Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
пропан-бутан
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sapphir » Сер, 18 січня 2017, 15:37

САХАР писав:sapphir, той датчік що ти заказував що конкретно корегує і чи світится по ньому похибка?
По ньому похибки ми не побачили бо його стан - нормально розімкнутий. І тільки коли тиск в системі ГПК зростає він би мав замикати контакти впливаючи при цьому на холості оберти щоб вони не падали. Але це все тільки для паркування актуально.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення САХАР » Сер, 18 січня 2017, 15:47

sapphir, то цей датчик в аварійний режим по суті мотор запустити не може якщо похібки нема по ньому?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sapphir » Сер, 18 січня 2017, 16:01

САХАР писав:sapphir, то цей датчик в аварійний режим по суті мотор запустити не може якщо похібки нема по ньому?

Да який аварійний режим :facepalm - це датчик ГПК ( можеш почитати про них ). Навіть якщо я замість нього болт вкручу а фішку просто завішаю на стяжці машина цього не відчує. На ВАГ форумі взагалі писали що він треба моторам до 1.6, а на більш потужних ( які не так сильно реагують на навантаження ГУР на холостих ) то є ВАГівський оригінальний болт ( з номером ) щоб заглушити. На дизельних машинах цього датчика взагалі на жолних обємах нема - дизелю ГПК взагалі пофіг.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення Romko » Сер, 18 січня 2017, 16:24

заправляюсь останні 2-3 місяці постійно на окко біля Голодного Миколи - розхід завжди один і той самий 10ть на 100 в змішаному і влазить в балон завжди одинакова цифра 25.5 - 26л в 34л балон

Інженер
Повідомлень: 1966
З нами з: Нед, 02 березня 2014, 20:34
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: Megane III
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: пропан-бутан

Повідомлення Інженер » Сер, 18 січня 2017, 17:28

Заправился щойно на Укрнафтiв Лапаiвцi по 12.2 :shock

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sashanova » Сер, 18 січня 2017, 17:34

:D :D ти попав..

Аватар користувача
doris
Повідомлень: 1514
З нами з: Чет, 11 березня 2010, 00:31
Ім'я: Alexey
Стать: чоловік
Авто: 2109, Megan3
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення doris » Сер, 18 січня 2017, 18:46

sashanova писав: Заправился щойно на Укрнафтiв Лапаiвцi по 12.2
sashanova писав: ти попав
Однозначно. На Шелл акція -50коп від ціни 12.29. Та і укрнафту лию по 11.6
лучше большой недостаток чем маленькое достоинство!!!

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: пропан-бутан

Повідомлення ROVA » Сер, 18 січня 2017, 18:55

На минулому тижні заправився на укрнафті (газ Кременчуцький)на обїзній Миколаєва.
Хоч відкрилася недавно - по якості щось середнє між окковською теперішньою і окковською в піковий час найгіршої якості (недавно було).
Після цього задув на авіасі перед Долиною (газ долинський)--все стало відчутно кращим.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення САХАР » Сер, 18 січня 2017, 21:17

sapphir, тому мені таке і не попадалося.Все дизеля та бензин від 2.0.Я то і поняти не міг що це за датчік.Та і гідропідсилювач на Вагах дуже рідко буває.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sapphir » Вів, 24 січня 2017, 14:10

sapphir писав:
sapphir писав:
sapphir писав:
Sluva писав:На Кульпарківський Сокар нарешті відкрив продаж газу,вчора був по 12.59,поки до Лапаївки і назад,ще +трошка намахають вийде ті самі 12.хх коп.

Заправив на Сокарі в Лапаївці 20 літрів. 40 км проїхав по місту - нехай 8 спалив ( 20 літрів на 100 ). По трасі непоспішаючи і не газуючі проїхав всього 75 км на решті 12л - небачу сенсу там заправлятись якщо в такому режимі траса буде 16 літрів ( мала би бути максимум 13 ;) ).
В продовжені теми - вертаючись з села заправився на ноунейм на повороті з Золочівської траси на Перемишляни. Залили на 300 гривень по 11.6 - 25,86 літра. Якщо відштовхуватись від розходу сокарівського газу перед тим - мав би проїхати км 150. Вже проїхав 170 і газ ще є при тому що зараз міста в мене більше було. Нікого не хочу переконувати але мені здоровий глузд каже що щось з тим Сокаром не так :facepalm

Доречі, сьогодні прочитав - в водіїв Убер навіть там де він ще не працює а водії зарееструвались є знижка на ОККО 3 грн на бензині і 1 грн на газу.
Пошук "хто винуватий і що робити" продовжується. Ноунейм, про якій я писав, буквально за 2-3 км закінчився. І так добре - 172 км змішаних на 25.86 л або 300 грн. Зразу заїхав на ОККО на Зеленій і задув на 300 без знижки - проїхав по місту ( але без корків ) аж 115 км. І все, чуть трошки сильніше на педальку - і зразу пищить і переходить на бенз. Разів 5 пробував - все, пусто :facepalm І як так - 24.2 літра на 115 км або 21 літр на 100 :facepalm Щоб безпідставно не обсерати ОККО заправив знову сьогодні на 300 там само - побачимо....

Дві заправки по 300 грн на ОККО - проїхав аж 240 км :facepalm 2/3 це місто ну і 1/3 окружна і траса в спокійному режимі. Розхід - 20 літрів на 100 км :facepalm
Да, обіцяв по бензину відписатись - 5 числа залив 13 літрів, з тими експерементами "до пустого" проїхав десь км 30 мінімум а це літрів 5. Але в ці морози і за рахунок малих пробігів всеодно десь 8 літрів пішло за неповних 500 км :facepalm Су..ка, з такою витратою хер його знає для кого ту машину придумали :surprised
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення gooliver » Вів, 24 січня 2017, 18:32

sapphir, щось у тебе трохи великувата витрата. Співробітник недавно взяв такого мондео, у нього середній газу вийшов 13+л (це заправка до повного, Львів-Бурштин-Львів і решта докатав містом), бортовий показував 14л.
Суто по місту при прогрівах і коротких дистанціях доходило до 18л, але це лише по бортовому, далі ще заміряє.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sapphir » Вів, 24 січня 2017, 18:49

gooliver писав:sapphir, щось у тебе трохи великувата витрата. Співробітник недавно взяв такого мондео, у нього середній газу вийшов 13+л (це заправка до повного, Львів-Бурштин-Львів і решта докатав містом), бортовий показував 14л.
Суто по місту при прогрівах і коротких дистанціях доходило до 18л, але це лише по бортовому, далі ще заміряє.

Бортовий в мене також 14.2 показував, чисто в місті біля 16. Ну десь літр - це похибка гуми відносно стока ( доречі можна в бортовому вписати потрібний розмір через перепрошивку ). Сьогодні перший раз після купівлі вискочив "джекічан", перейшов на бензин - ще потроїв мотор кілометра два-три і прийшов до тями. Треба буде помилку почитати.
Доречі, якій мотор і рік?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення gooliver » Вів, 24 січня 2017, 18:54

sapphir, уточнив, по факту у нього вийшло 16.9л газу містом, короткі дистанції і прогріви.
Мотор також 2.3, автомат, 8 рік (їздить з 10го), 115к.пробігу.

Про комплеткацію ГБО не підкажу, бо сам ще толком не знає)) Ніби якась солянка.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sapphir » Вів, 24 січня 2017, 19:01

gooliver писав:sapphir, уточнив, по факту у нього вийшло 16.9л газу містом, короткі дистанції і прогріви.
Мотор також 2.3, автомат, 8 рік (їздить з 10го), 115к.пробігу.

Про комплеткацію ГБО не підкажу, бо сам ще толком не знає)) Ніби якась солянка.

Просто до мене, тиждень чи більше назад, молодий хлопчина підходив на ОККО на Зеленій - питав як кришка бака відкривається бо тільки купив. Правда він бенз заправляв але судячи з того що швидко поїхав - небагато :-) Я навіть поспівчувати людині не встиг :happy

Бачиш, в нього бортовий показує більше а по факту менше. В мене навпаки, причому так відчутно хоч така сама машина.
Дай йому посилання на мій бортовий - може щось цікаве собі побачить:

http://lacetti.com.ua/ipb/index.php?showtopic=184344
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення gooliver » Вів, 24 січня 2017, 20:00

sapphir, ахах, він мені розказував, що підходив і питав у когось з мондео на заправці як відкрити, бо не бачив кнопки, а виявляється там не треба. Потім в той же день ще вроді бачили твоє мондео з вікна офісу, їхало по пасічній, ні?)

ех, не таке вже й велике село той Львів :D

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sapphir » Вів, 24 січня 2017, 20:22

gooliver писав:sapphir, ахах, він мені розказував, що підходив і питав у когось з мондео на заправці як відкрити, бо не бачив кнопки, а виявляється там не треба. Потім в той же день ще вроді бачили твоє мондео з вікна офісу, їхало по пасічній, ні?)

ех, не таке вже й велике село той Львів :D

Моє зараз добре видно - в мене поперечини стоять. На Вашингтона живу - а Львів то точно село :D
Ходив тільки що до машини глянув - 14 літрів і 32 км/годину на бортовику ( в місті зазвичай на літр-два більше і середня швидкість 22-25 км/годину ).
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
IndigoL
Повідомлень: 12
З нами з: Чет, 15 грудня 2016, 17:16
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2.3 AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: пропан-бутан

Повідомлення IndigoL » Вів, 24 січня 2017, 20:26

Це я був)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: пропан-бутан

Повідомлення sapphir » Вів, 24 січня 2017, 21:21

IndigoL писав:Це я був)
Вітаю, затупив трохи з відповідю про кришку бака бо бензин рідко заправляю да і заправщики завжди присутні. Зараз були прогріви, мороз і дуже малі пересування - бензин пішов "що в сиру землю", а зазвичай я забуваю з якої сторони горловина :happy
Колись, як буде настрій, можем проїхатись від ДБК до Першої Броварні і назад - цікаво як твій Моня буде справлятись з тими ямами/напливами на асфальті. Бо мене те нервує ще більше ніж розхід того авто.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
IndigoL
Повідомлень: 12
З нами з: Чет, 15 грудня 2016, 17:16
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2.3 AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: пропан-бутан

Повідомлення IndigoL » Вів, 24 січня 2017, 21:58

Спасибі, радий знайомству. По ямах і бруківці нормально, не гримить нічого, що особливо тішить після "балакучої" підвіски Мазди.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: пропан-бутан

Повідомлення Felix » Сер, 25 січня 2017, 09:22

sapphir писав: Зараз були прогріви, мороз і дуже малі пересування - бензин пішов "що в сиру землю"
то про шо ми раніше говорили - витрата бензи індивідуальна штука і залежить від типу їзди кожного окремо - на коротких дистанціях бензи іде добре так, а якщо в основному довгі поїздки або ше і по трасі - то мало

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей