Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
ВАЗ проти Китайців
Аватар користувача
Black
Повідомлень: 7746
З нами з: П'ят, 29 червня 2007, 13:11
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Black » Суб, 08 грудня 2012, 13:17

sashanova писав: Це все тому, шо у власників Вазів не хватає бабла на евакуатор у них провірений спосіб: Галстук+другий ВАЗ
Вы обсалютно правы потому что Джили нет смысла везти на кузовной ремонт там не подлежит восстановлению кузов.Сразу прилетают цигане на том же ВАЗе :D и платят за лом :) sashanova 1 : 1 ;) Ни чего личного кроме юмора :)
-kesheme- писав: Фотки ТАЗов не ты один выкладывал, и я адресовал свой пост всем без исключения.
Сорри принял как личное :)
Dreams я ж писал можно любое нашпиговать имея финансы,но вот они как то все "джЫпы! :) может ещё не научились резать пружины :)
sashanova писав: Mick написав:
є,може і абс є(незнаю).

Є,є там ше багато чого плюшевого є, ВАЗ таких полюшок навіть в комплектації СУПЕР МЕГА КОМФОРТ не поставить
У вас мало инфы про ваз что б так заявлять ! Мало кому известно что есть базовая комплектация на которую либо денег у народа не хватает либо не видят смысло такое брать ;)
Востаннє редагувалось Суб, 08 грудня 2012, 13:24 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
З повагою Black.

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Петро » Суб, 08 грудня 2012, 13:23

Цікаво чи китайські мотори витримують то шо вазівські...Чи китайці вобше ставлять мотори від інших машин і тим тішуться.Вони мають свої розробки моторів? :D
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Суб, 08 грудня 2012, 13:25

Black писав: Вы обсалютно правы потому что Джили нет смысла везти на кузовной ремонт там не подлежит восстановлению кузов.Сразу прилетают цигане на том же ВАЗе :D и платят за лом :) sashanova 1 : 1 ;) Ни чего личного кроме юмора :)
:D :D :cheers

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення T5-R » Суб, 08 грудня 2012, 13:26

Петро писав: ...Чи китайці вобше ставлять мотори від інших машин і тим тішуться.Вони мають свої розробки моторів?
пиання...нашо? це понесе купу затрат, які відіб"ються потім на соживачеві, які наразі не готові купувати ті машин по європейських цінах.....тому дешевше клепати по ліцензії, десь читав що є вже власні мотори, насікльки це правда незнаю...
Impossible is Nothing

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення andriy320e30 » Суб, 08 грудня 2012, 13:27

Black писав: Джили нет смысла везти на кузовной ремонт там не подлежит восстановлению кузов.
це таки правда :)
але то при сильному ударі і тому що там жосткість кузова неправильно розчитана . але й у вазах там її нема
TURBO -POWER

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Суб, 08 грудня 2012, 13:29

Петро писав: Цікаво чи китайські мотори витримують то шо вазівські...Чи китайці вобше ставлять мотори від інших машин і тим тішуться.Вони мають свої розробки моторів?
Ну а шо такого втримують Вазівські мотори? :facepalm Вони шо Мілліонники? :facepalm А нафіга вигадувати велосипед? Мені наприклад подобається те що двигло моєї автівки - здерто з Тойоти, і мені глибоко пофіг чи вкрали вони його чи він по ліцензії :)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення sashanova » Суб, 08 грудня 2012, 13:33

andriy320e30 писав: це таки правда :)
але то при сильному ударі і тому що там жосткість кузова неправильно розчитана . але й у вазах там її нема
Друже, при сильному ударі й молоток ламається, а на рахунок жорсткості... ти інженер - конструктор? і ти її прорахував і поняв шо киайські інженери повні [цензура]? шось таке? :facepalm

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення RULES » Суб, 08 грудня 2012, 13:33

T5-R писав: думаю буде цікаво з"ясувати всі переваги і недоліки......
переваги ВАЗа - запчастини є вагонами всюди. ремонт доступний по всій території СНГ. інфи по них валом внаслідок поширеності і рідкої зміни модельного ряду. за рахунок цього існує дофіга зч для удосконалення двигуна, ходової і т.д. плюс існує доволі непогана живучість на наших якісних дорогах+нормальний просвіт. в 2108, 2109 доволі непогана керованість(після невеликої доробки напильником і невелика маса що є гут).
недоліки ВАЗа - низька якість запчастин, фігова пасивна безпека внаслідок того що моделі дуже старі(крім найновіших грант, калін, ...), комфорт нижче плінтуса, якість пластмас в салоні і їх гримучість(09, 08), в стоку ходові якості :bad . ну і авто потребує потужних допилювань напильником, але результат всерівно далекий до нормальних авто.

китайці - сучасніший дизайн, наявність наворотів, частіше оновлення модельного ряду, чуть новіші технології.
недоліки - дуже плаваюча якість від авто до авто, в більшості(на найдешевих моделях) пасивна безпека на рівні а той гірше 2109.серьозні недопрацювання в ергономіці. на деякі моделі зовсім сумно з доступом до зч. в дешевих моделях буквально пластиліновий кузов. ще щось додайте?

тому й кажу що це однакове ге. одне просто дуже ремонтопридатне а інше чуть сучасніше
VAG вже не той

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення cat-yellow » Суб, 08 грудня 2012, 13:34

Народ, я не модер, але все ж таки хотів би тут попрохати всіх про наступне:

- тема не про авто за 6 тисяч і не варто писати про те, що купили би ви за 6 тисяч

- не пишіть коментарів, типу китайГамноіНеІбе або ВазГамноІКрапка - такого роду Ваша думка нікого не цікавить, якщо щоось і пишете, то будь ласка - конструктиву добавте

- якомога більше пишіть про те, з чим дійсно маєте досвід, а то понабігає школоти, яка поначитується в інеті, що тази валять, а китай гамно - і вся тема засрана...

тепер висловлю свою думку:

мій китай-досвід
дуже близький товариш мав СК
його брат в той час МК
+ тьотя одна на СК катається

які висновки (моя особиста думка):
- запчастини доступніші на ВАЗ, вони є наівть в "продуктових" магазинах
- метал (чисто суб"єктивно) крепший в ВАЗа, суджу по різним авто, які бачив + по тому, як побилася СК від скользящого удару, та й взагалі мені китай (джилі, чері) на підйомнику коли бачу - яякийсь делікатніший здається
- в китайців ресурс "барахла" малий - склопідйомники, кондєй... в мене товариш зі всякими "примочками" починав возитись, коли авто перейшло рубіж 4 роки
- про МК - не знаю точно, що там було, але власник продав через 4 місяці після покупки і сказав - нуйогонах те щастя
- ціна продажу на вторинному ринку (для мене дуже великий аргумент) - китай проссідає в ціні дуже сильно, бу китай продати набагато важче, ніж бу пріору, десятку чи калину
- китай більш якийсь іномарочніший (часто тихіший, плавніший, м"якший), зазори в нового китая - набагато кращі, ніж у ВАЗа

я за ВАЗ (своя рубаха ближе к телу)

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Петро » Суб, 08 грудня 2012, 13:36

sashanova, правильно саме легше скопіювати ніж придумати шось своє :facepalm .Вони і так копіюють всі машини з інших :D
Який прикол їздити на скопійованому іномарці,типу я хочу іномарку а є копія його-візьму собі і буду крутим :D :D :D А тазіки хоч і клєпають совєтске але підтримують себе :D .Я вже мовчу про наглу копію Дачії :bad :bad :bad :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення T5-R » Суб, 08 грудня 2012, 13:40

Покажіть мені ротор на китайській машині в заводському виконанні!!!!!!! :D
Impossible is Nothing

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення cat-yellow » Суб, 08 грудня 2012, 13:41

sashanova писав: Мені наприклад подобається те що двигло моєї автівки - здерто з Тойоти, і мені глибоко пофіг чи вкрали вони його чи він по ліцензії :)

я не буду сперечатись про якість даних моторів, бо не сильно про то вкурсі, але мені в голову відразу приходять аналогії по айфонам:
китайський айфон проти оригінального - то є небо і земля, я би навіть сказав космос і шахта

Аватар користувача
Black
Повідомлень: 7746
З нами з: П'ят, 29 червня 2007, 13:11
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Black » Суб, 08 грудня 2012, 13:47

andriy320e30 писав: але то при сильному ударі і тому що там жосткість кузова неправильно розчитана . але й у вазах там її нема
За то у нас распорки , профиля в порогах 40 мм ну и да здравствует каркас :) в конце концов. На этот комент даю подтверждение того что :
Каркас в зубильмеше будет намного природно и гармонично смотреться чем в китае даже с их
RULES писав: китайці - сучасніший дизайн, наявність наворотів
Современный дизайн :facepalm ни чего лично просто улыбнуло.
sashanova писав: Ну а шо такого втримують Вазівські мотори? Вони шо Мілліонники?
Нет они тысячники но выдерживают они многое дальше просто промолчу :)
sashanova писав: andriy320e30 написав:
це таки правда
але то при сильному ударі і тому що там жосткість кузова неправильно розчитана . але й у вазах там її нема
Друже, при сильному ударі й молоток ламається, а на рахунок жорсткості... ти інженер - конструктор? і ти її прорахував і поняв шо киайські інженери повні [цензура]? шось таке?
sashanova могу сказать что andriy320e30 то же живёт на земле и пользуеться дорогами общего пользования и своими глазами видит то же что и все остальные . Тут не обязательно быть инженером просто быть наблюдатльным ;)
З повагою Black.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Speedo » Суб, 08 грудня 2012, 13:53

Декілька років тому читав статтю в одному автожурналі, де порівнювалися "ланос", "чері амулєт" і 2112 (вроді, чи якась там 10-ка). Оцінювалися всі основні параметри, типу там безпека, вмістимість, основні характеристики і т.п. коротче, як завжди. Так от "лань" виграла, хоч і не з великим відривом, але все-таки з досить значним. Чого, в принципі, і слід було очікувати в такій "компанії" :D А на рахунок "черріка" і 10-ки то вони за всіма показниками стояли майже на одному рівні (навіть за безпекою!!!), єдине що "черрі" за чимось таки був вище ТАЗу. Так от - виходить що китаці вже 2-3 роки тому робили машину на рівні (і навіть трохи кращу) від ВАЗа. :unsure

п.с. правда, уточнялося, що в зв"язку з великою популярністью 10-ки на просторах СНД, ця машина є набагато доступніша в обслуговуванні в порівнянні з китайозом.
Востаннє редагувалось Суб, 08 грудня 2012, 14:02 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
K.O.T.A.R.
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 07 березня 2006, 07:26
Стать: чоловік
Авто: Suzuki Baleno 1.8 '98
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення K.O.T.A.R. » Суб, 08 грудня 2012, 14:02

Дозвольте вставити свої 5 коп в тему.
Я згідний з п. Black'ом - найголовніший параметр в автомобіля - безпека для його водія і пасажирів.
Також я згідний з другим найбільш (на мою скромну опінію) вагомим постом пані Miки - ціна авто при продажу (або скільки вартості втрачає авто з часом).

Тепер трохи детальніше. По особистому досвіду (майже 3 роки аварійного комісаріату, більше 2 тис аварій) можу сказати однозначно: дешеві кітайські машини - то небезпека. Нажаль, сюди ж можна віднести і нові 93-ті та 99-ті та "Калину". Приємно здивували мене 10-е покоління (і Пріора, відповідно), і це є реальні факти з ДТП.
По ціні - ні за 6, ні за 7 тик у.е. не купиться ніхто. Найдешевший СК коштує 60 000 грн, Богдан 2110 - 70 000 грн (74000 з ЕПК і "легкосплавами"), Пріора - 83 000, 2115 - 65 400 грн.
Вважаю Богдан 2110 (в любій комплектації) оптимальним вибором - ціна на б/у в них лишається досить висока, попит стабільний, машина вивчена і перевірена.
А найголовніше - ВАЗи є передбачувані, водій знає, чого можна очікувати від авто. З китайцями такого немає, нажаль. Є непогані китайські авто, але вони коштують як корейці.
Востаннє редагувалось Суб, 08 грудня 2012, 14:08 користувачем K.O.T.A.R., всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
K.O.T.A.R.
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 07 березня 2006, 07:26
Стать: чоловік
Авто: Suzuki Baleno 1.8 '98
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення K.O.T.A.R. » Суб, 08 грудня 2012, 14:05

Speedo писав:Декілька років тому читав статтю в одному автожурналі, де порівнювалися "ланос", "чері амулєт" і 2112 (вроді, чи якась там 10-ка). Оцінювалися всі основні параметри, типу там безпека, вмістимість, основні характеристики і т.п. коротче, як завжди. Так от "лань" виграла, хоч і не з великим відривом, але все-таки з досить значним. Чого, в принципі, і слід було очікувати в такій "компанії" :D А на рахунок "черріка" і 10-ки то вони за всіма показниками стояли майже на одному рівні (навіть за безпекою!!!), єдине що "черрі" за чимось таки був вище ТАЗу. Так от - виходить що китаці вже 2-3 роки тому робили машину на рівні (і навіть трохи кращу) від ВАЗа. :unsure
(...)
Ланос має пару великих мінусів:
1) ціна;
2) витрати палива;
3) низький кліренс.
Стосовно його безпеки - питань нема, як на бюджетну машину - досить непогано тримає удар і каркас салону рятує.
А щодо Чері - то лестощі. Амулет - це просто your bunny stead... :facepalm

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Speedo » Суб, 08 грудня 2012, 14:14

K.O.T.A.R. ну, скажем, новий "ланос" по ціні вже майже зрівнявся з 2110 і киайцями схожої комплектаці. Якщо брати 1,4 то там і розхід мінімальний (навіть на автоматі!) Та й взагалі, що ви вчепилися до того розходу на "ланосі", от у мене 1,6 16 клапанний, так не думаю, що по місту в таку погоду ще якась легковушка такого ж класу і віку п"є менше (чи набагато менше) ніж 10 л/100 км %)
Востаннє редагувалось Суб, 08 грудня 2012, 14:14 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Apokalipsis
Повідомлень: 4089
З нами з: Сер, 16 липня 2008, 23:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Apokalipsis » Суб, 08 грудня 2012, 14:14

T5-R, розкажи нам про комфорт на вазі :D :facepalm :facepalm
Wole pchac Forda, niz jezdzic BMW!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення Speedo » Суб, 08 грудня 2012, 14:16

K.O.T.A.R. писав: А щодо Чері - то лестощі

Також підозрюю, можливо стаття була проплачена дилерами "черрі", щоб журналісти бодай якось підтягнули "амулєта" :D

але і 10-ка не далеко втікла, тут як не крути. В плюсі лише згадана доступність з.ч. і легкість ремонту.

Аватар користувача
K.O.T.A.R.
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 07 березня 2006, 07:26
Стать: чоловік
Авто: Suzuki Baleno 1.8 '98
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ВАЗ проти Китайців

Повідомлення K.O.T.A.R. » Суб, 08 грудня 2012, 14:24

Speedo писав:K.O.T.A.R. ну, скажем, новий "ланос" по ціні вже майже зрівнявся з 2110 і киайцями схожої комплектаці. Якщо брати 1,4 то там і розхід мінімальний (навіть на автоматі!) Та й взагалі, що ви вчепилися до того розходу на "ланосі", от у мене 1,6 16 клапанний, так не думаю, що по місту в таку погоду ще якась легковушка такого ж класу і віку п"є менше (чи набагато менше) ніж 10 л/100 км %)
Тут потрібно розібратись з поняттям "такого ж классу":
- такої ж маси?
- також С-класу?
- також 1,6 16 кл?
- також авто за 80+ тис грн?..

А то приклади можуть здивувати :)

П.С. До речі, на ланос-форумі є досить цікава тема про витрати на 1,6 16кл. Там 10л/100 км - то тіки початок :)))

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей