Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Хєлп, тормоза ВАЗ:)
Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » Сер, 20 травня 2015, 14:31

Вопшем така фігня малята, помінєвимси передні нові тормозні циліндри, шланги, нова тормозна рідина, бліни ганс нульові, колодки все вроді йшло добре :D накатав 2000 км, кагбе все крутиться, тармаза АВS :D :beer сьогодні був на старій роботі і один штемп попросив проїхатися на мому пєпєлаці, ну він до того їздив саме мінімальне то фольц В6 :D акуратно проїхав з пів кілометра вроді нічо такого, сідаю їду додому, по дорозі з пасічної звернув на джорджа вошингтона заправився шпіртом по 16.80, відїхав з кілометр, машина тєгу загубила :D :beer , блін думав вернутися тєгла дати за бензін шмурдяк, але чую шось не те, смердит вона і пахне, чи то тормозними колотками, чи то спаленим сцепленням. став під сихівским мостом, дивлюсі ку*ва а воно димит :D :beer дим вале з колеса як дурний, вопшем я то все зняв обдивився, почала текти тормозна з шуцерів з різьми, апупєть можна :D педаль останні метри їзди стала тверда, як камінь, і взагалі пропав хід машина почала просто хлохнути :facepalm я било дєло растєрялся, помню як на тому самому місці 15 років назад відірвав педаль газу в своїй шосі, а штири роки назад їхав на роверку в грозу і блискавка там лупнула попереду мене за пару метрів :D :beer
Додому останні 10 метрів я заїзжав на включеній 1 передачі крутячи стартер, бо бля ха стала поперек дороги і не міг вцілити в ворота, шоб загнати на подвірьє :D
Значитсо діагноз такий, заклинені повністю передні колеса, сцеплення пішло в дупу, остигне воно я думаю відійде, і педаль тормоза тверда, як піцько в священника на весіллю, ходу немає взагалі, тормозити тормозить, але різко :facepalm поцани жоппа дєлать йя в пєчялі, такого нікт в мене не було :angel
Даааа вспомніл, я тому штемпу пару років назад дав свій мтб поюзати, так от він приїхав падло з покрученими тормозними дисками авідовскими, ше й дорогими лайтовими причьом, по ціні самої дорогої покришки яку я бачив в наших магазинах :D :beer
Карочє хєлп, жоппа дєлать, куда лізти, а то я шось впав в кому, приїхав мусів лупнути 100 шоб прийти в себе :D :beer
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Drumandbasser
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 05 березня 2013, 19:00
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Centurion Backfire M2
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Drumandbasser » Сер, 20 травня 2015, 14:37

нефіг штемпам давати машину :D

mixail21
Повідомлень: 99
З нами з: П'ят, 31 жовтня 2014, 12:22
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: Renault Kangoo 1.5 Dci @Artmar@
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення mixail21 » Сер, 20 травня 2015, 14:40

расказ - агонь :D

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 20 травня 2015, 14:42

першим ділом глянь вакуум , шланг і клапан до нього
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення VETERAN » Сер, 20 травня 2015, 14:55

Відкрути трошки ту пипку, куди педаль впирається, коли піднімається (це вмикач стоп сигнала) і відрегулюй нормально вільний хід педалі тормоза.
У тебе педаль не повертається і в циліндрі поршень перекрив отвір, по якому гальмівна рідина повертається в бачок.
Коли прийдеш в гараж - з тормозом буде все добре - бо остиг, але при нагріві, знову заклинить.

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення FENIX » Сер, 20 травня 2015, 15:07

Шток вакуумника!той що з вакуума давить циліндр,він відкрутився і затиснув циліндр,вихід був спустити тиск з магістралі!
...

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » Сер, 20 травня 2015, 19:20

FENIX писав: Шток вакуумника!той що з вакуума давить циліндр,він відкрутився і затиснув циліндр,вихід був спустити тиск з магістралі!
Спускав тиск :D , якшо спускати через штуцер рідину з циліндрів, педаль провалюється в підлогу, далі має звичайний хід 25-35 мм, але туга, повітря в системі немає, пізніше після декількох гальмувань стає нерухомою, якшо зі всієї сили, кілограм так з 50сєт натиснути, то буде 35-50 мм ходу, далі знов туго, передивився по педалях, все на місці, шток не покручений рідина в салон не тече. Скоріш за все вакуум або головний циліндр шпок шпок главний мосх :D :beer
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення VETERAN » Сер, 20 травня 2015, 22:09

Borya писав: передивився по педалях, все на місці, шток не покручений рідина в салон не тече. Скоріш за все вакуум або головний циліндр шпок шпок главний мосх
Якщо шток, який причеплений до педалі, може відійти від поршенька в циліндрі, а рідина з циліндра не відходить в бачок, то може бути, що сіла пружинка в циліндрі і не відводить поршенька в кінець, або забився отвір, через який повертається та рідина, або розбухла та гумова манжета.
Це скорше відремонтувати, ніж тут описувати.

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення FENIX » Сер, 20 травня 2015, 23:12

Карочє для початку знімаєш гтц і дивишся чи шток що виходить з вакуума не давить на циліндр коли той притискається до нього! Якщо недавить розбираєш гтц,краще все вийняти і сфоткати, щоб потім правльно зібрати! Перед тим купи рем комплект гтц!а ще перед тим провір трубку і клапан що йдуть до вакууму! Інфи в неті купа, шукай думай і знайдеш причину!
...

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » П'ят, 22 травня 2015, 08:47

:-) сенксь за пораду, полізу в гтц, гляну шо там ся робить :D
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » П'ят, 22 травня 2015, 10:34

:-) Прийшов йя сьогодні до свої ласточки, а вона шепше, все на місці, все працює :D :beer от жучька така. Зняв шланг вакууму з гтц, в фільтрі чисто, 4ри дзюрки не забиті, вакуум сасьот, педаль на вакуум реагує, датчик стопів на міцсці, працює нормально і не відкручується.
:D Вопшем йя так пойняв нема розторможення коли на вулиці спекотно :D :beer
Тепер вапрос, куда лізти дальше, розкручувати гтц і дивитись та стан тої трихамунади шо в середині?
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » Чет, 28 травня 2015, 15:49

:-) Народ, ремонт зайшов в глухий кут :D :beer . Значитсо, відкрутив я головний тормозний циліндр, в вакуумі пипку закрутив на 2 обороти всередину, педаль тормоза дістала хід на 5см, нічого не змінилося, колодки практично зажаті в тормозний диск, зазор ледве 0.2 мм. Прокачка системи нічого не дає, колодки за 5-10 кілометрів нагріваються і починають клинити. Вакуум працює, клапан вакуума теж, завести машину педаль провалюється на 1 см, заглушити то можна ше 2 рази мягко нажати, навіть зранку можна прийти і спустити гайкою тиск з нього. Педаль тормоза на вакуум реагує, тормозна рідина ніде не підтікає, повітря в системі немає. Єдине шо я ще не розкручував і не дивився це ГТЦ всередині, завтра буду мав ремкомплект, тоді розкручу, з вигляду ГТЦ новенький кагбе :-)
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 28 травня 2015, 16:15

Borya, а походу лишається якраз тільки ГТЦ , якщо робочі монтажкою вручну без особливих зусиль від диска відводяться.
Спробуй два варіанти :
1. Відкрути трубку ГТЦ-РТЦ і спробуй монтажкою відіпхнути поршень РТЦ від диску .
2. Те саме , що і в .п.1 , але з приєднаною трубкою і прокачаними гальмами .
Якщо зусилля суб'єктивно різні , то шукай проблему в ГТЦ .
Якщо однакові - то РТЦ або магістраль . Може штуцер шланга перетянув і деформувався отвір перепускний ?
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » Чет, 28 травня 2015, 20:32

якщо робочі монтажкою вручну без особливих зусиль від диска відводяться.

От якраз і не відводяться, треба дуже добре тиснути. Я так думаю, якась гумка трісла в ГТЦ, завтра розковиряю і вже точно буду знати, шо то за гєйморіт в задниці :D :beer
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Жигульме
Повідомлень: 529
З нами з: Сер, 16 березня 2011, 16:00
Ім'я: Бодя
Стать: чоловік
Авто: Жулька 2103
Номер: номер
Звідки: Майорівка street
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Жигульме » Чет, 28 травня 2015, 20:48

Borya, я думаю гтц, але 08 гтц +тормозульки 14 в придачу з задніми дисковими чудово тормозять) тьфу тьфу роблем небуло.. а коли мав тройку то періодично клинили тормоза то просто підходив піднімав капот і афігєнским молоточком по гайці гтц пиз*ив і летів дальше)
ВАЗ 2103

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » Чет, 28 травня 2015, 20:54

Жигульме писав: афігєнским молоточком по гайці гтц пиз*ив і летів дальше)

:D :beer агонь
ну я на шосі відкатав 200 тищ і проблем не знав з тормозами, :D гріх сказати 3 рази тільки колодки міняв передні, :D :D :D до задніх навіть не потикався :D :beer
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Аватар користувача
Жигульме
Повідомлень: 529
З нами з: Сер, 16 березня 2011, 16:00
Ім'я: Бодя
Стать: чоловік
Авто: Жулька 2103
Номер: номер
Звідки: Майорівка street
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Жигульме » Чет, 28 травня 2015, 21:10

Borya, в жигілях як ручнік херовий то тоже тормоза кончені будуть
ВАЗ 2103

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення FENIX » Чет, 28 травня 2015, 21:41

Є конкретна підозра (можу помилятися) на тормозні шланги!в жару вони розбухають і затискають самі себе всередині!реально таке було! Туда гтц рідину пропихає а на зад вона вернутися неможе! Вихід-зняти шланг і поставити на сонце,потім подути, в мене навіть непродувався!
...

Bogdan.lviv
Повідомлень: 314
З нами з: П'ят, 22 травня 2009, 16:54
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: VAG
Звідки: Львів Привокзальна
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Bogdan.lviv » Чет, 28 травня 2015, 22:11

FENIX писав: Є конкретна підозра (можу помилятися) на тормозні шланги!в жару вони розбухають і затискають самі себе всередині!реально таке було! Туда гтц рідину пропихає а на зад вона вернутися неможе! Вихід-зняти шланг і поставити на сонце,потім подути, в мене навіть непродувався!
Було таке в знайомого,шланг типу розслоївся в середині і получилося як клапан.
"Туда дуй а звідтам ..." :D Правда від температури то вроді не залежало,та і клинило одне колесо...

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хєлп, тормоза ВАЗ:)

Повідомлення Borya » Чет, 28 травня 2015, 23:01

:-) Оке, слушна думка зі шлангами, завтра то все перепробую, ну в принципі коли холодно було, воно теж клинило, колодки від диска не відходять, пробував ставити наполовину стерті, та сама хєрня. :D :beer радує одне, тих глюків залишається все менше і менше.
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей