Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Даішники розводіли!
Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Даішники розводіли!

Повідомлення CAT » Нед, 03 серпня 2008, 19:53

Щойно повернувся з Шацьку. По дорозі даішників море, просто море, особливо в Волинській області! От на одного такого я попався - перевищив швидкість. Вину свою визнаю, перед Вербою зробили кусок більш менш рівної дороги, а знаки про обмеження "40" бо ремонт зняти забули, от я і порушив правила. Звісно іду до них в машину, кажу шо вину визнаю, пишіть протокол і так далі..... а вони мені - ти пяний! я чуть не впав там на місці, я в житті взагалі ніяого аклкоголю не п'ю (навіть пива) а тим більше за рульом! я їм - тіпа ви собі гоните і т.п. нічо я не пив! далі вони попросили подихати їм, я дихнув, і один і другий в один голос - та він пяний! я в шоці! кажуть шоб дув в трубку. думаю та шо, подую, хай роздупляться....
ну тіпа він дістав ту цілу трубку - якась фігня скляна як ампула - з двох сторін запакована з якимись кристалами всередині, він обламав кінці, на один насадку шоб дути насадив а на другий кульок. каже якшо стане зелене то ти пяний! я без задньої думки надув кульок - і тут ЧУДО! воно стало зелене! я в шоці другий раз! (повторюю шо не пю алкоголю взагалі ніколи)
ну мєнти зразу - тіпа всьо, ти попав, зара тобі торба буде.... я сказав шо нічо не знаю і шоб їхати на експертизу в лікарню. вони ну тіпа давай але якшо ми туда поїдем і там знайдуть то тоді тобі капєц, машину на штрафплощадку і т.п.
я вже готувався їхати, злий на весь світ, бо в Шацьку цілий попередній день почував себе білою вороною серед всіх шо пють і їх весело, а тут мене ше в пянстві за рульом звинувачують.... торба...
але гаєри ше трошки мене полякали фразами "ну шо, зара поїдем в лікарню" і "та то ясно шо він випивший, буде знати.... на сьогодні приїхав" але як тікі поняли шо такі прийдеться поїхати на ту клоунську експертизу то зразу віддали документи з зухвалим "та хай їде...."
але протокол таки склали.... чекаю шо прийде....

от чого я то всьо розписував, бо ніколи не міг подумати шо от так на рівному місці можуть розводити з погрозливими фразами і якоюсь трубочкою непонятно з чим.... явно ж хотіли бабло...
сажуть люди, хтось колись дув в ту аццку трубку чи нє? і чи вона хоч так виглядала як ту шо вони мені сунули....
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення vovka » Нед, 03 серпня 2008, 20:11

CAT писав:сажуть люди, хтось колись дув в ту аццку трубку чи нє? і чи вона хоч так виглядала як ту шо вони мені сунули....
я один раз дув.
добре не памятаю як воно виглядало, але до трубки був прикріплений якийсь кульок який я мав надувати .. ну я трохи подув, але було ноль реакції і гаїшнік побажав щасливої дороги :sing

Може вони ту трубку або кульок змастили якимсь алкоголем в твому випадку ? Там якась має бути процедура перед надуванням вроді.

Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення antik » Нед, 03 серпня 2008, 20:31

CAT, не парся! Если не пил, то пусть себе эту трубку засунут в ж..пу! Меня пару раз тоже садили дуть, а потом говорили, что я пьяный в гавно. Предлагали ехать в больницу на экспертизу. Но после моей фразы - "Вот тебе ключи от тачки - едь! Я же пьяный! Как я могу ехать до больницы?!" отдавали права и желали счастливого пути.
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення CAT » Нед, 03 серпня 2008, 20:37

antik писав:"Вот тебе ключи от тачки - едь! Я же пьяный! Как я могу ехать до больницы?!"
от таке я недодумався сказати!:) тепер буду знати!
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення Kritik » Нед, 03 серпня 2008, 20:56

CAT, не приємна історія.
Сам тиждень назад їздив на Світязь. За 700 км дороги туда - назад - ні разу ДАІ не бачив :shock
Аж самому дивно :D

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення CAT » Нед, 03 серпня 2008, 21:09

Kritik, час видно правильно вибрав! я як туди їхав то виїзджав в 8 ранку зі Львова в суботу то також не було ніодного поста....
vovka писав:Може вони ту трубку або кульок змастили якимсь алкоголем в твому випадку ?
я думаю шо так і було, а я дурак недогадався понюхати кульок до того як він мені дав то діло, реально ті кристалики позеленіли коли він витиснув повітря з кулька назад через трубку... [цензура] я просто не знав процедури і не думав шо ті падонкі можуть бути настікі охамівші....
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Pier
Повідомлень: 1867
З нами з: П'ят, 07 вересня 2007, 16:20
Стать: чоловік
Авто: целік 2 синій
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 0

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення Pier » Нед, 03 серпня 2008, 21:19

CAT писав:реально ті кристалики позеленіли коли він витиснув повітря з кулька назад через трубку.

Хотів якраз тебе запитати, коли вони позеленіли, але ти мене випередив. Чув від знайомих, таку саму схему рохводу, років зо два назад.

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення CAT » Нед, 03 серпня 2008, 21:45

Pier писав:Хотів якраз тебе запитати, коли вони позеленіли, але ти мене випередив. Чув від знайомих, таку саму схему рохводу, років зо два назад.
а я реально надіявся шо таких наглих розводів вгаєри не мутять... думаю той хто пив щось день до того реально б засумнівався і дав би їм на лапу.... [цензура]
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
slim_painter
Повідомлень: 3019
З нами з: П'ят, 04 квітня 2008, 19:18
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Жабенятко!
Номер: 08
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення slim_painter » Нед, 03 серпня 2008, 21:58

аналогічна історія сталась з моїм дядьком 1,5 місяця назад, повертався з шацьку і там його зловили і так само розвели, занесли в базу даних відпустили і він без ніяких думок далі поїхав. два тижні назад у Львові зупинили для провірки документів, і виявилось що 1,5місяця його права не дійсні! тепер відбувся суд і 1рік без прав.

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення LEgEnDA » Нед, 03 серпня 2008, 22:00

випиваєш літр коли дуєш в трубку і тобі показує шо ти каматоз...

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення CAT » Нед, 03 серпня 2008, 22:22

LEgEnDA писав:випиваєш літр коли дуєш
кока коли чи шо?
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення LEgEnDA » Нед, 03 серпня 2008, 22:23

CAT, пепсі, кока кола.. випиваєш літр дуєш в трубку і показує шо ти пьяний... так шо тому нєфіг вірити і нема чого дути в трубку взагалі..

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення CAT » Нед, 03 серпня 2008, 22:53

LEgEnDA писав:так шо тому нєфіг вірити і нема чого дути в трубку взагалі..
ну та тікі всерівно на експертизу в лікарню їхати не надто хочеться тому перед тим варто подути, може заканає..
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Antipolis
Повідомлень: 553
З нами з: Суб, 01 вересня 2007, 17:16
Ім'я: Димон
Авто: Славута 1.2 (2005)
Звідки: ул. Кульпарковская
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення Antipolis » Нед, 03 серпня 2008, 23:39

у меня была похожая ситуация, но я пил за день до того как меня стопорнули. я выпил где-то в 22:00 пива, а на следующий день, если не ошибаюсь, на 12:00 ехал на 3 этап зимнего слалома. на В.Великого остановили меня гаишники (они постоянно на белом опеле ездят). те же самые фразы, типа "дыхни", "ты пьяный", "идём в машину, будешь дышать в трубочку", и т.д...
трубочка (верняк помню) была оранжевая, пришлось платить и то через маёра милиции, который приехал на место, получилось на 1/4 дешевле. зажраные гаишники.
но самое смешное что когда я возвращался домой примерно в 4 ночи где-то через месяца два после того случая, то те же собаки меня тормознули и сказали чтоб я дыхнул в трубочку, зная что я пил рэд бул, без проблем дыхнул, трубочка была зелёная и я услышал те же слова, что я пил.
вывод, что надо их [цензура] посылать и ехать на экспертизу, но если верняк не пил.

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення Andriy01 » Нед, 03 серпня 2008, 23:53

вывод, что надо их [цензура] посылать и ехать на экспертизу, но если верняк не пил.
цікаво, чи можна дати пару гривень медсестрі, щоб написала, що в крові спирту не знайдено? чи це все відбувається в присутності даїшника і зхитрити не вдасться?

П.С. Сьогодні в Шацьку теж спинили даїшники, просто так. На запитання про причину зупинки вони сказали, типу, перевірити права і чи не п’яний.
Дав документи і попросив, щоб дивились швидше, бо не маю часу - переглянули, чи є цивілка, перевірили талон ТО, віддали документи і не побажали щасливої дороги.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення Fly » Пон, 04 серпня 2008, 05:48

САТ мене теж розвели так:) Це любима фішка якшо номера з іншої області. Вот тоді і будуть тиснути на моск:) Діватись то нема куда
Ну для мене то кінчилось не так добре як з тобою:) На бабло я таки попав:)
Доречі, трубочка реагує не тільки на алкоголь, а на - карієс, зубний камінь, квас, кефір і тп. Тому бажано навіть не дихати а відразу вимагати їхати на експертизу:)

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення Jarevych » Пон, 04 серпня 2008, 07:30

Andriy01 писав:цікаво, чи можна дати пару гривень медсестрі, щоб написала, що в крові спирту не знайдено? чи це все відбувається в присутності даїшника і зхитрити не вдасться?
Якщо це на тій експертизі куда вони тебе везуть то можна, але то реально дорого, але казали шо ту експертизу можна визнати не дійсною, короч є там якісь нюанси
А на рахунок таких випадків то тре їм просто нагло казати, хай пробують пришити "запах" до протоколу, я думаю суддя (якщо до нього то дойде, шо малоймовірно) буде дуже сильно сміятись ;)
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення Buts » Пон, 04 серпня 2008, 08:48

CAT, треба відразу казати їдемо на експертизу, а на трубки і кульки, що вони несертифікованы, протерміновані і т.п.
В мене знайомого на фару колись злапали, він вимагав сертифікат і повірку на фару і сказав, що ваша фара поломана, бо ручка ізолентою перемотана :happy

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення LEgEnDA » Пон, 04 серпня 2008, 09:43

Andriy01 писав:цікаво, чи можна дати пару гривень медсестрі, щоб написала, що в крові спирту не знайдено? чи це все відбувається в присутності даїшника і зхитрити не вдасться?
відбувається в присутності даїшників, але думаю можна потім прийти і переконати медсестру шо ти не пьяний;)

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Даішники розводіли!

Повідомлення CAT » Пон, 04 серпня 2008, 09:44

Buts писав:В мене знайомого на фару колись злапали, він вимагав сертифікат і повірку на фару і сказав, що ваша фара поломана, бо ручка ізолентою перемотана
так, з одної сторони це правильно вимагати всякі сертифікати і т.п. АЛЕ якшо в гаєрів буде поганий настрій то вони [цензура] почнуть реальний безпрідєл мутити і потім можна мати великі неприємності і купу потраченого часу!
Fly писав:Ну для мене то кінчилось не так добре як з тобою:) На бабло я таки попав:)
ого, а шо ти пив десь напередодні чи шо?
думаю в такій ситуації кожен почне сумніватись в тому шо тверезий...

ого, тікішо мені люди, які знають правила, сказали шо дути в трубку можна тікі при двох незалежних свідках! треа буде запамятати то
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей