Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність ДАІ. Спілкування і дії. Обговорення.
Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Чет, 09 лютого 2006, 17:14

alex
тоді звонок другу шоб приїхав і забрав машину, о!

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Чет, 09 лютого 2006, 20:37

Fly
А в друга є довіреність на машину?
alex писав:что, если скорость превышена, к примеру, на 15 км/ч?
До 20 км/год - ніяких санкцій.
alex писав:1) Машину на штрафплощадку
2) Водителя на анализы
....
3) А! Сто баксов! Ну смотрите, не нарушайте- не остановят.
Проти аналізів нічого не можна зробити.
Я би лишив свою машину і поїхав на їх машині на аналізи, з умовою, що мене відвезуть назад.

А взагалі, хоч це і банально, пити за кермом не треба. Ось як розрахувати час катання на громадському транспорті чи таксі: viewtopic.php?p=15514#15514

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 09 лютого 2006, 20:53

GZero писав:А в друга є довіреність на машину?
Так а це не обовязково, коли друг має права, а власник машини сидить збоку на пасажирському сидінні.

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Чет, 09 лютого 2006, 20:59

vovka
Не обов'язково власник - будь-хто, хто має право на керування даним авто.

Ти неуважно читаєш, мова йшла про те, що робити з авто, коли тебе забирають на експертизу ;)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Вів, 18 квітня 2006, 18:28

От ще дуже гарна ссилка на розяснення про вимоги відкрити багажних і т.п.
Все чітко і по пунктах розписано.
http://search.liga.kiev.ua/l_doc2.nsf/A ... enDocument

Читайте статтю. А от звыдтам алгоритм дій:

Памятка в "бардачок"*
  • 1. По требованию работника милиции (инспектора дорожно-патрульной службы) остановиться с соблюдением требований Правил дорожного движения (ПДД).

    2. Не выходить из машины. Ни один нормативно-правовой акт водителя к этому не обязывает.

    3. На безлюдной дороге (в темное время суток) опустить дверные фиксаторы вниз.

    4. Разговаривать с работником ГАИ через слегка приопущенное стекло.

    5. Выслушать (как правило) невнятное представление работника ГАИ, в котором он обязан назвать свою фамилию и звание (основание - ч. 2 ст. 5 Закона "О милиции").

    6. Переписать номер жетона работника ГАИ.

    7. Узнать причину остановки (основание - пп. "в" п. 2.14 ПДД).

    8. В случае проявления первых признаков невежливого отношения потребовать предъявить служебное удостоверение (основание - ч. 2 ст. 5 Закона "О милиции"). Фамилию, имя, отчество, звание и должность из удостоверения переписать на лист бумаги (для возможной подачи жалоб в прокуратуру и суд).

    9. Передать документы на право управления транспортным средством над приопущенным оконным стеклом.

    10. При требовании предъявить содержимое багажника (либо салона) потребовать пояснения причин досмотра транспортного средства (основание - пп. "в" п. 2.14 ПДД).

    11. Услышать невнятные пояснения, сопровождающиеся настойчивыми требованиями выйти из машины и открыть багажник автомобиля.

    12. Разъяснить работнику ГАИ, что досмотр транспортных средств проводится только в случаях административного задержания и задержания лиц, подозреваемых в совершении преступления.

    13. Услышать напутствие: "Щасливої дороги".

    Если напутствие, указанное в п. 13, не услышано:

    14. Предложить составить протокол админзадержания либо протокол задержания по подозрению в совершении преступления.

    15. Потребовать разъяснить (зачитать) права задержанного лица и вручить их разъяснение в письменном виде (основание - ч. 8 ст. 5 Закона "О милиции").

    16. Услышать напутствие: "Щасливої дороги".

    Если напутствие, указанное в п. 16, не услышано:

    17. Позвонить по телефону доверия Департамента ГАИ МВД Украины (044) 272-46-59 (который заранее должен быть записан в память мобильного телефона) и сообщить о попытке провести незаконный досмотр транспортного средства. Кроме указанного рекомендуется иметь телефоны доверия управлений ГАИ областей, городов Киева и Севастополя, которые можно увидеть на официальном сайте Департамента ГАИ МВД Украины.

    18. "Додавить" вежливым предложением вскрыть багажник самостоятельно.

    19. Предупредить, что все действия, которые собирается осуществить ИДПС своими руками, требуют присутствия двух понятых и обязательного составления протокола досмотра, осмотра либо обыска (основание - ч. ч. 4, 5 ст. 264 КоАП, ст. ст. 181, 188, 190, 191 УПК).

    20. Обжаловать действия работников ГАИ в прокуратуру (суд).

Аватар користувача
Гатор
Повідомлень: 86
З нами з: Суб, 26 серпня 2006, 14:33
Авто: bmw 3-series
Звідки: Сан-Франківсько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Гатор » Пон, 28 серпня 2006, 23:23

От за багажнік дякую, а то блін не знав навіть цього, і вчора зупинили курви, питались чи біти , дупци , ножі є, потім попросили відкрити багажнік, ну я і відкрив мені і так [цензура], там одна парасоля тільки валялась і то не моя гггг
все-таки попав на 40грн. через те шо троха пяний їхав,
відмазався шо більш немаю мол студент машина не моя татова тільки на мене зареєстрована, везу дівчину додому грошей немаю і так далі, потім ше мені гарну лекцію прочитав той чемний дядько про мій тимчасовий техпаспорт мол коли мені піти і шо робити і так далі ггггггг а от курви навіть на замітку мені не дали шо в мене фара розбита була, я так поняв їм на це [цензура] було ггггг

Аватар користувача
Myltik
Повідомлень: 956
З нами з: Суб, 24 вересня 2005, 18:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat B7
Звідки: Файне місто
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Myltik » Вів, 29 серпня 2006, 14:47

А де можна скачати закон про Міліцію.....

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Вів, 29 серпня 2006, 17:34

Myltik
Якщо це було запитання (а судячи з контексту - це запитання), то в кінці його треба ставити знак питання.
А закон про міліцію, як і інші закони можна знайти на Сайті Верховної Ради України: Закон України Про міліцію (Документ 565-12, остання редакцiя вiд 06.04.2006, чинний)

Аватар користувача
Myltik
Повідомлень: 956
З нами з: Суб, 24 вересня 2005, 18:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat B7
Звідки: Файне місто
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Myltik » Вів, 29 серпня 2006, 17:46

GZero
Дуже вдячний......
О вот є десь в законі ОБОВЯЗКИ ДЕРЖ.АВТО ІНСПЕКТОРА......тобто тільки...ЩО ВІН МАЄ РОБИТИ!?!?!

Аватар користувача
Myltik
Повідомлень: 956
З нами з: Суб, 24 вересня 2005, 18:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat B7
Звідки: Файне місто
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Myltik » Вів, 29 серпня 2006, 17:47

Чи закон про"Міліцію" також дія на працівників ДПС?!?!?

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Сер, 06 вересня 2006, 23:45

Зупиняє мене сьогодні мент!! :mad: (зараза) Говорить: "офіцер міліції бргмгніагвнаи" кароче дупля не дав хто і шо воно :) але шоб він повторив питатись не хотів поскільки я ітак знав шо надо діставати бабло поскіль їзджу без доручення вже 2 роки :grin: , --"що перевозим? Відкривайте багажник!!" Я спорити не став думаю хай дивиться, вроді з гранатами не їзджу, я акуратно йому відкрив той багажник, а там стояв тільки футбольний мячик, він його пальцем пощупав і закрив. Заліс він в свій тюнінг мобіль і шось друкує, я його питаю шо це там пишете таке :) , а він: "протокол і сідай в машину їдем за нами на штраф майданчик оплатиш всі квитанції і поїдеш"(я оху...в), але на питання за шо мене зупинили адже я не порушував адже є вроді такий закон в якому говориться що коли водій не порушував і подібна машина не рахується в угоні то він немає права зупиняти (ну шось вроді того, точно того закону незнаю) то він відповів: "по перше цей заон вже як 3 тижні відмінили, треба було слухати радіо" (я відповів шо незнав шо порадіу передають такі закони перший раз чую :grin:) "по друге в тебе є дозвіл на затемнені вікна, ти туво як їхав я тебе навіть і не видів?" (я знову оху...в :roll: ) Вот і я хочу запитатися чи дійсно не можна їздити без дозвола на затемнені вікна (сумніваюсь шо ви пацики їздете з якимось дозволом на вікна ;) ) і чи відміняли той закон про зупинку працівником ДПС для перевірки документів?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Сер, 06 вересня 2006, 23:56

Nazarik писав:от і я хочу запитатися чи дійсно не можна їздити без дозвола на затемнені вікна
Брєд.. 1.5 року їжджу з тоніровкою - ноу проблем. Треба було опустити передні 2 скла і запитати в нього чи в ПДД написао про то що неможна їздити без передніх двох вікон :D

Так і чим то все скінчилося ? Ти олпатив ? І що саме оплатив і скільки ?

Аватар користувача
Гатор
Повідомлень: 86
З нами з: Суб, 26 серпня 2006, 14:33
Авто: bmw 3-series
Звідки: Сан-Франківсько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Гатор » Чет, 07 вересня 2006, 00:09

На попередній машині ніц не було на цій є документ ,але за тоніровку ніразу ніхто нічого не казав, це брєд, та й по радійо закони це тож блін видумав :D

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Чет, 07 вересня 2006, 06:57

Nazarik
явний развод

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Чет, 07 вересня 2006, 08:50

Nazarik
Ох і розвів тебе "бргмгніагвнаи". :grin:

І що, ти дійсно йому шось дав?!

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Demyan » Чет, 07 вересня 2006, 09:34

Та ні дійсно я колись читав стандарти згідно яким написано на скільки можна затемнювати вікна. В мене знайомий теж попався на таку штуку але він дуже принциповий, і ті закони і стандарти знав. Тому коли таке сталося він каже що положено бути стільки і стільки (гаіншнику) ну той а в тебе тут цілих 60-70 відостків, знайомий каже а Ви звідки знаєте? ну той - мол на око видно. І давай протокол, знайомий достав його і каже треба міряти інакше я на око не погоджуюся. Кароче поїхали робити замір, він достав гаішника конкретно. Витягнули якийсь прилад ще за царя гороха, давай міряти і доказувати, знайомий каже мол а покажіть повірку даного пристрою і його опломбування і т.д. Кароче вони були злі.....і в результаті відпустили правда часу він потратив з пару годин.

Аватар користувача
bodik01
Повідомлень: 971
З нами з: Вів, 27 червня 2006, 15:58
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: ford fiesta mk7 LPG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 6 рази

Повідомлення bodik01 » Чет, 07 вересня 2006, 10:00

Гатор
все-таки попав на 40грн. через те шо троха пяний їхав
:shock: Жоден справжній даішник менше ніж за 100$ навіть за запах алкоголю не відпустить,вони мають також план..
Може у вас в Франциско вони взагалі зарплату не отримують шо за 40грн.ведуться за таке серйозне порушення..
імхо пяний за кермом це не порушник а злочинець..

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Чет, 07 вересня 2006, 10:12

GZero писав:Nazarik
Ох і розвів тебе "бргмгніагвнаи".

І що, ти дійсно йому шось дав?!
A1 писав:Nazarik
явний развод
Як ви думаєте я без доручення і шей бабла незаплатив круто :)
vovka писав:Так і чим то все скінчилося ? Ти олпатив ? І що саме оплатив і скільки ?
Скінчилось тим шо я дав йому 5$ + шей акт написав який я підписувати не хотів, але пес сказав єслі не підпишу то забирай бабло і поїхали. Спорити не став підписав йому шнирю і пояснюючу немов незамітив червоного світла світлофора був :grin: прикиньте зупинив за вікна, а акт за червоне світло :grin: кароче пі...ц повний вони оху...ли, а вот зроблю доручення то вони ше більше оху...ть не дам ні цента і ніякого акту спорити буду зними довго :grin:

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Чет, 07 вересня 2006, 10:27

Nazarik
Ну ясно, так і думав, що ти чогось не договорив. А як на рахунок - не їздити на червоне світло? Чи не можеш?

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Чет, 07 вересня 2006, 10:27

Богдан писав:Жоден справжній даішник менше ніж за 100$ навіть за запах алкоголю не відпустить,вони мають також план..
О тут я стобою не згоден, мій кент повіз в 8 годині на весільля батьків, але перед тим в четвертій ночі прилі додому рачки, так він з запахом і поїхав вертаючись назад пиняють його біля перехрестя і запасли шо від нього несе як від самогонного апарата :) Деніг він немав :lol: як всьо обійшлося: 1) бобіг їм за сегаретами і за мінеральною водичкою :grin: на заправку + здачі від нього не взяли за сегарети і за воду 2 грн взяв собі в карман.
2) Допоміг занести дві каністри з бензою шо (згрузила фура яка возить бензу) до їхніх тазіків. :grin:
3) Приїхав мого кента тато потриндів зними і поїхали в барвінок закупили хавчика на 60 грн. і завезли їм ту паляну і поїхали до дому!!!!
Отакі зараз в нас працівники ДПС :grin: :grin: :grin: я як це почув то...... та то капец!!!!!!!!!!!!!!!!!! а можна було також паляни на 40 грн накупити :grin: :grin: гг

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей