Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Гроші при продажі автомобіля
andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення andrewdor » Вів, 24 грудня 2019, 12:06

Ті всі покатушки мають зміст коли ти їздив на такомуж авто і можеш порівняти. Я коли з 9-ки пересідав в ланос, потім з ланоса в джетту, то таке враження, що ти сідаєш за комп, все зовсім не таке. Що в такому випадку можно адекватно оцінити, я не знаю. Докладно - це таке враження, що в попередньому авто гальм небуло, а тут є. Але наскільки це авто адекватно гальмує, я сказати не міг.

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення andrewdor » Вів, 24 грудня 2019, 12:09

Завдаток без нотаріально оформленого договору завдатку, здається не вартий нічого.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 12:34

sashanova писав:
Вів, 24 грудня 2019, 08:54
я свій леон як брав, то продавець не хотів давати їзити, хіба що на парковці супермаркету впустив.
на дорогах "ні в якому разі, лише пасажиром",
такі “дивні” люди слабо розуміють шо шансів на парковці супермаркету особливо не пустій розфігачити його машину в рази більші чим на дорозі 8-) тай брати авто/мото не проїхавшись на ньому -брєд, мені такі продавці попадаються десь 1 на 10, ну і єстєствєно я в них ніц не купляю :-) , раз за руль не мона -то хай самі і їздять :D
Та кагбе то не якесь БМВ старе вгашене і фарбоване що треба обовязково проїхатись і перевврити скільки раз його лупили ))
Поміряв товщиком - все в рідній фарбі, ходову перевірив в Сахара на сто, динаміку, гальмування, їзда без рук на кермі - продавець показав, по поганій бруківці прокатав. То в чому проблема ?)
Востаннє редагувалось Вів, 24 грудня 2019, 12:37 користувачем Dexter, всього редагувалось 1 раз.
Work hard! Play hard!

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Thorn » Вів, 24 грудня 2019, 12:36

Як то не дати покупцю авто на тест драйв? :shock
Я б зразу послав на... і пішов! :D
За це повідомлення автора Thorn подякував:
Taras:) (Вів, 24 грудня 2019, 13:49)
Рейтинг: 3.7%
Воно :bad

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 24 грудня 2019, 12:39

Я тут ще одне питання зачеплю: якщо потенційний покупець хоче продіагностувати сканером БК автомобіля - чи варто це йому дозволяти?

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Speedo » Вів, 24 грудня 2019, 12:42

andrewdor
НУ, хоча би то, що машину дико тягне, вліво (чи вправо) - опреділити можна на любій марці чи моделі...і це вже привід задуматись, чи в неї не "пішла" геометрія кузова...ну і самі відчуття від керування :surprised

Аватар користувача
volodimir1975
Повідомлень: 558
З нами з: Вів, 29 березня 2011, 10:21
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Explorer
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення volodimir1975 » Вів, 24 грудня 2019, 12:44

Vasiliyyy писав:
Вів, 24 грудня 2019, 12:39
Я тут ще одне питання зачеплю: якщо потенційний покупець хоче продіагностувати сканером БК автомобіля - чи варто це йому дозволяти?
На оф сервіс і най там діагностують
Людина і справді схожа на мавпу: чим вище вона вилазить, тим помітніша гола задниця

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 12:48

Vasiliyyy писав:
Вів, 24 грудня 2019, 12:39
Я тут ще одне питання зачеплю: якщо потенційний покупець хоче продіагностувати сканером БК автомобіля - чи варто це йому дозволяти?
Я не стикався, бо свою продав родичам. Але кажуть шо зараз дофіга "падборщиків" стало, які можуть піднімати машину за водійську дверку(щоб перевірити завіси), зривати ущільнювачі пройомів і т.д.
Мабуть треба дивитись наскільки приїхав адекватний чувак і по ситуації вирішувати - чи підпускати з саанером чи ні
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення vovka » Вів, 24 грудня 2019, 13:21

Я б напевно незнайомій людині ніякого тестдрайву без завдатку (пару сотень $) і копій або оригіналів документів, не давав. Проїхався, якщо все ок (в смислі нічо не розбив і не поломав), гроші зразу повертаю.

Так само ті всі сканери непонятні і т.п.
Чесно кажучи взагалі бажання мало щось там давати всяким непонятним тіпам дьоргати, відкручувати свічки, міряти компресію, підключати всякі сканери незрозумілі, чи тим більше ущільнювачі якісь зривати то взагалі :shock

Візуально оцінити і може там зараз модно товщиномірами всьо міряти - то нехай :)

Хочеш перевіряти - будь ласка, багато марок має офіційий сервіс, оплачуєш діагностику і провіряєш все що хочеш, там є все діагностичне приладдя. Також годиться будь який більш-менш цивілізований сервіс, крім всяких ара-сто і незрозумілих гаражів.

Но то все залежить наскільки треба машину скоро пихнути ))) Якщо товар так собі , то напевно варто йти назустріч, і бути більш зговорчивим :D

я свою машину тут на форумі купляв , то тестдрайву не робив (хіба що посидів рульом покрутив на північній :D), на сервіс не їздив, просто дав грошей і купив :D

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 13:35

Ой точно, мало того що продавець леона не дав тестдрайв, так ще сказав шо на діагностику поїде лише до офіціала на Алекс, ніяких ара-сервісів ))))
З горем пополам переконав до Сахара поїхати, благо там в них стояло дві Q7 і і два тігуани і це вплинуло на продавця погодитись))

"Хто як любить своє авто"
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення RULES » Вів, 24 грудня 2019, 13:39

як брав субаря, то власник без питань дав попробувати як авто їде по стрийській, притому з перевіркою режимів аля газ в підлогу))
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення sashanova » Вів, 24 грудня 2019, 13:52

Та кагбе то не якесь БМВ старе вгашене і фарбоване що треба обовязково проїхатись і перевврити скільки раз його лупили ))
Поміряв товщиком - все в рідній фарбі, ходову перевірив в Сахара на сто, динаміку, гальмування, їзда без рук на кермі - продавець показав, по поганій бруківці прокатав. То в чому проблема ?)
Dexter проблема в тому шо ти дупля не ріжеш про то шо радиш :D ..без образ :-) бо провіряти
динаміку, гальмування, їзда без рук на кермі - продавець показав,
це :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm із області ловкость ріук і нікакого абмана :D вобщєм класний варіант для лошкам втюхати автівку :-) а якшо враховувати шо я деколи (доволі часто) участвую в ролі скромного експерта при виборі машин, то б мене вже напевно як мінімум покалічили ті ж колєги яким би я оглядав авто по твоєму методу :-) ..і для прикладу тобі скажу шо як немає двох одинакових людей так і не має двох одинакових машин, для прикладу останні тестдрайви тих же старих вгашених Х5 показало -шо всі машинки їхали по різному, хоч і мотор був одинаковий і все остальне, друга справа шо люди в яких жопомір не розвинутий то ясно того не відчують, їм напевно дійсно хватить
динаміку, гальмування, їзда без рук на кермі - продавець показав,
:D :D :D

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Taras:) » Вів, 24 грудня 2019, 13:56

А от в мене питання, якщо людина акуратно відтяне ущільнювач в дверному пройомі то, що машині станеться?
За це повідомлення автора Taras:) подякували (всього 3):
pikach00 (Вів, 24 грудня 2019, 14:07) • AndrewK (Вів, 24 грудня 2019, 16:22) • Thorn (Вів, 24 грудня 2019, 17:52)
Рейтинг: 11.11%
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення andrewdor » Вів, 24 грудня 2019, 14:06

Взагалі це все індивідуально. Як бачиш, що людина адекватна і якось аргументує своє бажання проїхатись (при умові, що ізначально не шаройопщик) то можна і дати. А так може вийти , що чуваку просто цікаво прокататись. Зі сканерами.. фвг знає що в людей за приблуди, а як мозги крякнуть?;

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення pikach00 » Вів, 24 грудня 2019, 14:08

Таке враження тут продають тачки по 50+к що сцуть за них як за своє очко :facepalm

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 14:14

sashanova писав:
Вів, 24 грудня 2019, 13:52
Та кагбе то не якесь БМВ старе вгашене і фарбоване що треба обовязково проїхатись і перевврити скільки раз його лупили ))
Поміряв товщиком - все в рідній фарбі, ходову перевірив в Сахара на сто, динаміку, гальмування, їзда без рук на кермі - продавець показав, по поганій бруківці прокатав. То в чому проблема ?)
Dexter проблема в тому шо ти дупля не ріжеш про то шо радиш :D ..без образ :-) бо провіряти
динаміку, гальмування, їзда без рук на кермі - продавець показав,
це :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm із області ловкость ріук і нікакого абмана :D вобщєм класний варіант для лошкам втюхати автівку :-) а якшо враховувати шо я деколи (доволі часто) участвую в ролі скромного експерта при виборі машин, то б мене вже напевно як мінімум покалічили ті ж колєги яким би я оглядав авто по твоєму методу :-) ..і для прикладу тобі скажу шо як немає двох одинакових людей так і не має двох одинакових машин, для прикладу останні тестдрайви тих же старих вгашених Х5 показало -шо всі машинки їхали по різному, хоч і мотор був одинаковий і все остальне, друга справа шо люди в яких жопомір не розвинутий то ясно того не відчують, їм напевно дійсно хватить
динаміку, гальмування, їзда без рук на кермі - продавець показав,
:D :D :D
Я дивився свіжі збережені тачки, а не то гамно що ти описуєш ))) ясне діло шо ту рухлять, що ви купляли, треба по іншому дивитись
і я не роздаю ніяких порад, а просто описав свій досвід -що робив коли продавець навідріз відмовився від тестдрайву, а тачка було огонь і треба було терміново забирати

Хоча частково я тебе розумію, колись давно вибирав древні ушатані тачки за копійки - Ауді 80 за 3000 - то зовсім по іншому оглядав, десь так само як і ти )
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення RULES » Вів, 24 грудня 2019, 14:35

Власне тестдрайв і підштовхнув мене тим що загорівся тачкою. саме динаміка і затянула. не проїхався - фіг б купив
За це повідомлення автора RULES подякував:
sashanova (Вів, 24 грудня 2019, 14:56)
Рейтинг: 3.7%
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення sashanova » Вів, 24 грудня 2019, 14:53

Я дивився свіжі збережені тачки, а не то гамно що ти описуєш ))) ясне діло шо ту рухлять, що ви купляли, треба по іншому дивитись
Dexter ти серйозно? :D :D :D нє ну канєшно у багатих своя жизнь, не спорю :sing враховуючи шо я дивився рухлядь по 20-30к$ і ти то однозначно про то в курсі раз так однозначно стверджуєш то напевно ти мажорний хлопака і тачка у тебе пріміум сегменту з салону :thumbup тоді так -згоден, в такому випадку тестдрайв власною жопою мона не проводити :-)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення Dexter » Вів, 24 грудня 2019, 14:55

sashanova писав:
Вів, 24 грудня 2019, 14:53
нє ну канєшно у багатих своя жизнь, не спорю враховуючи шо я дивився рухлядь по 20-30к$
збереженою може бути навіть шкода фабія :D коли можна оцінити пробіг, і хватає пальців на руках порахувати кількість власників і кількість шарів фарби :D :D ну для бнв це неактуально походу)))
sashanova писав:
Вів, 24 грудня 2019, 14:53
тоді так -згоден, в такому випадку тестдрайв власною жопою мона не проводити
а що б ти робив в моїй ситуації з леоном яку я описав вище? розвернувся і гордо пішов додому бо ти не лошок?)
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Гроші при продажі автомобіля

Повідомлення sashanova » Вів, 24 грудня 2019, 15:06

а що б ти робив в моїй ситуації з леоном яку я описав вище? розвернувся і гордо пішов додому бо ти не лошок?)
ні, гордо сів би в машину і поїхав би дивитися інший варіант -бо немаю мажання з неадекватами мати справу :-) як то кажуть -клієнт завжди правий, у мене є бабло і є вибір, в людини є одна одиниця товару-автомобіль і досить обмежене коло покупців, а якшо він єдакий неадекватний жлоб, я на таких навть час не трачу і бо ше в житі не було такого шо б не було кращого чи рівноцінного варіанту по грошам/стану варіанту в іншого адекватнішого продавця :-)
ну для бнв це неактуально походу))
та чого ти вцепився в ті бмв :facepalm ця марка складає може 20% з усіх марок яких я передивився 8-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей