Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Правила проїзду кільця.
Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Суб, 19 липня 2008, 16:45

Піпли, скиньте пліз інфу як правильно кільце проїздити.. Бажано з картінками..
А то [цензура] із-за того я без прав на 10 днів поки не "здам" екзамен :D

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Fobos » Суб, 19 липня 2008, 16:50

pikach00, +1 вже давно цікавить то запитання.
Ford?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Суб, 19 липня 2008, 16:53

Взагалі то в правилах якось незрозуміло нарахунок кільця написано, я точно не памятаю.

Я завжди проїжджаю так.
Два ряда. Кільце.
Якщо мені направо - займаю зовнішній ряд.
Якщо мені прямо - займаю або зовнішній або внутрішній.
Якщо наліво - внутрішній
Якщо розворот - внутрішній.

На курсах вчили що кільце це [цензура] перехресть, отже їх треба проїжджати як перехрестя.
Перестроювання на кільці заборонені.

В принципі проблем з проїздом кільця особливо не виникало.
Востаннє редагувалось Суб, 19 липня 2008, 16:54 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Суб, 19 липня 2008, 16:53

Fobos писав:pikach00, +1 вже давно цікавить то запитання.
Таке враження кільце то така штука типу кожен д%@че як хоче :)

ДАІшник навіть схемку мав як то правильно робити, але я спішив і не мав бажання з ним спорити :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Суб, 19 липня 2008, 16:54

pikach00 писав:ДАІшник навіть схемку мав як то правильно робити, але я спішив і не мав бажання з ним спорити
вони всі по різному говорять як то кільце проїжджати, самі не знають толком.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Суб, 19 липня 2008, 16:56

vovka, сьодні мені той козел пояснив на пальцях:
виїзжати з кільця можна тільки тримаючись якогомога правіше, от тільки як це зробити якщо ти з одного заїхав боку, і тут справа інша машина, в неї їхати чи як?

А, згадав, то ще залежить від знаку, є кільця де кільце вважається головною дорогою, а є такі які не вважаються...

Короче зараз накидаю схему :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Суб, 19 липня 2008, 16:57

pikach00 писав:виїзжати з кільця можна тільки тримаючись якогомога правіше, от тільки як це зробити якщо ти з одного заїхав боку, і тут справа інша машина, в неї їхати чи як?
брєд, тому що тобі прийдеться перестроюватися на кільці і таким чином створювати аварійну ситуацію )) а якщо машин багато і всі почнуть перестроюватися )))

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Суб, 19 липня 2008, 17:02

1234.jpg
Соррі за мої графічні навики :)
Короче синія траекторія то як їхав я, червона то тіпа правильна, основна відмінність то точка виїзду з кільця...

Доречі знайомого за таке саме дрючили років 3-4 тому, жаль я тоді не запамятав цього...

Але менше з тим, може у когось є витяг з ПДР?

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Суб, 19 липня 2008, 17:04

vovka писав:
pikach00 писав:виїзжати з кільця можна тільки тримаючись якогомога правіше, от тільки як це зробити якщо ти з одного заїхав боку, і тут справа інша машина, в неї їхати чи як?
брєд, тому що тобі прийдеться перестроюватися на кільці і таким чином створювати аварійну ситуацію )) а якщо машин багато і всі почнуть перестроюватися )))
От піди докажи тим уродам :( Протокол написали, сказали "та пиши шо ти не міг бо машина мішала нічого тобі не буде", а потім пробив по рації, у мене тіпа 3 порушення за рік і вперьод, виписали "Скерування на перевірку знань ПДР і навиків керування т\з" %)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Суб, 19 липня 2008, 17:12

От схожа тема
viewtopic.php?f=6&t=2323&st=0&sk=t&sd=a&start=60, є якісь витяги з ПДД, картинки..

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення pikach00 » Суб, 19 липня 2008, 17:18

vovka писав:От схожа тема
viewtopic.php?f=6&t=2323&st=0&sk=t&sd=a&start=60, є якісь витяги з ПДД, картинки..
І я в тій темі ще довго спорив, так мені сьодня даішник сказав шо і зправого ряду можна на кільце їхати.. жесть

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Just be » Суб, 19 липня 2008, 19:02

Тема дуже актуальна, і найцікавіше що кожен даїшник говорить по різному.
Одна з версій,
На правий ряд можна тільки для найближчого зїзду з кільця, тобто перший поворот на право. На лівий ставати у всіх решта випадках.
Але всі спільно говорять що з лівого ряду повинен пропустити тих що їдуть по правому, і тоді повертати. Тобто логічно що з внутрішнього кільця виїзжаєш на ліву полосу, а з зовнішнього на праву.
Інша версія, що на який хочеш на такий і радіус і стаєш. І тоді зїзд звідки хочеш.
Як на мене то перший варіант найлогічніший, тому що зовнішнє коло як правило в мертвій зоні для внутрішнього...

Аватар користувача
axel
Повідомлень: 4608
З нами з: Вів, 04 квітня 2006, 13:51
Стать: чоловік
Авто: E30, E90, F31
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення axel » Суб, 19 липня 2008, 20:35

Я вам скажу так, мене раз побрили за те що я їхав з Метро до Городка і зайняв лівий ряд, а ДАІшнік сказав, що в цьому маневрі ще потрібно займати лише лівий ряд, а якщо ти об"їжджаєш більше ніж 180 градусів кільця тоді потрібно займати лівий(внутрішній).
bmw-club.lviv.ua

Аватар користувача
Stranger
Повідомлень: 293
З нами з: Пон, 03 жовтня 2005, 15:17
Авто: CX-9
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Stranger » Суб, 19 липня 2008, 20:35

Выскажу свои пять копеек.
Грубо говоря это "развод". Так как в правилах написано что "при повороте ты должен ЗАБЛАГОВРЕМЕННО принять ближайший ряд к стороне поворота". Обрати внимание на слово ЗАБЛАГОВРЕМЕННО. Нету точного определения этого термина в метрах. Так что, учитывая что кольцо круглое, и при сьезде с внутреннего ряда ты пересекаешь внешний (он же ближайший к стороне поворота) то можно считать что ты ЗАБЛАГОВРЕМЕННО перестроился (за 2 метра до поворота) не создав аварийной ситуации. Это и надо говорить ГАЙцу. Тут кто более наглый (ГАЙец или Ты) тот и прав :)

Это всё ИМХО базирующееся на длительных дискусиях в дружественных клубах.

Аватар користувача
*Lesyk*
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2804
З нами з: Чет, 14 червня 2007, 16:11
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: BMW, Smart
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення *Lesyk* » Суб, 19 липня 2008, 20:52

Знайшов на якомусь російському форумі ,не думаю,що правила з нашими дуже різняться:
Итак, всем не знающим ПДД, прочитать и вызубрить:

Поскольку в Правилах дорожного движения нет специального раздела по проезду круговых развязок, повсеместно получивших название кольцо, многие водители на них испытывают затруднения и становятся авторами аварийных ситуаций. Такие затруднения - результат отношения многих водителей к кольцу, как к особому виду перекрестка. Однако это не так.
Кольцо - это несколько компактно расположенных перекрестков очень часто имеющих различные приоритеты для движения по одним и тем же направлениям. Чтобы избежать затруднений в определении приоритета при проезде кольца, нужно рассматривать его каждое пересечение с примыкающей дорогой как отдельный перекресток, проезд которого регулируется соответствующими знаками дорожного движения.
Подъезжая к кольцевой развязке, обратите внимание на висящие перед ней знаки дорожного движения и определите приоритеты транспортных потоков на въезде и предполагаемом месте выезда с кольца.
Если перед кольцом имеется только знак 4.3 "Круговое движение", подъезжающий имеет приоритет перед транспортными средствами движущимися по кольцу, поскольку это пересечение - нерегулируемый равнозначный перекресток и въезжающий на кольцо является для транспорта на кольце помехой справа. В результате транспорт на кольце должен остановиться и пропустить въезжающего. Въехав без помех на кольцо и двигаясь по нему вам придется также останавливаться на других его пересечениях и пропускать въезжающих.
Теперь остается вопрос о приоритете при съезде с кольца. Он регулируется пунктами ПДД для проезда и маневрирования на перекрестке равнозначных дорог. Поэтому, если вы двигались в правом ряду - съезжайте с кольца без помех, а если в левом, то заранее включив сигнал правого поворота перестройтесь в правый ряд кольца или без перестроения пропустите транспорт первого ряда, который продолжает движение по кольцу и выезжайте во второй ряд примыкающей дороги, чтобы не прижимать к бровке выезжающих с кольца в первом ряду.
В том случае, если перед кольцом висят знаки 4.3, 2.4 "Круговое движение" и "Уступите дорогу", нужно въезжать на кольцо пропустив транспорт, который по нему уже движется. Въезжать с правого ряда примыкающей дороги проще, поскольку достаточно, чтобы только этот ряд был свободен. Въехав на кольцо и не меняя ряда, вы можете ездить по нему сколько угодно: въезжающие на кольцо и съезжающие из его левых рядов автомобили должны пропускать вас, поскольку вы не маневрируя двигаетесь по главной дороге. Съезжать с кольца надо точно так же, как и в первом случае.

P.S. И еще. Не забывайте, пожалуйста, что поскольку въезд на кольцо по сути считается поворотом направо, то согласно ПДД вы должны будете повернуть на самую правую полосу!!! При этом надо сказать, что въезжать на кольцо допускается с любой полосы (в виде исключения!).
Судячи з того pikach00 був неправий,але в ПДР я не знайшов такого пункту,що описує проїзд кільця.

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення Fobos » Суб, 19 липня 2008, 20:55

Just be писав:На правий ряд можна тільки для найближчого зїзду з кільця, тобто перший поворот на право. На лівий ставати у всіх решта випадках.
От і я так знаю, але трошки по інакшому, з правого ряду (з зовнішнього кільця) можна їхати тільки прямо або направо, з лівого ряду можна їхати куди хоч але мусиш пропустити з правого ряду. Зараз спробую намалювати декілька найлогічніших маневрів.
Ford?

Аватар користувача
*Lesyk*
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2804
З нами з: Чет, 14 червня 2007, 16:11
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: BMW, Smart
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення *Lesyk* » Суб, 19 липня 2008, 21:00

Fobos писав:От і я так знаю, але трошки по інакшому, з правого ряду (з зовнішнього кільця) можна їхати тільки прямо або направо, з лівого ряду можна їхати куди хоч але мусиш пропустити з правого ряду. Зараз спробую намалювати декілька найлогічніших маневрів.
Вот і мене так вчили,і ще казали що прямо треба їхати тільки через правий ряд,в іншому випадку це порушення,чому не розумію.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Суб, 19 липня 2008, 21:14

*Lesyk* писав:в іншому випадку це порушення,чому не розумію.
чому це порушення ? мене так наприклад не вчили. з внутрішнього ряду можна їхати куда хоче крім як направо.

от я тут в фотошопі дещо намалював )) (зубри фотошопу хай не сміються :)) )

зеленими стрілочками позначено з якого ряду куда можна їхати і куда виїжджати.
червоними - куда неможна.

представив все у вигляді перехресть. легко бачити і розуміти що на перехресті з правого ряду повертати наліво ніззя ))
Вкладення
kilce.gif
kilce

Аватар користувача
C#@O$
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3649
З нами з: Чет, 02 березня 2006, 11:55
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Renault kangoo 2
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення C#@O$ » Суб, 19 липня 2008, 21:29

- з внутрішнього прямо їхати НЕ можна.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Правила проїзду кільця.

Повідомлення vovka » Суб, 19 липня 2008, 22:02

C#@O$ писав:- з внутрішнього прямо їхати НЕ можна.
чому ?

От форум ДАІ і це питання
http://www.bmwua.net/saiphorum/read.php ... 6&t=162416
Я ще не читав, хто прочитає розкажіть чим все закінчилося ))

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей