Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА
Аватар користувача
Formula1
Повідомлень: 686
З нами з: П'ят, 04 листопада 2005, 10:36
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Formula1 » Суб, 08 березня 2008, 01:56

Народ я уважно прочитав тему від початку до кінця і чесно МАЙЖЕ зі всім погоджуюсь з Fly і можу сказати що підняти народ (автомобілістів НЕ ГРОМАДЯНИНА І НЕ ПШОХОДА І НЕ ПЕНСІОНЕРА ) буде дуууже не просто , тому що люди зрозуміли що в цій країні щось змінити на краще практично неможливо ( з прикладів можу навести помаранчеву революцію ) і живем ми в принципі в досить непоганій країні ( точка зору автомобіліста ) можу пояснити податки ХАЛЯВА ,бензин ХАЛЯВА , З МАШИНОЮ РОБИ ШО ХОЧЕШ , правда в тому що тільки ціни на машини в нас високі .Змінити ми всетаки щось можем (не завжди на краще та сама помаранчева революці ) що в нас стало краще після змін??? машину притягнути стало ДОРОЖЧЕ , бензин ДОРОЖЧЕ , ДАІ РОЗІГНАЛИ почався безпредел оху....и (схаменулись) а вже пізно . почалась ера міліцейського безпредела (акції ,"ШТРАФИ") Міняти ми нічого не поміняєм ( беру за точку опори ОДНУ БОЙОВУ ОДИНИЦЮ : ЛЮДИНУ) А підняти революцію можна тільки одним способом ГРОШИМА і тільки при умові що це КОМУСЬ буде вигідно і ВІН(ВОНА) буде спонсором цієї революції. Подумайте хто з ВАС піде на такі дії тільки за ради обіцянок ( відповідь кожний дасть СОБІ і тільки СОБІ але щиро без кривих думок ) Всі тепер хотілиб гарантій що буде саме так як обіцяли , а ніхто не дасть тільки всі обіцяють ! От в такій країні ми живем (навмисно не пишу державі) такшо тіштесь тим що є бо може бути і буде ще ГІРШЕ ,ДОРОЖЧЕ І ТЯЖЧЕ !

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Speedo » Нед, 09 березня 2008, 15:32

Fly писав:Ви ж самі смітите на вулицях і порушуєте ПДР правда?

ну навіщо тут за всіх розписуватися? Особисто я папірчика не викину на вулиці чи в лісі... і ПДР порушую дуже рідко, у випадках крайньої необхідності (бо ж всі ми небез гріха)....
Ото недавно був у селі в родичів, вийшли прогулятися природою, це просто жах! Таке враження, що потрапив на екскурсію на міське сміттязвалище!!!
Куди ми котимся??? Пам"ятаю ще ці місця за часів СРСР, так такого ж не було? Головне, що невідомо як з тим бопротися? Добре, можна зібрати добровольціф і навести порядок (ладно вже). Але ж за 2 дні те саме буде!!! Треба міяти психологію людей. Ті, хто був на Заході, можливо, вже інакше до цього вдносяться, а решта???
Так що в цьому питанні з тобою згідний! Нам далеко до Європи!!! Починати треба з себе!

Хоча, на рахунок машин, абсолютно згідний з автором...

medkin
Повідомлень: 26
З нами з: Вів, 27 листопада 2007, 10:09
Ім'я: Сашко
Авто: Карізма
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення medkin » Пон, 10 березня 2008, 09:15

Fly писав:Тут просто є реально тільки два варіанти
Або такий як у нас .... дорогі б/у авто, символічні податки, і відносно недорогий бензин, ціни на авто які не падають
Або такий як в Європі - дешеві б/у авто, величензі податки, дорогий бензус, плата за утилізацію авто

Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси. Тому кожен рішає сам... але дивіться на пробелму ширше... Справа не тільки в ціні
Нажаль варіант з дуже дешевими б/у авто і мізерними податками нема...:(
Оці два варіанти - десь в законі прописані? А де гарантії, що не буде 3-го варіанта - з нашими митними ставками і з "їхніми" податками??? http://www.vodila.org/mes/186830
http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=6406
http://hds-kharkiv.org.ua/2006_10_11/107.htm

ще є дуже гарний ресурс - rada.gov.ua зайдіть в розділ Законопроекти - знайдіть всі в різних скликаннях, знайдіть по "авто" і дивіться хто автори цих проектів? Це тільки інфа для обдумання. Я нічого не стверджую і нікого не переконую. :sing :sing :sing

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей