Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

АКБ, заряд
Аватар користувача
Tarik
Повідомлень: 1183
З нами з: Сер, 21 вересня 2011, 08:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: 2114
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Tarik » Сер, 05 грудня 2012, 21:23

ibit, а в мене не Ваз :D
093 12-88-907

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АКБ, заряд

Повідомлення ibit » Сер, 05 грудня 2012, 22:36

Tarik, а про яку тачанку розмова? :D

Аватар користувача
Tarik
Повідомлень: 1183
З нами з: Сер, 21 вересня 2011, 08:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: 2114
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Tarik » Сер, 05 грудня 2012, 22:46

Опіль Рекорд, 85 року :)
093 12-88-907

Аватар користувача
pavlolvov
Повідомлень: 2032
З нами з: Сер, 18 серпня 2010, 23:10
Ім'я: Пашка (борода)
Стать: чоловік
Авто: 2101- 1,5 мпсз Maya rev.4 (ver.2)
Номер: 21013
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АКБ, заряд

Повідомлення pavlolvov » Сер, 05 грудня 2012, 23:37

vazik писав: Недавно міняв мінусову клєму в зборі, плюсову в зборі, релє ставив нове, те що з запобіжником, підтягували ремінь генератора, вроді все норм, в мене є варіант, що може падає заряд, коли включається вентилятор або тому, що я їжджу 50 км по місту, потім в мене машина стоїть 5 днів в гаражі, потім знов два дня їзджу по місту 50 км і знов в гараж.може тому він і сідає потихеньку?
якщо майстри зробили все по феншую - то ти сам відповів на своє питання ! пробіг 50 км :facepalm при тому що твоя машина тільки в основному є споживачем та щей стоїть по 5 днів в гаражі , тай зима вже на дворі , темно, пічку включаєш , то що той акумік візьме на себе хіба чуть-чуть для підтримки житєдіяльності (щоб зовсім невмер)
пс: в мене таж практично ситуація тільки вентилятор на помпі , я просто періодично ставлю на день на зарядку! а для того щоб він взяв на себе заряд ну хоть 100км тре пробігати в день , і раджу купити массу на закрутку щоб поки в гаражі стоїть постійно клему нескручувати , а просто покрутити ручку щою від масси відєеднати ! всеодно полюбому шось підсажує (як не сигналка так якийсь годинник або мафон)
2101-1.5гп4.44МПСЗ MAYAv2r4,дад,2комутатора,статика,60-2,кат2111,карб053
БК2"www"Bluetooth

ibit
Повідомлень: 497
З нами з: Чет, 22 жовтня 2009, 14:41
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: 1 Копійка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АКБ, заряд

Повідомлення ibit » Чет, 06 грудня 2012, 12:26

pavlolvov, у мене машина стандартно набігає у день по 20-40км.. не більше і по місту(і вечером лампочками свічу, і пічка працює..)... і ще жодного разу не підзаряджав акум по причині недозаряду через малі пробіги... хіба коли його посадив був сильним КЗ у стартері...або коли були поломки (діод у гені, розтягнутий ремінь)...

тому якщо усе справне то малі пробіги не страшні... він зарядитись має... провірено на власному досвіді..

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АКБ, заряд

Повідомлення King265 » Чет, 06 грудня 2012, 18:13

Сьогодні перевіряли заряд і таке інше, виявилось, що за місяць часу акумулятор абсолютно не сів, що при включеній пічці і ближньому світлі заряд 13,8 що вважається нормальним, так що всім дякую за поради, але в тому плані все з машиною в порядку=)

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АКБ, заряд

Повідомлення King265 » Чет, 06 грудня 2012, 18:22

Ще якщо комусь цікаво, може пригодитись.Купив китайський мафон, завжди знімав морду. Сів акум за 5 місяців. Приїхав дивитись, з знятою мордою мафона і всьому відключеному авто бере на себе в п*ять раз більше дозволеної норми. Думав довго в чому причина, потім вирішив повністю мафон вимкнути від живлення, вимкнув, стало брати 0, коли поставив на сигналку 0,001, що є повністю допустимою нормою.
Висновок: не купуйте китайські мафони.
Вирішив проблему просто, купив додаткове реллє, кнопку і підключив на пряму до мафона, коли натискаю кнопку, плюс повністю відключається і мафон нічого не бере на себе, ніби його взагалі витягнули.Тепер і морду не відключаю.Правда настройки еквалайзера кожен раз збиваються, але шо зробиш, там тільки два пункти, так шо знову настроїти займає 15 секунд))

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: АКБ, заряд

Повідомлення sashanova » П'ят, 07 грудня 2012, 11:36

King265 писав: Висновок: не купуйте китайські мафони.
Вирішив проблему просто, купив додаткове реллє, кнопку і підключив на пряму до мафона, коли натискаю кнопку, плюс повністю відключається і мафон нічого не бере на себе, ніби його взагалі витягнули.
Висновок невірний :)
Проблема вирішена також не просто а через принцип "ми не шукаємо легких шляхів" :sing Та й проблему створив ти собі сам :) ібо на любому сучасному мафоні (не повіриш навіть на китайському :D ) є два проводи на які подають "+12В" Один (як привило він з запобіжником) - живлення самого мафона, його тре підключати до того місця в якому "+12В" появляється лише коли ключ запалювання стоїть у включеному положенні, відповідно коли ти ключ витягнеш "+12В" там має зникнути. Інший провід на який йде "+12В" -живлення пам’яті мафона, його підключають туди де напруга є постійно. Все. А в тебе даю 100% гарантію шо ті два проводи з’єднані в один який ти і пустив на реле. Все набагато простіше :D

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АКБ, заряд

Повідомлення King265 » Суб, 08 грудня 2012, 00:13

sashanova писав:
King265 писав: Висновок: не купуйте китайські мафони.
Вирішив проблему просто, купив додаткове реллє, кнопку і підключив на пряму до мафона, коли натискаю кнопку, плюс повністю відключається і мафон нічого не бере на себе, ніби його взагалі витягнули.
Висновок невірний :)
Проблема вирішена також не просто а через принцип "ми не шукаємо легких шляхів" :sing Та й проблему створив ти собі сам :) ібо на любому сучасному мафоні (не повіриш навіть на китайському :D ) є два проводи на які подають "+12В" Один (як привило він з запобіжником) - живлення самого мафона, його тре підключати до того місця в якому "+12В" появляється лише коли ключ запалювання стоїть у включеному положенні, відповідно коли ти ключ витягнеш "+12В" там має зникнути. Інший провід на який йде "+12В" -живлення пам’яті мафона, його підключають туди де напруга є постійно. Все. А в тебе даю 100% гарантію шо ті два проводи з’єднані в один який ти і пустив на реле. Все набагато простіше :D
Логічно)))там жеж є постійний плюс і той, коли вмикається запалення, хм...навіть про таке не подумав))так само як функція сигналки, коли вмикається маса, закриваються цз, коли вимикається відкриваються.ото я даремно намахався)))

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: АКБ, заряд

Повідомлення sashanova » Суб, 08 грудня 2012, 00:25

King265 писав: .ото я даремно намахався)))
Оце ж бо я і про що кажу :D

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Borya » Чет, 13 лютого 2014, 10:59

:D Памятаю мав проблему з зарядкою в 6ці, може кому на замітку буде.
Акк стояв новий, але деколи літом за 2-3 дні аак в гепу розряжений, напруга нижче 9 Вольт, блін з тестером кожен дріт прозвонив, до утєчькі кожно міліампера придирався, все одно кака проявлялась раз за разом і періодичності ніякої не було. Поставив вимикач маси, грішив правим ділом на саморобну сигналку, але за кучу років шо нею користувався глюків у неї не виявлялось %) Проблема вилізла сама, якось чисто випадково :D датчик температури на радіаторі час від часу просто замикав і включав вентилятор :D раз прихожу, а воно кепське гудить, прийшлось мінети :D
на свому пятьорошном тазу проблему з зарядкою вирішив дуже просто, так як штатний показометр показує хз знає шо, то поставив цифровий

Зображення

тепер принаймі зимою менше разів прийшлось в люті морози акк з вулиці на собі тягнути додому :D , якшо шо, кому треба, то в мене пару таких завалялося, а штатний показометр викинув , на його місце скоро стане цифровий тахометр 8-)
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 13 лютого 2014, 11:43

Borya, це типу така напівсхована тема продажу цифрових чайна-девайсів ? :sing
Цікаво чому в мене штатний вольтметр 84 р.в. працює справно ? :sing
А по темі - хватить некрофільством страждати ! :shout :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Borya » Чет, 13 лютого 2014, 17:20

Liuskywalker, Borya, це типу така напівсхована тема продажу цифрових чайна-девайсів ? :sing
Цікаво чому в мене штатний вольтметр 84 р.в. працює справно ? :sing
А по темі - хватить некрофільством страждати ! :shout :D

:D ти і сюда вліз? Ціну і тут бачиш? :sing а той твій вольтметр, можеш по мому приципу, туда же на вулицю, або віддай пионерам :D це не штатний вольтметр, я боюсь назвати це показометром, воно навіть на нього не тягне :facepalm Три цифри 9,12 і 16 і між ними полоса, шкала не пропорційна і не розтягнута нормально, для адекватного відображення інформаціїї. Я не заставляю на граблі ставити оптичний приціл, від того воно рушницею не стане, але я завжди коли дивився на той штатний показометр то згадував того інжинера який то придумав, нііі не злим тихим словом, в мене було бажання шоб йому на лобі пуцька виросла, і шоб коли ходив в туалет по малєнькому, то завжди шапку знімав :D :D :D
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 13 лютого 2014, 22:14

Borya, та я ніц не маю проти , девайс норм, ціна норм , а той твій пуско-зарядний пристрій - ащщє гуд . Просто не треба так категорично та іронічно про адекватність відображення інформації і про інженерів стрілочних приладів ... Вони далеко не лохи і не ідіоти - мені в авто н а х не потрібно зчитувати інфо про напругу, струм, тиск, температуру,швидкість і т.п. з точністю до четвертого знака після коми ! *сарказм трошки* Мені достатньо периферійним зором бачити , що стрілка не в червоній зоні чи просто між певними поділками, що свідчить про норм. роботу агрегату , а чи в той момент , наприклад, гена видає 14,2В чи 14,4 - діло другорядне .
Почитай про безпеку і околобезпечні теми про реакцію і увагу водія і про те ,чому стрілочні та інші сегментні наприклад прилади візуалізації інформації в авто прижилися краще за точні цифрово-буквенні ...
А про продаж гаджетів я вгадав правильно , так що не треба тут і фраза
Borya писав: ти і сюда вліз?
стосується в першу чергу того , хто апнув цю , річної давності , тему :D :D
Піс і бобра всім !
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Borya » П'ят, 14 лютого 2014, 20:11

Liuskywalker писав: Borya, Просто не треба так категорично та іронічно про адекватність відображення інформації і про інженерів стрілочних приладів ... Вони далеко не лохи і не ідіоти - мені в авто н а х не потрібно зчитувати інфо про напругу, струм, тиск, температуру,швидкість і т.п. з точністю до четвертого знака після коми ! *сарказм трошки* Мені достатньо периферійним зором бачити , що стрілка не в червоній зоні чи просто між певними поділками, що свідчить про норм. роботу агрегату , а чи в той момент , наприклад, гена видає 14,2В чи 14,4 - діло другорядне .
Почитай про безпеку і околобезпечні теми про реакцію і увагу водія і про те ,чому стрілочні та інші сегментні наприклад прилади візуалізації інформації в авто прижилися краще за точні цифрово-буквенні ...
А про продаж гаджетів я вгадав правильно , так що не треба тут і фраза
Borya написав:
ти і сюда вліз?

стосується в першу чергу того , хто апнув цю , річної давності , тему
Піс і бобра всім !
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АКБ, заряд

Повідомлення Borya » П'ят, 14 лютого 2014, 20:18

:D За базар атвєчю, то що показує твій показометр, навіть при стоянці при заведеному моторі не розібратися :D це факт. за некрофільність підняття тєми, "Цікаво чому в мене штатний вольтметр 84 р.в. працює справно ? :sing " так в тебе машина некрофільніша за мою оказивайяйца :D :D :D а на рахунок реакціїї і уваги водія, тут ви батєнька нє прави, поки вдуплишся в цю стрілку, поки найдеш її покази за штатним чи не штатним рульом, а тут зирк циферка, сота доля сєкі і ти в курсі всєх сабитій :sing
так шо не сприймай як обіду і стьоб, кожному своє і кожен дропає як захоче, просто тема рідна про 6ку, я за нею дуже скучаю, конструктивна загибель бле*** :D :D :D
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей