Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Містичні запобіжники
Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Містичні запобіжники

Повідомлення AnShLv » П'ят, 03 листопада 2006, 10:45

У мене виникла цікава ситуація. Після того, як мою пофарбовану машину зібрали, а знімали лиш зовнішню електротехніку, не працював правий передній і лівий задній габарити (стандартно як при непрацюючому запобіжнику). Ну і логічно я поміняв запобіжник і все запрацювало. Але ненадовго, наприклад якщо поміняти перед тим як їхати, під час руху згорає. Сьогодні поміняв в гаражі, все нормально. Посвітилося. Вимкнув, ще раз увімкнув - згоріло. Пробував різні типи запобіжників (штуки 4). Іскрить по-чорному. Десь замикає, але чомусь непостійно, тобто працює, але недовго. Що це може бути? Ліхтарі ніби під*єднані правильно - перевіряв. Може хтось знає, за що ще відповідає цей запобіжник. Намагаюся знайти рішення, а то вночі не дуже приємно так їздити, а зробити нічого не можу. Таке враження, ніби щось нагрівається, а тоді починаються глюки. Авто ВАЗ 2103 82 року.

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » П'ят, 03 листопада 2006, 11:04

проводка десь коротить на масу ;) дооовго таке шукається
ймовірно що під панеллю приладів десь ... а там стільки дротів що саме складніше шукати
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення AnShLv » П'ят, 03 листопада 2006, 11:15

Але чому коротить не постійно? І чи то збіг що після пофарбування саме? Адже в салоні нічого не розбирали.

Аватар користувача
AnShLv
Повідомлень: 112
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 19:44
Авто: ВАЗ 2103
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення AnShLv » П'ят, 03 листопада 2006, 19:13

Я таки знайшов у чому була справа. Моєму майстрові у Бін Ладена би працювати. Зняв блок запобіжників (який завтра збираюся поміняти на додаток) і з запобіжника, який горів йшло два кола підключених. За 15 хвилин напруженої муки стягнув ону з клем. Поставив запобіжник. Передній габарит загорівся, підкапотна лампа на тому самому запобіжнику теж, а задня фара ні і запобіжник не згорав, що я лиш не робив. У задній фарі коли закручували лампочку, зламали фіксуючу кульку і вона провалилась в лампочку і замикала коли як перекочувалась. Рішення - заміна лампочки. Все працює ідеально.

А з правим ліхтарем він раз теж був учудив - клему на поворотник поставив навскоса, замкнувши масу на плюс. Поворот лиш передній працював і то з великою частотою... То я зразу розібрав багажник і пофіксив...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей