Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ
andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ

Повідомлення andreyclk » Сер, 23 липня 2014, 10:19

Infernal, про челенджер ти зрозумів :D

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ

Повідомлення andreyclk » Сер, 23 липня 2014, 10:21

ugine31 писав:
Infernal писав: На фоні того всього проста доглянута 08-09 або 01-07 як витвори мистецтва.
таааа, просто вершина дизайну :D :D :D
Так скільки років дизайн не міняти а люди і дальше іх купують-скажи шо не геній придумав :-)

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ

Повідомлення diesell » Сер, 23 липня 2014, 12:30

Infernal, пол первого ночи-я сплю. И ехать куда то кататься с тобой я не собираюсь, спать охота и это было бы ГЛУПО! Будут свободные выходные и норм погода- спишемся. TigerNiger- спс за поддержку. Может и ты к нам присоединишься? Прогреешь слики.....?! :)
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
ugine31
Повідомлень: 1766
З нами з: П'ят, 28 грудня 2012, 10:11
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ

Повідомлення ugine31 » Сер, 23 липня 2014, 12:58

andreyclk, явно не від браку коштів на норм авто, а через дизайн ті к жиги купляють :D

Infernal
Повідомлень: 498
З нами з: П'ят, 25 квітня 2014, 16:34
Ім'я: Unnamed
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ

Повідомлення Infernal » Сер, 23 липня 2014, 20:02

-Driver- писав: це дві зовсім різні машини. Фіат 500 треба порівнювати з Фіатом 500 ( а не 131)
Я не знаю жодного сучасного спортивного Фіату, з яким би можна було порівняти 131. 500 Абарт позиціонує себе саме таким...
M@sTeR писав: Але катати на легко затюненому ВАЗі по місту і дьоргати малолітражні іно(до 2.0). Я рахую то брєд......ресурс атмосфери в таких нагрузках думаю не більше 30 тис......
я вже говорив шо кожен як хоче..., а закінчиться ресурс , відкапіталю поїду знов :D
M@sTeR писав: Сиди тихенько і тюнінгуй собі свою машину, ти не замітив що більшість (принаймні Львівських) автоспосртменів або людей які хоч якось КАТАЮТЬ різні дисципліни, навіть бортовик не кожен має, бо їм то нафіг не треба.....а ти хочеш піару чи що...я не можу зрозуміти нащо тобі ця тема тут....
Хочу зрозуміти причину постійного мене підрізання, обганяння, блимання фарами.
Хочу зрозуміти якесь ідіотське відношення на дорозі. Я не з наглоти , що щимлять підрізають їдуть як обіжені жизнью. Таке часто практикують як раз водії дешевих малолітражок, бо їм , відітєлі жизнь не подарувала дорогої машиши , про яку вони все життя мріяли, на то мість засунула їх в дешеву кредитну консервну банку , в якій вони кожен день демонструють своє призирство до світу , як він , такий сякий , нехорошо з ними поступив. В цьому факті пересвідчився ОСОБИСТО , просто проїхавшись поруч з водієм такої от машини. Багато не потрібно щоб зрозуміти відношення людини до оточення.
Тепер коли їду , дуже часто замічаю таке відношення і до себе і до сосідів по смузі.
Також нервує якесь опередженне відношення до Жигулі взагалі. З якого перепугу не можна того-сього , чи ше чогось?
Відкрию секрет - можна всьо , І ЇХАТИ 90 ТАКОЖ І НАВІТЬ 160 """ПЕРЕВІРЕНО"""" більше сотні в повороті теж не проблема. Оце говорю так як сам пробував.
Нервує коли говорять купи іномарку. Для мене машини не діляться на іномарки і не іномарки. В даній ціновій категорії я для себе альтернативи не бачу. В кожній ціновій категорії є цікаві машини.
Не подобається відношення до автомобіля як до тимчасової підстілки, яку треба міняти щоб не засмерділася під тобою.
Не подобається сучасна тенденція в автомобільній політиці .
Мене це все зааа..... ло , от я і створив тему про ЖИГУЛІ!!!

Доречі як що ти не помітив, в мене теж немає бортовика (вже немає і більше не буде). Бо крім попугайського "КУПИ ІНОМАРКУ-КУПИ ІНОМАРКУ-КУПИ ІНОМАРКУ" я там нічого не побачу. І "провідні автоексперти" знов почнуть повчати , про то що можна , а чтого не можна робити на жигулю. :angry
Так , я дуже злий дядько )

Аватар користувача
RVV
Повідомлень: 234
З нами з: Вів, 20 вересня 2005, 11:55
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: ноги права і ліва :)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ

Повідомлення RVV » Сер, 23 липня 2014, 20:54

Infernal писав: Хочу зрозуміти причину постійного мене підрізання, обганяння, блимання фарами.
Хочу зрозуміти якесь ідіотське відношення на дорозі.

Тому що в нас немає культури їзди, всі кудась спішать, всі круті, особливо на тюнених жигулях :D

От вчорашній приклад - їду пізно с фазенди, за Пустомитами після моста розганяюсь, бачу що щось повзе з одним габаритом. Блимнув дальнім щоб зрозуміти чи стоїть чи їде заодно щоб він звернув увагу що його обганяють, включив поворот і пішов на обгін.
Тут і почався цирк :facepalm
Коли я з ним порівнявся він почав тиснути і не пускати, прийшлось спалити лишнього палива і обігнати, правда з обгону я вийшов троха різко перед ним, бо появилась зустрічка. Певно чувак обідився і став обганяти мене, з ревом пердульки вийшов на обгін, при чому забув включити поворот :D я зробив визляд що теж не бачу його маневрів, троха потягнув паралельно і десь на 110 він просто відвалився :facepalm

Власне ото твоє "вставляння" іномарок виглядає так само як і потуги того чувака, але може твоя машина просто краще їде і ти можеш когось обігнати, я її в живу не бачив.

Хочеш щось доказати - йди в спорт, а на дорозі їдь згідно ПДР

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ

Повідомлення Babak » Сер, 23 липня 2014, 21:00

Infernal,
Чи варто тюнингувати ВАЗ або тема про ЖИГУЛИ
язиком точно не варто.
забанений :cry
Блекджек і все таке!)

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей