Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

ДжекіЧан Р2096
Аватар користувача
p0var
Повідомлень: 775
З нами з: Пон, 15 березня 2010, 16:26
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: i10
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення p0var » Сер, 14 жовтня 2015, 18:40

Romko писав: wklef, така помилка може бути результатом смерті 2ї лямбди або каталізатора ... в тебе 2 варіанта:
- міняти лямбду, але якщо мертвий кат то знову отримаєш те саме... кат міняти - сенсу не бачу.
- прошити на євро 2 - без 2ї лямбди - тоді відразу є сенс вибити кат, ... - але з вибитим катом буде більше жерти і вихлоп буде поголосніше
якось так

все правильно написав.
Ще є третій варіант досить цікавий - це блок гбо знімає обрану помилку при її виявленні. Але таке не на всіх авто получається включити, від авто залежить, треба пробувати.

На тюксонах така сама історія часто буває і з ГБО і без, мені вдавалось гасити помилку таким чином.
моб. 098 943 03 54
instagram.com/westgaslviv
westgas.lviv.ua

Аватар користувача
p0var
Повідомлень: 775
З нами з: Пон, 15 березня 2010, 16:26
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: i10
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення p0var » Сер, 14 жовтня 2015, 18:51

але я за прошивку :)
моб. 098 943 03 54
instagram.com/westgaslviv
westgas.lviv.ua

Аватар користувача
wklef
Повідомлень: 3075
З нами з: Чет, 11 вересня 2008, 15:34
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Лантух J4 , зубило
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення wklef » Сер, 14 жовтня 2015, 20:21

Romko писав: wklef, така помилка може бути результатом смерті 2ї лямбди або каталізатора ... в тебе 2 варіанта:
- міняти лямбду, але якщо мертвий кат то знову отримаєш те саме... кат міняти - сенсу не бачу.
Розкажіть тоді хлопаки як визначити чи мертвий кат чи ні. Бо по жопоміру той корч, як їхав так і їде :D .Просто в Лацетті кілька місяців назад була торба кату, то вона взагалі не їхала :D . Через шо і питаю, чи може бути кату торба без зміни потужності, по жопоміру :D .
Romko писав: - прошити на євро 2 - без 2ї лямбди - тоді відразу є сенс вибити кат, ... - але з вибитим катом буде більше жерти і вихлоп буде поголосніше

Блін, ну шось нехочу я відкатуватись в історію. Чомусь мене найбільше дане питання бентежить :sad . Але треба дивитись в першу чергу чи кат живий :surprised . + для чого мені збільшення розходу+планую на цій машині не тіку по Україні їздити.
p0var писав: Ще є третій варіант досить цікавий - це блок гбо знімає обрану помилку при її виявленні. Але таке не на всіх авто получається включити, від авто залежить, треба пробувати.
Цікаво, заінтригував :D . Ти маєш на увазі, що блок ГБО просто тупо збиває ту помилку, чи він шось переналаштовує? Бо як що він її тупо збиває, то нашо .бати вола :D
p0var писав: але я за прошивку :)
А скажи будь-ласка мені приблизний відсотковий еквівален тазіків, які в тебе обслуговуються і їздять без 2-гої лямбди?

Хто чув, про такі штуки? І чи воно мені тре? :D
http://mobileelectronics.com.ua/wordpre ... pider-ce3/

Ви,вибачайте, що я вас всіх гружу, але я хочу добряче розібратись в даному питання і тоді примати рішення. Та що вибачайте за то, що задовбую :D
То не наші єноти :)

Аватар користувача
p0var
Повідомлень: 775
З нами з: Пон, 15 березня 2010, 16:26
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: i10
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення p0var » Сер, 14 жовтня 2015, 20:28

1. тупо збиває помилку.
2. ну взагалі то і без першої лямбди багато авто. Мастергід шив мені тюксон з такою проблемою - клієнт дуже задоволений результатом.
моб. 098 943 03 54
instagram.com/westgaslviv
westgas.lviv.ua

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення FENIX » Сер, 14 жовтня 2015, 21:16

кат можна провірити чи він не забитий манометром, доречі вже купив собі, тільки перехідник треба ще замутити, а чи він ще працює, це інша справа.
...

Аватар користувача
wklef
Повідомлень: 3075
З нами з: Чет, 11 вересня 2008, 15:34
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Лантух J4 , зубило
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення wklef » Сер, 14 жовтня 2015, 21:37

FENIX, опа чік. Давай креслюнок перехідника :-) . Є кілька токарів, можна шота думать)))
То не наші єноти :)

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення FENIX » Сер, 14 жовтня 2015, 21:47

В мене манометр є, і є ось така обманка яку можна врутити і вже до неї підїднати манометр щоб нічого не точити! І взагалі то в нас тут є люди (непомятаю хто) які мають вже готові такі комплекти, прада для фур, але думаю вони ідентичні, або якщо хочеш заморочитися, дам манометр і перехідник - купиш 40 см шлангу діаметром 2-3 см паро хомутів і поміряєш собі!
...

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: ДжекіЧан Р2096

Повідомлення FENIX » Сер, 14 жовтня 2015, 21:47

...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей