Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Замки дверей 2103
Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » Сер, 26 листопада 2008, 15:53

Привіт. Маю чергове запитання (може хтось знає, і не доведеться винаходити ровер). Ставлю собі електропривід блокування дверей. І кнопка блокування правих передніх дверей ходить туго, особливо на кінцевій стадії закривання і початковій відкривання треба докласти зусилля, щоб її зірвати. Яким чином можна це поправити, щоб не клинило? Змазку зробив, не допомогло. До речі відкривання личинкою замка значно простіше відбувається. Наперед дякую за ідеї.

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення sergey » Сер, 26 листопада 2008, 16:32

Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » Сер, 26 листопада 2008, 16:54

Дякую, але це обхідні варіанти. Крім того проблеми із встановленням активаторів фактично немає )) Є проблема полегшити їх роботу, знявши клинення кнопки замка. Може хтось підкаже, через що воно може клинити і що варто зробити?

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення Demyan » Сер, 26 листопада 2008, 17:48

ага в мене теж іноді така фігня не хоче часом докінця одні двері втягувати, я вже і так робив ітак і мазав всеодно я положення де треба чуть більше зусиль і ЦЗ не втягує (бракує сили) до самого низу.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 26 листопада 2008, 18:20

я в своїй 06 теж мав таку траблу .
По перше зняв замки і нормально всі рухомі частинки відцентрував-змастив , в деяких прийшлося послабити заклепки , щоб легше рухалися .
а по-друге - в батонах зробив направляючі для кнопок з пластмасових трубок (використав корпуси старих фломастерів ). Зараз все чікі , як годинник. Правда з одним замком переборщив - ходив так легко, зо активатор по інерції відбивав назад в положення "Відкрито" при закритті . :)
Бажано ще перевірити бархотки і дверні карти , щоб щілин не було , бо пилюка -то така гадость , налипне на змащений замок - і знов норм. не закриває .
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення Fani » Сер, 26 листопада 2008, 19:16

можеш попробувати поміняти коромисло , коштує фігню і гірше точно нестане :)
vaz2101.оrg

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » Сер, 26 листопада 2008, 21:54

Liuskywalker, гарно зробив )) я теж про скеровуючі трубочки думав, бо без них ше й кнопка зачіпає. Спробую демонтувати замки і з ними пошаманити. До речі читав, що щоб зняти замок, треба ще й скеровуючі скла знімати, це так? Завтра дороблю, сподіваюсь, вдасться, а то навіть двері не зашивав ще ) Щілин по суті нема і не було, все там акуратно, лиш клинить дико, собака )) І ще одне - пружин із замків ніяких знімати не треба? Fani, А що саме мається на увазі під коромислом і що воно дає?

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення Fani » Сер, 26 листопада 2008, 22:12

AnShLv, як найду скіну фотку , я як ставив ел.замкі на одній дверці заїдало , витягнув все супер , вона походу має пласмасові кінці і вони розбиваються з чясом!
vaz2101.оrg

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » П'ят, 28 листопада 2008, 22:14

Словом основну причину було виявлено. При від'єднуванні тяги від личинки, яка ходить туго через те, що забризкана антикором, кнопка працює легко. Уже одні двері зібрані разом із приводом, зроблено антиклинення кнопки за допомогою корпуса ручки, як тут радили. Словом все ок. З інших дверей оскільки там тягу не знімав, довелось демонтувати, та поремонтувати клямку )) правда після того двері взагалі не закриваються на замок ні кнопкою, ні ключем, але то нюанси, завтра поправлю )) А має ще одне питання. Чи хтось ставив якісь засоби щоб не давати спрацьовувати активаторам при неповністю закритих дверях або відкритих дверях, чи вони не повинніламатись якщо спробують зрушити вниз заблоковану кнопку (як це буває при відкритих чи недозакритих дверях)?

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення Fani » П'ят, 28 листопада 2008, 22:56

AnShLv, ця тяга і називається коромисло ;)
vaz2101.оrg

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » Нед, 30 листопада 2008, 01:13

Дякую, буду знати ) Причина незакривання дверей вчора була те, що на гайці ручки лишилась головка ключа ))) Сьогодні і ця проблема вирішена, і другі двері зібрані ) лишилось подати напругу і подивитись на феєрверк.

Цікаво чи лиш у мене, чи й у інших бракувало довжини стандартної проводки з комплекту, трохи доточував ) Може неоптимально проклав, або китайці помилились.
І таки чекаю може хтось підкаже щодо мого попереднього посту про активатори на незакритих дверях.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення Liuskywalker » Нед, 30 листопада 2008, 17:37

На рахунок незакритих дверей - особисто я не заморочувався . Моя сигналка подає імпульс на активатори всього 0,3 с тому , ІМХО згоріти вони не можуть , просто клацнуть , але зусилля замало і двері не закриються .. В мене вже більше року стоять і таких "холостих" клацань було дофіга :) Поки що всі 4 активатори живі ...
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » Нед, 30 листопада 2008, 17:56

Liuskywalker, я тебе зрозумів ) Однак якщо пасажир погано закрив праві двері скажімо, а ти натиснеш вручну на водійську кнопку, щоб закрити усі двері, тут сигналка буде не при справах, якщо не помиляюсь ) Хоча якщо використовується блок ЦЗ інтегрований у сигналку, вона таки має щось вирішувати.
Я маю універсальне рішення, над яким правда треба трошки помучитись - можна використовувати реле, замкнуте при відсутності струму. І через нього можна заживити ЦЗ, таким чином при відкритих чи погано закритих дверях на ЦЗ не буде струму. Помучитись полягає у тому, що доведеться вдосконалити кінцевики дверей, аби плафони засвічувались вже при мінімально відкритих дверях (на 1 ступені замка). Тоді струм з замка буде зніматись і замок не працюватиме. Які думки?

Hant
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення Hant » Нед, 30 листопада 2008, 20:45

Код: Виділити все

Які думки?
Якщо ти маєш на увазі Реле постійного струму, тоді ідея найс :D

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » Пон, 01 грудня 2008, 20:03

Саме таке реле мав на увазі )
Сьогодні дав струм у свою систему, задні двері поки що не робив, не було коли. Та й може хтось підкаже, де краще свердлити задні двері, щоб можна було дроти випустити через технологічні отвори.
Щодо передніх дверей, наразі все працює, кнопки падають і підскакують як заплановано. Хіба що правий активатор при різкому натисненні чи підійманні не завжди закриває обоє дверей.
Якщо привідкрити одні двері, а на інших натиснути кнопку, це вочевидь якось передбачено, активатор незакритих дверей пробує опуститись, і оскільки не вдається, усі активатори відскакують назад.
Тому ідея з реле хоча і непогана, може бути необов'язковою.

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Замки дверей 2103

Повідомлення AnShLv » Суб, 14 березня 2009, 21:17

До теми: Центральний замок та сигналізацію успішно встановив. Якщо будуть запитання щодо того, як це зробити - пишіть у цій темі, відповім. Працює супер, при заведенні через 5 секунд автоматично блокує замки. Постановка-знімання блимають поворотники. Словом все добре, робиться просто, якщо знати.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей