Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Що робити з "копійкою" ???
yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Пон, 09 квітня 2012, 23:15


yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Пон, 09 квітня 2012, 23:20

http://us.ua/727678/
Це посилання на архів з фотографіями мототора...Кому цікаво може подивитись...Тут помітно як я відчистив мотор і його деталі.... :)
Я трошки затормозив...треба було скоріше і більш детально розміщувати фото, але вже пізно...

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення Fobos » Вів, 10 квітня 2012, 14:11

yahura, гуд, а головку робити не будеш? Хоча б клапана притерти.
Ford?

yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Вів, 10 квітня 2012, 22:19

Fobos...Я ж писав...
yahura писав:Хто що може підказати - порадити на даному етапу? Дальше, по ходу, головку будем прикручувати і клапани виставляти...
Все правильно...дальше головка і клапани...

yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Суб, 21 квітня 2012, 15:50

Народ в мене до вас питання...Недавно мене різко розкритикували за те що я не шліфанув гільзи, притому, що прийшлось міняти нові поршня і кольца!
Мовляв машина буде дуже масла брати! Останній раз гільзи були шліфовані десь в 2002 році. Машина стоїть вже 5 років. Тобто 5 років машина була на ходу...
Порадьте добрим словом. Невже так все критично і машина дійсно буде сильно масло пити?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення vovka » Суб, 21 квітня 2012, 18:29

yahura писав:Останній раз гільзи були шліфовані десь в 2002 році. Машина стоїть вже 5 років. Тобто 5 років машина була на ходу...
та то тяжко сказати по інтернету.. то треба було взяти нутромір і поміряти.. якщо там була серйозна виробітка то ясно що ти зробив дурницю і зекономив 150 грн на розточці. але там могло бути і все +- нормально.. особливо якщо поршня нормально по групі підібрав (там є групі ABCDE).

в будь-якому випадку краще було розточити.
а по факту тобі того ніхто на 100% не скаже ресурс такого мотора. а масла спочатку брати неповинно.

yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Суб, 21 квітня 2012, 20:56

vovka писав:якщо поршня нормально по групі підібрав (там є групі ABCDE)
А що це таке? На базарі казали, що без різниці куди який ставити.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення vovka » Суб, 21 квітня 2012, 21:12

yahura писав:А що це таке? На базарі казали, що без різниці куди який ставити.
поршня пофігу куда ставити.. бо вони однакові у нормальних виробників.

але поршня кожного розміру (наприклад 79.0) розподіляються ще й на групи по розміру.
наприклад
Зображення

тими групами можна спробувати добитися меншого зазору в роздолбаних циліндрах. наприклад критичний знос 15 соток. а максимальна різниця між групами 5 соток. тобто якшо в тебе знос 15 соток, і стоять поршня групи А, то ти можеш без розточки поставити поршня групи E, і зазор вже стане 10 соток. і т.д.

короче кольца спочатку все стерплять і масла хавати неповинна. питання чи надовго.

Аватар користувача
pavlolvov
Повідомлень: 2032
З нами з: Сер, 18 серпня 2010, 23:10
Ім'я: Пашка (борода)
Стать: чоловік
Авто: 2101- 1,5 мпсз Maya rev.4 (ver.2)
Номер: 21013
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення pavlolvov » Суб, 21 квітня 2012, 21:52

згоден з VETERAN на рахунок запресовки !я завіз на галичавто і за 20хв і50 грн пальчики нагріли і пресанули !сам би того неробив.. чесно! На рахунок зборки і допусків в своїй темі писав що це краще довірити мотористу бо дійсно є багато нюансів при зборці , акщо власник планує доовго їздити і без пригод якто кажуть! та детальяка яку ти вважаєш нормальною для моториста ( нормального) вже може металолом! То шо нешліфанув блок і непоміряв нутроміром це дурість , так роблять коли авто на продаж але міняють тільки кільця і все ! перед тимяк тикати поршня кільця в циліндр пхали? Зазори поміряли ? замками розвернули в різні сторони? люфт КВ міряли ?може треба було півмісяці міняти , заглушки на коліні вибити і почистити канали ! перевірити пром валік на знос ексцентрика бензонасосу! і це ще невсе , просто це все моторист перевіряє( дефектує) ітд . І тп!! просто я так думаю коли робиш для себе і надовго без повторного ремонту то тре робити як для себе! потерпіти ,підзбирати і зробити по людськи , щоб потім самого себе незгадуувати поганим словом! без обід , бо так і буде! :)
2101-1.5гп4.44МПСЗ MAYAv2r4,дад,2комутатора,статика,60-2,кат2111,карб053
БК2"www"Bluetooth

yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Пон, 23 квітня 2012, 14:00

pavlolvov писав:перед тимяк тикати поршня кільця в циліндр пхали? Зазори поміряли ? замками розвернули в різні сторони? люфт КВ міряли ?може треба було півмісяці міняти , заглушки на коліні вибити і почистити канали ! перевірити пром валік на знос ексцентрика бензонасосу! і це ще невсе , просто це все моторист перевіряє( дефектує) ітд
Це все робили...І півмісяці і грибок і шестерні маслонасоса тоже поміняли...Я це не робив...Це все брат, який і був попередній власник цього авто і досвід по ній знає..Я просто спостерігаю, допомагаю і водночас вчуся!!!(з мотористом я не буду сидів і замахував його тупими питаннями :) )
pavlolvov писав:просто я так думаю коли робиш для себе і надовго без повторного ремонту то тре робити як для себе! потерпіти ,підзбирати і зробити по людськи , щоб потім самого себе незгадуувати поганим словом!
Я не роблю тупо для себе...Точніше роблю, але до року часу...навчитись їздити, а потім, щоб без проблем продати...Вернути вложені гроші та ще й заробити...Бо машина і так на халяву осталась :) Так що я практично нічого не втрачаю! Тільки час...який ,на щастя, в мене є...Головне досвід буду мав, а то я по машинах, раніше, був взагалі "ноль"...

Аватар користувача
pavlolvov
Повідомлень: 2032
З нами з: Сер, 18 серпня 2010, 23:10
Ім'я: Пашка (борода)
Стать: чоловік
Авто: 2101- 1,5 мпсз Maya rev.4 (ver.2)
Номер: 21013
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення pavlolvov » Пон, 23 квітня 2012, 14:13

ясно все тьоска !тади вчись і набирайся досвіду!!!може пригодиться в майбутньому!!!
2101-1.5гп4.44МПСЗ MAYAv2r4,дад,2комутатора,статика,60-2,кат2111,карб053
БК2"www"Bluetooth

yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Пон, 23 квітня 2012, 16:31

pavlolvov писав:тади вчись і набирайся досвіду!!!може пригодиться в майбутньому!!!
Пробую :) ....
До-речі... Клапани притирати обовязково? Для чого це робиться? Бо брат каже, що не треба, але я щось сумніваюсь

Аватар користувача
pavlolvov
Повідомлень: 2032
З нами з: Сер, 18 серпня 2010, 23:10
Ім'я: Пашка (борода)
Стать: чоловік
Авто: 2101- 1,5 мпсз Maya rev.4 (ver.2)
Номер: 21013
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення pavlolvov » Пон, 23 квітня 2012, 18:31

yahura, зробіть таку процедуру: якщо головка ще не знята то треба закрутити старі свічки , перевернути головку верхногами і поналивати бензин в камери згорання або солярку і оставити на ніч або на добу !після можна наблюдати чи протікають клапана (впуск випуск) якщо так то по логіці клапан неплотно прилягає до посадочного місця тому треба їх притирати але є і другий нюанс , як правило зношується направляюча клапана і коли ти розбереш головку то прийдеться міняти і направляйки і клапана і рокера і болти регуліровки і сальники клапанів!яб радив поміняти сальники полюбому ! і шліфанути головку ,але для того треба її повністю розібрати до шліфовки а після керхером добре від стружки вимити!!!
2101-1.5гп4.44МПСЗ MAYAv2r4,дад,2комутатора,статика,60-2,кат2111,карб053
БК2"www"Bluetooth

yahura
Повідомлень: 72
З нами з: Чет, 08 березня 2012, 16:12
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Passat B3, Mono-Jetronic 1.8, RP, 1990р.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що робити з "копійкою" ???

Повідомлення yahura » Чет, 26 квітня 2012, 22:12

Сьогодні з братом майже склали мотор.Кому цікаво можуть глянути фотки.
http://us.ua/780592/
При установці ланцуга виникли сумніви в правильному положенні міток на звездочці і 3 мітки на кришці...Брат забув нюанси по тих мітках, що там і до чого. Підкажіть, будь ласка, хто що знає....
Ще треба до балки подивитись...може якось підвариться, а дальше піде установка двигуна на коробку...Хто має досвід такої спарави? Скільки людей треба, щоб легко це зробити і які нюанси при установці?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей