Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Боротьба з маршрутками (приєднуйтесь)

Що ви робите коли маршрутчік Вас підрізав, або зупинився просто перед носом у невстановленому місці?

Почекаю/пропущу і поїду далі
1
2%
Наполегливо посигналю і спокійно поїду далі
15
31%
Наполегливо посигналю і спробую піджати/підрізати
20
42%
Нізащо не пропущу заразу, обов’язково прижму/підріжу
12
25%
Я користуюсь маршрутками і мені по барабану
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 48

Extream
Повідомлень: 9
З нами з: Чет, 08 грудня 2005, 22:46
Авто: Chevrolet Aveo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Боротьба з маршрутками (приєднуйтесь)

Повідомлення Extream » Чет, 08 грудня 2005, 23:38

Привіт
Тема „диких маршруток” думаю багато кого зацікавить!
Мене страшенно злить коли це падло, то стане де хоче, то рулить як йому треба.
Давайте вчити їх їздити!!!
Я ніколи не пропускаю нагоди зажати маршрутку яка мене підрізала і т.д.
Як Ви себе поводите?
Декілька перевірених на практиці методів перевиховання
1. можна просто зажати до бровки і потримати по максимуму (2-5 хв Вам не розійдеться, а він відстає від графіка а на кінцевій дістає по голові від наступного, особливо 45-й маршрут) або просто перед ним помаленьку не поспішаючи, думаю інші учасники руху на такі дії відреагують з розумінням.
2. можна і „по лічіку” настукати, але якщо раптом ДАЇ і т.д. це вже хуліганство (обережно див. по сторонах).
3. якщо Ви в машині, бажано з друзями, один виходить спілкуватись з карданом, інший легенько при відкручує ніпель на задньому правому колесі!!!
4. ну і найбільш впливовий спосіб, один раз випробував, прижав, вийшов, запросив і його, відмовляється переважно з матами, я підійшов і культурно постукав по склу дулом ПМ-кі, перекурив і поїхав!

А Ви як їх?
Які будуть пропозиції по боротьбі???

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » П'ят, 09 грудня 2005, 09:20

Extream

почитав топік і склалось враження, що ти нічим не кращий від них :roll: . Мене наприклад зараж більше нервують всякі "проскакуючі" на свілтофорах та інших місцях, і це в основному не маршрутки+повзучі в лівому ряді+...і так дальше


в загальному можна сказати, що відсутня культура водіння на дорогах Львівщини

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » П'ят, 09 грудня 2005, 09:48

Extream
Extream писав:якщо Ви в машині, бажано з друзями, один виходить спілкуватись з карданом, інший легенько при відкручує ніпель на задньому правому колесі!!!
Фе как подло.. шо в Харю слабо дать? раз уже он тебе так достал что ты вышел с машины!!

:000100:

Extream писав:4. ну і найбільш впливовий спосіб, один раз випробував, прижав, вийшов, запросив і його, відмовляється переважно з матами, я підійшов і культурно постукав по склу дулом ПМ-кі, перекурив і поїхав!
:00064: Просто нету слов... Да вы перец сударь... :00052: А разве вам не впадло тратить свое время и нервы на всю ету канитель...?? Знаете если из-за каждого кто меня подрезал,прижал,или не пропустил... останавлеватся, то наверное домой добирался 2-3 часа. Да и вобще Привыкайте к наглости на дорогах ,ето есть, было и будет. Просто надо беречь свои нервы и здоровье.

Придурков много... а вы один.... если за каждым ганятся здоровя не хватит ...

Extream : Получите НеЗаЧоТ.
[/b]

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » П'ят, 09 грудня 2005, 12:26

A1 писав:Мене наприклад зараж більше нервують всякі "проскакуючі" на свілтофорах та інших місцях, і це в основному не маршрутки
О, це мене так само сильно напрягає :mad: Мене просто бісить, коли хтось їде на червоне и маршрутки останним часом не вийняток :sniper:
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » П'ят, 09 грудня 2005, 12:59

мені також обідно коли хтось їде, а я ні :); і взагалі зараз на дорозі хер зна шо робиться - один летить як дурний по льоді, другий взагалі на лисій гумі їде - не знати що від кого чекати

а маршрутки то таке ... доля їхня така, зараз мене найбільше харять маршрутки які економлять електрику - вночі, або зранку, коли темно з габаритами катаються, без фар ... вже пару разів чуть не зарядив таких ... ледве "колеса уніс"
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » П'ят, 09 грудня 2005, 13:01

Extream
Ты, конечно, можешь "выховуваты" кого хочешь и как хочешь. Просто здесь общаются взрослые люди, которые смотрят на вещи реально. И мой тебе совет- спили мушку на ПМ-е, а то не ровен час, засунут- и больно будет :wink:

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » П'ят, 09 грудня 2005, 15:40

Так почитав ваші пости і склалось враження, що коли маршрутка зупиняється у вас під носом на переході або повороті, то нікого така ситуація не нервує і всі спокійно їдуть далі... Ви або їздите мало або всі якісь флегмати. Мене також страшенно кумарять маршрутчики і деколи виникає дуже стійке бажання затиснути його, вийти і набити морду, поки що не вийшло, але таки колись прийде час... Хоча і розумію, що такий стан справ не від самих водіїв залежить(у більшій мірі), а від власників та ДАІ :mad: Вони мусять визначити зупинки маршрутки і там зупинятись!
Була колись ситуація: їхав я по Стрийській в сторону стрийського базару, біля Монументу Слави стояли ДАІ, маршрутка яка їхала перед мною різко гальмує в 2(!!!)м від пішеходного переходу, я відповідно чуть йому не заїжаю в зад, звичайно настирно сигналю і об'їжаю(хочу підмітити, що об`їжати в тому місці дуже проблематично, бо дорога йде вниз і через маршрутку машин не видно!!!). Наш "розумний" даїшник звичайно зупиняє мене :mad: і предявляє претензії :shock: Правда я був настільки злий :mad: що викричався на нього :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » П'ят, 09 грудня 2005, 16:08

Я теж завжди тим @#%$@# сигналю коли вони підрізають, або стають перед носом в таких місцях де ставати взагалі не можна.. А виходити і щось доказувати - ну нафіг, то вже в крайньому випадку, так як тільки собі день зіпсуєш.. Але от у відповідь ту маршрутку затиснути і підрізати - то святе діло :) Нема на них ради - придумали собі якісь свої правила і їздять по них..

ghost™
Вчора теж бачив маршрутку вночі яка везла людей з виключеними фарами, навіть без габаритів.. Придурок якийсь той шофер.. А потім дивуються чому автобуси в горах з моста падають.. Тому що підприємства безвідповідальні. Власників які випускають на маршрут такі маршрутки і автобуси а також водіїв які так безвідповідально до того ставляться треба садити в КПЗ на 15 суток для початку або величезний штраф накласти і звісно в шофера права забрати.. Але кому до того є діло..

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » П'ят, 09 грудня 2005, 17:25

Дело в том, что маршрутчики, хоть и получают достаточно большие деньги, но ничего кроме трактора в прошлом не водили... Отсюда и уровень вождения. Так что они (чаще всего) не со зла водят как мудаки. А вот пример мудака был только что. В центре пробки и я выезжал (как и машин 20 за мной) на Коперника возлк кинотератра. На Коперника, ессесно, пробка. Перпендикулярно мне проехал равчик и я по немногу стал выкатываться на Коперника, тут же едущая за ней девятка, пытаясь не дать мне проехать, дернулась, заглохла, завелась, дернулась слишком сильно и въехала в зад равчику. Я плакалъ. Вот это Мудак с большой буквы....

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » П'ят, 09 грудня 2005, 18:19

alex писав:за ней девятка, пытаясь не дать мне проехать, дернулась, заглохла, завелась, дернулась слишком сильно и въехала в зад равчику. Я плакалъ.
:) І смішно і грішно.. В тебе ж BMW - на декого це діє як червона шмата на бика :)


Щодо пропускань з бічних вуличок.
Ообисто я ніколи не пропускаю тих водіїв які з бокових вуличок зразу нахабно пробують вклинитися в основний потік коли там пробка.. Якщо бачу що машина нормально чекає поки їй дадуть дорогу - то пропускаю без питань ...


Вчора при повороті з на Чорновола з Городоцької мене маршрутка обганяла зліва, при тому що я повертав наліво будучи в крайньому лівому ряді.. І що ти йому зробиш...

Аватар користувача
byte
Повідомлень: 465
З нами з: Нед, 02 жовтня 2005, 02:41
Ім'я: Орест
Авто: BMW 320 coupe E36
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення byte » П'ят, 09 грудня 2005, 19:50

Extream,Тобі до FLYя, може він тобі допоможе, адже в нього підпис:
Автолюбителі повинні єднатись! Шоб потім разом давати тягла водіям маршруток(с)

А взагалі то деколи треба бути мудрішим, воно пхається, хай пхається, всеодно швидше не приїде.Хоча, якщо ти придумаєш якусь змістовну акцію виховання водіїв маршруток, наприклад, колективний похід в ДАІ на справжню здачу на права або пересадити тих самих в легкові авто,самим сісти в маршрутки і показати їм всі радості сексу, то прихильників і помічників точно знайдеш.А махати ПМкою немодно - вдруг в нього АКашка завалялася, вони ж всі нервові...

Extream
Повідомлень: 9
З нами з: Чет, 08 грудня 2005, 22:46
Авто: Chevrolet Aveo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

!

Повідомлення Extream » Суб, 10 грудня 2005, 00:38

В загальному я від Вас всіх почув те що хотів, ті розумники які розказують про мушку і про дорослих людей які говорять на серйозні теми, я Вас сюди не запрошував, аз а мушку, і тим хто проти ПМкі, скажу так попадете в таку ж ситуацію, тоді і будете всяку Х…ю говорити. Якщо Вам не заважають такі гади, то я так розумію ти дійсно вечором в татка випросив машину до дівчаток поїхати, то і на дорозі ведеш себе тихо і не висовуєшся, а поїзди зимою, і по 200-250 км в день по місту і з пробками і т.д. коли дуже поспішаєш, тоді і зрозумієш!
І дуже дякую тим людям що мене зрозуміли, а особливо Yelik та Vovka, так тримати!!!

Додано через 16 хвилин 29 секунд:

а з ДАЇхників толку ноль, вони переважно їм башляють, ну і ясно їх не рухають, от і від такої безпокараності і їздять як хочуть.
ситуація була, він руши і бабло рахує, повзе 25 км максимум, що робити?
обганяю, просто їду дальше, зупиняють мене і розказують що я зробив обгін в забороненому місці, який буде розказ?
я розказав по своєму (доречі знання правил дорожнього руху класна штука) транспортний засіб який стоїть або рухається зі швидкістю до 30 км/год, це першкода, виходить я обїхав перешкоду, але нікого не обганяв, можете собі запам"ятати!

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Суб, 10 грудня 2005, 11:48

Extream писав: і тим хто проти ПМкі, скажу так попадете в таку ж ситуацію, тоді і будете всяку Х…ю говорити. Якщо Вам не заважають такі гади, то я так розумію ти дійсно вечором в татка випросив машину до дівчаток поїхати,
и т.д.
Дорогой мой Экстремал, про какую ситуацию ты говоришь? Про дятла с ПМ? Так я б ему его ствол в анус и засунул (все равно прыти не хватит шмальнуть по мне). Или ты про маршурутки? Да, я не езжу 250 км в день- слава богу я не таксисит и не фанат езды по городу, но описанные тобой ситуации с подрезкой встречаются очень часто и, кстати, в половине случаев по вине "экстремалов" в кепках, которые не могут "на дорозі ведеш себе тихо і не висовуєшся". И я, как надеюсь и большинство, не собираюсь гоняться за подобными индивидуумами, оставив это дело таким передовым драйверам как ты. Вопрос закрыт? Собираешься продолжать полемику- в личку или зови на пиво.

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Суб, 10 грудня 2005, 18:12

21043 SW
Нові правила обговорюємо і затверджуємо в спецтемі.
Зараз буду діяти згідно дійсних правил, зокрема:
не оффтопити. Якщо дуже хочеться написати оффтопік в темі - то для цього є кнопка Off біля кнопки Трансліт. Тоді ваше повідомлення буде відповідно оформлене
Забороняється обговорення адміністративних дій модератора або адміністратора на форумі. Для цього є приват. Тобто якщо модератор витер Ваш пост - причину можна взнати приватом.
Забороняється в темах вказувати модератору що і як робити.. Листи типу "модер ти куда дивишся - почисти отут" будуть витиратися і учаснику буде виставлене поередження. Модератор - нормальна людина - і сам знає що робити - і все бачить.. Якщо ви вважаєте - що знаєте це краще - для цього є приват.
Попереджень також постаратимусь уникати, як мінімум до вияснення нових правил. Це і інші повідомлення, які не стосуються теми, згодом будуть видалені. Відповідати на нього можна в приват, доповнення - вносити у відповідне тему в закритому розділі. Всім дякую за увагу.

Порядок — это разум, который обнаруживает себя в сущем (Бергсон)

Аватар користувача
RS
Повідомлень: 808
З нами з: Чет, 04 серпня 2005, 17:22
Ім'я: Сєрий
Авто: Renault Megane , Deawoo Matiz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RS » Нед, 11 грудня 2005, 10:00

А я як завджи - зупинюся , обматюкаю , покажу фак , нагло підріжу або притисну ... а як починає вилазити з маршрутки поговорити ... хай вилазить :twisted: :box: :pop: Так само з таксістами вони бувають ше нагліші - королі доріг блін. А як їду сам на маршрутці то з принципу навіть коли спішу то матюкаюся з ними по поводу - де він став , коли він думає шо маршрутка гумова і т.д. .... вони тоді мені пропонують мої гроші і кажуть "не подобається виходь" - але я не вихожу і харю всю дорогу , якшо стою десь біля водія.

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Нед, 11 грудня 2005, 12:05

Люди майте Бога в животі(хоча б). До чого тут маршрутчики і таксісти, якшо якісь баран вилітає на зустрічну ,чи обганяє з підрізом, чи вискакує. Нехай так і їде!!!! Дайте йому дорогу!!!! Він спішить-нехай спішить. Не звертайте уваги на це, а подивіться на себе в зеркало, і скажіть твердо шо ви такі правильні і ніколи правил ДР не порушивали....... Вот і воно. Бережіть нервові клітини!
А баян з макаром в руках....смішно :megalol:

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення MAGYLA » Сер, 21 грудня 2005, 12:08

vovka писав:Ообисто я ніколи не пропускаю тих водіїв які з бокових вуличок зразу нахабно пробують вклинитися в основний потік коли там пробка.. Якщо бачу що машина нормально чекає поки їй дадуть дорогу - то пропускаю без питань ...
поступаю так же, а то у нас народ думает что если у него тачка дороже чем моя, то его все сразу же должны пропускать, :evil: а правила вообще не для него придуманы.

Поступай с людьми так как хочеш чтоб они поступали с тобой. :driving: А если не понимают по хорошему, то надо учить :00057:
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Сер, 21 грудня 2005, 12:34

MAGYLA писав:а то у нас народ думает что если у него тачка дороже чем моя, то его все сразу же должны пропускать, а правила вообще не для него придуманы.
Окстись! Ну при чем здесь цена тачки?! Ребята в кепках на рАз@#$аных копейках вытворяют такое, что дяде в спортивном мерине и не снилось. И если человек урод, то никакая наука ему не поможет. А вот нервы себе ты попортишь и, кроме того, человек может натурально разбить тебе морду. Или все тут, кроме того, что со стволами, еще и ниибацца боксеры?! Детсад чесслово...

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення CAT » Сер, 21 грудня 2005, 18:33

насправді харять не маршрутки а дорогі машини, джипи там всякі... їздять як хочуть, а якшо він буде по зустрічній їхати то мусиш його пустити а якшо не пустиш то аварія і ти купляєш йому новий бампер за кучу дєнєг (в кращому разі) і даї не поможе бо він всіх купив... кароче народ який має купу грошів думає шо він весь світ купить... а ше ті ублюдки пяні їздять, ганяють і людей збивають на переходах. скоро на тротуарах будуть збивати....
ото недавно стою на перехрестку стрийська - наукова з боку наукової, так якісь .... на каєні по тротуарі всіх обжджає і ше сигналить пішоходам.... шо тут скажеш?? шось скажеш вийде і проблем буш мати.... оце бєзпрідєл...

Додано через 1 хвилину 31 секунду:

вибачте за офтоп, якшо на думку адмінів це не в тєму то стріть
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Сер, 21 грудня 2005, 18:58

CAT
Друг, ты в Киеве был? Сколько дорогих машин там ездит видел? А на культуру вожения внимание обращал?! Так при чем тут деньги? Просто, если ты уважаешь того, кто едет рядом- то фортелей выкидовать не будешь. А если ты кретин, у которого отродясь денег не бывало, а тут вдруг ОООО! привалило, то ты будешь чувствовать себя - кум королю. И вести себя соответственно. ОТСУТСТВИЕ ДЕНЕГ НЕ ГАРАНТИРУЕТ НАЛИЧИЕ МОЗГОВ И МИНИМАЛЬНОЙ КУЛЬТУРЫ. И НАОБОРОТ. Так что, я не пойму откуда у вас такая взаимосвязь стойкая. Просто поедь по городу и подсчитай сколько тебя АвтоВАЗов подрезало, а сколько джипов. Гарантирую удивление :wink:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей