Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА
Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » Чет, 06 березня 2008, 13:55

Україна (батьківщина ДОРОГИХ б/у машину)
БМВ 525 90го року (берем шо машина стоїть на реєстрації у Львові)
Ціна - 9к баксів (оскільки ціни у нас ростуть то беру завищену, насправді ціна думаю 8-9к)
Страховка в рік - 80 баксів
Одноразовий податок при реєстрації - 150 баксів
ТО раз в рік - 100 баксів
Бензин - 1 бакс за літр

Отже по самих грошах без бензи і ремонту
9000+150+2*80+2*100 = 9510 баків

Продати машину можна за ті ж самі гроші якшо не більше через два роки, але берем шо ціни вгамувались на цьомі рівні і ми її продамо за 8,5. Якшо на шрот то доплачують за машину вам.

Отже якшо відїздити два роки і продати то витрати на саму машину будуть баків при ціні машини 9000 баків!

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення pikach00 » Чет, 06 березня 2008, 14:19

Давай ще бензин порахуємо ;) 1.5євро візьмемо приблизно 2 бакси.
При моїх пробігах в рік десь 20к і витратах пального нехай 7 літрів будемо мати:
20000/100*7(л)*1(бакс)=1400 баксів за рік тільки на бензині економиш!

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення pikach00 » Чет, 06 березня 2008, 14:25

І ще приклад на моєму афто 2005 року яке мені обійшлось в 26к.
На мобіле.де бачу
Mitsubishi Outlander 2.4 4WD Leder/Standh./Klima/S.Dach, ціна 13.850 EUR, це найдешевша ціна! В баксах це вийде 20775. Якщо порахувати гроші на паливо при розході 10л, плюс податки-манатки, страховки і т.д то в результаті вийде одна і та ж фігня. Тому давайте розслабляйтесь з міфом про дешеві машини "там"

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » Чет, 06 березня 2008, 14:27

Тут просто є реально тільки два варіанти
Або такий як у нас .... дорогі б/у авто, символічні податки, і відносно недорогий бензин, ціни на авто які не падають
Або такий як в Європі - дешеві б/у авто, величензі податки, дорогий бензус, плата за утилізацію авто

Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси. Тому кожен рішає сам... але дивіться на пробелму ширше... Справа не тільки в ціні
Нажаль варіант з дуже дешевими б/у авто і мізерними податками нема...:(

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення vovik » Чет, 06 березня 2008, 23:32

От ви тут всі дуже кричите про великі податки (і дешеві авто) там, і не великі податки (і дорогі авто) тут!
Тепер задумайтесь який варіант є кращим?...............................
Невже не варто заплатити високі податки, які підуть на:
- ЯКІСНИЙ ремонт доріг.
- будову автобанів.
- облаштування безпечних переходів, тротуарів.
- прибирання тих же доріг.
- і.
- т.
- д.
При умові доступності б.у. авто???
Є над чим подумати!
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

medkin
Повідомлень: 26
З нами з: Вів, 27 листопада 2007, 10:09
Ім'я: Сашко
Авто: Карізма
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення medkin » П'ят, 07 березня 2008, 08:11

Vovik: Я звичайно не зрозумів - що для тебе краще? Але - який би ми податок не платили - дороги будуть завжди такі! Розумієш - не знаю як і Львові, но в Києві - я бачу таку тенденції - "що краще гавняно зробити, і так кожен рік, аніж раз якісно і на 10 років". Вже у себе нада міняти підвіску на Карізмі, і батько вже на мерсі поміняв передні сайлентблоки.
Повір я не проти - заплатити податки, але якщо я буду впевнений - що вони підуть тільки туди (ремонт доріг). І якщо були б автобани - то було б взагалі супер.
Тепер до Fly: Ну не може Держава брати податки (великі) - де половина населення отримує з\п до 1к (грн). А як раніше було? Я про мито. Воно раніше взагалі було мізерне! Раз підняли, потім товариш Святаш - ще підняв. Я просто не розумію таку тенденцію. Дивись по ідеї - машин стали завозити побільше - шо нових, шо бу. Тобто приплив в бюджет - нормальний! То в чому ж справа? Обясни мені це. При теперішніх митних ставках на бу - їх взагалі нема сенсу таскати! А це були б гроші в бюджет - якби не робили барєра. Ми ж зараз також платимо податки, коли проходимо ТО.
Востаннє редагувалось П'ят, 07 березня 2008, 08:17 користувачем medkin, всього редагувалось 2 разів.

pussyhunter
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення pussyhunter » П'ят, 07 березня 2008, 08:12

от настрочили бойцы. и главное 90% куйню пишут.
Fly прав. но если не нравиться на Украине... кто вас держит? переежайте в европу или те же штаты. и хватить кричать что на Ураине так херово. Это неправда.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Speedo » П'ят, 07 березня 2008, 10:06

pussyhunter писав:и хватить кричать что на Ураине так херово. Это неправда
100 % згідний!
Так подивишся, що твориться в Іраку чи Ізраїлі, то в нас не так вже й хреново, просто йдеться про то, що ми самі для себе повинні відстоювати права і свободи!
Ніякий добрий дядя президент чи міністр цього за нас не зробить (всі рвуться у владу, щоби збагачувати СЕБЕ, а не піклуватися про народ)...
Я двома руками за те, що завжди треба прагнути до вищої зарплати (в якій би ти галузі не працював), а ,при потребі, виїхати в інше місто чи навіть іншу країну, якщо в себе не можеш найти гідної роботи!
Тільки ж тут мова не про те!
Добре, нехай навіть з усіма податками, страховками і бензином ціни на машини в нас і "там", майже рівні... допустимо... я не цікавився спеціально...
А як бути з пенсіями?
Наш пенсіонер явно не у стані купити собі хоть яку-небудь пристойну машину! Порівняйте, які пенсії там, які тут. Який середній рівень доходу там, який тут? В кінці кінців, яка тривалість життя там, яка тут? Ну, нарешті, чи багато, наприклад, датчан їдуть на заробітки на будови (при тому, часом, маючи вищу освіту!) в Іспанію, Росію, Португалію? А жінок багато з Данії поїхало в Італію? pikach00 знає, що якщо і їдуть, то на відпочинок у відпустку!!!!
А якщо туди і їдуть, на роботу, то на якісь дуже високооплачувані чи керівні посади! А не вкалувати нелегально без вихідних і страховки...за копійки по європейських мірках!
А українці саме так і їдуть (може вже трохи менше ніж в 90-х, але їдуть)! І що, від хорошого життя?
Так, згідний, приїжджають, легалізовуються (кому як пощастить), потім повертаються в Україну будуються, купують (вже тоді) нормальні нові машини! Відкривають свій бізнес і т.п...,але то вже інша тема....

До мене також часто приїжджають поляки і співчуваючи кажуть "в нас таке також було, не переживайте, це перехідний період, років через 5-10 все у вас налагодиться..." і я також в це вірю!
Але якщо ми будемо сидіти як партизани і нормально сприймати безпредел нашої влади (чи деяких її представників), то нічого не зміниться тут і через 100 років!

Всі пости я тут уважно читав і думаю, кожен має свою власну думку і ми тут один-одного не переконаємо!
Особисто я підтримую автора даної теми...

medkin
Повідомлень: 26
З нами з: Вів, 27 листопада 2007, 10:09
Ім'я: Сашко
Авто: Карізма
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення medkin » П'ят, 07 березня 2008, 11:40

Speedo, +1
В мене таке враження - що ФЛАЙ, ПІКАЧУ - саме більше бояться влади. Подивіться як в нормальних демократичних країнах боряться за свої права? ФРАНЦІЯ, ПОЛЬША (закрили кордон - і гуляйте). До речі - які там податки (митні і звичайні) на авто в ПОЛЬШІ? Може хто знає?

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » П'ят, 07 березня 2008, 12:15

medkin, з чого ти взяв шо я боюсь влади? з того шо в мене інакша думка? чи з того шо я дивлюсь на проблему маштабніше?
Дивись ми пообіцяли зібрати дані по країнах, наразі тільки я виклав те шо найшов. Від тебе ніяких даних нема.

Якшо чесно, то ви борці за дешеві тачки забембали уже. Або коли починають волати шо як у нас херово і шо всі бідні і нещасні валять на заробітки бо у нас не можуть прокормитись. Шо мол пенсії за бугром більші.
А тепер давайте по порядках
Ті шо звідси валять діляться на дві категорії
1. Ті хто найшли роботу по спеціальності там (тут був Лізун колись) - ноу проблем, як то кажуть. Їдуть легально і вся фігня.
2. Нелегали, які пашуть там чорноробочими і рікдо коли зароблятють більше 1,5к зелених в місяць. Але їдуть не від того шо тут заробити не можуть а їдуть бо там типу краще! Вон візьміть Єліка спитайте чи можна в його майстерні влаштувась підсобником. Та звісно можна! Як я розумію місць вакантних купа. Але ніхто не хоче і всі думають шо за кордоном заробити лекше. І не можуть зрозуміти шо 1к там і 500 баків тут майже еквівалентні.

Тепер про великі пенсії про які писав товариш Speedo:) А ти знаєш друже шо пенсіонери шоб мати велику пенсію відкладають вельми не малу частину з/п в приватні пенсійні фонди? І шо державна пенсія там мягко кажучи.... не велика. Але як то кажуть навіщо звертати увагу на дрібниці правда?
Ми ж бачим головне, а саме: дешеві б/у іномарки, великі пенсії, чистоту на вулицях, порядок на дорогах, міліцію яка береже народ. Правда? Рай:)
Але чомусь ви не хочете друзі зрозуміти шо за цим стоїть
За дешевими б/у іномарками - великі податки на машини які будуть перевищувати ціну машин! Ви готові виложити 2-3к податків за "дешеву" б/у машину? Вибачте... я не готовий... я буду краще їздити на дорогій машині і платити 500-600 грн податків в рік.
За великими пенсіями - відкладання 15-20 процентів від з/п. Доречі... а хто вам мішає? наразі на ринку просто немріяно не державних пенсійних фондів, той жеж АІГ.
За порядком на дорогах і чистотою - самовідповідальність! Ви ж самі смітите на вулицях і порушуєте ПДР правда?

Проблема не в державі... проблема в нас самих... Ми хочем дуже багато всього але нічого для цього не хочем зробити

medkin
Повідомлень: 26
З нами з: Вів, 27 листопада 2007, 10:09
Ім'я: Сашко
Авто: Карізма
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення medkin » П'ят, 07 березня 2008, 12:22

Fly писав:Від тебе ніяких даних нема.
Бо нема істочніка. А писати - те що не знаю - не хочу! В мене нема нажаль знайомих з інших країн.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » П'ят, 07 березня 2008, 13:07

medkin, Ну тоді ше ось дані по германії
За те шо ти паркаш машину під хатою (багатоетажкою) платиш за сутки 7 євро, під офісним приміщенням - 10 євро
Отже за місяць до витрат доплюсуйте 7*30 + 25*10 = 460 євро суто на парковку.

Аватар користувача
Buster
Повідомлень: 778
З нами з: П'ят, 21 квітня 2006, 14:00
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: BMW 320D E91
Номер: 9333
Звідки: Львов/Киев
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Buster » П'ят, 07 березня 2008, 13:21

Fly писав:medkin, Ну тоді ше ось дані по германіїЗа те шо ти паркаш машину під хатою (багатоетажкою) платиш за сутки 7 євро, під офісним приміщенням - 10 євроОтже за місяць до витрат доплюсуйте 7*30 + 25*10 = 460 євро суто на парковку.
Пойми, что если у нас будет такие цены на парковки, страховки, ТО и так далее, то и з/п будут такие же как в Германии! А мишины будут дешевые. По другому никак быть не может
BMW POWER

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » П'ят, 07 березня 2008, 13:40

Buster, да ну?:) а ти віриш сам в то шо говориш:)
Давай прикинем, бенза виросла з 2,75 до 5,35 і буде рости до 6,00, я про 95-й:) Квартири виросли з 15к за 3-ох кімнатну до 100к і вище
хліб з 1 грн до 3грн. Агов люди? Кому начальство підняло зарплату в звязку ростом цін?! І тут... а в ответ тішіна.....

У нас може бути все, повір мені

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » П'ят, 07 березня 2008, 13:44

Buster, а хотя... давай припустим шоя помиляюсь:) Хер зним:) Ти завтра проснешся з з/п в 1,5к - очінь даже непогана з/п в Польщі. І сталось чудо:) Ти можеш купити собі своє ж рено скажм за 1к, хоча ціна машини не важлива. Ок, ти її купив. Тепер ти маєш скажем платити податків 200-300 баків в рік, + страховка 300 баків (а страховка буде обовзякова, то уже не цивілка, хер відмажимся) + за паркінг хай доларів 200 в місяць + бензус 2 бака за літр. І так, з твоєї з/п в місяць буде іти на машину 500-600 баків! суто податків
Ти готовий до такого? Я - ні

Аватар користувача
Buster
Повідомлень: 778
З нами з: П'ят, 21 квітня 2006, 14:00
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: BMW 320D E91
Номер: 9333
Звідки: Львов/Киев
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Buster » П'ят, 07 березня 2008, 14:28

Fly, ну допустим, зп 1,5к это не та про которую я говорил, столько в европе разве что дворник получает :) а при 3к з/п платить 500 баксов за машину в месяц - я готов
BMW POWER

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » П'ят, 07 березня 2008, 15:03

Buster, 3к ти нічо не путаєш?:) це хороший інженер з хорошим стажом:) а 1,5к-2к непогана з/п для молодих спеціалістів нашого віку:)

Аватар користувача
and1
Повідомлень: 1024
З нами з: Вів, 22 серпня 2006, 11:49
Ім'я: Андрей
Авто: ?
Звідки: Город герой Киевъ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення and1 » П'ят, 07 березня 2008, 15:27

Fly писав:молодих спеціалістів нашого віку:)

:D ;) 8)

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення Fly » П'ят, 07 березня 2008, 15:35

and1, ну ок-ок:) чесно не знаю:)
Хто знає середньо статистичну з/п людини ві 22 до 30 років? але іде мова не про ІТ! в ІТ високі з/п я то і сам знаю

Аватар користувача
andriy_zab
Повідомлень: 1033
З нами з: Вів, 16 січня 2007, 11:33
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 308 1.6HDi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 12 рази

Re: АВТО ПРОТЕСТ - АВТОСВОБОДА

Повідомлення andriy_zab » П'ят, 07 березня 2008, 23:12

Добре там, де нас нема. Але в Європі все ж таки краще. Там є стабільність і порядок. Трохи важко після наших цін там оживатися, але з часом звикаєш. Коли мій знайомий дав жебраку в Мадриді 50 Євроцентів, то останній їх просто жбурнув в урну. Європа, як не як... Тут 50 центів не проканують... :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 37 гостей