Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність ДАІ. Спілкування і дії. Обговорення.
Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Діяльність ДАІ. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Fly » Чет, 08 грудня 2005, 17:28

Класна тема! Надіюсь ніхто ці знання використовувати не буде але думаю вони лишніми не будуть

Респект! Так тримати!

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Чет, 08 грудня 2005, 17:53

Fly писав:Надіюсь ніхто ці знання використовувати не буде
а чё?? :twisted: GZero вот ссылки на пункты и статьи при обосновинии их "незаконных" действий особенно интересны...молодец.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 08 грудня 2005, 18:15

Добре що хтось взявся систематизувати певну інформацію і викласти її в доступній і легкій для сприйняття формі. Бо на форумі насправді багато чого корисного написано, але розкидано по багатьох темах і важко зорієнтуватися. Такого роду статті сильно допомагають, особливо рятують від багатьох часто повторюваних запитань :)

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Чет, 08 грудня 2005, 18:22

Dimon
Я про то шо краще хай нас не зупиняють і домахуються:)

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Чет, 08 грудня 2005, 18:26

Инфа конечно интересная, но багажник открывать обычно просят не гаеры, а очень недобрые ребята с калашами в руках. Так что я бы рекомендовал оставить это все в теории, а багажничек открыть. Кроме того, разве мы часто возим там что-то "нехорошее" :roll:

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Чет, 08 грудня 2005, 18:32

alex
Я це і мав на увазі в передостанньому абзаці, що варто йти назустріч, авось когось дійсно зловлять ;)
Мене до речі, з автоматами не зупиняли, а звичайні ДАІ багажник просили відкривати.

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Чет, 08 грудня 2005, 18:36

GZero
Наверное больше придраться не к чему было.. Вот чего я вообще понять не могу, так это одиноко стоящих автоматчиков, которые вообще непонятно "чьих будут",- так они останавливают и шманают машины.. И вроде не гаеры- можно не останавливаться, а с другой стороны калаш- куда более веский аргумент чем жезл... Кто его знает этого типа- может его мама в детстве била, а папка вообще того... Так его еще потом и оправдают... :mad:

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Чет, 08 грудня 2005, 19:14

Зачотная тема Респект. , но мне кажется , тьфу тьфу тьфу лучше что бы нас не останавливали..... Лучше не выпендреватся и открыть его , если всетаки нечего скрывать в багажнике (ето же не тяжело)... :mad: А так мененгиту много. Да и время теряется при общение на такие темы с Гайцами, Да и общатся с ними трудно(они же все 8-м класов закончили и ПТУ)
и еще одно ---
GZero писав:ч.2 ст.183 Кримінально-процесуального Кодексу України, вимога відкрити багажник однозначно трактується як обшук зі всіма випливаючими обставинами.
А я слышал что если гаишник осматривает багажник ,салон ... то ето считается *Поверхневим обшуком* т.е если он просто осматривает неприкасаясь и если не лезит в само авто... 8) :sad: и еще они имеют полное право попросить вас открыть Багажник вашего Авто для *поверхневого огляду*,

можна поподробнее так ли ето???

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Чет, 08 грудня 2005, 19:22

KAVArnuy
Наскільки я розумію, ти трактуєш поверхневий обшук правильно, крім вимоги відкрити багажник. Я про це теж написав - дати йому ключ і сказати хай сам відкриває, якщо не боїться ;)

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Чет, 08 грудня 2005, 19:34

GZero писав:дати йому ключ і сказати хай сам відкриває, якщо не боїться
:smile: Ключ не дам , Пожет поломать *Техника в руках индейца(чит.Гаишника)- Металолом. :smile:
Попробую проексперементировать... просто ради интереса, Вооружусь выше приведенными ст-ми. законов,И при остановке мого транспортного средства , если нарисуется ситуацыя *откройте багажник* вступлю в конструктив спор с работником ГАИ мотивуруя ето все дело зарание подготовленой правовой базой.
Посмотрим что получится... ;)


Если подобное случится напишу что с етого вышло ....


С уважением...

Extream
Повідомлень: 9
З нами з: Чет, 08 грудня 2005, 22:46
Авто: Chevrolet Aveo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Extream » Чет, 08 грудня 2005, 23:14

Всім привіт, коли мені стукнуло 18, почав сміло їздити, знав що 10-ка вирішує питання з ДАЇшником, але після того як "люб"язні (друзі) з калашами попросили відкрити багажник, висипали кульок картоплі, я почав цікавитись цим питанням, і останній свій штраф 10 грн. я заплатив коли попав на фару під знак 40, проїхав троки більше, 140 км/год, 3,5 роки тому, після того я більше попрошайкам рублі не дайю, мах 10 хв приємного спілкування, і можна їхати! :lol:

Ksjuhka
Повідомлень: 53
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 21:46
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Ksjuhka » Суб, 10 грудня 2005, 00:03

GZero писав:Згідно п.2 ст.11 Закону України «Про міліцію», причиною зупинки може бути тільки підозра у вчиненні правопорушення. Вже цього достатньо, щоб пригрозити нерадивому інспектору заявою «куди треба», додавши при цьому, що той мав представитись нормально, а не «прпрщик блаблабла, ваші документи». Переписування призвіща інспектора і номера його його жетона значно скорочує час вашого діалогу і зближує до кінцевої фрази «щасливої дороги».
С другой стороны в этом же законе указано : ЗУ" Про міліцію" витяг з розділу II ст.11 Права міліції : Міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право: ...14) проводити огляд поклажі, багажу та огляд пасажирів цивільних повітряних, морских і річкових суден, засобів залізничного та АВТОМОБІЛЬНОГО транспорту згідно з чинним законодавством;... "

Как можно это прокоментировать???? :?
[/b]

Аватар користувача
byte
Повідомлень: 465
З нами з: Нед, 02 жовтня 2005, 02:41
Ім'я: Орест
Авто: BMW 320 coupe E36
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення byte » Суб, 10 грудня 2005, 02:27

Ksjuhka писав:Міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право: ...[/b]
Покладені обовязки повинні бути аргументовані якимось документом, наприклад оперативним орієнтуванням.Якшо ДАІшник тобі таку бамажку показує, то ти зобовязана йому все чемно предявити, але в 99 випадків зі 100, в розшуку в них всі моделі всіх кольорів і всіх років випуску:)
П.С.Коли в мене сперли документи на машину, слідчий розіслав таку орієнтіровку по всій Україні(но не за дякую) потім коли мені їх вернули послав іншу про відбій.Так і має бути.
П.С2.Минулого тижня всі менти мали орієнтування на всі червоні хечбеки,сам бачив:)

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Суб, 10 грудня 2005, 09:07

Ksjuhka писав:Как можно это прокоментировать????
Наше законодавство суперечить саме собі, хіба тобі цього не відомо ;)
Але нас цікавить те, що нам потрібно, правда? ;)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Про трубку і даі

Повідомлення vovka » Суб, 10 грудня 2005, 19:28

Непогано було б в цю тему
viewtopic.php?t=633

додати також адреси акредитованих медичних закладів у Львові. А то можу бути таке що ДАІ завезе тебе до якогось "свого" доктора і той напише все так як їм потрібно .

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Суб, 10 грудня 2005, 19:32

Слушно, але я не володію такою інформацією :(

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Суб, 10 грудня 2005, 20:13

vovka писав:"свого" доктора і той напише все так як їм потрібно .
Такими речами займаються в травмпунктах великих лікарень, або в наприклад в черговій лікарні, там де можна взяти кров на еталон і доктор який видає Тобі аналіз має розписатись і поставити печатку. Якщо Тобі результат не підходить, його можна повторити в любій іншій черговій лікарні. 8)

Добавлено спустя 1 минуту 19 секунд:

vovka
І нашо дві однакові теми :00070:

Добавлено спустя 32 минуты 21 секунду:

Определение алкоголя по крови
http://abvgd-auto.narod.ru/Buka/AlcoK.htm

За одну порцию (дозу, дринк) приняты следующие количества напитков (они дают одинаковое содержание спирта): 50г любого 40-градусного напитка – водки, коньяка или виски (50г*0,40=20г спирта), либо 100г 20-градусного портвейна (100г*0,20=20г спирта), либо 150г 12-градусного сухого вина (150г*0,12=18г спирта), либо 1 бутылка (0.5л) 4-градусного пива (500г*0,04=20г спирта) или полбанки (0,25л) 9-градусного тоника (250г*0,09=22,5г спирта).

В таблице содержатся средние данные о сохраняемости алкоголя в крови. Различные обстоятельства (психическое состояние, общее состояние здоровья) могут изменять табличные значения в два раза.

При освидетельствовании в медицинском учреждении дозы делятся следующим образом: от 0.3 до 0.5 промилле – допустимая; от 0.5 до 1.8 – легкая; свыше 1.8 – средняя, 5 и более – труп (и это реально, так как данная концентрация не совместима с жизнью).

Независимо от показаний прибора окончательное заключение о степени опьянения выносит врач после осмотра освидетельствуемого.
Значит при увеличении вема, количество циркулируемой крови в организме увеличевается, и печень именет большую возможность проводить детоксикацию. Так же в таблице не учитывается возможность закуски, которая так же заберает на себя часть.

Но все равно не надо так сильно радоваться, так как могут быть разные ситуации и организм может себя повести не так как всегда.

А теперь посмотрим на концентрацию взависимости от пола:
http://abvgd-auto.narod.ru/Buka/AlcoKMZ.htm

Ну и самое главное для нас, что пить и сколько ждать:
http://abvgd-auto.narod.ru/Buka/AlcoT.htm
Dynamic Sport Latvia

Ksjuhka
Повідомлень: 53
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 21:46
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Ksjuhka » Суб, 10 грудня 2005, 23:50

GZero писав:Наше законодавство суперечить саме собі, хіба тобі цього не відомо
В этом я убедилась давно!!!!!!!!! :)
GZero писав:Але нас цікавить те, що нам потрібно, правда?
Ты ПРАВ!!! ;)

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення MAGYLA » Сер, 21 грудня 2005, 12:21

alex писав:И вроде не гаеры- можно не останавливаться,
п.2.4. ПДР "на вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися..."
Так що останавливать надо, хоть и не гаишник :mad:
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Вів, 07 лютого 2006, 14:49

KAVArnuy писав:Попробую проексперементировать... просто ради интереса, Вооружусь выше приведенными ст-ми. законов,И при остановке мого транспортного средства , если нарисуется ситуацыя *откройте багажник* вступлю в конструктив спор с работником ГАИ мотивуруя ето все дело зарание подготовленой правовой базой.
Посмотрим что получится...

Если подобное случится напишу что с етого вышло ....
Ну ось і настав цей час... Вчора вечером зупинили мене ці Падли , я там трохи нарушив, (двойну сплошну )
Ну значить стандарто як завжди
-добрий вечер сержант *Петренко* нарушаєм гражданин нарушаєм.
- я типа- віноват начальник на 20 грн. і я поїхав,
- він- Документи вийдіть з машини
- Прошу (виходжу)
- він - О а машина то государственная Путевка є??
-я все є начальник сори але я спішу .
-він нічого невживали??
-я ні (дихнув [цензура] в морду)
-він оружеє є ?? наркотики??
-я- а якже звичайно Є. (сміюсь)
-він (не сміється відкрийте багажник)
-я - це що обшук?? ордер є??
-він - не ,це поверхневий досмотр!!!
-я -- Керуючись. ч.2 ст.183 Кримінально-процесуального Кодексу України, вимога відкрити багажник однозначно трактується як обшук зі всіма випливаючими обставинами. мол нічо відкривати небуду!! на ключі якщо хочешь відкривай !!! в (говорячи це попросив вийти свою дівчину з машини , ну тіпа свідок)
-він. - Оху...в , почервонів, вилупив на мене очі,Озлобився і тіпа пішли складемо протокол.

Короче результат десь пів години потратив на тих гандонів , склали протокол!! гроші вже нехотів брати боявся... :smile:

Але багажник так і невідкрив йому.!!! :wink:


Робіть висновки!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 9 гостей