Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Діяльність ДАІ. Спілкування і дії. Обговорення.
Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Чет, 07 вересня 2006, 10:33

GZero писав:Ну ясно, так і думав, що ти чогось не договорив.
Як не договорив на рахунок доручення я написав!!!!!!!
GZero писав:А як на рахунок - не їздити на червоне світло? Чи не можеш?
В том той діло шо я на червоне світло не проїзджав, а йому план нада здати і шось треба було йому написати, про доручення в акті писати ж він не буде правильно!!!! ;)

Аватар користувача
bodik01
Повідомлень: 971
З нами з: Вів, 27 червня 2006, 15:58
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: ford fiesta mk7 LPG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 6 рази

Повідомлення bodik01 » Чет, 07 вересня 2006, 10:51

Nazarik

Читай уважніше я писав "справжній дашник"
Нема протоколів,затриманих порушників,бабла щоб поділитись..
такі ГАЇ не проходять навіть випробовувальний термін - женуть [цензура]..

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Чет, 07 вересня 2006, 10:58

Шо тут не понятного. Розсосолюю коротко і ясно :grin: : Їхав без доручення (при цьому ніфіга не порушував), зупинив за вікна, акт писався на забрання машини на штраф майданчик (но недописався) заплатив 5$ за то шоб не забирали і недописували такої херні, а тоді аж акт дописався немов я проїхав на червоне світло :grin: виходу йому небуло тре було шось дописати, або штраф майданчик або червоне світло або перевищення швидкості або...... або....... або....... і т.д. і тому подібне!!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Чет, 07 вересня 2006, 11:01

Богдан писав:Читай уважніше я писав "справжній дашник"
Сорі я замітив аж після того коли відписав, але всерівно історія унікальна правда? ;)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 07 вересня 2006, 11:05

Nazarik
Ага.. Значить він тебе оштрафував не за тоніровку, а за відсутність доручення.
Ну тоді все нормально, а то я вже був подумав що за тоніровку на штрафмайданчик тягнуть :)

Аватар користувача
Oleh!
Повідомлень: 532
З нами з: Суб, 15 квітня 2006, 12:07
Авто: Daewoo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Oleh! » Чет, 07 вересня 2006, 13:20

vovka

може не потягнуть,але заставити здерти на місці можуть заставити

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Demyan » Чет, 07 вересня 2006, 13:33

Тонування можна тільки згідно з ГОСТ 5727-88

Аватар користувача
Oleh!
Повідомлень: 532
З нами з: Суб, 15 квітня 2006, 12:07
Авто: Daewoo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Oleh! » Чет, 07 вересня 2006, 13:39

Demyan писав:Тонування можна тільки згідно з ГОСТ 5727-88
а можна на українській мові? )

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Чет, 07 вересня 2006, 15:38

Oleh! писав:
Demyan писав:Тонування можна тільки згідно з ГОСТ 5727-88
а можна на українській мові? )
НАСКОЛЬКО РАДИКАЛЬНО МОЖНО ЗАТОНИРОВАТЬ СТЕКЛО...
• Летняя жара утомила всех. Страдают от нее и автомобилисты, особенно те, у кого машины не оборудованы кондиционерами. Поскольку установка «кондишина» достаточно дорогое удовольствие, можно попытаться выйти из ситуации иным способом – укрыться от солнечных лучей, затонировав стекла машины. Однако насколько сильно можно затемнить их?

Буква закона:

• Согласно п. 31.4.7 отечественных Правил дорожного движения, запрещается эксплуатация транспортных средств, на стеклах которых установлены дополнительные предметы или нанесены покрытия, ограничивающие обзорность с места водителя и ухудшающие прозрачность остекления. Но в этом пункте ПДД есть примечание, гласящее, что на автомобилях разрешается применять тонированные стекла (кроме зеркальных), светопропускная способность которых соответствует ГОСТу 5727-88.

В частности, в технических требованиях к автомобильным стеклам сказано, что ветровые стекла транспортных средств должны иметь светопропускающую способность не менее 75%, остальные – 70%. Если же стекла не играют важной роли для обзора с места водителя (например, стеклянная крыша), светопропускание может быть не меньше 70%.

Выбирает заказчик:

• Все ли пленки отвечают требованиям ГОСТа? Мы обратились в несколько столичных компаний, занимающихся тонировкой автомобильных стекол. Как выяснилось, они предлагают широкий спектр продукции, начиная от тонировочных пленок, отвечающих требованиям стандарта, и заканчивая пленками, светопропускаемость которых меньше 70%.

Причем «разрешенные» пленки достаточно светлые, и будучи поклеенными на обычные стекла, лишь придадут им легкий цветовой оттенок, к примеру, зеленый или черный. А вот «запрещенные» способы хорошо затемнить стекла.

При выборе тонировочной пленки заказчику показывают весь ассортимент продукции. При оклейке «разрешенными» пленками владельцу автомобиля вручают копию сертификата ГОСТа 5727-88 с печатями компании, выполнившей тонировку, и гарантийный талон на то, что при нормальной эксплуатации пленка не отклеится, не порвется, не выцветет и т.п. При тонировании «запрещенной» пленкой заказчику выдается лишь гарантийный талон – мол, компания готова только принять претензии к качеству пленки и ее поклейке.

Таким образом, заказчик сам решает: оклеить ему машину светлой пленкой и не иметь проблем с ГАИ или же темной – и тогда быть готовым отвечать перед законом.


Мнение юриста:

Вадим Володарский
Адвокат, Старокиевское адвокатское объединение г. Киева «Адвокат»

• Прежде всего, любая проверка тонировки должна проводится не «на глаз», а с помощью специальных измерительных приборов. И поскольку результатом подобной проверки может быть привлечение водителя к административной ответственности, такие измерения входят в сферу государственного метрологического контроля и надзора. А это значит, что приборы должны соответствовать требованиям Закона Украины «О метрологии и метрологической деятельности».

Но все это касается проверок, проводимых во время технического осмотра транспортных средств. Что касается проверок тонировки стекол автомобилей непосредственно на дороге, то они (как и всякие проверки технического состояния) противоречат закону. Дело в том, что ст. 35 Закона Украины «О дорожном движении» предусматривает проведение государственного технического осмотра транспортных средств. Больше никакие проверки технического состояния, тем более на дороге (как правило, без необходимого оборудования), этим законом не установлены. Согласно ст. 19 Конституции Украины, должностные лица органов государственной власти ( в т.ч. и ГАИ) должны действовать только в пределах и способами, указанными законом. Граждан не можно обязать делать только то, что в качестве такой обязанности установлено, опять же, законом. Но не подзаконным актом вроде ПДД,

Обязанность граждан предоставлять транспортные средства прямо на дороге для проверки технического состояния, как и право сотрудников ГАИ проводить такие проверки, Законом «О дорожном движении» не предусмотрены. Поэтому автомобиль, на котором есть талон о прохождении техосмотра, считается допущенным к эксплуатации, и проверять на нем что бы то ни было, будь то тонировка стекол, токсичность и т.п., сотрудники ГАИ до следующего техосмотра не имеют права.

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Чет, 07 вересня 2006, 15:45

Zhdan

Це ж російський стандарт!
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 07 вересня 2006, 15:49

Zhdan
Що це за російський ГОСТ ? В Україні неможна тонувати тільки лобове і два передніх вікна (більше 30%). Решта хоч в ноль.
І чого це ми маєм знати якісь ГОСТИ ? Техогляд є ? В ПДД про тонування і наявність бокових вікон щось написано ? Якщо написано то що саме, бо я десь книжечку загубив :D

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Demyan » Чет, 07 вересня 2006, 16:09

ДСТУ UN/ECE R43-03:2002
[/img]

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Чет, 07 вересня 2006, 16:09

vovka писав:Zhdan
Що це за російський ГОСТ ? В Україні неможна тонувати тільки лобове і два передніх вікна (більше 30%). Решта хоч в ноль.
І чого це ми маєм знати якісь ГОСТИ ? Техогляд є ? В ПДД про тонування і наявність бокових вікон щось написано ? Якщо написано то що саме, бо я десь книжечку загубив :D

ГОСТ ще Радянський, і при відсутності свого ДСТУ використовується цей.

Нарахунок талону Тех.огляду все правильно, раз він є, значить машину не мають права перевіряти до наступного тех.огляду.(тим більше без приладів і не в спеціально-обладнаному місці)

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Demyan » Чет, 07 вересня 2006, 16:14

Протокол випробувань
Витяг з переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в України за напрямком „ДОРОЖНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ, ЇХ СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ ТА ПРИЛАДДЯ” затверджений Наказом Держстандарту України від 30.08.2002 № 498, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 25.09.2002 р. за № 782/7070, вимоги встановлені для категорій транспортних засобів М1 N1, та L1-5.
Назва продукції
Позначення нормативних документів (НД), на відповідність яким проводиться сертифікація
НД (номер пункту), що встановлює обов’язкові вимоги
Автомобілі пасажирські з кількістю місць до 8 без водія (категорії М1), їх кузови та шасі
Нові
ГОСТ 22895-77 - Тормозные системы автотранспортных средств;
ДСТУ UN/ECE R13-09:20022) Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних засобів категорій M, N і О стосовно гальмування;
(Правила ЕЭК ООН№13Н-00: 1998, IDT) - Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження легкових автомобілів стосовно гальмування.
ДСТУ UN/ЕСЕ R 48-02:2002 - Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних стосовно установлення пристроїв освітлення та світової сигналізації

ДСТУ UN/ECE R 26-01:2002 - Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних засобів стосовно їхніх зовнішніх виступів
ГОСТ 28557-90, р. 5; 6
ГОСТ 17.2.2.03-87 - Нормы и методы измерений содержания окиси углерода и углеводородов в отработавших газах автомобилей с бензиновыми двигателями
ГОСТ 17.2.2.03-87, п. 1.1; 1.2
ГОСТ 21393-75 - Автомобили с дизелями. Дымность отработавших газов. Нормы и методы измерений. Требования безопасности;
ДСТУ UN/ECE R24-03:2002
ГОСТ 21393-75, п. 1.2
ГОСТ 5727-88 - Стекло безопасное для наземного транспорта;
ДСТУ UN/ECE R43-03:2002
ГОСТ 5727-88, п.2.2
ГОСТ 27436-87 - Внешний шум автотранспортных средств;
ДСТУ UN/ECE R51-03:2002
ГОСТ 27436-87, п.1.2-1.4

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Demyan » Чет, 07 вересня 2006, 16:19

Знайомого так і робили завозили і спеціально перевіряли - мають параво. Але от про перевірку того приборо згідно тих стандартів вони забули :) тому й відпустили. Це саме стосується і радарів. Можна оглядати та просити повірки тих радарів.

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Чет, 07 вересня 2006, 16:51

Oleh! писав:vovka

може не потягнуть,але заставити здерти на місці можуть заставити
ага, зразу на місці :megalol:

Аватар користувача
Гатор
Повідомлень: 86
З нами з: Суб, 26 серпня 2006, 14:33
Авто: bmw 3-series
Звідки: Сан-Франківсько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Гатор » Чет, 07 вересня 2006, 21:53

Україні неможна тонувати тільки лобове і два передніх вікна (більше 30%).
хмм , а я хотів заблекати лобовуху 35 відсотків, просто сказали шо світлішої нема, шо це мінімум ((((

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » П'ят, 08 вересня 2006, 18:00

Гатор писав:Цитата:
Україні неможна тонувати тільки лобове і два передніх вікна (більше 30%).
то всьо до сра... хто як хоче так і тонує...

Аватар користувача
Pro-Nick
Повідомлень: 287
З нами з: Пон, 24 липня 2006, 11:44
Авто: Таврія, 1.2L, 2004
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Діяльність ДАІ. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Pro-Nick » Сер, 09 січня 2008, 11:28

Відпишусь в цій темі, щоб не створювати нову.

Давно вже мене ДАІ не зупиняло, десь біля року.
Їду сьогодні зранку, бачу виходить з заправки Катерина на кільцевій гаїшник (далі Г.) і махає мені я шоб зупинився.

Ну і як звичайно:
Г. - сержант МУ-МУ-МУ, ваші документи.
Фамілії перепитувати не став, дав документи. Той подивився і каже:
Г. - вийдіть змашини я вас порівняю з фото на правах, бо в салоні темно і не видно лиця.
Не виходив, включив в салоні світло, кажу:
Я. - порівнюйте.
Його перекосило на таку відповідь. :shock
Г. - виходь з машини, відкривай багажник, будемо дивитись шо везеш і дихати в трубку чи не пив.
Я. - виходити не буду, бо не мушу. Ззаді є шкло - дивись шо там є.
Г. - воно брудне і я там нічого не бачу. В нас операція по виявленню зброї, хочу перевірити чи нічого забороненого не везеш.
Я. - Багажник не відкрию - протокол обшуку, 2 свідків тоді відкриваємо. Інакше нє. Хоч сам відкирай (даю ключ через відкрите вікно)
Г. - Я не знаю як втебе багажник відкривається. Поки не відкриєш, не віддам документи.
Я. - не віддаєш то звоню по телефону довіри.
Г. - мовчить.
Далі реально звоню по тел. довіри. Він побачив шо я звоню, постояв, подивився на мене ше 5 сек. і віддає документи.
Г. - як дозвонишся - приїдеш розкажеш шо там казали. ;) Щасливої дороги.

Може якби їхав не сам то діалог би затягнувся. А так він подивися шо в мене ше є пасажир і він на мене потратить час і нічого не заробить - то й відпустив.

Після такого діалогу у мене 1 виникло питання і 1 сумнів :| .

1. Питання.
Чи мають звичайні ДАІшники на проведення операцій по пошуку зброї і подібних операцій самостійно (без беркутів і тому подібних структур)? Є в них такі повноваження?

2. Сумнів.
Коли я звонив по тел. довіри (взяв з сайту МВС для Львів. обл.), то туди навіть гудок не доходив.
Тупо тишина. Немає ні гудків, що лінія зайнята, взагалі ніяких гудків нема.
Хтось вже звонив по цьому телефону? Дозвонився? Може тел помінявся, а на сайті не обновили?
Він взагалі працює? Бо після усмішки гайца я шось дуже сильно в цьому засумнівався. :|
Тел.: 64-69-41. Правильний? Як ні - дайте правильний.

ЗІ. ФУ. Давно стільки не друкував. :angel

Аватар користувача
Dark Wind
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3124
З нами з: Суб, 09 грудня 2006, 20:37
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda Roomster, Caddy Sdi
Номер: не модний
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Діяльність ДАІ. Спілкування і дії. Обговорення.

Повідомлення Dark Wind » Сер, 09 січня 2008, 13:35

Pro-Nick,
80442724659
МВС по всій Україні.
І туда гудок іде :happy
Путін [цензура].

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 38 гостей