Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Боротьба з маршрутками (приєднуйтесь)

Що ви робите коли маршрутчік Вас підрізав, або зупинився просто перед носом у невстановленому місці?

Почекаю/пропущу і поїду далі
1
2%
Наполегливо посигналю і спокійно поїду далі
15
31%
Наполегливо посигналю і спробую піджати/підрізати
20
42%
Нізащо не пропущу заразу, обов’язково прижму/підріжу
12
25%
Я користуюсь маршрутками і мені по барабану
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 48

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Сер, 21 грудня 2005, 19:04

CAT писав:якшо на думку адмінів це не в тєму то стріть
Актуальна тема. Можливо, потім перенесу в окремий топік.

P.S. Згоден з Алексом.

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Сер, 21 грудня 2005, 19:08

як завжди все звелося до зажравшихся на крутих іномарках.

Смішно [цензура] :roll:

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Сер, 21 грудня 2005, 21:14

alex
З тобою важко не погодитися. Дорога машина не означає що водій [цензура] і хам, і навпаки жигуль не означає що водій "правильний". Люди які впевнені в собі і їздять на дорогих машинах - дуже часто ведуть себе акуратно і не нагліють, так як серйозним людям не пасує вести себе як якийсь бик який щойно дорвався до корита..
Чесно сказати - ну практично ніколи не бачив по місту щоби мене підрізало якесь серйозне БМВ чи Мерс (з нових моделей). Ясно що буває - але таки нечасто. Переважно всяка шушера типу ВАЗів, таксі, Опелів, Фордів, Гольфи.. короче дешевий клас.

Навіть за собою замітив що десь через рік після покупки Самари став вже вести себе на дорозі значно акуратніше.. Якось просто змінилися пріорітети.. Хочеться просто щоби машина їхала і не ломалася :) А гонки по місту і старти зі світлофорів вже якось набридли..

І я впевнений що в кожного з тих пацанів хто зараз ганяє на тазіках без правил прийде час коли вони куплять нормальну машину і будуть вести себе достойно на дорозі.. Але на зміну їм підростуть ініш пацани і так далі...

Короче мораль така що так було є і буде завжди - тому нерви варто берегти :)

Аватар користувача
S_V_B
Повідомлень: 1746
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat 1.8T, SY Rexton II 2.7 XDI
Номер: 0990
Звідки: Зимна Вода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення S_V_B » Сер, 21 грудня 2005, 22:23

CAT писав:насправді харять не маршрутки а дорогі машини, джипи там всякі... на каєні по тротуарі всіх обжджає і ше сигналить пішоходам....
Знайомий Каєн .....він мене вже разів п'ять підрізав :evil:
alex vovka
Повністю з вами згідний ;)

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Сер, 21 грудня 2005, 23:12

CAT писав:ото недавно стою на перехрестку стрийська - наукова з боку наукової, так якісь ....
О ми напевно стояли в одній пробці :smile: Бачив цю картину, а коли стояти зі сторони Стрийської то не тільки джипи там третім рядом ганяют, а і маршрутки!!!! А вони перевозять людей :mad:
alex
vovka
Я з Вами згідний але тенденція останнім часом така, майже на кожному перехресті крутелики АБСОЛЮТНО!!!! не звертаючи уваги на ЧЕРВОНЕ!!!! світло рулять собі, [цензура] :mad: Я би често СТРІЛЯВ би їх :sniper: Був би Гаєром, Я би штраф принципово кожен день би виписував :mad:
Мені навіть один на Сахарова дзеркало відбив на світлофорі :gans:
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
S_V_B
Повідомлень: 1746
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat 1.8T, SY Rexton II 2.7 XDI
Номер: 0990
Звідки: Зимна Вода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення S_V_B » Сер, 21 грудня 2005, 23:27

21043 SW писав:тенденція останнім часом така, майже на кожному перехресті крутелики АБСОЛЮТНО!!!! не звертаючи уваги на ЧЕРВОНЕ!!!! світло рулять собі
Ага особливо часто така фігня на Князя Романа і Франка! Гади пробки створюють :evil:

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення CAT » Чет, 22 грудня 2005, 00:28

alex
в києві - депутати показують себе з кращої сторони - їдуть на мерсах з двома джипами супроводу з мигалками і взагалі всіх підрізають... а як шось пікнеш то ше застрілять чого доброго... в них ж недоторканість....


а шодо крутих машин у львові то як не крути але всетаки вони найбільше позволяють собі поїхати на червоне чи вийхати з бічної вулички перед носом.... найгірше шо при аварії ти будеш винен полюбому... навіть якшо він в тебе вїхав ззаду коли ти пропускав пішоходів на переході... бо для них не діють закони... їхні гроші міняють закони так як їм треба...


а причина така шо ті мажори просто хочуть показати шо вони настільки круті шо стояти в пробці зі всіми то не для них, і ставати на світлофорі не будуть як всякі там лохи шо правил дотримуються...

Додано через 4 хвилини 11 секунд:

а ше колись мені чувак на октавії показував гарні жести з вікна коли я вийхав на головну але в лівий ряд за тролейбусом а він їхав правим.. просто шоб показати шо він крутий... в нього нова потужна тачка і йому всьо можна... а ти якісь лох на гольфі старому і тебе можна попускати бо ти нічо йому не зробиш....
деякі люди рішили шо вони вже боги...

Додано через 2 хвилини 36 секунд:
21043 SW писав:Був би Гаєром, Я би штраф принципово кожен день би виписував
а вони говорять з гаїшниками просто - "шо ти мене зупинив? шо не бачиш яка в мене машина?? таких тільки дві у львові, одна в твго начальника а друга в мене..." або шось в тому роді...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
RS
Повідомлень: 808
З нами з: Чет, 04 серпня 2005, 17:22
Ім'я: Сєрий
Авто: Renault Megane , Deawoo Matiz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RS » Чет, 22 грудня 2005, 00:36

Всьо пучком! Я дядька на Каєні краще пропущу - хай їде , як треба так йому , хай їде. Мені тоже буває припре кудась от і приходиться так їхати - треба розуміти інших. А от маршрутку або гарсона - ..уй пропущу!

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення CAT » Чет, 22 грудня 2005, 00:51

RS писав:Мені тоже буває припре кудась от і приходиться так їхати - треба розуміти інших.
ну треба ше розуміти тих хто думає шо по тротуарі можна ходити і не дивитись чи машина їде і тих хто думає шо якшо йому зелене світло то треба іти чи їхати

Додано через 4 хвилини 10 секунд:
vovka писав:З тобою важко не погодитися. Дорога машина не означає що водій [цензура] і хам
а він не хам і не [цензура]... принаймні не завжди... переважно просто вважає себе вищим за всіх інших і вважає шо правила не для нього...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 22 грудня 2005, 01:14

CAT писав:а він не хам і не [цензура]... принаймні не завжди... переважно просто вважає себе вищим за всіх інших і вважає шо правила не для нього..
Ну якщо він вважає що правила не для нього - то він вже хам, і скажем так нерозумний чоловік.

Давай якось проїдемося містом з Рясного наприклад на Сихів через центр і подивимося які машини найбільше будуть нагліти. Даю 99% що перевага буде на боці різноманітних копійок, зубил, жопелів, фордів, таксістів і т.п.

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » Чет, 22 грудня 2005, 09:27

містом з Рясного наприклад на Сихів через центр
клас - саме так я зараз і їзджу щодня :) отже можу зробити висновки:

нагло їздять і підрізають впевнені в собі водії - вони рулять по зустрічній, підрізають (бо інакше протаранять когось в лоб), їздять на червоне (все одно дорога вільна) і т.п.

наприклад в останні дні тенденція така - мене постійно нагло обганяють державні ЗАДНЬОПРИВІДНІ волги (на ожеледиці) - різних марок - просто водій вже їздить надцять років на машині і знає що точноп проїде; а я не ризикую; те саме на переїзді - валять по зустрічній всі кому не лінь, так само і я, колись морозився, а тепер якщо я знаю що влізу - то навіщо мені чекати зайвих кілька хвилин

а от хамовитих п...з ...ків не так вже і багато
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення CAT » Чет, 22 грудня 2005, 11:59

vovka
можна зробити такий експеримент і написати про результат тут... хоча думаю перевага буде всетаки на твому боці по простій причині - дорогих іномарок менше ніж тих всяких фордів і оплів... а тим більше таксистів..

Додано через 4 хвилини 58 секунд:

ghost™
а ти не подумав шо деяким розумникам впевненості може надавати зовсім не досвід а вартість, розмір, потужність... авто?
і не знаю як кому а мені не дуже приємно коли по зустрічній мені в лоб фігарить чи то волга чи то джип, я ж не знаю хто там за рульом, чи то супер досвідчений мегаводій з 1000 літнім досвідом чи якесь мурло на автоматі шо тільки вчора права купило...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Чет, 22 грудня 2005, 12:22

CAT
Ты прав. Но опять же повторюсь- поведение зависит не от крутизны машины, а от человека. Выражение "деньги портят человека"- бред. Просто, если человек урод- деньги позволяют развернуться его уродству во всей красе. А если у него нет денег, то он трижды подумает прежде чем "быковать". Это проявляется во всем и поведение на дороге- только одна часть его идиотизма.

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Чет, 22 грудня 2005, 14:00

alex писав:Но опять же повторюсь- поведение зависит не от крутизны машины, а от человека.
Последнее время наоборот, чем круче тачка тем круче "пацан". Я недавно катался с "чуваком" который купил себе W140 600L черного цвета на полном фуле с пробегом 53 тыс. (оригинал) :shocked: Я от тачки охерел, но при этом он просто чмо которое нормально даже разговаривать не умеет. Так этот упырь по Львову катался и не на одном светофоре не остановился, а просто сказал "Це не та машина, щоб на світлофорі стояти" :!: А если кто то ехал по правилам то там такие комментарии были :00045:
Так что вот такие дела :mad:
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
AndrewK
Повідомлень: 10067
З нами з: Пон, 26 вересня 2005, 10:30
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: SEAT Cordoba 2.0, Hyundai Getz 1.3 АКП
Номер: ВР0001КМ
Звідки: Зараз Львів
Дякував (ла): 150 рази
Подякували: 117 рази

Повідомлення AndrewK » Чет, 22 грудня 2005, 14:26

alex писав:CAT
Ты прав. Но опять же повторюсь- поведение зависит не от крутизны машины, а от человека. Выражение "деньги портят человека"- бред. Просто, если человек урод- деньги позволяют развернуться его уродству во всей красе. А если у него нет денег, то он трижды подумает прежде чем "быковать". Это проявляется во всем и поведение на дороге- только одна часть его идиотизма.
+1

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » Чет, 22 грудня 2005, 15:49

зараз попре на філософію

а чи не є в якійсь мірі виявом хамства (називайте як хочете) купівля крутої тачки?

звісно що хами є і бідні і багаті, так само і нормальні люди; крім того всі ми мислимо по різному і і на один вчинок можна подивитись "під різним кутом", при чому на наше сприйняття інших людей впливає повсякденний настрій зумовлений якимись життєвими обставинами

коротше - це порожня тема, яка нікуди не веде, всі лишаться при своїй думці, бідні залишаться біднии, хами - хамами, а круті - крутими; через це не треба псути собі настрій

завдання кожного водія - доїхати з точки А в точку Б цілим і неушкодженим, вкластися в графік і з максимальним комфортом, все інше - пусте, під обставини треба пристосовуватись

хтось скаже - боротись, домагатись порядку, щоб вчасно латали ями, ставили кришки на люки, штрафували "наглих" і т.д. НІ - це не з нашим менталітетом

намолов :smile:
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення MAGYLA » Чет, 22 грудня 2005, 16:01

alex писав:MAGYLA написав:
а то у нас народ думает что если у него тачка дороже чем моя, то его все сразу же должны пропускать, а правила вообще не для него придуманы.

Окстись! Ну при чем здесь цена тачки?! Ребята в кепках на рАз@#$аных копейках вытворяют такое, что дяде в спортивном мерине и не снилось.
Да никто к цене не цеплялся, уродов и на копейках и на зубилах хватает, полностью согласен.Машина ни причем если нет мозгов и елементарной культуры.Ну так что теперь от всех шарахаться?Не поможет, потому что если он бык и прет ни на кого не смотря, то что тут сделаеш.
Речь идет о культуре на дореге и никто не собираеться на каждом перекрестке разборки устраивать

Додано через 1 хвилину 56 секунд:
alex писав:поведение зависит не от крутизны машины, а от человека.
поддерживаю
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 22 грудня 2005, 16:18

ghost™ писав:завдання кожного водія - доїхати з точки А в точку Б цілим і неушкодженим, вкластися в графік і з максимальним комфортом, все інше - пусте, під обставини треба пристосовуватись
Ну ти як на війні їздиш :)
Я хочу спокійно їздити - а не оглядуватися біля кожного стовпа і вулички чи не несеться на мене якийсь божевільний...

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Чет, 22 грудня 2005, 16:22

ghost™ писав:а чи не є в якійсь мірі виявом хамства (називайте як хочете) купівля крутої тачки?
:shock: Писец. Тему точно нужно закрывать......

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Чет, 22 грудня 2005, 16:23

vovka писав:Ну ти як на війні їздиш
:app:
ghost™ писав:під обставини треба пристосовуватись
В нас є правила, а не обставини і треба пристосовуватись під правила (в нормальній країні), а не під обставини :mad: Так що надай із пункта А в пункт Б :smile:
MAGYLA писав:Речь идет о культуре на дореге
Так давайте іздити культурно і всіх пропускати. Потім всі побачать, що Тюнінг-клуб їздить абсолютно по правилам і так само почнуть :smile:
Dynamic Sport Latvia

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 6 гостей