Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Обкатка
Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Обкатка

Повідомлення Apokalipsis » Вів, 02 березня 2010, 22:00

CONFIG писав:я щось такі і не зрозумів що ти намагаєшся довести.. ти вважаєш що обкатку пофіг на якому маслі робити.. можна і на синтетичному
я веду до того що кажуть що на мінералці ліпше обкатувати, якщо хочете щоб терлось як дурне тоді треба лити синтетику виходячи з тої логіки...
моя думка така що нічого страшного мотору не буде якщо його будеш обкатувати на пів синтетиці...
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Аватар користувача
jon
Повідомлень: 2307
З нами з: Сер, 29 серпня 2007, 19:43
Ім'я: Іван
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Номер: 8411
Звідки: сихів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Обкатка

Повідомлення jon » Вів, 02 березня 2010, 22:06

http://www.youtube.com/watch?v=26X_s28ilYs
Ну і потуга.
Цікаво до скількох градусів там той колектор випускний нагрівся?
гази - - жарять, тази - - валять а крази - - решают

bodensky
Повідомлень: 378
З нами з: Суб, 13 лютого 2010, 20:15
Ім'я: Богдан
Авто: Lancia Thema 2.0 turbo
Номер: 00000
Звідки: Бережани
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Обкатка

Повідомлення bodensky » Вів, 02 березня 2010, 22:20

народ розкажу як ся має обкатуватись мотор: :angel
Було діло так- на держ.роботі я вишиваю на чудо техніці уаз3909,а ще є в нас авто газ3129 волжарище :D так зробили ми капіталку у волзі тай давай заводити машинерію,а де там вкладиші так позатягувало шо піпець,і ви ніколи не догадаєтесь що ми зробили :happy прив"язали волгу до уаза та давай на обїдну тягав я її десь годину вроді протерлось,тоді поставили на подвірї підключили протічну воду і так вона буркала 6 год(до кінця робочого часу) вроді все ок.
На другий день ми прозріли прийшов наш шеф і взяв волгу поїхати по своїх ділах(то після робочого часу і ми нічого незнали) прїзав 30 км і мторище сказав хватить,хватить мене мучити :shout ми не заляли масла планували на другий день :boxed прийшлось повторювати процедури :sing так що ось як буває :beer :beer :beer
Ангел-Хоронитель літає зі швидкістю 100км\год!!!!!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Обкатка

Повідомлення vovka » Вів, 02 березня 2010, 22:30

Apokalipsis писав:моя думка така що нічого страшного мотору не буде якщо його будеш обкатувати на пів синтетиці...
:shock а ж чим ти тоді сперечався ? я з цим повністю погоджуюсь.
jon писав:Ну і потуга.
Цікаво до скількох градусів там той колектор випускний нагрівся?
отут круче помоєму )) 900 градусів написано )
http://www.youtube.com/watch?v=pdWlnLM8Rmw

Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Обкатка

Повідомлення Apokalipsis » Вів, 02 березня 2010, 22:32

vovka, з думкою що крім мінералки ніц лити не можна
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Обкатка

Повідомлення vovka » Нед, 14 березня 2010, 01:42

http://www.autofaq.ru/articles/244/2381
Другое дело, что объективно автомобиль Волжского автозавода обкатку двигателя в составе автомобиля не требует, хотя в инструкциях это пока сохраняется, и никто этой записи не отменял. Обкатка требовалась для приработки пар трения в те времена, когда технология не могла обеспечить готовности поверхностей к работе уже при изготовлении. Были же времена, когда коленчатые валы первых советских автомобилей АМО Ф-1выпиливали напильниками из цельной болванки, с развитием технологии требования к обкатке постепенно ослаблялись.
Горячей обкатке (а на заводе под этим понимается технологическая обкатка) подвергаются все 100% двигателей, каждый мотор запускается, "классические" моторы в течение 15 минут, двигатели для переднеприводных автомобилей - 6,5 минуты. Целью технологической обкатки является не приработка пар трения, а проверка отсутствия течей, стуков, выполнение необходимых регулировочных операций.
Двигатели серийного производства по заданию службы качества регулярно испытываются в подразделениях дирекции по техническому развитию. Программа испытаний на первый взгляд составлена вопреки всякой логике, новый двигатель, не проходивший никакой обкатки в производстве, устанавливается на моторный стенд, запускается и сразу выводится на максимальную частоту вращения 6000 оборотов в минуту. Дальше двигатель продолжает работать по внешней скоростной характеристике (полный "дроссель", максимальная нагрузка) в течение 20 часов, после чего он подвергается полной разборке с индивидуальным осмотром, малейшие следы задира - повод предъявить претензии изготовителям, такие испытания регулярно проводятся, и моторы абсолютно спокойно их выдерживают.
Учитывая эту и другие технологии мехобработки материалов, обкатка нового двигателя с целью приработки пар трения уже не требуется.
Другое дело, что может появиться потребность в обкатке на двигателях, прошедших капитальный ремонт. Где, естественно, применяются незаводские технологии и могут использоваться запасные части не соответствующих размеров и качества, таким моторам может и потребоваться последующая приработка.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей