Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
ВАЗ проти Китайців
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення САХАР » Чет, 01 грудня 2016, 10:18

Все одно кітаєць буде проблематічніший і дорощий у ремонті однозначно.Якщо брати нові моделі-проходив це коли шукав знайомому запчастюлькі.На Амулети і т.д.валом а на моделі 15 року нема.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 10:30

Все одно кітаєць буде проблематічніший і дорощий у ремонті однозначно.Якщо брати нові моделі-проходив це коли шукав знайомому запчастюлькі.На Амулети і т.д.валом а на моделі 15 року нема.
САХАР ти сам слбі суперечиш :facepalm і чому в тебе всі китайці асоціюються з Амулєтом? :shock :D :D :D і якиі нафіг запчастюльки на 15р?... :facepalm авто тих років ше на гарантії шо там діставати? і раз вже сказав "А" то кажи "Б", конкретно на яку модель 15 року ти діставав "есклюзивну і дорогу запчастюльку"?.. і скільки вона коштує? :-) а то знаєш якось дуже попахує із розряду "а пагаваріть..." :happy

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Петро » Чет, 01 грудня 2016, 11:00

sashanova, китай тоже треба долизувати :D навіть шкоду :shout
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 11:20

Петро та долизувати можна любе, тільки для деяких авто то вже тюнінг а для деяких -необхідність... от і вся різниця..і то суттєва 8-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення САХАР » Чет, 01 грудня 2016, 11:24

sashanova, на Чері Е-5.Так вони на гарантії-на Укравто сказали що такого шруса нема і на заказ місяць.Людина на машині заробляє на життя-йому місяць землю їсти?На Пластику сказали що можуть привезти цілу полуось за-УВАЖНО 14000грн.Я б мав таких дешевих в одному місці.До неї частково запчастини від Истар підходять но мотор з коробкою новий.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 11:50

САХАР це одиничний випадок, скоріше як виняток бо в більшості як ти сам сказав
На Амулети і т.д.валом
просто шрус це далеко не розхідник а особливо на нове авто, тому й не дивно шо будуть везти лише під замовлення 8-) а на рахунок ціни
цілу полуось за-УВАЖНО 14000грн
..так це проблема не в китайських машинах а в непомірній жадності наших бариг які не накрутивши 100% на чомусь жопу не піднімуть 8-) Я наприклад пребирав коли купив ствоє тіго ходову бо гриміла то попав на запчастини аж...в 800грн, і то більша половина тих запчастин лежить в коробці нерозпаковані бо по факту треба було лише замінити дві резинки на стабілізаторі від якого грюкіт йшов такий шо ніби пів машини тре міняти :facepalm ..доречі резинки підійшли від москвича :D :D :D зекономив :D :D :D

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення САХАР » Чет, 01 грудня 2016, 11:55

Ще не факт що зєкономив-можуть від Москвіча вбити стійки стаба через місяць.Вже таку єкономію бачив-там е різна резина і на машині має стояти то що інжинери прорахували.
Тепер по китайцям-на нові машини нема багато чого.Чекати довго-Укравто кончені.Добре ще гарантійний випадок а не дай бог вдарив-чекати місяцями запчастюлькі по ціні Мерседеса?Хіба машини які роками в виробництві.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення vovka » Чет, 01 грудня 2016, 12:08

з новими машинами з багатьома так.
В мене до форда тоже був напряг коли йому було 3-4 роки (може тому що спорт версія). Добре хоть що інцидентів небуло але цікавився.. полуося в зборі були під 10000 ще з курсом 8 :facepalm

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 01 грудня 2016, 12:52

САХАР писав: Ще не факт що зєкономив-можуть від Москвіча вбити стійки стаба через місяць.Вже таку єкономію бачив-там е різна резина і на машині має стояти то що інжинери прорахували.

плакаль весь ! :shout :D :D :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 13:43

Тепер по китайцям-на нові машини нема багато чого.
Форд шо тоже китаясь?
з новими машинами з багатьома так.
В мене до форда тоже був напряг коли йому було 3-4 роки (може тому що спорт версія). Добре хоть що інцидентів небуло але цікавився.. полуося в зборі були під 10000 ще з курсом 8
ну і від себе 8-) пару років назад, начальство прикупило собі новий пасат в салоні, так там полетіло шось в паливній системі за пару місяців після виїзду з магазину, машина дуже довго стояла на стоянці підприємства нерухомістю бо аналогічна проблема -не було запчастини... ;)
Ще не факт що зєкономив-можуть від Москвіча вбити стійки стаба через місяць.Вже таку єкономію бачив-там е різна резина і на машині має стояти то що інжинери прорахували.
не бачу взаємозвязку ніякого ;)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення САХАР » Чет, 01 грудня 2016, 13:53

sashanova писав: не бачу взаємозвязку ніякого
Я тобі на свому прикладі поясню.Була виробітка та і потріскалися від старості середні резинкі стабілізатора на Рав 4 мому.Дернув мене чорт купити поліуретан.Тожеж резина така і форма оригінал.Стойкі стаба через неділю пішли спати обі.Або жорсткість інша або фіг знає але однозначно від поліуретана вони застукали.А на рідних могли ще їздити.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 01 грудня 2016, 14:06

САХАР писав: Або жорсткість інша або фіг знає але однозначно від поліуретана вони застукали.А на рідних могли ще їздити.
по твоїй версії - я на своєму жигулі за три роки вже мав би разів 4 аморти поміняти і кузов варити :shout :D :facepalm
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 15:30

Я тобі на свому прикладі поясню.Була виробітка та і потріскалися від старості середні резинкі стабілізатора на Рав 4 мому.Дернув мене чорт купити поліуретан.Тожеж резина така і форма оригінал.Стойкі стаба через неділю пішли спати обі.Або жорсткість інша або фіг знає але однозначно від поліуретана вони застукали.А на рідних могли ще їздити.
я тобі на своєму прикладі поясню, купив я собі штори в кімнату, взяв здуру і задьорнув їх і стало темно :shock а коли я їх назад рошторив..далі темно, (бо настала ніч :D ) а от якби не вішав штори то світло було б завжди і ніч би не наступала б :sing...логічно нє? ;) :happy знаю купу людей які їздять на поуліретні і закрема на тіго також, нічо там не вилітає, а якшо підійти з точки зору конструктиво то тяга стабілізатора це тяга з вома кульовими шарнірами які і так постійно в русі при їзді авто особливо по ямам і яким абсолютно пофіг через яку там резинку кріпиться сам стабілізатор до кузова ;)

Аватар користувача
Glibko
Повідомлень: 2033
З нами з: Вів, 27 вересня 2005, 11:50
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: 4*4
Номер: АТ8хх8CH
Звідки: ІВ-Франківськ>-<ЛЬВІВ
Дякував (ла): 46 рази
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Glibko » Чет, 01 грудня 2016, 15:37

САХАР писав: але однозначно від поліуретана вони застукали
:shout :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
https://www.vtulka.com.ua
https://polyboots.com.ua
https://www.bailcast.com.ua

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення САХАР » Чет, 01 грудня 2016, 15:42

sashanova писав: через яку там резинку кріпиться сам стабілізатор до кузова
Чи мягка резинка чи в декілька раз тугіша тоже все рівно.Нагрузка більша на стойкі стаба йде при тому набагато сильніше.Але пояснити то теоретикам не реально,ті що на Тазах їздять-там приварити можна їх то не касаєтся.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Glibko
Повідомлень: 2033
З нами з: Вів, 27 вересня 2005, 11:50
Ім'я: Рома
Стать: чоловік
Авто: 4*4
Номер: АТ8хх8CH
Звідки: ІВ-Франківськ>-<ЛЬВІВ
Дякував (ла): 46 рази
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Glibko » Чет, 01 грудня 2016, 15:47

САХАР, що ти мелеш, поліуретан маєм два вида жовтий та червоний (сам по собі він прозорий от виробник і позначає жорсткість барвником) ... перші по жорсткості ідентичні резині .... червоні на 40% жорсткіші .... а глушник не відпав через поліуретанові втулки?
https://www.vtulka.com.ua
https://polyboots.com.ua
https://www.bailcast.com.ua

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 15:53

Нагрузка більша на стойкі стаба йде при тому набагато сильніше.Але пояснити то теоретикам не реально,
САХАР без образ..але шо ти мелеш :facepalm практік ти наш :happy резинка в кріплені стабілізатора до кузова являється демферним елементом конструкціі навантаження на стойку стабілізатора йде з двох сторін, знизу аід підвіски (ричага) і зверху від самого стабілізатора який прцює на скручування, нагрузка в верхній точці задається жорсткістю самого стабілізатора, якшо резинки розбиті в хлам то може додаватися навантаження від поперечного переміщення самого стабілізатора відносно кузова (стабілізатор "гуляє"), ну це так..в теорії :sing , а на практиці воно канєшно всьо не так :D

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 15:56

Чи мягка резинка чи в декілька раз тугіша тоже все рівно
стойці стабілізатора -все рівно, твоїй дупі -ні, бо чим жорсткіша резинка тим більше вібрацій передається на кузов 8-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення САХАР » Чет, 01 грудня 2016, 15:57

Glibko писав: жовтий та червоний
Та хоть фіолетовий.Стаб прикручуєтся посередині на дві втулкі і побокам на дві стоєчкі.Вот на рідних втулках і замінниках він ходить легше чуть не в два рази і то відчутно рукою.Коли стоєчкі вже були на пів ресурса але живі-він іх добив тими різкими ривками.
Але знати хоча б треба як воно конструктивно працює-щоб розказувати про червоні і жовті.В Пассаті виїдає в рази скорше в ричагах шестіграннікі і всі хто ставив поснімав то.Невже світові виробникі до того тупі що не додумалися поліурітан ставити?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Чет, 01 грудня 2016, 16:00

Стаб прикручуєтся посередині на дві втулкі і побокам на дві стоєчкі
не тринди, практік блін :happy стаб прикручується до кузова через демферний елемент -втулку стабілізатора, отак теоретично правильно :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей