Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
їзда на литовських номерах
Аватар користувача
spz
Повідомлень: 147
З нами з: Вів, 08 листопада 2005, 17:46
Авто: Матіз 0.8 ;-)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

їзда на литовських номерах

Повідомлення spz » Пон, 06 лютого 2006, 10:31

Пропунують недорого Ауді 100 2,2 бензинову лохматого 84 року але в хорошому стані, нюанс вона рареєстрована в Литві. Власник має бізнес у Львові.

Чи хтось їздить на таких номерах? :driving: як часто домахують Дайці :gai: (чи можна не платити, які папери слід мати)

Чи реально поставити на тимчасову реєстрацію (на наші номера) скільки це може коштувати, і на який термін. :roll:

Буду дуже вдячний за інформацію ;)

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » Пон, 06 лютого 2006, 13:46

їздить знайомий на ауді 80, з такими номерами ... але він і сам латиш, просто живе у Львові - наскільки я знаю - продати він тут її не може
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
Myltik
Повідомлень: 956
З нами з: Суб, 24 вересня 2005, 18:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat B7
Звідки: Файне місто
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Myltik » Пон, 06 лютого 2006, 16:43

ну там є на митниці така тема що можна машину завозити АЛЕ ТІЛЬКИ НА РІК.Тобто то треба дізнаватись(ти будеш на зелених номерах їздити)а дальше треба чи на когось переписати чи на шрот.Поїдь дізнайся бо я сам так хотів собі пригнати з німців

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Пон, 06 лютого 2006, 17:05

Myltik писав:ну там є на митниці така тема що можна машину завозити АЛЕ ТІЛЬКИ НА РІК.Тобто то треба дізнаватись(ти будеш на зелених номерах їздити)а дальше треба чи на когось переписати чи на шрот
Тема есть. Номера будут нормальные. Но ты (или тот, кто мудохается с машиной) должен иметь тут прописку, или, в крайнем случае, недвижимость. Доверку делать можно, учет на год без права продления. Перписать ни на кого нельзя- техпаспорт временный с отметкой с мытныци.

Аватар користувача
spz
Повідомлень: 147
З нами з: Вів, 08 листопада 2005, 17:46
Авто: Матіз 0.8 ;-)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення spz » Вів, 07 лютого 2006, 08:10

alex, дякую
Ти часом не знаєш скільки коштує поставити машину на тимчасовий облік?
учет на год без права продления, - а потім господар перетинає кордон туди-сюди і знову ставить на облік?
Щось вже інтузіазм тухне... Хочеться велику комфортну ашину, але підозрюю тут ще до куя повилазить підводних каменів і буде мінінгіт :mad:

Чув є тем як можна вимутити машинку, буржуй пише боргову розписку, типу не повернув гроші, ти подаєш на нього в суд, віднімаєш в рахунок боргу автомобіль, але це досить складно і в даному випадку кірка вичинки не вартує [-(

Аватар користувача
alex
Повідомлень: 275
З нами з: Вів, 30 серпня 2005, 16:08
Авто: Opel Vectra C 2.2, Suzuki V-Strom 1000 CC
Звідки: Львов-Хайдельберг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення alex » Вів, 07 лютого 2006, 12:08

spz
Описанную тобой тему не встречал. На старом форуме была девушка на Пыжике 206, Ира помоему... Это больше к ней... А с машиной алгоритм такой (допустим, ты хочешь поставить ее на учет на себя), ты должен ЛИЧНО въехать на ней в Украину и получить штампик в пасспорте (тепрь это заменено но соответствующую бумажную форму), потом едешь на региональную мытныцю (налево на кольце по городоцкой) и там демонстрируешь все документы на ТЗ + свои документы о том, что ты прописан за границей + документы, которые подтверждают то, что ты в Украине задержишься. Тебе дают звит, с которым ты едешь в МРЕО. Занимает вся процедура 2 дня и около 100 баксов. Но есть ребята, которые делают это все сами. И, вроде, вообще без всяких документов... Хотя я о таких только слышал. Но можно сделать так- поехать на мытныцю и поговорить там с орлами, которые гоняют машины.

Аватар користувача
spz
Повідомлень: 147
З нами з: Вів, 08 листопада 2005, 17:46
Авто: Матіз 0.8 ;-)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення spz » Вів, 07 лютого 2006, 13:11

alex
сенкс

roman
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят, 14 грудня 2007, 17:41
Ім'я: roman
Авто: peugeot206 1.4hdi
Звідки: zhovkva
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: їзда на литовських номерах

Повідомлення roman » Пон, 17 грудня 2007, 09:06

a ja na polskux,.moge xtos znaje skilku hasy taka mawuna moge bytu v ykraini(ce mojeji ginku mawuna)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 39 гостей