Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

М10 на москвич 2140
Tomasz
Повідомлень: 35
З нами з: Сер, 28 жовтня 2009, 23:26
Ім'я: Tomasz
Стать: чоловік
Авто: BMW Е30 318i М10
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

М10 на москвич 2140

Повідомлення Tomasz » Вів, 05 липня 2011, 00:18

І так 1:11 5.07 клієнт сазрєл. Дєло таке, москвич машина дивна, як що взагалі можна цей засіб пересування так назвати. Історій в мене з ним багато, машина "звєр" їде коли хочеш куда хочеш, ліс сніг [цензура], але тільки при умові поки їздить. Так було 26 років його життя, я за пів року дав йому жизні і він втикнув троха, шос стріляє ітд ітп. Він мене схарив тим мотором і коробкою. Чув страшні історії що на москвіч ставлять мотори від BMW, M10. Знайшов собі матор в польщі з навісним+комп+радіатор ітд і коробку за якіхось 200$ реально це негроші за стільки запчастин. Покладаю великі надії що він небуде так часто вимахуватись і є шанси троха скорше пересуватись.
Так вот питання, як то всьо поставити, в кого які пропозиції?
На Земле нельзя ничего украсть. Можно только переместить.

Аватар користувача
DBF
Повідомлень: 1330
З нами з: Сер, 14 червня 2006, 09:59
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: SENS
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення DBF » Вів, 05 липня 2011, 08:03

Tomasz, нормально поставити в неті купа інфи!!! А з документами як будеш?? Обєм там який!
Машины делятся на валящие и стиральные.

Tomasz
Повідомлень: 35
З нами з: Сер, 28 жовтня 2009, 23:26
Ім'я: Tomasz
Стать: чоловік
Авто: BMW Е30 318i М10
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Tomasz » Вів, 05 липня 2011, 11:45

обєм 1,6 клапанну кришку полірну що б небуло значка, якому гаїшніку схочеться лазити дивитись той косміч. В неті проглянув загально ніц доброго незнайшов. Чи може вже змучаний був і так читав :surprised
Маєш якісь ссилкі закінь. Як там з кріпленнями мотора, як сцепуху зробити, як прибори підключити, кардан незадовигий чи незакороткий? Є відповіді???
На Земле нельзя ничего украсть. Можно только переместить.

Аватар користувача
axel
Повідомлень: 4608
З нами з: Вів, 04 квітня 2006, 13:51
Стать: чоловік
Авто: E30, E90, F31
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення axel » Вів, 05 липня 2011, 12:09

Tomasz писав:BMW, M10
ооо, самий крутий двигун БМВ. Колись в мене такий в першій Е30 був, надійний і не вбиваємий сучий син!
bmw-club.lviv.ua

Аватар користувача
степан к
Повідомлень: 434
З нами з: Суб, 12 лютого 2011, 19:40
Ім'я: СТЕПАН
Стать: чоловік
Авто: опель омега с 2002р
Номер: ВС1114ВА
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення степан к » Вів, 05 липня 2011, 13:13

привіт.клапанна кришка можливо навіть підійде від москвіча.колись в 90-х ставив прокладку головки на бмв від москалика ,вроді як пробивав ще одну дирку на масляний канал.було дуже давно тому добре не памятаю.
Лучше быть хорошим человеком, "ругающимся матом", чем тихой, воспитанной тварью.

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення nazikey » Вів, 05 липня 2011, 13:18

в мене сусід колись мав москвіча з таким мотором продав десь на село його за 500 американських рублів правда купив він його вже з тим мотором. Там того москвіча посадити нижче і можна на драгу сміло ганяти машина була самольот :)

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення andriy320e30 » Вів, 05 липня 2011, 16:20

з електрикою проблем не буде .питання будуть по кріпленнях і бензонасосі
.якшо не заведеться то звертайся я той мотор знаю добре
TURBO -POWER

Tomasz
Повідомлень: 35
З нами з: Сер, 28 жовтня 2009, 23:26
Ім'я: Tomasz
Стать: чоловік
Авто: BMW Е30 318i М10
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Tomasz » Вів, 05 липня 2011, 19:20

andriy320e30 писав:з електрикою проблем не буде .питання будуть по кріпленнях і бензонасосі .якшо не заведеться то звертайся я той мотор знаю добре
То шо він надійний я чув, надійний бо простий, грубо гаваря рускі зробили копію, але з впуском і випуском задвігали і коробкою, ну карочє москвіч. З електриуою проблем небуде бо всьо є в зборі і електрик толковий є, більше стоїть питання по кріпленням і кардану, може хтось ставив зі знойомих взнати чи багато гемароя, ну і як редуктор на то відреагує. Треба скоренько шось рішати поки некупили мотор.
На Земле нельзя ничего украсть. Можно только переместить.

Аватар користувача
McPherson
Повідомлень: 157
З нами з: Вів, 03 листопада 2009, 18:09
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Dacia Dokker, Kia Sportage 4
Звідки: Дрогобич
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення McPherson » Вів, 05 липня 2011, 21:03

трохи тебе розчарую,там не все так просто
треба буде переварювати піддон(і як наслідок переробляти маслоприйомник),інакше мотор на стане,балка заважає
або різати балку і таким чином ослабляти ходову
нарахунок кардану не переживай,якщо ставиш з коробкою.там тільки фланець перевариш і все.Ну і по довжині,відріжеш і відбалансуєш,то вже по ходу справи,нічо складного
Tomasz писав: як редуктор на то відреагує
нормально все буде.От якби ти ставив 1.8 і більше то були б питання

Якщо маєш можливість і зможеш довести роботу до кінця - роби,тобі ріспект за це.Але ти добре подумай чи тобі це потрібно,бо вліпити іномотор ,то не озон на солекс поміняти.Якщо просто "аби було" то не варто.Тай реєстрація,без якої спокійно зможеш їздити хіба по селі.Не будь наївним.Краще зроби свій мотор,постав ваз кпп,і будеш їздити довго і щасливо.

Tomasz
Повідомлень: 35
З нами з: Сер, 28 жовтня 2009, 23:26
Ім'я: Tomasz
Стать: чоловік
Авто: BMW Е30 318i М10
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Tomasz » Вів, 05 липня 2011, 21:41

Зробити мотор що б він трошка їздив 300$ в нас + коробка+ плита. Дешевше поставити за 200$ мотор з коробкою. Але Ти мене троха озадачив піддоном, балку різати відпадає, якось не є бажання розлетітись на укр дорогах.
Переробляти маслоприйомник складно??? В чому полягає переробка??? які можуть буди трабели з документами, кришку поміняв і пігнав, сумніваюсь що на техогляді будуть провіряти якійсь номер. Переробити документи рівнозначно означає отримати новий техпаспорт, в мене ще з серпом і молотом, це купа грошей які неварто вивалювати, будьмо реалістами це москвіч.
На Земле нельзя ничего украсть. Можно только переместить.

Аватар користувача
McPherson
Повідомлень: 157
З нами з: Вів, 03 листопада 2009, 18:09
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Dacia Dokker, Kia Sportage 4
Звідки: Дрогобич
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення McPherson » Вів, 05 липня 2011, 22:11

Tomasz писав:що б він трошка їздив 300$
то ти чоловіче вже поліз в тюнінг,за який поки мова не йде."Трошка їздити" може і стандартна півторачка,на капіталку якої піде в рази менше.Коробка,можна полонез 5ст,вона дешевше коштує ніж 5ст ваз.А якшо вже зовсім гроші зажав,то перебери і нормально відрегулюй рідну + норм масло в кпп.Результатом будеш здивований.Постав норм кпп,нормальний карбюратор,і ти на об"ємі 1.5 будеш вставляти жигуля,я тобі гарантую.
тай крім того,бмв мотор з коробкою і навісним 200$??щось мене мучать сумніви щодо його живого стану.Чи бмв мотори зараз такі дешеві?200 зєлєні зараз вартує узам в хорошому стані.А поставиш ушатаний м10,будеш мати то саме шо маєш зараз.Хіба проблеми будуть уже не москвичовскі,а бмвшні.
Tomasz писав:Ти мене троха озадачив піддоном
піддон буде впиратись в балку,от і все.Треба його переварити.Потім перемістити маслоприйомник,щоб він відповідав своєму положенню в піддоні.Переробити все теоретично не складно,практично нескажу бо не займався таким.
Tomasz писав:які можуть буди трабели з документами
ти ж не збираєшся його вписувати в техпаспорт,правильно?значить ти незаконно його поставив.Ти можеш їздити і рік,і ніхто нічо провіряти не буде.А зупинить беркут і скаже відкрий капот?то значить надіятись на випадок.Я веду до того що все зробити законно і не боятись,їхати куди треба і коли треба,машина на кожний день.
Востаннє редагувалось Вів, 05 липня 2011, 22:25 користувачем McPherson, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
DBF
Повідомлень: 1330
З нами з: Сер, 14 червня 2006, 09:59
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: SENS
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення DBF » Вів, 05 липня 2011, 22:21

McPherson писав:що б він трошка їздив 300$

то ти чоловіче вже поліз в тюнінг
не правда далеко не тюнінг, поцікався цінами!
Tomasz, http://moskvichtuning.ru/ http://moskvich.net/ тут точно є то шо тобі потрібно!
Машины делятся на валящие и стиральные.

Аватар користувача
McPherson
Повідомлень: 157
З нами з: Вів, 03 листопада 2009, 18:09
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Dacia Dokker, Kia Sportage 4
Звідки: Дрогобич
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення McPherson » Вів, 05 липня 2011, 22:35

DBF писав:не правда далеко не тюнінг, поцікався цінами!
ха ха!цінами цікавлюсь,причому регулярно.Недавно робили мотор знайомого,за все про все ~1000 грн.Всі запчасті російські.Поршнева,вкладиші,кольца,ланцюг,шестерні грм,сальники,прокладки і т.д.Правда зборка і все знею звязано робили самі,тобто майстру не платили.Так шо не знаю як "далеко не тюнінг" може коштувати 300$+
П.С.Збільшення об"єму я відношу до тюнінгу.

Tomasz
Повідомлень: 35
З нами з: Сер, 28 жовтня 2009, 23:26
Ім'я: Tomasz
Стать: чоловік
Авто: BMW Е30 318i М10
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Tomasz » Сер, 06 липня 2011, 00:25

200$ мотор з коробкою коштує в польщі, такі речі там на металолом вже здають, як що невкурсі займаюсь перевезеннями з польщі, тоість це для мене не проблема. А 300$ тре заплатити за деталі (стандвртні і потужніший вал) полірнути колєктора підігнати під блок (як що невкурсі майже всіх радяньськіх машинах калєктора неспівпадають з мотором) Вот кругом бігом набігає така сума.
Мосу мотору піпєц, він їздить неперший рік на переробці нагло, про заміну масла вже давно нечув, бо регулярно доливаю переробочкі, йому похєр шо палити чи лотус чи шел чи трахторне, чи переробку.

Питання з піддоном лишається відкрите, так і незнайшов як саме переробляти треба той маслоприйомник.
На Земле нельзя ничего украсть. Можно только переместить.

Аватар користувача
McPherson
Повідомлень: 157
З нами з: Вів, 03 листопада 2009, 18:09
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Dacia Dokker, Kia Sportage 4
Звідки: Дрогобич
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення McPherson » Сер, 06 липня 2011, 11:18

Tomasz писав:потужніший вал) полірнути колєктора підігнати під блок
колінвал маєш на увазі,чи розпредвал?
так,ці речі не дешево коштують
тільки за коліно 3318 виробництва Уфа треба дати до 200$
Tomasz писав:полірнути колєктора підігнати під блок
це можна і самому зробити.Я сам робив,перший раз неважно вийшло,але шо колекторів мало на шроті?
але це вже буде не стандарт,це тюнінг :( ,бо 2140 ніколи з об"ємом вище 1,5 з заводу не йшли,спорт розпредвалів в стандарті також не було,про що мова? :( і витрати на тюнінг канєшно будуть більші!
ладно,не буду спорити,я хотів тобі дати зрозуміти,що 1.5 може достойно їхати без усяких тюнінгів.Ти дивись як тобі краще
а нарахунок витрат
Tomasz писав:Питання з піддоном лишається відкрите, так і незнайшов як саме переробляти треба той маслоприйомник
от і перша проблема,яка потягне фінанси..І це тільки початок,а ти доказуєш мені,що за 200$ свапнеш іномотор..
Tomasz писав:займаюсь перевезеннями з польщі, тоість це для мене не проблема
ну тоді питань нема,удачі тобі в роботі :) звертайся в разі чого :)

Tomasz
Повідомлень: 35
З нами з: Сер, 28 жовтня 2009, 23:26
Ім'я: Tomasz
Стать: чоловік
Авто: BMW Е30 318i М10
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Tomasz » Сер, 06 липня 2011, 16:48

McPherson писав:ну тоді питань нема,удачі тобі в роботі звертайся в разі чого
Я канєшна поважаю Твою думку. Принципі Ти всьо правельно говориш, я просто собі міркую так: Як що поставити то двігло і всьо добре зробити, воно буде стокове їхати ліпше ніж стоковий мотор москвіча, це факт. А при бажанні як що воно в мене буде, можна буде той беховскій мотор підтюнити, але дуже в тому сумніваюсь, бо як на мене це далеко не та машина в яку можна вкладати гроші.
Сам незнаю що робити, так як я чув то той мотор стає на ура, тому створив цю тему, може хтось шось мудре скаже, вот і почалось, підонни кардани ітд, як згадаю за прибори (я з дротами взагалі недружу, можу мафан хіба підключити) то шось бажання пропадає. Хєр його знає може той відремонтувати, трошка втюнити мінімально, так як я казав розпредвальчік, полірнути колєктора, карб в мене 5 стоїть, тай забити на то всьо. Незнаю ще в роздумах. Чекаю може ще хтось шось напише.
На Земле нельзя ничего украсть. Можно только переместить.

Аватар користувача
DBF
Повідомлень: 1330
З нами з: Сер, 14 червня 2006, 09:59
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: SENS
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення DBF » Сер, 06 липня 2011, 22:36

Tomasz, кинься того, це повно гемору, я дав тобі силки, там сидять норм люди, вот там подивись шо вони витворяють із моторами!!
Машины делятся на валящие и стиральные.

Аватар користувача
Алекс Крук
Повідомлень: 55
З нами з: Пон, 01 листопада 2010, 20:45
Ім'я: Алекс
Авто: mazda 929l
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Алекс Крук » Чет, 07 липня 2011, 11:46

З простього москвічовського двигшла також можна нормально втиснути.
Постав на нього електроне запалювання(тоді і робота двигла краща), коліктора полірни то не так дорого, 5-ти ступку постав, саме головне залива хороши бензин(багато шо дає).

Як на мене то москвіча не там переробляти треба. він після 100 дороги боїться.

Tomasz
Повідомлень: 35
З нами з: Сер, 28 жовтня 2009, 23:26
Ім'я: Tomasz
Стать: чоловік
Авто: BMW Е30 318i М10
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Tomasz » Чет, 07 липня 2011, 12:13

Повір швидкісьть сто мене з головою хватає, я життя своє люблю, а як комусь спішиться і їде 200 то успіхів.
Мені головне що б він до тих сто поскорше розганявся, що б тяга була норм, я в більшості по місту їзджу.
На Земле нельзя ничего украсть. Можно только переместить.

Аватар користувача
Алекс Крук
Повідомлень: 55
З нами з: Пон, 01 листопада 2010, 20:45
Ім'я: Алекс
Авто: mazda 929l
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: М10 на москвич 2140

Повідомлення Алекс Крук » Чет, 07 липня 2011, 12:16

Та його на сто хитає. А в повороти навіть по місту кострубато заходить.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей