Автомобілі вітчизняного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Не заводиться на холодну ВАЗ 21063
King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення King265 » Нед, 29 листопада 2015, 17:30

Romko писав:King265, проблема скорше в газовому клапані - не тримає- і через ніч впуск наповнюється газом в результаті в процесі заводки суміш дуже багата і заливає свічки
А як перевірити клапан, я навіт вручну його закривав(примусова подача бензи), там є така закруточка, зранку заводив і ефект той самий...

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення King265 » Нед, 29 листопада 2015, 17:31

Kirik писав:diesell, в мене на скорпіо білому клапан не тримав,прийшов то посадив акум, ні на бензі, ні на газу не завелася.і таке саме чув в інших машин, шо коли не римає, то не заведешся.

King265, понюхай чи газом ваняє біля карба.
Чути трішки, від газових шлангів, але так завжди було)))

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення King265 » Нед, 29 листопада 2015, 17:32

Ще сьогодні знов якось з муками завів, дуже дивний звук, коли вже майже схвачувало знизу щось дуже калатало і стукало, я так і не зрозумів чи то в коробці чи біля, хтось знає що там може стукати, може то щось якраз по механіці?

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення VETERAN » Нед, 29 листопада 2015, 18:27

King265 писав:
Romko писав:King265, проблема скорше в газовому клапані - не тримає- і через ніч впуск наповнюється газом в результаті в процесі заводки суміш дуже багата і заливає свічки
А як перевірити клапан, я навіт вручну його закривав(примусова подача бензи), там є така закруточка, зранку заводив і ефект той самий...
Це зовсім не то.
Ще перед заїздом в гараж, зупинися і закрути на балоні обидва вентилі - і заправочний, і подачі - щоб точно не переплутав. Тоді проїдься, поки вигорить весь газ з мережі. На довго не вистачить - може сто, або трошки більше метрів. Аж тепер перемкни на бензин. От тепер можна бути певним, що газ не потрапить у мотор разом з бензином.
King265 писав: коли вже майже схвачувало знизу щось дуже калатало і стукало, я так і не зрозумів чи то в коробці чи біля, хтось знає що там може стукати
Хіба що стартер відкрутився. А може картер зчеплення від мотора відстав, але тоді весьчас греміло би.

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення King265 » Нед, 29 листопада 2015, 18:37

VETERAN писав:
King265 писав:
Romko писав:King265, проблема скорше в газовому клапані - не тримає- і через ніч впуск наповнюється газом в результаті в процесі заводки суміш дуже багата і заливає свічки
А як перевірити клапан, я навіт вручну його закривав(примусова подача бензи), там є така закруточка, зранку заводив і ефект той самий...
Це зовсім не то.
Ще перед заїздом в гараж, зупинися і закрути на балоні обидва вентилі - і заправочний, і подачі - щоб точно не переплутав. Тоді проїдься, поки вигорить весь газ з мережі. На довго не вистачить - може сто, або трошки більше метрів. Аж тепер перемкни на бензин. От тепер можна бути певним, що газ не потрапить у мотор разом з бензином.
King265 писав: коли вже майже схвачувало знизу щось дуже калатало і стукало, я так і не зрозумів чи то в коробці чи біля, хтось знає що там може стукати
Хіба що стартер відкрутився. А може картер зчеплення від мотора відстав, але тоді весьчас греміло би.
Стартер точно прикручений, подивлюсь до балона де є ті вентилі, бо ніколи не звертав уваги,буду закручувати, дякую за пораду)

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення Borya » Пон, 30 листопада 2015, 21:41

King265 писав: коли вже майже схвачувало знизу щось дуже калатало і стукало, я так і не зрозумів чи то в коробці чи біля, хтось знає що там може стукати
Глянь на праву подушку чи не здохла і чи штани вихлопної до масляного піддона не вперлися, бо якшо так, то буде так стукати при заведенні :D :beer
І ше одне, якшо електронне запалення знімається, то зніми і занеси додому, а потім зранку тепле включи, авось хапне з півоберта :-)
Да згадав ще одне, коли приїдеш і поставиш машину, то витягни підсос, щоб зранку менше конденсату в камеру попало, сам так завджди роблю, принаймі того року проблем з заведенням ще не було :-)
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення King265 » Суб, 05 грудня 2015, 23:26

Borya писав:
King265 писав: коли вже майже схвачувало знизу щось дуже калатало і стукало, я так і не зрозумів чи то в коробці чи біля, хтось знає що там може стукати
Глянь на праву подушку чи не здохла і чи штани вихлопної до масляного піддона не вперлися, бо якшо так, то буде так стукати при заведенні :D :beer
І ше одне, якшо електронне запалення знімається, то зніми і занеси додому, а потім зранку тепле включи, авось хапне з півоберта :-)
Да згадав ще одне, коли приїдеш і поставиш машину, то витягни підсос, щоб зранку менше конденсату в камеру попало, сам так завджди роблю, принаймі того року проблем з заведенням ще не було :-)
Цікаво на рахунок запалення заносити, комутатор?)І про витягнутий підсос ніколи не чув, але спробую, дякую за пораду.

King265
Повідомлень: 94
З нами з: Сер, 17 жовтня 2012, 20:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21063, Volkswagen Golf 2 1.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Не заводиться на холодну ВАЗ 21063

Повідомлення King265 » Вів, 05 січня 2016, 00:49

Хлопці, порадьте хтось толкового елуктрика, який не брєзгує Жигулями)Бо в мене далі не заводиться, був сьогодні в карбюраторщика, з карбюратором все добре...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей