Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Проблема з лямбда-зонд
КІО
Повідомлень: 319
З нами з: Вів, 09 січня 2007, 13:54
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів (Сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення КІО » Чет, 08 вересня 2011, 13:30

Машина шкода октавія 99 року 1,6 бензин. почав вимахуватись лямбда-зонд, ціна нового порядка 900 грн. Почитав на різних форумах що його можна заглушити. Ваша думка що краще заглушити чи замінити на новий і не парити собі мозги.

Аватар користувача
DNK
Повідомлень: 3778
З нами з: Суб, 08 вересня 2007, 14:56
Ім'я: Діма
Стать: чоловік
Авто: сx, YZF-R6
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення DNK » Чет, 08 вересня 2011, 13:45

краще міняти,з захлушеним бензи буде пити більше
Я гнівався на Бога за те що не мав взуття,
доки не побачив людину яка не мала ніг...
ВОРОГИ-ЖУЛЄН

Донецкий
Повідомлень: 653
З нами з: Пон, 13 грудня 2010, 10:51
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення Донецкий » Чет, 08 вересня 2011, 13:48

КІО, звичайно краще міняти, тому що нормальний емулятор лямди з широким діапазоном роботи 150 баксів мінімум)
В етом міре, вася, меня сделалі две вещі "Старий Ринок" і "Ваш магазин"!

Аватар користувача
hitlos
Повідомлень: 2098
З нами з: Пон, 25 серпня 2008, 20:31
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Мото
Номер: Numero Uno
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення hitlos » Чет, 08 вересня 2011, 14:10

Як заглушити?Буде горіти чек і погано їхати,жерти бензин.Треба видаляти з прошивки.Регулярно так прошиваю в рік купу таксистів.Стер лямбда зонд і забув.Актуально коли машина наїжжає 200тис\рік.

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення sergey » Чет, 08 вересня 2011, 14:17

КІО писав:Почитав на різних форумах що його можна заглушити. Ваша думка що краще заглушити чи замінити на новий і не парити собі мозги.
hitlos писав:Треба видаляти з прошивки.
О!За прошивку треба платити, може проще купити лялю-зонд :D
Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

Донецкий
Повідомлень: 653
З нами з: Пон, 13 грудня 2010, 10:51
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення Донецкий » Чет, 08 вересня 2011, 15:10

hitlos писав:Стер лямбда зонд і забув
+100500, але якщо поставити електроніку, то можна керувати сумішю (для любітелей поганять!!!)
В етом міре, вася, меня сделалі две вещі "Старий Ринок" і "Ваш магазин"!

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення sergey » Чет, 08 вересня 2011, 16:36

Донецкий писав:+100500, але якщо поставити електроніку, то можна керувати сумішю (для любітелей поганять!!!)
Керувати треба державою, а сумішю керує коє хто розумніший за людину, контроллєр! :D 8-)
hitlos писав:Стер лямбда зонд і забув.
Прікрєпіла і забила :shout Вкрутив і забув
Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

kym
Повідомлень: 339
З нами з: Пон, 21 вересня 2009, 20:15
Авто: a 100
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення kym » Чет, 08 вересня 2011, 22:20

КІО писав:Почитав на різних форумах що його можна заглушити. Ваша думка що краще заглушити чи замінити на новий і не парити собі мозги.
Як заглушиш ЛЗ - компютер переведе вприск в аварійний режим доїзду до гаража, якщо буде барахлити ще якийсь датчик то машина перестане їхати взагалі. Можна замінити і не обовязково оригіналом, є універсальні БОШ ЛЗ в районі 400-600 грн, можна поставити від девятки ще дешевше.
Треба видаляти з прошивки.Регулярно так прошиваю в рік купу таксистів.Стер лямбда зонд і забув.Актуально коли машина наїжжає 200тис\рік.
От умнікі....... видалити то можна а чим корегувати суміш. Без ЛЗ то буде вже не карбюратор, а ще не інжектор
але якщо поставити електроніку, то можна керувати сумішю (для любітелей поганять!!!)
Артем а звідки електроніка буде знати скільки бензини і повітря в суміші по факту.....????

Донецкий
Повідомлень: 653
З нами з: Пон, 13 грудня 2010, 10:51
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення Донецкий » Чет, 08 вересня 2011, 22:22

kym, Там не все так просто, на місце лямди втикаеться інший датчик!!!
Але варіант тільки рейсінговий!!!!!!! нажаль(
В етом міре, вася, меня сделалі две вещі "Старий Ринок" і "Ваш магазин"!

КІО
Повідомлень: 319
З нами з: Вів, 09 січня 2007, 13:54
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів (Сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення КІО » П'ят, 09 вересня 2011, 07:24

Притримуюсь все таки заміни татчика.

Аватар користувача
степан к
Повідомлень: 434
З нами з: Суб, 12 лютого 2011, 19:40
Ім'я: СТЕПАН
Стать: чоловік
Авто: опель омега с 2002р
Номер: ВС1114ВА
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення степан к » П'ят, 09 вересня 2011, 08:54

привіт .у вас стоїть одна лямда чи дві?
Лучше быть хорошим человеком, "ругающимся матом", чем тихой, воспитанной тварью.

Аватар користувача
hitlos
Повідомлень: 2098
З нами з: Пон, 25 серпня 2008, 20:31
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Мото
Номер: Numero Uno
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення hitlos » П'ят, 09 вересня 2011, 10:26

kym писав:От умнікі....... видалити то можна а чим корегувати суміш. Без ЛЗ то буде вже не карбюратор, а ще не інжектор
Я так бачу шо умнік тут ти читай матчасть.В деяких машинах до 2005 року на інжекторах лямбда зондів не було.Суміш задається стала відносно тиску в впускному колекторі,або від масового розходу повітря та оборотів.Лямбда зонд просто накладає "відбиток" на той графік якшо його викинути то просто не буде лямбда регулювання, та й робиться воно суто для екологічності.Ше є варіант регулювання який називається СО потенціометр, зазвичай ставився на машини бе ЛЗ.Так шо на рахунок карбуратора недоінжектора ти трохи не вгадав.
kym писав:Артем а звідки електроніка буде знати скільки бензини і повітря в суміші по факту.....????
і тута ти недочитав, попробуй google помучити.Як каже один камрад перш ніж задавати дурні питання людям задай їх гуглу. 8-)
Емулятор лямбда зонда підлючається до штатного розєму ЛЗ ЕБУ і показує йому занижені(завищені) значення для збагачення(збіднення) суміші, але не значно, простіше і надійніше прошити.

Вот такий лікбез :sing

КІО
Повідомлень: 319
З нами з: Вів, 09 січня 2007, 13:54
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів (Сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення КІО » П'ят, 09 вересня 2011, 11:29

степан к писав:привіт .у вас стоїть одна лямда чи дві?

Як що я правильно подивився то один

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення sergey » П'ят, 09 вересня 2011, 12:04

Скільки грамотєїв, що страшно робиться. :D Залишти свої коодринати і я знатиму що до вас нетреба ніколи їхати по ремонту вприску.
Да похухаль як:є дофігіща комбінацій розрахунку суміші.Та яка ставиться на стокові машини вона забезпечує:
1)економічність
2)потужність
3)екологічність
Є спорт системи, типу:
1)ДАД+ДТВ
2)Чисто по ДМРВ
3)Дросель + ДТВ
і т.д.
КІО, став як тут сказуно замінник і не парся.Даже від 2109\каліно\пріоро
Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

КІО
Повідомлень: 319
З нами з: Вів, 09 січня 2007, 13:54
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів (Сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення КІО » П'ят, 09 вересня 2011, 13:07

sergey писав:став як тут сказуно замінник і не парся.Даже від 2109\каліно\пріоро
Напене фішку потрібно переробляти.

Аватар користувача
DNK
Повідомлень: 3778
З нами з: Суб, 08 вересня 2007, 14:56
Ім'я: Діма
Стать: чоловік
Авто: сx, YZF-R6
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення DNK » П'ят, 09 вересня 2011, 13:18

яб радив поставити такий як був
Я гнівався на Бога за те що не мав взуття,
доки не побачив людину яка не мала ніг...
ВОРОГИ-ЖУЛЄН

Донецкий
Повідомлень: 653
З нами з: Пон, 13 грудня 2010, 10:51
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення Донецкий » П'ят, 09 вересня 2011, 17:23

sergey писав:КІО, став як тут сказуно замінник і не парся.Даже від 2109\каліно\пріоро
+1, але треба знати чи є підігрів лямди (на хлопський розум 3 - 4 дроти) чи нема (1-2 дроти)
В етом міре, вася, меня сделалі две вещі "Старий Ринок" і "Ваш магазин"!

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення sergey » П'ят, 09 вересня 2011, 17:48

Донецкий писав:але треба знати чи є підігрів лямди
КІО писав:Машина шкода октавія 99 року 1,6 бензин.
В кого?В ВАЗа точно є, в Шкоди не знаю.
Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

kym
Повідомлень: 339
З нами з: Пон, 21 вересня 2009, 20:15
Авто: a 100
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення kym » Суб, 10 вересня 2011, 11:33

hitlos писав:Вот такий лікбез
Якщо лікбез то лікбкез.
Я так бачу шо умнік тут ти читай матчасть.В деяких машинах до 2005 року на інжекторах лямбда зондів не було..Ше є варіант регулювання який називається СО потенціометр, зазвичай ставився на машини бе ЛЗ.Так шо на рахунок карбуратора недоінжектора ти трохи не вгадав.
1. Назви мені марку хоч одної серійної машини після 2000 року де не стоїть ні одної лямбди, а я тобі назву де стоїть на 4-ох циліндрах аж 5 лямбд.
2. Крім того щоб гуглити треба часом і сірою речовиною ворушити і хоча б один раз з допомогою тестера або осцилографа подивитись як реально працює ЛЗ.
Суміш задається стала відносно тиску в впускному колекторі,або від масового розходу повітря та оборотів.Лямбда зонд просто накладає "відбиток" на той графік якшо його викинути то просто не буде лямбда регулювання
Це принципове нерозуміння роботи інжекторного вприску. Лямбда зонд по інакшому ще Датчик кисню - служить для зворотнього звязку по формуванню Бензинової суміші. Чому лямбду ставлять не у впускному колекторі а у випускному. всі датчики що стоять до впускного колектора або у впускному колекторі - формують початкову суміш.... потім суміш згорає і можуть бути погані свічки, дюраві клапана, погана компресія, поганий бензин і т.д. І якщо бортовий компютер не отримає інформації про стан вихлопних газів він буде тупо формувати ідеальну суміш,хоча вона для цього конкретного двигуна не буде підходити, бо в нього скажем компресія буде не ідеальна 16 а уже 10. Так от лямбда якраз і дає інформацію бортовому компютеру про стан вихлопних газів, лапаючи у вихлопі атоми кисню. І ще ніхто не придумав інших датчиків по визначенню стану вихлопу. Всі вони чи стаціонарні чи переносні базуються на тому самому принципі що і ЛЗ. Головне завдання ЛЗ не екологія, а подача правильної суміші на двигун який зношується в процесі експлуатації, хоча і тим самим досягаються екологічні показники
Якщо не має зворотнього звязку по стану вприску - то це є вприск типу - карбюраторний - суміш готується приблизно на око до впускного колектора і потім нічим не поправляється
kym написав:
Артем а звідки електроніка буде знати скільки бензини і повітря в суміші по факту.....????

і тута ти недочитав, попробуй google помучити.Як каже один камрад перш ніж задавати дурні питання людям задай їх гуглу. 8-)
Емулятор лямбда зонда підлючається до штатного розєму ЛЗ ЕБУ і показує йому занижені(завищені) значення для збагачення(збіднення) суміші, але не значно, простіше і надійніше прошити.
Гугл не навчить тебе як ремонтувати машини - поки ключа в руки не візьмеш. Знаю я куди підключається емулятор.... тільки емулятон не дає компютерові інформації про реальний стан вихлопних газів.... таке роблять перекупщики коли шкодують гроші на ЛЗ і продають машину... те саме з прошивкою .... ти чек ліквідуєш але і лікпідуєш інформацію про стан вихлопу.
Так що якщо вже начитався гуглу то візьми інструмент і попробуй на живій машині визначити чи лябда працює чи ні.....))))))))))))))

......

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з лямбда-зонд

Повідомлення sergey » Суб, 10 вересня 2011, 13:14

Таваріші, таваріші!Прєкратітє безобразіє :shout
Відстроїти мотор без лямбда-зонтіка можливо, але це:
А)Дорого
Б)Довго
kym писав:Назви мені марку хоч одної серійної машини після 2000 року де не стоїть ні одної лямбди,
http://www.autoprospect.ru/vaz/2110-zhi ... -2112.html
"Январь-4.1" Датчик кислорода - Нет
БОШ М 1.5.4 Датчик кислорода - Нет

Код: Виділити все

На части двигателей кислородный датчик и нейтрализатор не устанавливают. В этом случае токсичность отработавших газов регулируют СО-потенциометром с применением газоанализатора.
Востаннє редагувалось Суб, 10 вересня 2011, 13:26 користувачем sergey, всього редагувалось 1 раз.
Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей