57
Стать: чоловік
Авто: volvo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення AbsolutMC » П'ят, 07 жовтня 2016, 23:15

Refrugurator писав:То вольво, їздить просто жесть як.
По левицького вниз, біля повороту на тершаківців, летів в правій смузі, прямо на повороті летить мені в праве крило, ледь відторможуюсь, аж речі в багажнику полетіли. Та сама історія дальше на повороті з левицього на конопницької. Жестяк одним словом
Летів в правій СМУЗІ Прямо в крило-як так праве крило вийшло в смузі а жо.. задниця ні. ;)
Як шо то заднє крило-то чого так тормозив-хотів шоб вїхав а не вийшло (абідно чи шо, я б газував і тікав ;) ).

П.С. А може то не то вольво :ninja .

По темі: Знаку нема-рівнозначні дороги перевага справа (тим більше покриття зеленої там точно не вказує на головну, розмітки там теж немає).
Дед мав реєстратор - то чо не дав відео-верняк вилітав на дати дорогу.
Запаркований андон-зато спіду не буде мав.

Аватар користувача
DNK
Повідомлень: 3778
З нами з: Суб, 08 вересня 2007, 14:56
Ім'я: Діма
Стать: чоловік
Авто: сx, YZF-R6
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення DNK » Суб, 08 жовтня 2016, 01:41

тут навіть нема про що говорити,вольво винен bо заїхав в автомоbіль,а решта то дріниці,розмови про знак то так,шукати відмазку.і припарковане рено тоже то відмазка.ну а 5 тис грн в подарок то можна писати в книжках про то.
Я гнівався на Бога за те що не мав взуття,
доки не побачив людину яка не мала ніг...
ВОРОГИ-ЖУЛЄН

Аватар користувача
AbsolutMC
Повідомлень: 34
З нами з: Чет, 26 листопада 2009, 02:57
Стать: чоловік
Авто: volvo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення AbsolutMC » Суб, 08 жовтня 2016, 02:58

DNK писав:тут навіть нема про що говорити,вольво винен bо заїхав в автомоbіль,а решта то дріниці,розмови про знак то так,шукати відмазку.і припарковане рено тоже то відмазка.ну а 5 тис грн в подарок то можна писати в книжках про то.
Воно вроді так да не так. Диви: Їдеш ти на свому двокольосному по дорозі і тут з другорядної вилітає консерва, причому так само із-за другої консерви через яку ти її не бачиш-ти його бах і ти винен? бо той мудак шо поставив ту консерву блище 30м до перехрестя не винен(бо його не було на місці), а організація що йому не поставила знак другому чуваку також не винна (по прої..ла). По твоїх словах винен ти (ну вїхав ж ти).

По факту сталося таке: чувак на вольво їде з другорядної на головну повертає на ліво (він знає що то дефакто має бути другорядна хоч знаку там нема но мав би бути).
Він встає і дивиться на ліво-чисто (він бачить головну прекрасно і далеко), на право чисто, і починає поволі своїм трактором рушати під гору (там підйом, потроха заглядаючи із-за чобота на всякий) .
В той же час чувак на ланосі летить також по суміжній другорядній (яку не можна рахувати за інше перехрестя з тією другорядною з якої виїзджає вольво, оскільки бордюр з тієї вулиці якраз заокруляється рівномірно на вулицю з якої їде вольво). Цей чувак летить з гори (бо там спуск) і бачить знак дати дорогу, а також добре бачить зелену(яка пуста). йому впадло тормозити і він керується правилом "мєнта нема знак не дійсний" і тупо вилітає на зелену перетинаючи перехрестя з якої їде вольво (доречі СПРАВА від нього)-результат ачєвідєн: вольво - фара, ланос - бачіна. І хто тут прав?

В результаті
1.чувак на вольво попадає на штраф (хоч при відсутності знаку він має перевагу перед їдучими зверху по зеленій і взагалі перед тими хто зліва (тупо, но це не його проблема що знаку немає(і лисенка теж за один день перестала бути головною, х.з а вдруг тут теж)).

2. чувак на ланосі ремонтує корито за бабло страхової вольво (хоч саме він забив на знак, і на обережність із-за чобота).

3. МУД..К на ланосі вимагає моральну компенсацію (бо чуваку на вольво стало шкода дєда і він как би визнав провину, а зря (дєд прочухав слабинку і рішив ще заодно бабельця зрубати)).

4. Організаціїї яка відповідає за знаки - нічо (хоч саме вона прої..ла знак але по... з ким не бува).

5. АНДОНУ на чоботі - нічо бо відітє-лі мусара не змогли його знайти (вони не вміют номера читати і не мають доступу до бази (ну не навчилисі ну шо).


До того ж мєнти ше й не вказали в протоколі що на момент дтп там ше й знаку не було перед вольво (ну чорнило сі скінчило, а може забули, і вобще звідко їм знати де той знак сі дів) хоч їм то притикали пару раз (ну може не чули ну шо).

Доречі в дєда стояв рег-но він не показав кіно - бо знає, ПАД.Ла шо там

І де правда?

П.С. Навіть при "разкладє" шо в вольво знак, якби МУД..К на ланосі встав на знак - він би вчасно помітив висунутий ніс вольво, не встиг би набрати швидкість, і вчасно б відтормозився. Навіть якщо він в ср..ку сліпий він не зміг би набрати таку швидкість щоб чувак на вольво його не замітив і відтормозився сам. І всьо би було гуд.

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення t309 » Суб, 08 жовтня 2016, 09:18

AbsolutMC, супер все розписав!!! Радує що хоч хтось тут думає головою!!! Тому і живемо в жопі що тільки на 7 сторінці обговорення знайшлася на 100% адекватна думка
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення САХАР » Суб, 08 жовтня 2016, 10:13

AbsolutMC писав: П.С. Навіть при "разкладє" шо в вольво знак, якби МУД..К на ланосі встав на знак - він би вчасно помітив висунутий ніс вольво, не встиг би набрати швидкість, і вчасно б відтормозився. Навіть якщо він в ср..ку сліпий він не зміг би набрати таку швидкість щоб чувак на вольво його не замітив і відтормозився сам. І всьо би було гуд.
Якщо чувак на Вольво вважає себе правим на всі 100% він судится і показує всім нам що дійсно він прав.А так я можу так само обгрунтувати з сторони дєда.Якій міг внаглу сказати що взагалі по Зеленій їхав і Вольво привидилося що він виїзжав с прилеглої вулиці.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення may » Суб, 08 жовтня 2016, 10:43

Подивився тільки першу сторінку, тому мабуть щось і повторю, але менше з тим...

Біля "Зірки" "Пікассо" старий відомий Бермудський трикутник. Знаки 2.1 там то є, то немає...
Формально по ПДД винний Ланос, по "соціальній домовленності" - Вольво. Дефакто - Зелена є головною, а деюре - там рівнозначне перехрестя.
П.С. Тему треба було створювати ДО СУДУ! Тепер без адвоката не розпетляєш...
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення САХАР » Суб, 08 жовтня 2016, 11:07

Вот відео -як думаєте чию сторону прийме суд?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення may » Суб, 08 жовтня 2016, 11:53

САХАР писав:Вот відео -як думаєте чию сторону прийме суд?
А що формально порушила швидка?
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення Mick » Суб, 08 жовтня 2016, 12:10

ну швидка проїхала на червоне звісно, але вроді навіть при тому, максимум це штраф швидкість за проїзд на червоне, а опель винен бо виїзжав з другорядної дороги на голову, ну і в нього знак уступи дорогу

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення may » Суб, 08 жовтня 2016, 12:20

Mick писав: ну швидка проїхала на червоне звісно
Який світлофор вона прїхала на червоне? Той що на відео? Чи там є попередньо іще один?
максимум це штраф швидкість за проїзд на червоне
Ну це іще залежить чи є це порушення причиною ДТП!
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
Mick
Повідомлень: 985
З нами з: Суб, 19 вересня 2009, 12:08
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 3 Grandtour
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення Mick » Суб, 08 жовтня 2016, 12:59

до чого питання який?чи ти відео не дивишся? :sing
Screenshot_13.jpg
1

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: цікаве і на мою думку не справедливе ДТП

Повідомлення САХАР » Суб, 08 жовтня 2016, 13:05

Ну вот суд рык не може визначити навыть обоюдку.
Так швидка на червоне їхала але світофор за перехрестком.Опель мав хоча б зупинитися перед перехрестям також.
На мій погляд швидка мала б заплатити штраф за червоне світло тількі.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей