Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Поможіть з вибором!!!
Valerio
Повідомлень: 8
З нами з: Пон, 27 серпня 2007, 16:19
Ім'я: Віталік
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

однозначно німець

Повідомлення Valerio » Сер, 21 листопада 2007, 17:49

привіт всім.ну я так думаю що брати краще німця ми живемо близько від кордону звідки запчастини до німця легше дістати + на шротах теж можна багато чого найти,японця добре мати або нового або жити в одесі бо там думаю їх набагато більше навіть по запчастинах.

Slonjara
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Поможіть з вибором!!!

Повідомлення Slonjara » Чет, 10 січня 2008, 11:20

В мене перша машина була Галант 1986р (купив за 2 штуки). Купив по дурості, бо до того їздив тільки на 21 Волзі. Бла майже мертва, але за рік щоденної експлуатації вклав десь 200 баксів+на кожну тисячу пів-літри масла. Продав за 2 штуки. Після того купив Сієрру 1993р за 4 штуки. Машинка була супер, титани на 15, легенький обвіс, 2.0 ДОХЦ. Летіла гарно. Хоч багато хто казав не бери форд, вирішив попробувати і не жалію ні каплі. Продав через рік за 4.5. За 5.5 купив Омегу 2.4 1993, г...о рідкісне. Кожен тиждень ставалася нова херня, ніби нічого серйозного, але дістало. Через пів року продав за 6. (В швагра була Астра 94р 1.6, він також постійно її ремонтував, зараз тесть продав йому свою 1.4 95р так само постійно сипеться, але він впертий дуже, каже що так має бути). Зараз в мене Лагуна (як кажу знайомим що в мене француз 2.0 АКПП, то вони крутять пальцем біля скроні) дуже задоволений. Після купівлі вклав 100 баксівв ходову і вже два місяці ніяких проблем. Зараз є можливість купити щось краще, точніше дуже хочу Субару, тому продаю. От така історія, робіть висновки.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей