Автомобілі закордонного виробництва та їх обслуговування

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Чи варто купувати нову Короллу?
slavko
Повідомлень: 38
З нами з: Вів, 18 квітня 2006, 15:17
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення slavko » Чет, 28 лютого 2008, 17:19

тойота хороша машина- але...
1. Це сама дешева японська марка ( нова кемрі в штатах коштує дешевше за мазду 3) .
2. Має дуже проблемний двигун 1ZZ-FE який починає пити масло літрами вже на 40 тисячі і ремонту не підлягає. Його капіталити гроші на вітер.
3.Цей двигун ставився на авенсіси з 1996 року, хто говорить що його авенсіс пройшов 250 тис. мусить знати що йому дуже повезло що він не купив машину з 1ZZ, бо такі машини, в таких роках вже давно на шроті.
4. Тойоту можна купувати але треба прочитати спочатку ось це http://www.toyotaownersclub.ru/page/ind ... &Itemid=39

і це http://www.toyotaownersclub.ru/page/ind ... &Itemid=39

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Чет, 28 лютого 2008, 21:09

slavko,
1. Це сама дешева японська марка ( нова кемрі в штатах коштує дешевше за мазду 3) .
Ну, по перше, ми з тобою не в штатах. Так шо опустись на землю!
В Україні відомо які ціни на авто! :shock
починає пити масло літрами вже на 40 тисячі і ремонту не підлягає.
Вибач, але пишеш ти маразм!!!

Шо означає
ремонту не підлягає.
???
Його капіталити гроші на вітер.
Гарантія все ж до 100тис. Ну, але це так...

Дякую за пораду, але я в це м'яко кажучи не вірю!!!! Нічого особистого ;) :beer
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення shaman » Чет, 28 лютого 2008, 21:21

vovik писав:двиг 1.6) яка насправді витрата палива
1.6 седан, 7 місяць 2007р, коробка автомат, їзда по місту- середні витрати 8,2 літра

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Чет, 28 лютого 2008, 21:52

shaman, Завжди приємно чути приємні новини :angel :beer
Дякую!!
П.С. Це ти пишеш про своє авто??
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Чет, 28 лютого 2008, 21:58

slavko, До твоїх зауважень:
Тойота королла 2007-2008 р.в. комплектуються двигунами 1ZR-FE , а не 1ZZ-FE!!

Без обід, алу коли пишеш такі радикальні речі про щось, то перевір інформацію!! :beer :sing

Мав справу з Тойотою і вважаю шо це одні із найнадійніших авто.
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

slavko
Повідомлень: 38
З нами з: Вів, 18 квітня 2006, 15:17
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення slavko » П'ят, 29 лютого 2008, 20:44

vovik, це я писав про авенсіси і не тобі, а чоловікові який не вірить, ще хочу добавити що авенсіс 2003 року має такий косяк як лампи які перестають світити на 30 тисячі і лікуються заміною всієї фари але це не стосується ксенону.

slavko
Повідомлень: 38
З нами з: Вів, 18 квітня 2006, 15:17
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення slavko » П'ят, 29 лютого 2008, 20:58

ще хочу сказати тобі таке, ти можеш звичайно купляти королу, це напевно хороша машина, але тільки напевно, бо це нова модель і тобі ніхто про неї не розкаже. Але якщо марка у своїй історії допустила такі помилки на авенсісі то роби висновки. Ще скажу що вихід цієї моделі був дуже пришвидшений так як новий цівік і нова маздівська трійка відтіснили трошки тойоту, звідси можна СПОДІВАТИСЯ на нові косяки цієї машини.

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення shaman » Суб, 01 березня 2008, 09:12

vovik писав:Це ти пишеш про своє авто
нажаль, але не про своє :happy . моя начальниця на роботі, а заодно і дуже хороша знайома є власником цього авто. Я особисто проводив заміри по розходу, так як її знання закінчуються на рівні " сісти і їхати". Дані з показами цифровими в машині зійшлись.

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Суб, 01 березня 2008, 20:23

Такий розхід палива при 125 кониках - тішить! 8)
Дякую!!
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Аватар користувача
Mu$daY
Повідомлень: 1295
З нами з: Нед, 11 лютого 2007, 11:20
Ім'я: Вова
Стать: чоловік
Авто: Е30 340 / Е46 330
Номер: ВС7779СТ
Звідки: #lembergdrift
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення Mu$daY » Нед, 02 березня 2008, 19:11

slavko,
Нє ти шось х%рню якусь пишеш. Реально!
Drifthooift

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Пон, 03 березня 2008, 00:59

х%рня - не х%рня, але на правду смахує слабо!
Маю трохи досвіду їзди на Короллі. Як кажуть поляки - авто нє до за%баня!
Дійсно машина просто клас! Моя при пробізі 137 тис (як я купив) зберегла ше 80% !!!!! оригінальної підвіски. Це багато про шо говорить!
Після наїжджених мною 27 тис. я міняв тільки стійки стабілізаторів спереду та ззаду. І все!!! Коли продавав, то серце стискалось, покохав я це авто.
Не в обіду всім гольфоводам, але я за 25 тис. пробігу на гольфі 3 витратив на запчастини близько 1000$. продав і перехрестився. На тойоті ситуація зовсім інша, я б сказав - кардинально інша. Дуже міцні машини, навіть на наших дорогах!
От такі справи. :happy 8)
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення Yelik » Пон, 03 березня 2008, 09:03

vovik писав:Не в обіду всім гольфоводам, але я за 25 тис. пробігу на гольфі 3 витратив на запчастини близько 1000$. продав і перехрестився. На тойоті ситуація зовсім інша, я б сказав - кардинально інша. Дуже міцні машини, навіть на наших дорогах!
Не можна рівняти б/у машини, так як ти не знаєш які в них були власники. Гольфу могли давати "гарі", а тойоті могла їздити якась пенсіонерка за хлібом!
volleyball.lviv.ua/blog/

slavko
Повідомлень: 38
З нами з: Вів, 18 квітня 2006, 15:17
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення slavko » Пон, 03 березня 2008, 13:08

vovik, херню не херню, а можеш зайти на сайти тойотоводів і прочитати про цей гамнистий авенсіс, можу дати тобі телефон людини яка має таке авто англійського виробництва і він тобі сам розкаже, як в нього зараз гарно світять деповські фари навідміну від рідних які пішли на смітник на 40 тис., і як зараз він готується до капіталки щоб продати цю машину. Але бачу що тебе не цікавлять відгуки людей і те переконаний що тойота це найкраща машина. Я в такому випадку не бачу взагалі змісту твого топіку.

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Пон, 03 березня 2008, 18:03

Yelik писав:Не можна рівняти б/у машини, так як ти не знаєш які в них були власники. Гольфу могли давати "гарі", а тойоті могла їздити якась пенсіонерка за хлібом!
Ну, пенсіонерка довго за хлібом їздити незмогла б, бо порозтрясала б усі зуби на такій підвісці.
Взагалі я з тобою згідний, шо стан б.у. авто залежить від його попереднього власника. Але це лише наполовину!
Інша від самої машини (будови, якості всіх агрегатів і т.д.)
slavko писав:vovik, херню не херню, а можеш зайти на сайти тойотоводів і прочитати про цей гамнистий авенсіс, можу дати тобі телефон людини яка має таке авто англійського виробництва і він тобі сам розкаже, як в нього зараз гарно світять деповські фари навідміну від рідних які пішли на смітник на 40 тис., і як зараз він готується до капіталки щоб продати цю машину. Але бачу що тебе не цікавлять відгуки людей і те переконаний що тойота це найкраща машина. Я в такому випадку не бачу взагалі змісту твого топіку
Славко, ти не ображайся. але мене цікавить королла! Ти мені про гарбузи, а я тобі про горох розповідаємо! :) 8)
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

slavko
Повідомлень: 38
З нами з: Вів, 18 квітня 2006, 15:17
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення slavko » Пон, 03 березня 2008, 21:07

vovik, так я і про неї, вихід моделі був пришвидшений ( про це писала західна преса) а враховуючи гріхи марки треба задуматись. Я ж не говорю що це гімно а навпаки сказав хороша машина але ....

slavko
Повідомлень: 38
З нами з: Вів, 18 квітня 2006, 15:17
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення slavko » Пон, 03 березня 2008, 21:21

я б на твоєму місці віддав перевагу 3 мазді ( вже провірена і кажуть позитивно) тим більше що тойота знову через 2 роки змінить модель, саме тоді коли і буде міняти мазда. Говорити про тойотівську нову модель немає змісту так як через 2 роки це вже стара модель. В решту марок це відбувається з 6 річним інтервалом. А 8 літрів на автоматі так пакує люба машина з мотором 1,6 і незалежно чи це місто чи траса. В мене наприклад сівік 99 року на автоматі місто 8 літрів, траса інколи буває 10. На автоматі більше має значення як ти тиснеш на педаль а місто чи траса це вже таке. На рахунок підвіски хочу сказати що поки що 99 процентів оригіналу при пробігу 170 тис. мінялась тільки подушка мотору і то від удару пішла спати :happy

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Пон, 03 березня 2008, 22:07

slavko, Мазда 3 коштує від 30 тис.$, а це поки що задорого. Та й машина ця буде для роботи (службова), а мазда для службової занадто Хорошенька (якщо розумієш мене). Це авто щоб возити зад і чіпляти дівчат. ІМХО.
slavko писав: Говорити про тойотівську нову модель немає змісту так як через 2 роки це вже стара модель.
Десь приблизно через такий термін і планується обновляти автомобілі підприємства. Так шо все гуд. :beer :D
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення Buts » Сер, 30 квітня 2008, 09:23

Історія сумна. Королка, ще на гарантії.
Зі слів дружини, працівник поїхав на ТО бо щось двигун йому не подобався, на ТО подивилися і знайшли якусь детальку і сказали що вона стара і повинна була давно поміняна. Працівник їм тицьнув під ніс сервісну книжку зі всіма записами...
Тепер без машини, чекає нового двигуна на королку.
Ось такі сервіси. Ладно це двигун, їде, не їде, а якщо це ходова, або гальма ?...

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення Buts » Сер, 30 квітня 2008, 12:02

Трохи розпитав, виявилось кусок кераміки зі свічки попало в середину, а працівники СТО самі виявили нелади.
Як не крути але вирок - заміна двигуна. Тоді виходить що Тойота серйозно ставиться до сервісу.

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чи варто купувати нову Короллу?

Повідомлення vovik » Сер, 17 грудня 2008, 23:56

Так..с, думаю прийшов час дещо написати про куплене мною авто після 35000км експлуатації. :)
Перше що мушу відмітити в порівнянні з тими авто які я мав щастя або нещастя експлуатувати - це те що в даній машині абсолютно не відчуваєш втоми. Це факт. Доводилося за добу їхати 1200км. 500-600 км їдеш без абсолютно жодних напрягів та наслідків в вигляді втомленості.
Якщо покласти в багажник 70-90 кг вантажу то можна впевнено сказати що підвіска комфортна. :) Якщо без, то зад трохи твердуватий. Тобто, при швидкостях 80-100 всі ямки і хвильки асфальту м'яко ковтає. При вищих швидкостях нервово кальбабосить!
Пристойним мінусом даного авто є його шумоізоляція - в основному це шум дороги та від шин, хоча останній зараз майже відсутній так як поставлені зимові шини - значно м'якші за літні. Вся шероховатість, стики та інші недоліки асфальту демпфуються за рахунок м'якого протектора. Літні шини YOKOHAMA були дуже твердими (індекс швидкості 240) і відповідно всі вібрації і шуми били глибоко по коріннях в мозгу! :)
Що стосується двигуна, то по 5-ти бальній шкалі він справедливо отримує - 5!
Відмінна динаміка 10с до 100км/год як для двигуна 1.6
Квотер не пам'ятаю, чесно, десь в районі, здається, 16,7сек (Дєня якшо не поліниться, то напише точніше :) )
Потенціал для тюнінгу теж є! Двигун сильно задушений нормами екологічності, крім того можна попрацювати над ВТЕКОМ. Для прикладу ХХ 600 об/хв! при цьому вібрацій і шуму в салоні 0! САТ свідок! Але, на жаль наразі по тюнінгу для цієї моделі в Україні ніц нема...
Найменший розхід палива який мав це - 4,8л при 60км/год на 5-тій :)
А взагалі траса 90-130 5,6-7л, місто влітку з постійно включеним кондиціонером і мегапробками (коли починали ремонтувати всі вулиці на раз) вище 8л/100км не піднімався. Результат достойний!
Панелька в салоні починає розмовляти, хоча знову ж таки, на зимовій гумі ця проблемка зникла! На сервісі пообіцяли що всі недоліки і "свєрчки" в салоні втихомирять :) - безплатно! Ставленням сервісу тойоти до клієнта взагалі приємно здивований. Після кожного ТО за якихось тиждень-два дзвонять і питаються чи все добре, чи задоволений я авто, чи нема ніяких нарікань! Приємно!!!
Наразі поломок жодних і гріхів в цому плані немає!
Підводячи підсумок мушу зазначити, що дане авто наразі тішить!

To be continued.... :)
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей