Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Гроші при продажі автомобіля
sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення sashanova » Вів, 24 грудня 2019, 15:15

збереженою може бути навіть шкода фабія :D коли можна оцінити пробіг, і хватає пальців на руках порахувати кількість власників і кількість шарів фарби
навіть запорожець :-) ..більше тобі скажу не завжди один-два власника і прозора сервісна історія являється запорукою відмінного тех.стану автомобіля :sing ..бувало шо взагалі один власник, оф.машина скажем октавія 1,8 (це реальний приклад) сервіска вся в синіх пєчаттях, а машина -сарай :bad :confused

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 15:19

sashanova, неадекват то коли кажеш "їдем на севіс", а він каже "везіть сюда свого механіка, піднімайте машину домкратами і дивіться, я на сервіс не поїду"

а якшо продавець заморочився шоб покатати мене по різних вулицях міста, на різному покритті, запронував секундоміром заміряти розгін до сотки але шоб він завжди був за кермом - я вважаю з тим можна змиритись і потерпіти, коли більше нема до чого домахатися
канешно то ппц тупо коли продавець розганяє тачку до сотки і ти з пасажирського місця кажеш "давайте я потримаю руль шоб перевірити чи не вібрує не б'є і не тягне в сторону".... ну але на які жертви не підеш коли тачка огонь
з другого боку якшо продавець дає всім охочим тачку на тестдрайв, то на ній до тебе їздило певно людей 10-15 різних і кожен пробував шо вона може - не сказав би шо то великий плюс)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Speedo » Вів, 24 грудня 2019, 15:36

Dexter
ну, не знаю. Я би в цьому випадку задумався, що він щось приховує. Бюджетне авто середнього класу "Сеат", хай би як доглянуте не було, то ж не якийсь там "лексус", "інфініті" чи "тесла" за 50000... та й ті дають потестити.
А те, до тебе "тестили" 10-20 чоловік не вважаю якоюсь аж серйозною проблемою! Ну проїхали хлопці, максимум 1-2 км., під наглядом власника. Ти ж також не завжди сам на своєму авто їздиш, є ж "довірені особи" (жінка, батько, брат, друг). У мене, наприклад, немає жодних табу, як мені не треба авто і я у відрядженні - їздить жінка, як брат просить - також не буду вимахуватись (відповідно і він мені позичить), бо знаю, що ніхто з них не "гонщег" і не "наєзднік". Був якось випадок що царапнув легко - то ремонт за свої гроші...
Потрібно вже відмовлятись від тих постсовкових стереотипів! Автомобіль - не розкіш, не цяцька якась, не імпортний дорогий сервіз у совєцькі часи, з якого ніколи не пили каву, щоб, випадково, не розбити чашку, а гостям просто показували :D Це просто необхідна, в сучасному житті, річ, що просто полегшує життя! ;)
За це повідомлення автора Speedo подякував:
sashanova (Вів, 24 грудня 2019, 15:49)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення sashanova » Вів, 24 грудня 2019, 15:47

Dexter якшо не секрет кіко маєш років отраду? :-) бо оті якісь висловлювання
і кожен пробував шо вона може
то з якомось дєтсвом відганяють :-) та з іншої сторони якшо апарат в достойному стані то ніякий короткочасний режим “всьо шо він може” йому не зашкодить :-) напевно 90% людей (а може й більше) купують авто на емоціях, а саме ці емоції і дає тестдрайв, для прикладу розкажу як я продавав одну тюнінговану табуретку років з 18 назад :-) ..було їх в мене дві на продаж, одна звичайна 50кубова жужалка на кожен день інша зла табуретка вся на тюнінгованих деталях навалююча просто дико, прийшло три покупці на дешеву, один з них зразу її купив, інший просто пішов а третій каже а шо у вас там ше шось продається я показав -він каже ну та файна но навіть пробувати не буду бо такої касине маю, я просто чуть лі не силою його всадив на мопєда на мол просто заціни -чувак приїхав, сліз витираючи сльози від вітру і сказав -я знайду до післязавтра гроші :roll ..оце дає тест драйв..а буває і навпаки шо машинка -ідеал тех стан..доїпатись нема до чого, сів проїхав - ну не твоя машина..не зайшла вона тобі..так шо Dexter метеод простої демонстрації -нікуди не годиться, і проканує лише в одиничних випадкая як от в твоєму :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Speedo (Вів, 24 грудня 2019, 15:51)
Рейтинг: 3.7%

Atlas87
Повідомлень: 7
З нами з: Сер, 27 листопада 2019, 14:05
Ім'я: Oleg
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Atlas87 » Вів, 24 грудня 2019, 15:49

Чисто теоретично, не хотілось б, щоб мою машину вартістю 20к+ $, які не так і легко заробити, хтось пробував розігнати до 100, а раптом вилетить «олень» з бокової вулички? Машина розбита, а покупця і не видно. Так що двояко тут

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Speedo » Вів, 24 грудня 2019, 15:56

Atlas87
ну, до 100, то вже таке питання, свій "страх і риск". Але дати проїхатися помаленько (1-2-3) вуличками, недуже доброю дорогою, акуратно, щоб клієнт "послухав" підвіску...спробував, як їде на газу, на бензині, як працює АКП, чи добре набирає швидкість, гальмує...
Особисто, при покупці ніколи до 100-120 не розганяв (та й не було де - в місті?). Але самі відчуття від "тест-драйву", часом ставили остаточну крапку в рішенні купити авто! І так, ще ніколи продавець в бажанні "проїхатись" не відмовляв!
Думаю, якби відмовив, то я просто би розвернувся і пішов геть! Нехай продає далі...

п.си. також був випадок, коли чуть не вмовляв клієнта (молодого пацана) сісти і проїхатись, бо він морозився... :D Кажу, ти вже приїхав з іншого міста, то хоть сядь за руль - проїдься, а вже потім будеш думав! :D

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення sashanova » Вів, 24 грудня 2019, 16:02

Чисто теоретично, не хотілось б, щоб мою машину вартістю 20к+ $, які не так і легко заробити, хтось пробував розігнати до 100, а раптом вилетить «олень» з бокової вулички? Машина розбита, а покупця і не видно. Так що двояко тут
це дійсно чисто теоретично..із області "єслі би да каби то ва рту раслі б гріби" :-) такі речі треба обдумувати наперед де ти будеш показувати ту машину місце/час і т.п. плюс звичайно дивитися хто прийшов її дивитися і як він її взагалі дивиться, бо дійсно є такі клієнти яким я казав шось типу - вибачте я не маю зара часу тому давайте заоокругляємось..простими словами -культурно слав :-) бо це були не улієнти а я їх називаю "сматрітєлі" їх насправді досить легко вичислити :-) ну тай з іншого боку вас так послухати ото
Машина розбита, а покупця і не видно.
:sing ..шо ви діти малолітні якісь?..не можете дати собі ради?..бо з таким же успіхом можна сказати не піду на вулицю бо вийде якийсь хуліган забере у мене/гроші/телефон/пальто/сумку :happy і фсьо..його й не видно :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Speedo (Вів, 24 грудня 2019, 17:20)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3343
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення sashanova » Вів, 24 грудня 2019, 16:03

Але самі відчуття від "тест-драйву", часом ставили остаточну крапку в рішенні купити авто!
оце ж про що я й кажу :-)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення RULES » Вів, 24 грудня 2019, 16:23

доречі якщо власник дає можливість крутанути мотор до макс обертів, то це говорить про 100% впевненість в стані двигуна\коробки
VAG вже не той

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Speedo » Вів, 24 грудня 2019, 17:43

sashanova
для прикладу останні тестдрайви тих же старих вгашених Х5 показало -шо всі машинки їхали по різному, хоч і мотор був одинаковий і все остальне, друга справа шо люди в яких жопомір не розвинутий то ясно того не відчують, їм напевно дійсно хватить

підписуюсь під кожним словом! Одна машина може бути бережена, вчасно обслужена і всі "косяки" по системах вчасно усунуті. На іншу тупо забивали і товкли як хотіли, третю, взяли перекупи 3 дні тому, четверта "на таксі" і т.д. і т.п…. кожна буде зовсім по іншому себе вести при їзді (хто вибирав серед авто одної моделі, розуміють про що я). Це і розбитість куліси, наконечників, геометря коліс, робота ГПР, геометрія кузова (машина їде "боком"), розбитість ходової вцілому і т.д. і т.п. Ще в ті часи коли працював майстром-приймальником на СТО часто заганяв, відганяв буси, що ми обслуговували, так от дві однакові з виду, "івеко дейлі" абсолютно по-різному відчувались в їзді...
А, так як Dextery дядя "покатав" і дав потриматись (за руля) Крiм цього всього, то ще й неповага! Я би слав [цензура].і шукав далі! Ми живемо в такі часи, що продати набагааато важче ніж купити. За тиждень-два, "вилізла" би не гірша машина з більш зговорчивими власниками;)
За це повідомлення автора Speedo подякував:
sashanova (Сер, 25 грудня 2019, 11:40)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення AVP_6 » Вів, 24 грудня 2019, 18:22

а як ви можете відчути машину за 10-20хв поїздки? Я всі авто шо купував то катався перед тим при огляді - але кожна з них "давала зрозуміти" як себе веде десь після тижня катання.
А той варіант про який каже Саша (про мот) - то якраз хто як не власник може показати як машина їде.
В нас колись на роботі давно була БМВ, і коли я брав її і катався то це одні відчуття (бо я знав шо авто не моє і водив акуратно) а коли шеф десь їхав, а я був збоку, то він навалював "на всі гроші" бо це була його машина і він не переживав за неї, і тільки тоді було зрозуміло шо то авто може.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення RULES » Вів, 24 грудня 2019, 19:40

Корито по відчуттях за кермом одразу відчувається
За це повідомлення автора RULES подякували (всього 3):
Taras:) (Вів, 24 грудня 2019, 21:23) • pikach00 (Сер, 25 грудня 2019, 10:13) • Speedo (Сер, 25 грудня 2019, 17:10)
Рейтинг: 11.11%
VAG вже не той

Atlas87
Повідомлень: 7
З нами з: Сер, 27 листопада 2019, 14:05
Ім'я: Oleg
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Atlas87 » Вів, 24 грудня 2019, 19:57

Ми відійшли від теми) Наступна ситуація: як тоді продають машини вартістю 50-70 тисяч $. Не буде ж продавець чи покупець їхати під МРЕВ з зеленою котлетою) Як тут роблять ?

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 21:11

AVP_6 писав:
Вів, 24 грудня 2019, 18:22
а як ви можете відчути машину за 10-20хв поїздки? Я всі авто шо купував то катався перед тим при огляді - але кожна з них "давала зрозуміти" як себе веде десь після тижня катання.
головне тішити себе шо твій жопомір працює))))))) і має жорсткий диск шоб запамятати як їхали попередні пять машин)))
RULES писав:
Вів, 24 грудня 2019, 19:40
Корито по відчуттях за кермом одразу відчувається
після кількох покупок автомобілів - корито можна відрізнити і без тест драйву, але видно не всі вміють)
Speedo писав:
Вів, 24 грудня 2019, 17:43
Ми живемо в такі часи, що продати набагааато важче ніж купити.
навпаки - купити набагато важче (якшо ти розбираєшся в авто і до того поїздив на живих авто)
Востаннє редагувалось Вів, 24 грудня 2019, 21:24 користувачем Dexter, всього редагувалось 2 разів.
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 21:12

Atlas87 писав:
Вів, 24 грудня 2019, 19:57
Ми відійшли від теми) Наступна ситуація: як тоді продають машини вартістю 50-70 тисяч $. Не буде ж продавець чи покупець їхати під МРЕВ з зеленою котлетою) Як тут роблять ?
а чому ні? просто сумку чуть більшу взяти тай усе)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення g0nzales » Вів, 24 грудня 2019, 22:50

Atlas87 писав:
Вів, 24 грудня 2019, 19:57
їхати під МРЕВ з зеленою котлетою
Головне одному не їхати, жиби хтось страхував, ну і додаткові очі/руки в тій справі не завадять )
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення AVP_6 » Вів, 24 грудня 2019, 23:03

Dexter писав:
Вів, 24 грудня 2019, 21:11
AVP_6 писав:
Вів, 24 грудня 2019, 18:22
а як ви можете відчути машину за 10-20хв поїздки? Я всі авто шо купував то катався перед тим при огляді - але кожна з них "давала зрозуміти" як себе веде десь після тижня катання.
головне тішити себе шо твій жопомір працює))))))) і має жорсткий диск шоб запамятати як їхали попередні пять машин)))
Я наприклад собі не уявляю чи був би готовий "нормально натиснути" на чужій машині навіть якшо власник би і дозволив.
До машини потрібно привикнути і тоді вже ганяти.
Думаю шо то більше задача продавця машини прокатати потенційного клієнта так, щоб без тої машини вже не хотілось до дому іти :D :D :D

realcat
Повідомлень: 14
З нами з: Суб, 07 лютого 2015, 22:01
Стать: чоловік
Авто: T-40, иж-27151, vw caddy life
Номер: вс7761
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення realcat » Сер, 25 грудня 2019, 00:17

Atlas87 писав:
Вів, 24 грудня 2019, 19:57
Ми відійшли від теми) Наступна ситуація: як тоді продають машини вартістю 50-70 тисяч $. Не буде ж продавець чи покупець їхати під МРЕВ з зеленою котлетою) Як тут роблять ?
то роблять через банк

Аватар користувача
Igor2011
Повідомлень: 868
З нами з: Чет, 07 квітня 2011, 23:01
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Nissan Rogue 2,5
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 3 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Igor2011 » Сер, 25 грудня 2019, 12:18

Atlas87 писав:
Пон, 23 грудня 2019, 20:49
Можливо ще підкажете нарахунок тест-драйва. Давати сідати за руль незнайомій людині?
Тут проблема. Не дозволиш сісти за руль - скажуть, щось приховує.
З досвіду недавного продажу авто скажу таке - є різні покупці, які невідомо чи до цього взагалі на чомусь їздили, або не мають грошей і дивляться заради процесу, або просто неадеквати. Коли він пошкодить тобі авто, то просто, в кращому випадку, вибачиться, а ремонтувати буде власник - тому це ризик і кожен вирішує сам чи дозволяти комусь сідати за руль чи ні.

Аватар користувача
Igor2011
Повідомлень: 868
З нами з: Чет, 07 квітня 2011, 23:01
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Nissan Rogue 2,5
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 3 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Igor2011 » Сер, 25 грудня 2019, 12:23

Dexter писав:
Вів, 24 грудня 2019, 12:48
Але кажуть шо зараз дофіга "падборщиків" стало, які можуть піднімати машину за водійську дверку(щоб перевірити завіси)
О, в мене такий був :D . Думав виломить дверку.
Я тільки зараз припускаю, що це був не покупан, а підбирав для когось машину.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей