Юридичні поради, допомога при ДТП, спілкування з ДПС, трактування ПДР

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Сигналізація PANDORA
sass
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Сигналізація PANDORA

Повідомлення sass » Вів, 20 січня 2009, 17:32

Добрий день.
Хочу поставити собі на AVEO ось таку сигналізацію http://www.pandora.biz.ua/index.php?shop=1&id_item=21

хто мав щось подібне,
багато читати про неї тут http://forum.autoua.net/showflat.php?Ca ... ost2299340
найважливе те що зовсім не сканується як інші

Аватар користувача
Dark Wind
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3124
З нами з: Суб, 09 грудня 2006, 20:37
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda Roomster, Caddy Sdi
Номер: не модний
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Dark Wind » Вів, 20 січня 2009, 17:55

sass писав:найважливе те що зовсім не сканується як інші
:shout
Путін [цензура].

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення azakharchuk » Вів, 20 січня 2009, 19:58

sass

Из того, что было доступно до недавнего момента мне 2100 нравилось больше (второй ЖК брелок в общем-то не очень нужен, зато есть прикольная релюшка). Совсем недавно они выпустили 1870, который сделан на радиоканале 2000 серии, но без редко используемых фич, типа автозапуска. Но я не уверен, что она уже есть в Украине, как и 2500 (их топовая модель, из возможных плюсов - AAA батарейка в брелке).

Дальность действия даже у 1870/2000/2100 - не особо (1000/1500 вообще кошмар). Хочешь большую дальность, смотри в сторону Сталкера (там шифрование попроще, но еще на пару лет должно хватить).

В целом как и любая сложная сигналка, со своими приколами, глюками и пр. Из приятного то, что некоторые глюки можно исправлять заменой прошивки, но я не уверен что во Львове есть кто-то, кто этим занимается.

В целом, за отзывами, описание глюков, опытом использования тебе лучше сюда. Там есть тематический форум по Pandora/Pandect (это ихние же иммобилайзеры).

Dark Wind

Чего смеемся? Дашь линк на инфу на код-грабберы для Pandora, Stalker 5xx/6xx, BlackBug Reef 5xx (и возможно StarLine Cx)?

Да, это не исключает возможности заглушить сигнал от сигналки к брелку, дать по голове и отобрать ключи или увезти машину на эвакуаторе. Но в плане невозможности (ОК, чтобы не быть категоричным, чрезвычайной сложности на сегодняшний день) сканирования (точнее сосканировать можно, дальше с этим за приемлемое время ничего сделать нельзя) человек прав.

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Zhdan » Сер, 21 січня 2009, 09:09

Dark Wind писав:
sass писав:найважливе те що зовсім не сканується як інші
:shout
Обгрунтуй.

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Zhdan » Сер, 21 січня 2009, 09:13

sass, По деяких джерелах є інфа що в 2000 пандорі глюкнута прошивка. Краще 2100 або 2500. Ще є один виробник MS, вони також працюють по діалоговому кодуванню.(Сталкер-600НВ)

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Zhdan » Сер, 21 січня 2009, 09:15


Аватар користувача
Dark Wind
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3124
З нами з: Суб, 09 грудня 2006, 20:37
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda Roomster, Caddy Sdi
Номер: не модний
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Dark Wind » Сер, 21 січня 2009, 09:20

Шо тут грунтувати. Люба сигналізація сканується. одна дуже просто, друга складніше, а третя дуже складно, дана сигналка відноситься до третього типу. Я не є спецом у сфері сканування і так далі... але статистика свідчить про факт угону автомобілів з цими сигналками (і ше крутішими) ссилки наводити не збираюсь, так як вже непамятаю на яких сайтах була інфа.
Для самозаспокоєння автору хочу сказати шо для його авео тої сигналки буде аж забагато!
для інших. коли взламаю пандору, виложу сюда код :)
Путін [цензура].

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення azakharchuk » Сер, 21 січня 2009, 14:12

В этом тесте сравнивается 1500 Пандора, в 2000 (2100, 1870) полностью новый модуль радиоканала, существенно улучшенный. Но я не могу сказать, что он там выдающийся.

Насколько я знаю, 2000 и 2100 полностью аналогичные сигналки, отличающиеся только комплектацией. Соответственно прошивки у них одинаковые, и одинаково меняются. Обновления выходят достаточно часто. У меня сложилось впечатление, что 2000 более популярна, т.е. соответственно по форумам на нее больше жалуются, потому и кажется что она более глючная. А так там разницы вроде нет.
Dark Wind писав:Люба сигналізація сканується.
Сканируется все, вопрос, в том, что ты потом сможешь сделать с перехваченным сигналом. Для 90% сигналок, есть аппаратные решения (выполненные в виде мобильного телефона, игрушки-тетриса или вообще брелка сигналки), которые сканируют сигнал, запоминают и потом используют эту информацию для того, чтобы снять машину с охраны, так чтобы этого не заметил ни хозяин, ни окружающие.

Для сигналок с действительно диалоговым кодом (перечислены выше) таких решений нет. Так как, помимо того что они обмениваются информацией с машиной не раз, так еще и используют несимметричный алгоритм шифрования (когда для шифрования и дешфифрования информации используются различные ключи).

Дешифровка без ключа возможна (так называемый brute force), но это требует колосальных вычислительных ресурсов ну и времени. Закрытый ключ зашит в брелок/базу сигналки. Грубо говоря, тебе нужно перепробовать все варианты ключа, и каждым из них попробовать открыть машину.

Если не ошибаюсь, Pandora использует 96-битный ключ, это означает, что в худшем случае тебе нужно будет сделать около (у меня калькулятор сбивается на таких числах :)) 79228162514264337502714708290 попыток. У Сталкера ключ попроще 64 бита вроде, там "всего" 18446744073709551616 попыток. :)

Чтобы такое провернуть, тебе с собой нужно будет носить не тетрис, а фуру с кластером компов, которые это все будут просчитывать (ну и еще одну, где будет генератор, который будет эти все компы питать). Не говоря про то, что тебе нужно пользоваться этим в реальном режиме, на каждый ключ проводить диалог с сигналкой, что может занимать (при помехах в эфире, до двух секунд).

Это о сканировании. Что касается угона, то сканирование с угоном хотя и взаимосвязаны, но не очень сильно. Я сразу написал, что даже такой класс сигналок не спасет от того, что машину погрузят на эвакуатор, получат физический доступ к ключам, или будут иметь достаточно времени чтобы раскурочить машину под вой сигнализации (предварительно включив глушилку эфира, чтобы сигналка не смогла отправить сообщение на брелок). Т.е. угнать машину можно. Просто не путай понятия угона и просто сканирования/взлома кода/протокола. Первое - возможно, второе - практически нет.

А насчет достаточности или избыточности сигналки, то ее много не бывает. Комплекс всегда лучше (механика, замок на капот, иммобилайзер). Просто стойкость любого комплекса равна стойкости слабейшего звена. Т.е. если сигналка сканируется и машину откроют так, как бы ты ее сам открыл брелком, а ты об этом не узнаешь, то ценность установки всего остального существенно падает (так как будет время спокойно и механику разобрать, и иммо обойти).

asklyar
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення asklyar » П'ят, 30 січня 2009, 11:49

У мене стоїть 2100. Якщо є питання, задавай =).

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Dj kvass » П'ят, 30 січня 2009, 20:07

Яб брав би сталкер лайт версію, мені чогось алгоритм його роботи краще подобається :)

sass
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення sass » Вів, 31 березня 2009, 16:31

Dj kvass писав:Яб брав би сталкер лайт версію, мені чогось алгоритм його роботи краще подобається :)
то таки купив PANDORA 2500
багато хто каже що нове - то добре забуте старе.
але - вона дійсно не така як 2000 модель
брелок зовсім другий - дуже класний, і дальнобійніший
в мене передає за 450 метрів від стоянки до 6 поверху з бокової сторони будинку.
вцілому - задоволений.
Найголовніше - ніхто не відімкне.

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення GZero » П'ят, 10 квітня 2009, 11:13

В мене теж 2500

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Коба » Сер, 18 серпня 2010, 16:40

Хто займається інсталюванням такого девайсу, як Pandora DXL-3100 i-mod з індивідуальним підходом і гарантією що вся проводка після установки буде працювати?
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

lights
Повідомлень: 140
З нами з: П'ят, 12 лютого 2010, 23:54
Ім'я: Roman
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення lights » Чет, 19 серпня 2010, 11:45

в мене батько спеціаліст по встановленню сигналок
за останній рік я з ним ставив 2 ПАНДОРИ DXL2500+модуль обхода штатного іммобілайзера для автозапуска (для охолодження турбіни)-ставили на FORD FOCUS TDI все працювало корректно і вона з радіо реле в комплекті
якщо треба звертайтесь

Аватар користувача
qamaster
Повідомлень: 201
З нами з: П'ят, 30 січня 2009, 17:11
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Renault Scenic Conquest
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення qamaster » П'ят, 20 серпня 2010, 10:08

В мене на галанті стояла пандора 2100, машина без замків (в смислі з ключів тільки ключ запалення, щоб мотор завести), відповідно відкривалась тільки сигналкою, спочатку переймався, але жодного разу не підвела. Щодо дальності дії: машина біля будинку, квартира на 9му поверсі з протилежного боку будинку- брелок "бачив" машину без проблем, 1500 метрів не заміряв і чи є взагалі зміст, це 10 хв швидкої ходи, навряд чи вдасться запобігти злочину. Є геморний момент - батарейка, таку не в кожному магазині купиш у Львові (дорога і непопулярна), тому варто мати ще одну прозапас.

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Коба » П'ят, 20 серпня 2010, 11:16

qamaster писав:Є геморний момент - батарейка, таку не в кожному магазині купиш у Львові (дорога і непопулярна)
Ану детальніше про батарейку, якщо можна 8) Що це за чудо батарейка така? :shock
п.с. Невже не стандартна міні пальчик ААА?
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

Аватар користувача
qamaster
Повідомлень: 201
З нами з: П'ят, 30 січня 2009, 17:11
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Renault Scenic Conquest
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення qamaster » П'ят, 20 серпня 2010, 11:26

Коба писав:Ану детальніше про батарейку, якщо можна 8) Що це за чудо батарейка така? :shock
п.с. Невже не стандартна міні пальчик ААА?
плоска кругла батарейка, велика на зразок тих що біоси живлять, останнього разу купував по 15 грн за 1 шт. Маркування не пригадую, поцікався у тих, хто зараз користується або глянь специфікації.

Аватар користувача
Коба
Повідомлень: 912
З нами з: Вів, 12 травня 2009, 16:44
Ім'я: 伊戈
Стать: чоловік
Авто: Бобік XL
Звідки: Підкова Лемберга
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення Коба » П'ят, 20 серпня 2010, 13:55

qamaster Дякую :beer
Никто не безгрешен, хотя многие живут безнаказанно.
© Джон Рей

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення azakharchuk » П'ят, 20 серпня 2010, 20:36

Коба,

CR2450 в большом брелке (который двусторонний с дисплеем) и CR2032 в простеньком брелке. На Пандоровском форуме есть тема про батарейки. Те, которые там относят к боль-мень нормальным стоят около 25 гривен.

AAAmsterdam
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Сигналізація PANDORA

Повідомлення AAAmsterdam » Чет, 09 вересня 2010, 18:40

куплю саму просту "робочу" б/у сигналізацію з функцією відкрити і закрити машину!!!!!!!!!!! пишіть в приват

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей