Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Ваша думка про Nissan Х-Trail
Аватар користувача
Ziro-cool
Повідомлень: 7488
З нами з: Чет, 07 травня 2009, 10:32
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Zafira, 406 coupe, Uaz, b7
Звідки: Страна непуганных идиотов(Сихів), Раковець
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Ziro-cool » Нед, 02 грудня 2012, 22:19

cat-yellow писав: ПС: сьогодні бачив Аудє А6 (С4) 2.5 TDI універсал (прусь від тої машини!), продає шеф знайомого... Стан - ідеал, вартість 9.5к. Думаю, що можна потогруватись і авто - жир! Той кузов ще тищу Дастерів переживе
я той кузов продав але 95% візьму знову але вже кватро-дизель,
мего торчу від нього,

може би і автор теми подумав,
Quattro

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Speedo » Нед, 02 грудня 2012, 22:29

Ziro-cool писав: бо тазік попроще
або поновіше, наприклад "доблік" (чи щось типу того) оригінальний пасажир, едак 2009-11 рр., принаймі мозгів менше махати буде, ІМХО, особливо якщо з дизелем 1,3 :| . Але то вже інша тема...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення cat-yellow » Нед, 02 грудня 2012, 22:43

Speedo, ти не уявляєш, які ті нові дизеля хитровиєбмахані
якщо Аудє А6 (С4) 2.5 TDI перебрати повністю, то після того він буде ще +100500 років їздити, а нові дизеля (2008-2012-х років) - то вже мозго[цензура]їди, особливо ті, в яких мульйон еко-прибамбасів

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення T5-R » Нед, 02 грудня 2012, 22:53

сучасний дизель має бути новий, а ті аудюшні трактори жують нашу соляру за дякую, головне фільтра вчасно міняти....
Impossible is Nothing

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення cat-yellow » Нед, 02 грудня 2012, 23:07

T5-R, шо правда то правда, їм люба наша солярка підійде :)

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Speedo » Пон, 03 грудня 2012, 09:39

cat-yellow писав: люба наша солярка підійде


Ага, хіба кожного разу тільки на "шелі" заправлятися, а для мене це - лишніх 30-50 км. :surprised

А щодо ауді С4 то не подобаються вони мені, та й писалося вже тут, що машини в такому віці - то твже шрот. То ж 12-15 років!!!! Тим більше по нашим дорогах %) А в нас просять за них по 10 і більше кусків зелені :boxed Ну хіба би десь з Європи пригнати, (не товчену по Україні) і розмитнити, але то вже треба бути фанатом марки, бо воно по ціні ще набагато дорожче потягне :|

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення RULES » Пон, 03 грудня 2012, 09:52

Speedo писав:
cat-yellow писав: люба наша солярка підійде


Ага, хіба кожного разу тільки на "шелі" заправлятися, а для мене це - лишніх 30-50 км. :surprised

А щодо ауді С4 то не подобаються вони мені, та й писалося вже тут, що машини в такому віці - то твже шрот. То ж 12-15 років!!!! Тим більше по нашим дорогах %) А в нас просять за них по 10 і більше кусків зелені :boxed Ну хіба би десь з Європи пригнати, (не товчену по Україні) і розмитнити, але то вже треба бути фанатом марки, бо воно по ціні ще набагато дорожче потягне :|
тільки отой шрот Audi C4 переїздить ще багато новіших тачок. крім того якість салону там на 3 голови вище від всього нового до 30k$
VAG вже не той

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Speedo » Пон, 03 грудня 2012, 09:59

RULES можливо й так, але ще би за них адекватны гроші просили, а то просять за машини середини 90-х, як за деякі нові з салону :| То по-перше, а по-друге - якщо десь і є такі в хорошому стані не вбиті нашим бездоріжжям - то люди не продають, а для себе тримають. А якщо вже продають, то не так щоб зовсім шрот, але машинки підубиті, що полюбе щось треба буде робити коли купиш. І то при тому, що даш 10 кусків, та ну його на... :|
А щодо на 3 голови вище, ну то ти канешна - загнув :D

Аватар користувача
KLOyH
Повідомлень: 645
З нами з: Вів, 23 березня 2010, 19:30
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: w124 coupe
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення KLOyH » Пон, 03 грудня 2012, 10:14

Та да якщо брати С4 то тільки свіжу, у мене два знайомих взяли однин на україні за 9к а другій свіжу з німеччини за 12, то перший з його прикалувався казав ти лоханувся 3куска як на вітер, але через 2роки їзди той шо за 9 взяв вклав ше наверн 3-4к зе то подвеску всю робити то мотор масло бере то ше шось, а той шо за 12 їздив, тільки масло міняв і нічого не робив.
Кто понял жизнь работать бросил

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення cat-yellow » Пон, 03 грудня 2012, 10:19

KLOyH писав: Та да якщо брати С4 то тільки свіжу, у мене два знайомих взяли однин на україні за 9к а другій свіжу з німеччини за 12, то перший з його прикалувався казав ти лоханувся 3куска як на вітер, але через 2роки їзди той шо за 9 взяв вклав ше наверн 3-4к зе то подвеску всю робити то мотор масло бере то ше шось, а той шо за 12 їздив, тільки масло міняв і нічого не робив.

я так не вважаю...
в одного за 12к вже перебране все, а в другого за 12к ще "всьо може бути"

С4 брати, то треба дивитись тільки на кузов! ходовка, двігло - всьо пофіг, всьо рішаємо, головне кузов і, якщо він не товчений, то за він переживе стотишь піццот зарашніх нових машин

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення RULES » Пон, 03 грудня 2012, 10:20

Speedo писав: А щодо на 3 голови вище, ну то ти канешна - загнув :D
а ти порівнював?
VAG вже не той

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Speedo » Пон, 03 грудня 2012, 10:27

RULES люба машина з салону - то э машина з салону. Якщо вже брати беушку, то треба бути готовим, або відразу вкласти все зробити, або вкладати постійно. Будь то ауді, чи навітть якийсь крутий 10-річний лексус чи мерс. Ти ж не знайє, що на ньому за льотчик літав. Ну та й нехай навіть пенсіонер їздив, все одно, є таке поняття як "старіння гуми". тобто, не обов"язково товкти по ямах, всі сайленблочки і втулки з часом підустають - тріскаються, сальники також з часом втрачають свої властивості і т.д. і т.п. Ну ладно-там машині 3-5 років, але ж не 12-15 :facepalm
Ну і плюс до всього не забувай за моральну новизну, полюбе в нових машинах купа всяки приколів (електронних ніштячків і фішок типу ЕБС-ів, ЄСР-ів, навігацій, які значно полегшують життя водієві) про які навіть 5-10 років тому могли і не знати %)

Я не кажу, що ті ауді гамно і шрот, але щоб знайти збережений екземпляр треба довго шукати. Ну і ціна для машини такого віку, має бути, 7 кусків - то гора, от тоді можна думати, а не той космос, що просять у нас по авторія %) Тим більше, що дизель, що від"їздив на нашій солярі (та й ще невідомо що туда бадяжили) 10-15 років, то ваще - ІМХО жесть!!!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Speedo » Пон, 03 грудня 2012, 10:44

ДОРЕЧІ! Маю знайомого толкового моториста, який мені свого часу міняв кільця. Але в загальному він спеціалізується на складних двигунах і складних ремонтах, наприклад таких як движки "форостерів", "мазди 6", опозитки "омеги Б", один з небагатьх мотористів, що робить ці мотори добре. Так от, коли до нього заїжджаю, по справах, чи просто в гості, то, скажем, дуже часто, стоїть така аудюха з ремонтом дизеля. Як не турбіна, то кольца, як не кольца, то насос, чи ще щось інше. Каже, люди ведуться на беєчки про вічність тих движків, купують, а потім мають непередбачувані витрати, бо ж все-таки, вік... :unsure

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення RULES » Пон, 03 грудня 2012, 10:48

Speedo писав: все одно, є таке поняття як "старіння гуми". тобто, не обов"язково товкти по ямах, всі сайленблочки і втулки з часом підустають - тріскаються, сальники також з часом втрачають свої властивості і т.д. і т.п
ходову я взагалі ніколи не розлядаю як щось що має бути цілим в купованій машині - в наших умовах - це розхідник. краще купити з вбитою ходовою, але скинути ціну і для себе нормальну ходову відновити (на c4 вона проста, дешева і надійна). мотор там дуже-дуже надійний, а навіть чуть-шо за 1000$ робиться з європи мотор з коробкою. з наворотів на A6-C4 дуже легко знайти універсал на шкірі з підігрівами, 2-зонний клімат(на авто 1995 року!) повний електропакет, вебасто, штатний ксенон(трохи тяжче знайти але можна). штатна навігація і так зазвичай іде втопку через недоступність карт. окремий навігатор рішає. крім того можна ще отримати 4*4.

моя думка така що краще знайти живий кузов з +- нормальним мотором за 9(крім того торг ніхто не відміняв), а все решта довести до пуття самому, ніж купляти за 13-14 щось свіжіше яке всерівно потребуватиме таких ж затрат і буде більш ломучим.
VAG вже не той

Аватар користувача
KLOyH
Повідомлень: 645
З нами з: Вів, 23 березня 2010, 19:30
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: w124 coupe
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення KLOyH » Пон, 03 грудня 2012, 11:06

Моя думка така: С4 хороша, надійна машина, але я не готовий віддавати даже 9к знаючи що ще потрібно буде вкладати і немало за 16-ти річну авто.
Кто понял жизнь работать бросил

Аватар користувача
KLOyH
Повідомлень: 645
З нами з: Вів, 23 березня 2010, 19:30
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: w124 coupe
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення KLOyH » Пон, 03 грудня 2012, 11:08

і до того ж хай ти нею поїздиш 4-5 років а далі що?! машині 20 років, ринкова ціна набагато менше буде на неї.
Кто понял жизнь работать бросил

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Speedo » Пон, 03 грудня 2012, 11:17

KLOyH +1 ну і плюс до всього, з.ч. на ауді, завжди були не з дешевих. Та і хотілось би все-таки чогось поновішого. Тобто для мене - однозначно не варіант :surprised

Аватар користувача
Ziro-cool
Повідомлень: 7488
З нами з: Чет, 07 травня 2009, 10:32
Ім'я: Nazar
Стать: чоловік
Авто: Zafira, 406 coupe, Uaz, b7
Звідки: Страна непуганных идиотов(Сихів), Раковець
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Ziro-cool » П'ят, 21 грудня 2012, 20:52

Speedo писав: завжди були не з дешевих.
не дорожче ніж на "нову пластмаску", проверено опитом,

живий знайти практично нереально, купа треба ремонтувати,
..... но речь не о том,

автору пораджу: недавня моя поїздка в якоста пасажира на кіа спортедж, досить таки непогано, прада то був недопривід, але пошукати повнопривідний, деколи навіть дизель, і можна кілька літ товкти,
собі таке не візьму, але тобі порадив би, ібо хочеш нове,
або аутлендер,
П.С,С в 99% випадків повнопривідне авто не може бути економним(ні в плані розхідника, ні в платі розходу), я думаю ти же то зрозумів, і ще раз передумай чи тобі треба повний привід.
Quattro

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення RULES » П'ят, 21 грудня 2012, 23:11

Speedo писав: з.ч. на ауді, завжди були не з дешевих.
байки. на ауді зч коштують так само як на VW тих ж років, тобто на C4 зч такі ж по ціні як на B4, просто запчастин тих може бути трохи більше через більшу кількість наворотів.
ну а на рахунок дешевшання старих авто - наш сімейний Б4 брався в 2003 році за 8000$ або 40000грн, проїздили на ньому вже майже 10 років і 190000км і що ми бачимо, ціни на них зараз стоять 7500-8000$ ну а реально з торгом за 7000$(56000грн) можна взяти(продати). тобто дешевшання чудо вага становить в даному випадку 100$ в рік)))))
з жигулями аналогічна ситуація
VAG вже не той

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Ваша думка про Nissan Х-Trail

Повідомлення Speedo » Суб, 22 грудня 2012, 10:51

ну, все одно, я зарікся брати авто старіше 5 років (нове - то в ідеалі, але наразі ще не визначився). Що не кажіть, а взяти щось таке http://auto.ria.ua/auto_kia_soul_8687950.html набагато краще ніж старе розстріляне, та ще й ДИЗЕЛЬНЕ Аудє 90-х років після 5-6 власників %) За ті ж гроші??? Та ну наx!
RULES а то що ще залишиося купа (лохів :facepalm ) людей із забобонами 90-х, що "фольци\ауді" то є вічні машини бо то є "німиць" і їх взагалі ремонтувати не треба. А коли вже ті пресловуті "німчі" починають сипатися, от тоді народ прозріває, що краще вже 10 чи ланос, але нова з салону. Чи інша іномарка, але до 5-років. Ну, але дискусія, більше підходить для теми "японці проти німців", де я завжди висловлювався за япошок ;)

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей