Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Правила проїзду кільця.
Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Fobos » Суб, 19 липня 2008, 22:11

C#@O$ писав:- з внутрішнього прямо їхати НЕ можна.
Прикалуєшся? З лівого ряду тілки направо неможна!
Ford?

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Just be » Суб, 19 липня 2008, 22:57

C#@O$ писав:- з внутрішнього прямо їхати НЕ можна.
а що означає прямо і по відношенню що чого прямо ?)
ЗІ. Треба даїшника якогось щоб розтолкував =))
vovka, малюнок жесть :) зато писанини менше :)

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Speedo » Суб, 19 липня 2008, 23:26

дуже цікава тема! Я вже давно хотів створити, але якось не знав з чого почати...
От що цікавить в першу чергу:
- Якщо поворот відразу направо - включаю правий поворот і "стартую" на кільце з крайнього правого ряду тут ніби все ясно (найчастіш нікого і пропускати нетреба)
- Якщо їду прямо, або повертаю в будь-який наступний поворот наліво, чи розвертаюся
а) займаю правий ряд, включаю лівий поворот, потім правий (при безпосередньому наближенні до потрібного) так поступають 90% маршучиків і всі тролейбусники, скажем, на кільці В. Великого-Кульпарківська
б) займаю лівий ряд, з вмиканням і вимиканням поворотів те саме, що і у варіанті "а"
----------------
Мій варіант відповіді - "б"! допустимо, поїду я в правому ряді, а хтось (з лівого) захоче повернути направо раніше, так що ж він повинен чекати поки всі "праворядники" проїдуть, тут можлива і велика к-ть ДТП так як тих самих "праворядників" важко замітити (вірніше поняти куда вони "путь держуть" повторювачі ж то не у всіх збоку) а якщо недай Бог "напорешся" на такого кросавчера, так хто ж винуватий буде???? ніби двоє на головній дорозі:shock
хоча, з іншого боку, їдеш собі у лівому (внутрішньому) ряді і спокійненько повертаєш в такий же (лівий) ряд двохполоски на дорозі (наприклад їдучи з окружної по Кульпарківській в центр), хоча тут же "підрізаєш" тролейбуси і маршрутки (червоні стрілки на схемі vovka), які пруть по В. Великого в сторону Південного (і справедливо(?) вислуховуєш матюки маршрутчиків) (і т.п....) значить ти винен???Маєш їх пропустити, а потім закінчити свій маневр по Кульпарківській???
%) .
Добре нас хоть всі кільця 2, а не 3-х полосні....
%)
ІМХО у Львові (і не тільки) 95% аварій на кільцях стаються якраз в таких ситуаціях
------------
може хто роз"яснить?
Востаннє редагувалось Суб, 19 липня 2008, 23:38 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Jarevych » Суб, 19 липня 2008, 23:30

ашо, на кільці є полоси? :shock :D :oops :sing
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Нед, 20 липня 2008, 00:11

Speedo писав:так поступають 90% маршучиків і всі тролейбусники, скажем, на кільці В. Великого-Кульпарківська
ну тролейбусам діватися нема куда в них на тому кільці так дроти прокладені.. в них там свої перехрестя - крок вліво крок вправо і штанги злетять ))
Speedo писав:хоча тут же "підрізаєш" тролейбуси і маршрутки
це вони тебе підрізають а не ти їх :sing
Jarevych писав:ашо, на кільці є полоси?
ну на перехрестях теж немає розмітки.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Speedo » Нед, 20 липня 2008, 09:25

vovka ну з тролейбусами ясно, а от маршрутчики, [цензура], навіть не потрудяться правий ряд покинути, пасажирів підбирають постійно, треба ж зупинитися відразу перед і відразу ж після кільця, а в правилах про це чітко не сказано (я не про зупинки в недозволених місцях, а про такий проїзд кільця), то що ж, вони праві??? :angry
Маршрутки я навів як приклад, таких "гавриків" і на звичайних машинах повно :angry !

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення weber » Нед, 20 липня 2008, 10:03

vovka, на твоїй картинці, верхня права черв. стрілка, що показує поворот наліво по тому ж зовн. колу, при заїзді на кільце знизу, - має бути зелена. Чуваки і чувихи, що рухаються по внутр. колі паралельно - повинні пропустити машини з зовн. кола при повороті наліво. Це точно так є. Знайомого за такий непропуск зупиняли і втирали.

А ось нарахунок чи може відповідно їхати машина по внутр. колу прямо - сумнівно, оскільки написав вище, для уникнення ДТП, мертвих зон і пробок на кільцях.

Нарахунок типів кілець:
- якщо перед кільцем знак "коло" - то і є головна дорога по колу - тоді все стандартно як у Львові - хто в'їжджає - той пропускає тих, хто рухається кільцем.
- якщо ж знак "стрілочки по колу" - то це рух по колу і правила діють як на перехрестях - тобто пропускаємо машину справа. Так є у невеличких містах.

Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення antik » Нед, 20 липня 2008, 10:12

ну так как правильно? заезжать на кольцо с правой полосы, перестраиватся в левую, ехать по кольцу в левой полосе, перестраиватся опять в правую полосу и только потом съезжать с кольца?! чет меня такая схема не радует....
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Нед, 20 липня 2008, 10:38

Найсмішніше інше... Я одного разу по своєму стандартному маршруті їду від Епіцентру до кільця, потім мені типу "наліво" в сторону Львова. Зайняв правий ряд(даішник сказав що це правильно вчора) і валю по зовнішньому радіусі. По внутрішньому їхала фура, якій треба було "прямо" по об*їзній... Так от, якби я не газнув то мав би протаранений лівий бік %)
От і слухай після такого всяких даішників які самі толком не знають...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Нед, 20 липня 2008, 13:28

weber писав:на твоїй картинці, верхня права черв. стрілка, що показує поворот наліво по тому ж зовн. колу, при заїзді на кільце знизу, - має бути зелена. Чуваки і чувихи, що рухаються по внутр. колі паралельно - повинні пропустити машини з зовн. кола при повороті наліво. Це точно так є. Знайомого за такий непропуск зупиняли і втирали.
якщо вона там буде зелена тоді буде купа
weber писав:ДТП, мертвих зон і пробок на кільцях.
доречі в разі дтп чуваку на зовнішньому кільці буде складно довести що він їхав по зовнішньому а не заїжджав на кільце і не уступив дорогу, особливо якщо кільце таке як на кульпарківській-в. великого.

взагалі було б логічно ввести правило що якщо кільце основне і там є 2 ряда і більше тоді основнішим буде внутрішній ряд ))

ну так що хтось ту ссилку з форуму даі читав ?

Там є відповідь на питання афтора теми.
Ні про який виїзд з кільця ТІЛЬКИ з правого ряду в ПДД не йдеться ))
Читаєм ПДД 10.4 , 10.5. Тільки читаєм уважно, з розділовими знаками і по правилах української мови (там якийсь лінгвіст на форумі цей пункт чуть лі не по складах розбирав) так як в закон пишеться відповідно до правил мови і в суді люба кома може все поміняти теоретично. :sing

Аватар користувача
fen
Повідомлень: 786
З нами з: П'ят, 28 грудня 2007, 22:07
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: 323S, 95'
Звідки: Пустомити
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення fen » Нед, 20 липня 2008, 13:52

vovka писав:взагалі було б логічно ввести правило що якщо кільце основне і там є 2 ряда і більше тоді основнішим буде внутрішній ряд ))
так і є....якщо ти рухаєшся по завнішньому ряді і плануєш продовжити рух по кільці, а з внутрішнього ряду хтось виїжжає з кільця, то ти мусиш його пропутити, оскільки це вважається як одночасне перестроювання, а при одночасному перестроюванні той хто з права той і повинен уступити дорогу!

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення BOXER » Нед, 20 липня 2008, 14:04

pikach00 писав:валю по зовнішньому радіусі. По внутрішньому їхала фура, якій треба було "прямо" по об*їзній...
а так не можна?? :oops я дуже часто заїжджаю на кільце по лівій полосі (внутрішній радіус) і мені треба їхати прямо (тобто просто проїхати кільце, наприклад, В.Великого-Кульпарківська, я заїжджаю на кільце зі сторони Великого і далі до Південного) то я і виїжджаю з кільця в лівому ряді... І в принципі так дуже часто і на різних кільцях...
Інше питання, якшо я їду в правому ряді, заїжджаю на кільце по зовнішньому радіусу (наприклад, з Великого) і мені тре їхати по кільцю наліво на Кульпарківську, то я уважно дивлюсь, чи зліва від мене ніхто не хоче їхати "прямо" до Південного, аж тоді повертаю і валю на Кульпарківську...
fen писав:а з внутрішнього ряду хтось виїжжає з кільця, то ти мусиш його пропутити
о! і я про це! тобто, по-моєму, можна з будь-якого ряду їхати і повертати куда хочеш, але якшо ти по зовнішньому радіусу, то тре дивитись за тим, хто зліва від тебе по внутрішньому.
Востаннє редагувалось Нед, 20 липня 2008, 14:06 користувачем BOXER, всього редагувалось 1 раз.
Sad, but true.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Нед, 20 липня 2008, 14:22

BOXER писав:то тре дивитись за тим, хто зліва від тебе по внутрішньому.
Хм, а для чого? Якраз навпаки виходить тепер після моїх вчорашніх тьорок...

Дивись, от типу їдеш по внутрішньому кольці , тобі треба виїхати з нього, тобто ти теоретично робиш поворот направо з кільця, тому маєш пропустити того хто їде по ховнішньому по правилу правої руки...

Коротше висновок такий, щоб бути завжди правим треба валити по зовнішньому радіусі, точно не прогадаєш :)

Аватар користувача
Denja
Тюнінг клуб
Повідомлень: 5172
З нами з: Нед, 25 вересня 2005, 13:32
Стать: чоловік
Авто: Trafic 2.0, KTM 250 EXC, Honda cbr600f4i
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Denja » Нед, 20 липня 2008, 15:27

pikach00 писав:м, а для чого? Якраз навпаки виходить тепер після моїх вчорашніх тьорок...

Дивись, от типу їдеш по внутрішньому кольці , тобі треба виїхати з нього, тобто ти теоретично робиш поворот направо з кільця, тому маєш пропустити того хто їде по ховнішньому по правилу правої руки...

Коротше висновок такий, щоб бути завжди правим треба валити по зовнішньому радіусі, точно не прогадаєш :)
Ви ж самі всі розумієте, якшо так робити, машину поб"єш в перший же тиждень. Як висновок, коли є мєнти - проїжати по правилам і уважно дивитись за іншими, нема - їздити як і всі в нашому місті.
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Нед, 20 липня 2008, 15:42

pikach00 писав:Дивись, от типу їдеш по внутрішньому кольці , тобі треба виїхати з нього, тобто ти теоретично робиш поворот направо з кільця, тому маєш пропустити того хто їде по ховнішньому по правилу правої руки...
на кільці ти не зобовязаний виїжджати зправа (я вже писав, див пп. 10.4-10.5) , і правило правої руки там ніпричому, бо машина на зовнішньому радіусі їде не перпендикулярно справа (правило правої руки) а паралельно до тебе. Справа їдуть ті хто заїжджає на кільце. Так що треба соблюдати рядність руху.
fen писав:оскільки це вважається як одночасне перестроювання, а при одночасному перестроюванні той хто з права той і повинен уступити дорогу!
згоден.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення BOXER » Нед, 20 липня 2008, 17:25

pikach00 писав:
BOXER писав:то тре дивитись за тим, хто зліва від тебе по внутрішньому.
Хм, а для чого? Якраз навпаки виходить тепер після моїх вчорашніх тьорок...
Тут я більше мав на увазі не так дотримання правил (які хєр поймеш!), а більше просто шоб уникнути ДТП. Тому якшо їдеш по зовнішньому по кільцю, то тре дивитись на того, хто зліва, чи він часом не захоче "вискочити" з кільця.
Sad, but true.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Нед, 20 липня 2008, 18:10

BOXER писав:чи він часом не захоче "вискочити" з кільця.
так він полюбому рано чи пізно захоче з нього вискочити, не буде ж він там круги намотувати :D а перестроюватися на кільці ніззя - то тобі тоже любий гаїшнік розкаже :ninja

Аватар користувача
bodik01
Повідомлень: 971
З нами з: Вів, 27 червня 2006, 15:58
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: ford fiesta mk7 LPG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 6 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення bodik01 » Нед, 20 липня 2008, 19:42

fen написав:
оскільки це вважається як одночасне перестроювання, а при одночасному перестроюванні той хто з права той і повинен уступити дорогу!

згоден.
Неправильно,з внутрішньої полоси якщо хочеш зробити зїзд треба пропустити всі тз які продовжують рух по колу по зовнішній полосі,тут діє правило так само як при перестроюванні,правий той хто зправа.Так що завжди старайтесь заходити на кільце із зовнішньої полоси і будете завжди мати перевагу.
Щоб не спорити знайду пункт в правилах і викладу

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Нед, 20 липня 2008, 20:00

Богдан писав:тут діє правило так само як при перестроюванні,правий той хто зправа.
:shock Ти коли перестроюєшся на трасі або на любій 2 рядній дорозі з правого ряду в лівий в зеркало дивишся , ТЗ пропускаєш ? Думаю так. Аналогічно і тут.

Аватар користувача
bodik01
Повідомлень: 971
З нами з: Вів, 27 червня 2006, 15:58
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: ford fiesta mk7 LPG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 6 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення bodik01 » Нед, 20 липня 2008, 22:00

vovka писав:
Богдан писав:тут діє правило так само як при перестроюванні,правий той хто зправа.
:shock Ти коли перестроюєшся на трасі або на любій 2 рядній дорозі з правого ряду в лівий в зеркало дивишся , ТЗ пропускаєш ? Думаю так. Аналогічно і тут.

Рухаються два ТЗ по колу,синій по зовнішньому,червоний по внутрішньому,в даній ситуації червоний ТЗ має намір зробити зїзд а синій продовжує рух.Запитання до всіх,хто має перевагу, синій ТЗ чи червоний ?? Моя відповідь - синій ТЗ має перевагу і червоний повинен пропустити.
Вкладення
20072008100.jpg

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 49 гостей