Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Японці чи Німці

Японці чи Німці

1. Японці
225
38%
2. Німці
366
62%
 
Всього голосів: 591

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення Dexter » Сер, 04 липня 2018, 10:51

RULES писав:
Сер, 04 липня 2018, 10:12
з іншого боку на mobile.de проскакують 5-річні бежеві мерси E класу з таксі з пробігами 400тис+. якось вони виживають?
минулого четверга на Пасічній біля магазину Лесика така 5-річна єшка бежевого кольору пішла в рознос
перше зупинився шоб дати вогнегасник, але потім побачив шо то дизель розносить :facepalm
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Японці чи Німці

Повідомлення Jarevych » Сер, 04 липня 2018, 10:56

AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 09:58
то все дизелі. куплені в офіційного диллера новими і обслуговувались там же
та я хз, може дійсно якийсь заводський брак, знаю шо в машин рос зборки постійно якась фігня, і не тільки рено, там і фольци і тп
ну перегріти мотор не важко ти ж сам знаєш, банально термостат заклинив, а це нормальна поломка, а водій не побачив, і все
хоча мені якось пейбл, я орієнтуюсь тільки на ті машини, на яких особисто їздив.
Доречі, якось на логані катався, то машина без масла в коробці десь 5-6 к наїздила, але потім таки вклинила))
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення cat-yellow » Сер, 04 липня 2018, 11:01

AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 10:05
а ще про ваг)) Сахар тут ще тусить? )))

супер надійний ваг, мотор 2.0 тді, з приводом форсунок на розпредвалі. мені продовжувати? ))))))))))))
Стаять, 2.0 років 2010-2011 шо, гамно тоже? Бо я придивлявся... ніби ходять.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення RULES » Сер, 04 липня 2018, 11:05

ті що з маркуванням PD - гівно. з CR мали б кращими бути
VAG вже не той

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Японці чи Німці

Повідомлення Kritik » Сер, 04 липня 2018, 11:25

всі машини гівно
хоча з моїх Славута/Калина/Ауді А4/Фокус МК3/Меган 3/Астра H
не ломалась і не каталась на шнурку чи лаветі, тільки Калина і Меган
Тре япошку попробувати, але з їх цінами на Б/У то легше взяти нову в кредит і за 4 роки вернути її в салон

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Японці чи Німці

Повідомлення andriy320e30 » Сер, 04 липня 2018, 11:58

AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 10:41
угу, а Грема бмв тільки при мені кипіло пару раз, хоч я рідко буваю в Красному) добре шо там м50, і йому [цензура]. так, старе і заколхожене, в мене в тата жигуль тоже старий і колхозу вагон, але ніразу не кипів на 6 років, як і прелюд, якому скоро 30 стукне) і взагалі я про ті в8 з турбінами в розвалі блоку. як думаєш, то геніальне рішення? накинь на той мотор 1.5 кратну нагрузку, глянем шо з ним буде))) ну а твій мотор, то взагалі не приклад, маленький, 4 циліндри, всьо як в людей зроблено, які можуть бути питання? в вомонта ще не сильно встигли споганити, хоча рядні 6 всерівно гірше охолоджуються.
Правельно .чуть колхозу і воно зразу кипить .інженери не розраховували на колхозників .але це не значить шо вони рокожопи! Неможна рівняти жигуль до 6 цил 24клапана.
Про теперішні питань нема .вони проектують спеціально на малий ресурс.
Але і технологічно вони складніші в мільйон раз.всі ставлять в розвал блоку .треба рівняти одинакові речі .а не цеглу і космічний корабель

І ти не забувай де рядна 6ка де 4 цил .зрозуміло шо довшу голову покрутить при перегріві
TURBO -POWER

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення cat-yellow » Сер, 04 липня 2018, 12:04

RULES писав:
Сер, 04 липня 2018, 11:05
ті що з маркуванням PD - гівно. з CR мали б кращими бути
Коротше кажучи, ті, що 2.0 TDi, 140hp, Diesel Commonrail - ті файніші, походу? Цікаво, чому насос-форсунки на 2.0 погані.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення RULES » Сер, 04 липня 2018, 12:35

бо насос-форсунки впринципі погане рішення. VAG ж не спроста від них відмовися.
Дивись. Насос-форсунки і пєзофорсунки в VAG-а зявились на початку 2000-х і всі нульові вони пробували їх довести до пуття. Потім плюнули, похоронили проект і перейшли на Common-rail, який зявився на мерсах в середині-кінці 90-х і зараз стоїть на 90% нових дизельних авто
VAG вже не той

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення cat-yellow » Сер, 04 липня 2018, 12:37

RULES писав:
Сер, 04 липня 2018, 12:35
бо насос-форсунки впринципі погане рішення. VAG ж не спроста від них відмовися.
Дивись. Насос-форсунки і пєзофорсунки в VAG-а зявились на початку 2000-х і всі нульові вони пробували їх довести до пуття. Потім плюнули, похоронили проект і перейшли на Common-rail, який зявився на мерсах в середині-кінці 90-х і зараз стоїть на 90% нових дизельних авто
Я чув, що насос-форсунки в першу чергу склали, бо вони не доводились до еконорм.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення AnGeL » Сер, 04 липня 2018, 12:56

andriy320e30 писав:
Сер, 04 липня 2018, 11:58
AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 10:41
угу, а Грема бмв тільки при мені кипіло пару раз, хоч я рідко буваю в Красному) добре шо там м50, і йому [цензура]. так, старе і заколхожене, в мене в тата жигуль тоже старий і колхозу вагон, але ніразу не кипів на 6 років, як і прелюд, якому скоро 30 стукне) і взагалі я про ті в8 з турбінами в розвалі блоку. як думаєш, то геніальне рішення? накинь на той мотор 1.5 кратну нагрузку, глянем шо з ним буде))) ну а твій мотор, то взагалі не приклад, маленький, 4 циліндри, всьо як в людей зроблено, які можуть бути питання? в вомонта ще не сильно встигли споганити, хоча рядні 6 всерівно гірше охолоджуються.
Правельно .чуть колхозу і воно зразу кипить .інженери не розраховували на колхозників .але це не значить шо вони рокожопи! Неможна рівняти жигуль до 6 цил 24клапана.
Про теперішні питань нема .вони проектують спеціально на малий ресурс.
Але і технологічно вони складніші в мільйон раз.всі ставлять в розвал блоку .треба рівняти одинакові речі .а не цеглу і космічний корабель

І ти не забувай де рядна 6ка де 4 цил .зрозуміло шо довшу голову покрутить при перегріві
ну так про шо і йдеться. якшо машина заточена працювати в ідеальних умовах, а крок в право, крок в ліво і хана, то значить то погана машина) вот в хондах, заливаєш в рейку шось інше крім як оригінальну жижу, і всьо, прощайся з всім))) то не є добре, хоч і не так критично, ібо нєхер лити шо попало кудапопало. ну і я таки говорив тоді більш про новіші машини, а не про старі добрі м50/52.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення AnGeL » Сер, 04 липня 2018, 13:02

cat-yellow, там сама ідею приводу форсунок від розпредвалу просто утопічна до неможливості. якщо клапан може плавно відкриватись і закриватись, то форсунка має працювати по типу вкл. - викл., а такий режим реалізувати кулачком на розпредвалі неможливо, і так як інженери старались то зробити то зробили той привід форсунок такий нагружений, шо розпредвали зточуються на 200к і хана двіжку. вот співробітник прилетів на капіталку, бо брати б/у такий самий то ще та лотерея. а ще, кажуть що там ті форсунки розбивають своє посадочне, соляра в масло попадає...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення AnGeL » Сер, 04 липня 2018, 13:04

зі свіжого про топових німців)))


я так рульом міг тільки на кенго повиляти, або на рено симбол. ну же на жизі можна, але як на якій...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Японці чи Німці

Повідомлення Jarevych » Сер, 04 липня 2018, 13:24

AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 12:56
якшо машина заточена працювати в ідеальних умовах, а крок в право, крок в ліво і хана, то значить то погана машина
тебе не поймеш, в хонди лити нічого не можна і то правильно, а в інших крок в ліво крок в право то погана машина
Машини розробляються щоб працювати не в ідеальних умовах, а в нормальних і правильних, для того придумали станларти і допуски. Якщо в мотор залити погане масло то йому настане кінець, це ж мабуть логічно?
відповідно і в рейку таке саме, з антифризом і тосолом аналогічно. Знаю на прикладі знайомого, який замість правильного антифризу залив якийсь інший, не по допуску, в результаті система пішла спати, не памятаю що саме, але там постраждало в принципі все, і термостат і радіатор і прокладка. Потім виявили, що жодна з запчастин яка постраждала не була пристосована до такого роду антифризу, на радіаторі навіть було застереження про використання з певними допусками. результат звичайно не втішний і дорогий.
Та сама фігня і в Рено, є навіть інфа, що рідна помпа при використанні оригінального антифризу не потребує заміни до кінця терміну експлуатації мотору, я свою замінив, пробіг був 200+ к, ні люфтів ні чого не було.
На машині в мене 6-ти ступка, яка популярна на більшості моделей, має свої нюанси, але ще не чув щоб хтось її ремонтував, на кенго такі колись не ставили, зара незнаю, тобі там була проста 5-ти ступка, але з одномасовим маховиком, ходили вічно. Не виключаю, що в нових кенго щось змінили, осучаснили, але оскільки машини комерційного призначення, то десь є якийсь провтик, можливо якась передача має не то передаточне (в рено 5-та має декілька варантів) яке не підходить до того зчеплення, і то вже зле.
Офи-офами, але якщо машина складалась в РФ, то там може бути все що завгодно.
то не про рено тільки, то в загальному стосується всіх виробників, які останні роки працюють над маркетингом а не над якістю і надійністю. Доречі ВАГ в тому плані "више всєх" мені здається, що стільки скандалів, скільки навколо ВАГа останніми роками нема нідее
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення cat-yellow » Сер, 04 липня 2018, 14:07

AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 13:02
cat-yellow, там сама ідею приводу форсунок від розпредвалу просто утопічна до неможливості. якщо клапан може плавно відкриватись і закриватись, то форсунка має працювати по типу вкл. - викл., а такий режим реалізувати кулачком на розпредвалі неможливо, і так як інженери старались то зробити то зробили той привід форсунок такий нагружений, шо розпредвали зточуються на 200к і хана двіжку. вот співробітник прилетів на капіталку, бо брати б/у такий самий то ще та лотерея. а ще, кажуть що там ті форсунки розбивають своє посадочне, соляра в масло попадає...
Чому тоді 1.9 на НФ ходять? НФ не люблять, якщо масло не по допуску. Не люблять соляри поганої. Розбиваються сідла форсунок до речі від поганого палива теж, коли двіглом труханить. Посадочні місця ремонтуються. Міняються ущільнювачі. Всьо робиться. Кошт не малий, але в порівнянні з сучасними моторами і їх ремонтами - то і невеликий. Раз зробив і далі навалюєш 300 тишь.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення cat-yellow » Сер, 04 липня 2018, 14:09

НФ в першу чергу не ходять в людей, про яких казав Ярік - які поняття не мають про то, шо таке допуски. А лиють півсинтетику (бо то дешевше), але Кастрол (бо кум-брат-сват сказав, шо то круте масло), але з базара (бо то дешевше)... і так далі.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення RULES » Сер, 04 липня 2018, 14:11

але тим не менше VAG від них повністю відмовився
VAG вже не той

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення AnGeL » Сер, 04 липня 2018, 14:44

Jarevych писав:
Сер, 04 липня 2018, 13:24
AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 12:56
якшо машина заточена працювати в ідеальних умовах, а крок в право, крок в ліво і хана, то значить то погана машина
тебе не поймеш, в хонди лити нічого не можна і то правильно
ні, я не кажу шо то правильно, це теж мені не подобається. мене пруть старі добрі мотори в які можна насцяти і вони всерівно будуть їхати :D в хонди така сама штука і з акпп, страшно не люблять неоригінальне масло, і дуже велика ймовірність шо коробка приїде) добре шо в мене стара механіка куда взагалі моторне можна лити і не паритись)

я взагалі не шарю яким чином передаточне число 5 передачі може впливати на саму сцепу. там прості 5-ступки, і сама коробка як така напевно і вічна. а проблеми в зчепленні, і в тросах куліси, причому катастрофічні((( я якось з аеропорту їхав у рясне на 2 заклинутій передачі, без зчеплення. ото був треш :shout
яка там зборка тих кенго я без поняття...
cat-yellow - я хз шо там з тими 1.9, факт залишається фактом, шо привід форсунок з розпредвала не працює.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення AnGeL » Сер, 04 липня 2018, 14:47



cat-yellow, глянь...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Японці чи Німці

Повідомлення cat-yellow » Сер, 04 липня 2018, 14:55

Пізніше гляну. Зараз інет фіговий.
З другої сторони, я накатав на Т5 майже 50 тик, без проблем, продав, був 3 роки в мене
На Пасаті вже теж десь стільки ж, може більше, пробіг вже 270+, 5+ років в мене, без проблем
На Октавії вже 40к, пробіг вже 270+, 2+ років в мене, без проблем

Цікаво, шо ж там такого страшного. Тому гляну.

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Японці чи Німці

Повідомлення Jarevych » Сер, 04 липня 2018, 16:17

AnGeL писав:
Сер, 04 липня 2018, 14:44
я взагалі не шарю яким чином передаточне число 5 передачі може впливати на саму сцепу. там прості 5-ступки, і сама коробка як така напевно і вічна. а проблеми в зчепленні, і в тросах куліси, причому катастрофічні((( я якось з аеропорту їхав у рясне на 2 заклинутій передачі, без зчеплення. ото був треш
яка там зборка тих кенго я без поняття...
ну я хз, знаю тільки що на меганах двомасові маховики, для більшої плавності і живучості сцепи, на кенго колись були одномасові, тому десь думається мені, що при інших передаточних і навантаження різне на сцепу чи при рушанні чи при руху. може я не правий і все банальніше, просто теорія така моя))
Ну і кажуть, що зараз хчеплення, те, що йде по оригіналу ( до моєї наприклад) зараз поганої якості і через 500-1000 км починає поводити себе так само як старе зчеплення, тому не виключаю що туди ставлять такі самі
Машина не жінка , помилок не пробачає

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей