Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Чи варто купляти новий Opel astra clasic 1.4
Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Пон, 02 квітня 2007, 22:50

virtual писав:
pikach00 писав:чому мерс коштує дорожче за фольксваген
Ну согласись же во-первых что Мерс все-таки лучше, плюс накинь на позиционирование этих марок.
Речь идет о сравнении цен и качеств очень близких машин. Мне кажется сложно найти аналогичную пару у Фольца и Мерса.
Ну я тебе реально не розумію чому ти порівнюєш астру і ланос?
Тут більше умісне порівняння ланоса і авео, типу чому авео дорожче за ланос при майже однакових характеристиках тільки з іншим зовн. виглядом ;)

От якщо вже порівнюєш астру то вже принаймі з лачетті. Тут вже ніяк не поспориш, получається що лачетті при кращій комплектасі коштує так само. Але чомусь не всі власники кажуть про прожорливість двігла і про тонкий метал та й з рульовою там не все гладко, можна зависнути надовго на сервісі ;)

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Пон, 02 квітня 2007, 22:57

Да чо Астри такі нічо вроді класно тюнінгу піддаються, разок бачив таку замучену я аж випав самому захотілась!!!!

Толян
Повідомлень: 133
З нами з: Чет, 01 вересня 2005, 20:38
Авто: ВАЗ 2101, Aveo, Magentis
Звідки: Lviv region
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Толян » Пон, 02 квітня 2007, 23:00

pikach00 писав:От якщо вже порівнюєш астру то вже принаймі з лачетті
- зовсім недоречне порівняння (ІМХО)Мені здається, в них навіть клас різний

Аватар користувача
FAST
Повідомлень: 2342
З нами з: Пон, 04 липня 2005, 11:25
Авто: Opel Omega GT
Звідки: RESP&UND
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення FAST » Пон, 02 квітня 2007, 23:08

+1
093 655 48 53

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Fobos » Вів, 03 квітня 2007, 00:03

А в лачетті здаєтся половина машини від опеля?
Ford?

Аватар користувача
Myltik
Повідомлень: 956
З нами з: Суб, 24 вересня 2005, 18:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat B7
Звідки: Файне місто
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Myltik » Вів, 03 квітня 2007, 00:16

Не купляй Астру...бо половину людей які мають Астру....особливо Opel Astra G 1.4 Twinport ....людей хилить на ненормативну лексику...на "психічну нерівноважність" на "[цензура]"......... :smile: :smile:

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Вів, 03 квітня 2007, 10:00

Толян писав:
pikach00 писав:От якщо вже порівнюєш астру то вже принаймі з лачетті
- зовсім недоречне порівняння (ІМХО)Мені здається, в них навіть клас різний
Ну-ну, недоречне порівняння. Розказуй комусь іншому ці байки ;)
Або давай приклади.

Чи ти хочеш сказати що лачетті в одному класі з вектрою? ;)

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » Вів, 03 квітня 2007, 11:17

почитав - окуїв.

астру - накуй. кал однозначно. дизайн - сакс. місця в салоні дуже мало. мотори кальні - дуже чутливі до масла і роботи на високих обертах на протязі довгого часу. сервіс - дурнуватий - одні [цензура].
все сказане ІМХО - мені [цензура] в кого яка машина - кажу що думаю.
Минулого року дивились з Антоном ту астру.. сів всередину на 2хв і сказав - до с;№?*(ки

лацетті - набагато кращий варіант. дуже простора і гарна машинка.
особливо якщо 1.8 )

ланос - ну ветеран - теж класний варіант.

корейці - хез. але якість матеріалів в середині салону і якість підгонки деталей салону кальна.

пижики - ну хез. руляться класно. гальмують теж. мотори веселі але проблеми з електронікою (це до Андрія не відноситься. в мене є кілька знайомих на пижах вуключаючи і нові і старі)

а взагалі - я б був дуже розчарований коли б мені прийшлось купувати нову машину. нема нормальних варіантів за адекватну суму.

тому - 3-4річну ЯПОНСЬКУ машину взяти - то саме то.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Вів, 03 квітня 2007, 11:34

lizun писав:почитав - окуїв.

астру - накуй. кал однозначно. дизайн - сакс. місця в салоні дуже мало. мотори кальні - дуже чутливі до масла і роботи на високих обертах на протязі довгого часу.
:megalol:
Ага, ще докажи що в Октавії більше місця в салоні, знаємо ми таких умніків :o

Про лачетті не спорю, в салоні місця багато але мені було незручно з короткими ногами, це вже ніяк не виправиш :)

На високих оборотах це ти про що? Про старі мотори? Було в них таке, в нового не наблюдаю. Від заміни до заміни (15тис) рівень падає бувально на одну поділку.

І взагалі, для чого триндіти про то чого дійсно не юзав?

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » Вів, 03 квітня 2007, 12:44

pikach00 писав:га, ще докажи що в Октавії більше місця в салоні, знаємо ми таких умніків
при чому тут октавія?
ну та там теж місця мало... то й що.. мова не про октавію.

я тобі не хамив а ти починаєш сам - за такі слова можеш получити в голову. я написав ІМХО - і то моя справа що я думаю.
pikach00 писав:І взагалі, для чого триндіти про то чого дійсно не юзав?
не юзав і не збираюсь.
pikach00 писав:На високих оборотах це ти про що? Про старі мотори? Було в них таке, в нового не наблюдаю. Від заміни до заміни (15тис) рівень падає бувально на одну поділку.
класно тобі. розкажи про стиль їзди.

Аватар користувача
virtual
Повідомлень: 489
З нами з: Сер, 24 травня 2006, 13:59
Ім'я: Влад
Авто: ВАЗ 21154 1.6
Номер: ВС2994ВА
Звідки: Львів (Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення virtual » Вів, 03 квітня 2007, 12:56

pikach00
Я просто порівнюю машини в однаковій ціновій категорії. Лачетті туда ніяк не лізе. Абсолютно абстрагуючись від класу машини, не можу погодитись з тим, що базова Астра їде краще від базового Ланоса на 20 з лишнім тисяч гривень. Я готовий погодитись з тим, що вона реально краще, але різниця в ціні ІМХО неадекватна. Якби такі гроші коштувала Астра Н - питань би не було. А так за ці гроші на мою думку є альтернатива.
П.С. Прочитав тут http://auto.bigmir.net/show/719411/ і припух:
тип привода - задний!!!!
Це що - правда?

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Вів, 03 квітня 2007, 13:08

lizun писав: я тобі не хамив а ти починаєш сам - за такі слова можеш получити в голову. я написав ІМХО - і то моя справа що я думаю.
Хто не хамив? Казати "однозначно кал" на то шо хтось юзає це не хамство?
lizun писав: не юзав і не збираюсь.
Ну і прапор тобі в руки. Юзай б\у япошок і не напрягай.
lizun писав: класно тобі. розкажи про стиль їзди.
Шо саме тебе цікавить? Перша машина, стиль їзди просто паршивий :) Передачі переключаються приблизно на 4000 тис, кожного дня вона у мене до 5000-5500 розкручується якшо пусто по дорозі додому :)

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Вів, 03 квітня 2007, 13:22

virtual писав:pikach00
Я просто порівнюю машини в однаковій ціновій категорії.
Давай вернемося до порівняння Авео і Ланоса. Цінова категорія однакова? Скільки переплачуєш за Авео? Який там макс. двигун? Скільки він жере?

От, Авео чомусь дорожче за Ланоса не маючи практично ніяких переваг крім дизайну.

Чого жи ти за Астру ту нещасну вчепився? Ну є таке, ціна завищенна. Мені ше вдалось по старій ціні взяти за 77500 а не 81000. На той час конкурентів важко було знайти ;)

Зараз так, реально повилазили ті ж Кіа Черато і Ріо, та й через дороговизну Опеля вже можна і про Лачетті говорити.

Мене в тій темі більше дістала категоричність деяких людей(причому одному умніку довелося їхати в моїй машині і не жалівся тоді коли я його підвозив) які реально не юзали машину і починаю воняти про розхід масла, ржавіння і ше всяку лабудєнь.

Знайомий на класіку проїхався дахом, йому взагалі нічого не сталось. Мені цього вже вистачає щоб знати що машина мене захистить на відміну від того ж Лачетті яке іде по швах при аварії.

Дискусію на тому в цій темі закінчую, якщо комусь цікаво щось ще взнати про машину прошу дуже в приват, можу й покатати при нагоді.

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » Вів, 03 квітня 2007, 13:27

pikach00 писав:Хто не хамив? Казати "однозначно кал" на то шо хтось юзає це не хамство?
це моя думка. і вона нікого не ображає. я напписав що це не стосується власників машин і т.д. чисто субєктивно.

а ти починаєш хамити.. умніки.. триндіти і таке інше. ще раз таке повториться - буде інша розмова.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Вів, 03 квітня 2007, 13:31

lizun писав:
pikach00 писав:Хто не хамив? Казати "однозначно кал" на то шо хтось юзає це не хамство?
це моя думка. і вона нікого не ображає. я напписав що це не стосується власників машин і т.д. чисто субєктивно.

а ти починаєш хамити.. умніки.. триндіти і таке інше. ще раз таке повториться - буде інша розмова.
Яка інша розмова? Любиш відразу зубки показувати і рукави засучувати? Запишись на бокс, там знайдеш застосування своїй злості.

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » Вів, 03 квітня 2007, 13:35

pikach00 писав:Яка інша розмова? Любиш відразу зубки показувати і рукави засучувати? Запишись на бокс, там знайдеш застосування своїй злості.
я не маю що додати. я вже сказав все що думаю. більше твоє хамство так не пройде. модерам - потерти офф.

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Повідомлення Saba » Сер, 04 квітня 2007, 23:20

А що скажете про Сузукі Свіфт мені машина дуже подобається, економна, великий салон, непогані динамічні характеристки, єдиний її мінус то ціна 14 тис. Євро вроді :sad:
Про Ланос напишу так, найкраще співідношення ціна якість яке є наданий час.
Я би брав 1.5 чим 1.6
1. 1.5 має також непогані динамічні характеристики той мотор ну чуть не дотягує до 1.6 16кл. вазівського.
2.АБС в 1.6 не здається мені надійним і не може зрівнятися з АБС наприклад в Б5, а нашщо переплачувати за таке.
3.Аербег, то машина не того класу на яку треба ставити, думаю він там не якісний і не спасе у ДТП, ше струс мзку можна получити, може і вистрілити тупо якщо влетиш в яму на швидкості.
4.1.6 треба брати хіба що Ланос Спорт, він і лекший і динамічніший буде.
Я просто хочу сказати шо такі девайси на ланосі не потрібні.
В нас є Ланос, як сімейний авто 30 тис. пробігу, міняли тіки масло і фільтра.За 3 роки машина майже нова.Салон тихенький, пластик не гримить взагалі, ше якщо шумку зробити...Мотор 1.5 опелівський, польська зборка, шкода тепер таких не продають ми свій купляли за 48тис. грн.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Сер, 04 квітня 2007, 23:28

Saba2106
Чувак, ти реально жжош :smile:

Якшо не потрібен АБС і Аербек то можна сміло брати зубило ;) Вийде дешевше ;)
Про мотор я взагалі мовчу.. 1.5 має меншу потужність при однаковій витраті палива. Якщо брати то вже з 1.6

Про Свіфт нічого не скажу, але взагалі дивна тенденція - платити за малі машини з сучаснішим дизайном стільки грошей то ІМХО брєд. Наприклад, особисто не сидів, сидів брат в Нісані Мікра новому, ну ніяк він не міг зрозуміти як за таку не дуже суперову якість салону можна дерти такі бабки..

А взагалі як писав я ше рік тому - при виборі не треба нікого слухати аж так сильно, потрібно тупо посидіти у всіх претендентах на покупку і ще й постаратись випросити тест-драйв ;)

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Повідомлення Saba » Сер, 04 квітня 2007, 23:41

pikach00 писав:Якшо не потрібен АБС і Аербек то можна сміло брати зубило Вийде дешевше
Ну не коштує АБС і Аербегс своїх грошей і не виправдовує він себе.Розумїєш річ повинна бути якісна, коли йдеться про безпеку людей, а то навішать гамна тіки шоб продавалось.
pikach00 писав:Про мотор я взагалі мовчу.. 1.5 має меншу потужність при однаковій витраті палива. Якщо брати то вже з 1.6
Тут спорити не буду, не знаю.
pikach00 писав:А взагалі як писав я ше рік тому - при виборі не треба нікого слухати аж так сильно, потрібно тупо посидіти у всіх претендентах на покупку і ще й постаратись випросити тест-драйв
+1

Kost
Повідомлень: 7078
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 00:13
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: E38
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Kost » Чет, 05 квітня 2007, 11:04

постаратись випросити тест-драйв
і краш тест :smile:
ЖИЗНЬ це є вєщь яка вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей