Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс
ВладиславГ
Повідомлень: 21
З нами з: Чет, 01 лютого 2018, 12:15
Ім'я: Vlad
Стать: чоловік
Авто: e93
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення ВладиславГ » Чет, 01 лютого 2018, 13:41

Всім привіт,

Хочу з вами поділитись своїм досвідом ремонту Durashift на форд фюжині.
Коротка передісторія - автомобіль брав не новим, пробіг на даний момент 176тис км. З початком сильних морозів почались проблеми з коробкою, а саме - після морозів -7 і менше зранку двигун відмовлявся стартувати, викидаючи помилку в коробці передач. Я почав гуглити цю ситуацію і найшов таке:
1) скоріш за все проблема з щітками електродвигуна в мехатроніку, який вижимає щеплення і перемикає передачі - вони просто вже зношуються на таких пробігах. Рішення - замінити щітки і запустити програму адаптації для робота
2) офіційний дилер таке робити не буде, буде міняти мехатронік у зборі.

Виходячи з цього, я почав пошук СТО, які займаються ремонтом РКПП у Львові, в результаті знайшов такі:
1) Бурдамоторс https://www.avtoad.com.ua/uk/places/burdamotors/ - Кільцева 7.
2) офіційний дилер Форд-сервіс
3) номер якихось людей в Рудне, які теж ніби-то мали цим займатись.

Оскільки платити за повну заміну мехатроніка я не хотів, то вирішив пробувати варіанти 1 і 3. Третій відпав одразу - вони мені сказали, що в них не працює комп для діагностики.
А от з першим варіантом - Бурдамоторс - виникла не дуже приємна ситуація. Спершу все виглядало райдужно і багатообіцяюче - я подзвонив і по телефону описав свої проблеми. Майстер вислухав і підтвердив, що справді проблема скоріш за все зі щітками електродвигуна мехатроніка, сказав, що варто до них приїхати на діагностику і тоді вже вирішувати, що робити далі. акож зазначив, що вартість ремонту буде десь біля 3тис. грн. Це мені здалось логічним і ми погодились, що я до них заїду в п'ятницю (19січня 2018), сам же дзвінок був у понеділок 15січня. В четвер з 10 разу дозвонився до майстра, щоб підтвердити, що все в силі. Майстер не впізнав мене і довелось ще раз пояснювати проблему і всі деталі, після чого він сказав, що все переноситься на понеділок, бо він на релігійні свята не працює. Ну ок, подумав я. Я ще не знав, що це моя остання з ним розмова.
В понеділок я зранку починаю дзвонити по тому самому телефону - ніхто не бере трубку. Передзвонююю через годину, другу, чую повідомлення, що абонемент в даний момент розмовляє, але вже через хвилину трубку від мене не бере. Протягом дня я ще раз подзвонив кілька раз з інтервалом в 2 години... і все. так і не дозвонився.
Той мудак, вибачте за такі слова, від мене не підняв трубку і не передзвонив сам, хоча ми домовлялись раніше.

Врешті-решт, не маючи вибору, я подзвонив у Форд-сервіс, де мені сказали, що без діагностики важко щось сказати, тому спершу треба продіагностувати, з чим я й погодився. Сьогодні був у них на діагностиці, де мені сказали, що перш за все потрібно міняти акумулятор, бо він вже дуже слабкий і старий, а помилка в коробці справді є. При цьому дуже висока імовірність, що помилка на коробці виникала саме тому, що слабкий акумулятор, - це, до речі, і пояснює, чому проблема була тільки після сильних морозів.

Більше того!! вони сказали, що заміну щіток вони теж роблять без заміни мехатроніка повністю - це якщо не допоможе заміна акумулятора. І ціна, яку вони назвали, - 2.8 тис грн, тобто навіть чуть нижче, ніж у сраному Бурдамоторс.
Ще одна перевага форд-сервісу - туда можна записатись хоч на 2 місяці наперед, на відміну від більшості шарашкіних контор, де запис іде тільки на поточний тиждень.

Висновки, які я зробив для себе:
1) бурдамоторс гавно
2) форд-сервіс класний.
3) durashift - можливо не гівно :D
Востаннє редагувалось Чет, 01 лютого 2018, 13:47 користувачем ВладиславГ, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Dmytro_Korol
Повідомлень: 247
З нами з: Вів, 04 жовтня 2016, 14:31
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: BMW 535D
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення Dmytro_Korol » Чет, 01 лютого 2018, 13:46

Назва сервісу бурдамоторс мала натякнути на їх рівень :D
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=55&t=52563

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення andriy320e30 » Чет, 01 лютого 2018, 13:52

Зробили коробку ?все працює?
TURBO -POWER

ВладиславГ
Повідомлень: 21
З нами з: Чет, 01 лютого 2018, 12:15
Ім'я: Vlad
Стать: чоловік
Авто: e93
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення ВладиславГ » Чет, 01 лютого 2018, 13:57

я на форд-сервіс був тільки сьогодні зранку. з тих пір замінив акумулятор на Зеленій. Коробку саму ще не ремонтували, бо дуже імовірно, що проблема була саме в акумуляторі.

буду експлуатувати, побачим, при потребі поїду до них ремонтувати

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення САХАР » Чет, 01 лютого 2018, 14:00

То Діма мав робити я так поняв.Туди дозвонитись в принципі не реально,перші два рази не знаю з ким говорив.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

ВладиславГ
Повідомлень: 21
З нами з: Чет, 01 лютого 2018, 12:15
Ім'я: Vlad
Стать: чоловік
Авто: e93
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення ВладиславГ » Чет, 01 лютого 2018, 14:08

тому і гавно )))) так не має бути. це я їм гроші несу за ремонт, а не вони мені доплачують

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення vovka » Чет, 01 лютого 2018, 14:14

Тримай нас в курсі як всьо рішиться. Хочу знати чи то акумулятор гівно, чи коробка чи форд загалом.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення sapphir » Чет, 01 лютого 2018, 14:19

Дивно що ти пишеш Форд-сервіс класний. Після моїх відвідин їхньої комп. діагностики і домовленостей за регулювання клапанів для себе вирішив - олені і гамно :) Більше до них навіть не дзвонив ...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
deler1um
Повідомлень: 953
З нами з: Пон, 17 січня 2011, 19:15
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Nissan Almera Classic
Номер: АТ5080АІ
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення deler1um » Чет, 01 лютого 2018, 14:21

Був я в тих "мудаків" пару років тому з ніссаном, вже не памятаю з яким питанням, але розвернувся і поїхав. Точно був в якогось Елеткрика-москаля, противний тіп був.
Хоча є в мене знайомий шофер, який дуже їх ГБО установщика піарить.
В кожного гімна свої клієнти і лобісти

ВладиславГ
Повідомлень: 21
З нами з: Чет, 01 лютого 2018, 12:15
Ім'я: Vlad
Стать: чоловік
Авто: e93
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення ВладиславГ » Чет, 01 лютого 2018, 14:43

sapphir писав:
Чет, 01 лютого 2018, 14:19
Дивно що ти пишеш Форд-сервіс класний. Після моїх відвідин їхньої комп. діагностики і домовленостей за регулювання клапанів для себе вирішив - олені і гамно :) Більше до них навіть не дзвонив ...
та шо тут дивного )))) в мене особисто все пройшло добре. написав, як було. Не буду запеерчувати, що в когось був негативний досвід з ними.

ВладиславГ
Повідомлень: 21
З нами з: Чет, 01 лютого 2018, 12:15
Ім'я: Vlad
Стать: чоловік
Авто: e93
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення ВладиславГ » Чет, 01 лютого 2018, 14:46

vovka писав:
Чет, 01 лютого 2018, 14:14
Тримай нас в курсі як всьо рішиться. Хочу знати чи то акумулятор гівно, чи коробка чи форд загалом.
Добре, думаю до кінця зими ще будуть хоч раз сильні морози і тоді буду бачити, чи проблема вирішилась.

Але акум однозначно був під заміну - на Зеленій, коли міняли, то зразу це підтвердили. В принципі і так було по ньому видно, що дуже старий.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення AVP_6 » Чет, 01 лютого 2018, 16:59

Аха, а скільки я тут вже в інших темах кажу що забийте ви на ті гавносервіси і їздіть до офіціалів.
Невже комусь приємно ото цілий день додзвонюватись до майста і просити його взяти в ремонт машину. А ще якщо ціна однакова то взагалі навіщо далі "вигадувати велосипеда".
Звичайно бувають речі які потрібно 10 раз подумати де робити - як от капітаку двигуна чи шось такого плана, але як мінімум прайс офіціалів має бути для порівняння і їх думка.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення RULES » Чет, 01 лютого 2018, 17:33

ну алекс наприклад дуже оверпрайснутий, особливо ціни на зч
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення RULES » Чет, 01 лютого 2018, 17:34

а до офіціалів по Ланосу краще взагалі не лізти, бо галичина авто і радар - то совок - совком
VAG вже не той

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення AVP_6 » Чет, 01 лютого 2018, 18:17

RULES писав:
Чет, 01 лютого 2018, 17:33
ну алекс наприклад дуже оверпрайснутий, особливо ціни на зч
в мене вже 3 машина в офіціалів і ремонтується і ТО проходить (був Сузукі і Алекс а тепер Ніко) і всюди я прекрасно з ними працюю зі своїми запчастинами. І ніхто нічого проти не має (запчастити Лесик - робота їхня). А так то стандартно ціна запчастин на оф/сервісах = *2 від оригінала якшо окремо замовляти або *3 від хорошого замінника - це вже мною перевірено неодноразово

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення САХАР » Чет, 01 лютого 2018, 18:24

Ти б дякую їи сказав три рази а ти гадості виписуєш в неті.і
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення AVP_6 » Чет, 01 лютого 2018, 18:38

САХАР писав:
Чет, 01 лютого 2018, 18:24
Ти б дякую їи сказав три рази а ти гадості виписуєш в неті.і
от якраз я і стараюсь таких майстрів обминати, які крім того що отримуть оплату за свою роботу ще думають шо вони дуже велику тобі послугу роблять і ще їм дякувати треба.
Ти як купуєш товари в супермаркеті тоже продавщиці дякуєш за то шо вона тобі їх продала?
чи прибиральниці дякуєш яка підлогу в підїзді миє?
кожна людина прийшовши на роботу надавати послуги - має дякувати клієнту але ніяк не навпаки.
А то що ми пишемо відгуки про надані послуги на форумах (чит. з твоїх слів: "ти гадості виписуєш в неті") - це якраз величезну допомогу компаніям робимо, ібо буде тобі відомо що всі адекватні компанії плаять за це гроші (тіж колбеки в службах таксі після надання послуги, рейтинг і відгук на убері і тд)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення САХАР » Чет, 01 лютого 2018, 18:52

AVP_6 писав:
Чет, 01 лютого 2018, 18:38
САХАР писав:
Чет, 01 лютого 2018, 18:24
Ти б дякую їи сказав три рази а ти гадості виписуєш в неті.і
от якраз я і стараюсь таких майстрів обминати, які крім того що отримуть оплату за свою роботу ще думають шо вони дуже велику тобі послугу роблять і ще їм дякуювати треба.
Ти як купуєш товари в супермаркеті тоже продавщиці дякуюєш за то шо вона тобі їх продала?
чи прибиральниці дякуєш яка підлогу в підїзді миє?
кожна людина прийшовши на роботу надавати послуги - має дякувати клієнту але ніяк не навпаки.
А то що ми пишемо відгуки про надані послуги на форумах (чит. з твоїх слів: "ти гадості виписуєш в неті") - це якраз величезну допомогу компаніям робимо, ібо буде тобі відомо що всі адекватні компанії плаять за це гроші (тіж колбеки в службах таксі після надання послуги, рейтинг і відгук на убері і тд)
Розумієш,як і хто звонив ми тількі з слів автора знаєм.Дійсно були свята і просто могли по датам загнатися.Я знаю як люди звонять,домовляються та потім херять то все бо забув,грошей нема,всрався,захворів,забув що і з мастером могло статися також.Ну і не брав трубку,в той час міг хтось наярювати і так само говорило б.Я рахую такі речі вживу вирішуються.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення AVP_6 » Чет, 01 лютого 2018, 18:58

САХАР писав:
Чет, 01 лютого 2018, 18:52
Розумієш,як і хто звонив ми тількі з слів автора знаєм.Дійсно були свята і просто могли по датам загнатися.Я знаю як люди звонять,домовляються та потім херять то все бо забув,грошей нема,всрався,захворів,забув що і з мастером могло статися також.Ну і не брав трубку,в той час міг хтось наярювати і так само говорило б.Я рахую такі речі вживу вирішуються.
в даній ситуації можливо і так, я взагалі думав шо то мені було адресовано твоє повідомлення :-)
але врахуй що і у відгуках на той же убер кожен може по різному бачити ситуацію і різний відгук поставити
тому по одному відгуку ніхто враження не складає - а якшо вже буде подібних відгуків більше і від різних людей, тому можна буде зрозуміти що все таки не все ок на цьому чи іншому сервісі.
Але якшо ніхто не залишатиме відгуків і коментів на форумах - то як тоді інакше фільтрувати нечесних чи халатних надавачів послуг (в даному випадку автосервіси), а справність автомобілів це наше життя - і ми хочемо бути впевнені що нам все поремонтували добре і також хочемо отримати належний сервіс (в будь-яких відношеннях і в спілкуванні з клієнтом також).
От коли ти ідеш до лікаря то ж питаєш по знайомих до кого краще іти - бо це твоє здоровя і життя і тобі не всерівно. Так і ми з машинами - хочемо знати куди їхати ремонтуватись і де отримаємо належний сервіс.
Якшо майстер не встигає відповідати на дзвінки і робити роботу - то хай найме собі адміністратора чи помічника якогось

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Львів ремонт роботизованої коробки передач РКПП, Ford Fusion Durashift + відгук про Бурдамоторс і Форд-сервіс

Повідомлення САХАР » Чет, 01 лютого 2018, 19:07

Там трохі інша сітуація,я не виправдовую їх.Але автор зара розслабився бо все вроді як добре.Але як не добре,цікаво куди він поїде?На Форді скажуть міняти мехатрон який коштує напевно як той цілий Фьюжн.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей