Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Ремонт ниток обігріву задньої шкла.
Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Ремонт ниток обігріву задньої шкла.

Повідомлення Borya » Суб, 06 грудня 2014, 14:29

Може тема і проскакувала, але повторюсь. :D Зараз халада, шиби потіют, а в більшості авто не працюють нитки обігріву. :D В мене працювало тільки 2, половина обрив, решту розслоєння покриття :D
Передивився і перечитав всі форума, інфи море, але є багато неправильних рішень, внаслідок яких піпл псує казьоноє імущєство :D Короче латати ніть можна 3ма способами:
1) робити клей для відновлення нитки самому. Тут є великий мінус, так як опір такого клею буде вищий ніж самої нитки і толку з такої роботи ніякої, так як вона буде грітись пів години, за той час решту ниток зроблять свою справу, та й хватить на сезон, короче фтопку :D
2) паяти обрив через кусочок мідного дроту, тут тоже є заковика, треба це робити коли не трусяться руки і добре знаєш свою справу, переважно після такого паяння обрив довжиною в 1 мм переростає в сантиметрів 5 :D :D :D , єдине що я спробував, це сплав розе (температура плавлення десь 95 гр) розігрітим до 150 гр паяльником можна таки залатати обрив, якщо він більший ніж 1 мм то можна припаяти луджений мідний дротик, але це потрібно дружити добре з паяльником і мати хоча б паяльну станцію :D
3) спосіб третій самий простий і доступний на сьогодняшній день, потрібен для цієї справи клей контактол, правда для мене пошуки цього чудо дива продовжувалися майже рік, і ціна його коливалась від 60 грн до теперішніх поза 100, перепитав всіх знайомих може хто має, результат 0. Поміг мій косоокий друг з піднебесної, прислав клей на основі срібного порошку і по ціні хорошого чєкухана :D :beer . Х-ки клею були такі: опір приблизно 0.1 Ома на міліметр, що цілком підходило під дану задачу.
Головне тепер було не напартачити, багато хто з піплів зачищав нитки дрібнозернистою наждачною, короче цього робити категорично нізя, зачищати потрібно тільки стиральною гумкою, до блєску :D Якщо обрив видно на око то це пів біди, гірше коли воно розслоїлось, тоді тільки цифровим тестером на відстані 3-5 см щупами шукається обрив, методом визначення ділянки з більшим опором. Деколи можна визначити місце мікрообриву, якщо на запотівшому склі при включенні навколо обриву зробиться невеликий чистий кружечок, то так по хлопськи :D
Вопшем клей набирається в шприц, з двох сторін ниток клеїться скоч, або ізолента, шоб виглядало акуратно :D і на чисту зачищену, суху і обезжирену поверхню наноситься шприцом клей, чекаєм поки висохне і все :D правда я довго не чекав, включив запалення, завів машину, включив обігрів і сушив струмом :D Вопшем всьо заработало наотлічно :D :beer радий як слонь! Дааа, контактол таки мені принесли, тож я вирішив 1 нитку попробувати ним заклеїти, ну різниці поки що не видно, але коли включається нагрів нитки, то навколо ремонтованої ділянки з контактолом прогрів відбувається швидше, це вказує на то що він має трошки більший опір, тому й на ньому виділяється температура, ну але 1 нитка це не
показник :D Вопшем викладую фоти для ясності дєла:

Зображення

Зображення

Зображення

Приблизно так виглядала вся робота, буду радий, якщо кому пригодиться продєланий мною труд :D :D :D головне шо не було ніц попсовано і все працює, якщо будуть якісь питання звоніть пишіть, троха клєю сі лишило :D :beer
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей