Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Технічна сторона тонування вікон
Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Чет, 31 серпня 2006, 13:36

lex писав:
pikach00 писав:
lex писав:
Fly писав:Nazarik
к чему тогда этот форум? можно повесить список контактов людей, которым надо деньги отвезти и все. помоему это личное дело каждого, делать что-то у дядьки за деньги или самому. твой совет мог носить рекомендательный характер, что правильно, но прозвучал уж слишком категорично.
Порада була б не такою категоричною якби людина не писала "на шоху" Яка нафіг різниця що за машина? Це спосіб самовираження і самолюбства? Можна ж просто було запитати про заднє скло.
задние стекла у всех разные. откуда ж он знает, есть ли какая-то специфика наклеивания в разных машинах. помоему это хорошо, когда человек конкретизирует свой вопрос. а связи между "шохой" и категоричностью я не вижу.
А я бачу, тут вже не раз писалося що ні одна нормальна людина не знімає вікон при тонуванні. Все решта однаково на всіх машинах робиться. Чи ти хочеш сказати шо в шохах, вісімках і копійках по своєму специфічне покриття вікон що потрібна інша технологія?

lex
Повідомлень: 296
З нами з: П'ят, 26 серпня 2005, 16:05
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lex » Чет, 31 серпня 2006, 13:53

pikach00 писав: А я бачу, тут вже не раз писалося що ні одна нормальна людина не знімає вікон при тонуванні. Все решта однаково на всіх машинах робиться. Чи ти хочеш сказати шо в шохах, вісімках і копійках по своєму специфічне покриття вікон що потрібна інша технологія?
ну, я вообщето про форму писал. размер, кривизна, etc.
и я не берусь утверждать, что нет какой-то специфики при обклеивании стекол разной "выпуклости", потому как не знаю. ты авторитетно утверждаешь, что разницы нет. по всей видимости ты об этом достоверно знаешь.. что ж, позволь усомниться.

P.S. на шохе и на копейке задние стекла одинаковые.
P.P.S. кстати, нигеры во всяких передачах про "тюних" вообще с наружной стороны пленку клеят. климат наверное у них хороший. :lol:

Аватар користувача
and1
Повідомлень: 1024
З нами з: Вів, 22 серпня 2006, 11:49
Ім'я: Андрей
Авто: ?
Звідки: Город герой Киевъ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення and1 » Чет, 31 серпня 2006, 17:11

pikach00 писав:Чи ти хочеш сказати шо в шохах, вісімках і копійках по своєму специфічне покриття вікон що потрібна інша технологія?

Вит давай мы тебе dark-tap'ом окна затонируем, а? :wink:

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » П'ят, 01 вересня 2006, 00:05

pikach00 писав:Порада була б не такою категоричною якби людина не писала "на шоху" Яка нафіг різниця що за машина? Це спосіб самовираження і самолюбства? Можна ж просто було запитати про заднє скло
а ти попробуй затонуй вікно шоховське і вікно девятки тоді побачеш чи є різниця казати яке вікно і на якій машині тонувати!!!!!!!!!!!!!!!! і причому тут самовираження та самолюбство!!!!!!!!! :?

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » П'ят, 01 вересня 2006, 00:20

Nazarik

ти не хвилюйся.. учаснег pikach00 не тільки в цій темі флудить
:grin:

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » П'ят, 01 вересня 2006, 00:33

lizun писав:ти не хвилюйся.. учаснег pikach00 не тільки в цій темі флудить
та я не хвилююсь та ти шо :grin:

Аватар користувача
homa
Повідомлень: 498
З нами з: Сер, 01 березня 2006, 17:45
Авто: 2108
Звідки: Новояворівськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення homa » П'ят, 01 вересня 2006, 08:52

Береш плівку накладаєш на зовнішню сторону потім потужним феном грієш щоб вона прийняла форму вікна чекаєш поки вона вистегне обрізаєш,миєш внутрішню сторону знімаеш захисну плівку і клеїш. (Але сомніваюсь шо втебе шось вийде) :grin:

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » П'ят, 01 вересня 2006, 09:08

скажу чесно кращий результ в жигуля коли заднє вікно знімають, але всі решта вікна залишаються на машині.
ше проблемне заднє в Ланоса, але його фіг знімеш!

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » П'ят, 01 вересня 2006, 13:42

homa писав:Береш плівку накладаєш на зовнішню сторону потім потужним феном грієш щоб вона прийняла форму вікна чекаєш поки вона вистегне обрізаєш,миєш внутрішню сторону знімаеш захисну плівку і клеїш. (Але сомніваюсь шо втебе шось вийде)
Раз пробував невийшло :) спалив пльонку :? напевно тре потренеруватись. Але і за це дякую! ;)

Аватар користувача
homa
Повідомлень: 498
З нами з: Сер, 01 березня 2006, 17:45
Авто: 2108
Звідки: Новояворівськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення homa » Суб, 02 вересня 2006, 10:46

Завжди прошу!

Аватар користувача
ko3a4ok
Повідомлень: 1167
З нами з: П'ят, 30 червня 2006, 08:03
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: BMW e36->е38->e39
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ko3a4ok » Вів, 26 вересня 2006, 07:24

Я наприклад всі вікна знімаю крім заднього мороки багато і в домашніх умовах тоную набагато простіше. З самого початку попортив один кусок пльонкі, але потехеньку і вийшло і затонував більш-менш нормально, може не так суперово , як на сервісах, але я знаю що я для себе старався, а не для когось і + зекономив гроші. :)
BMW - це мій стиль життя......... http://bmwcars.pp.ua/

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Повідомлення Денис » Вів, 26 вересня 2006, 08:51

Затонували вже близько 50 машин,від 01 Жигуля,до БМВ 99року,і ні в одноі машини скло не знімали.Для чого лишні проблеми.Можна і треба знімати обшивку дверей,щоб краще був доступ.Шкло миеться мистером Мускулом,а не водою,як тут хтось вище казав.Особливо важливо мати чисті ганчірки,які після себе не залишають волокон.Бажано мати фен,але працювати з ним потрібно дуже обережно,так як він може попсувати плівку.
Задне шкло в Жигулях переважно тонують з 3 кусків,але можна і з одного,при умові,якщо ця плівка американська,а не дешева тайванська.Найпроблемніше шкло,з яким ми стикалися,це в Ауді 80-90.Не всі професіонали беруться за нього.
Затонувати всю "шоху" буде коштувати приблизно 70-80грв,це робота,а плівка коштує по різному,Тайвань-20грв рулон,американська-110грв квадратний метр.Отакето...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей