Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
07.06.09 ДРАГ- Мукачево (Мукачівський аеродром)
vse_ok
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: 07.06.09 ДРАГ- Мукачево (Мукачівський аеродром)

Повідомлення vse_ok » Суб, 13 червня 2009, 16:06

Andy27892 писав:vovka, це про тебе на їхньому закарпутському сайті писали?
Anton писав:метод розгону людей - тапка впол на 2108, сингнал і летіти на толпу 100 км/час це тупо нема слів
:shout
Це писали не про ваших. Це писали про своїх, з числа організаторів. Чувак ніби відганяв людей від полоси, хоча всі стояли за лінією, а він газ по повній і на половину їхав по трасі, а на половину по частині глядачів (так шо глядачам треба було на 2 метри ще відходити назад). В результаті якийсь чоловік, який був з дітьми, зупинив цього хлопчика, і ще добре що прямо там йому не ввалив. Прямо сказати, краще би так і зробив.
А ваші вели себе дуже пристойно.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: 07.06.09 ДРАГ- Мукачево (Мукачівський аеродром)

Повідомлення vovka » Суб, 13 червня 2009, 16:52

vse_ok писав:Є пара фоток як їде vovka, пізніше постараюсь викласт
давай :) з нетерпінням чекаю :)
vse_ok писав:Шкода, що у нас набагато менше можливостей для тюнінгу, ніж у вас. Але і в нас воно помаленьку розвивається.
розвинеться.. всьому свій час.
нас наприклад якщо порівняти зі Східною Україною або Києвом - то в нас взагалі нема заряжених машин. там їх і значно більше, та і деякі їдуть значно швидше :D

vse_ok
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: 07.06.09 ДРАГ- Мукачево (Мукачівський аеродром)

Повідомлення vse_ok » Суб, 13 червня 2009, 17:05

vovka писав:vse_ok написав:Є пара фоток як їде vovka, пізніше постараюсь викласт давай з нетерпінням чекаю
Я би з радістю, але юесбішки на крмпі не прцюють, тому не можу їх скинути! В понеділок з роботи зроблю, на крайняк.
Ще хотів сказати на рахунок zdanівської десятки. Я иеж думав шо так турбіна стоїть. СТояв десь посередині траси і був впевнений шо на високих обертах включається і вставляє все підряд. Але вірю, шо там її нема. Тоді тим більше поваги виклакає десяточка.
Якшо буде все ок, то і я вже наступного разу дьорну, програю, але пару наші ланоси може і зроблю. Дуже хочеться попробувати...Відчуття мають бути незрівнянні.

vse_ok
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: 07.06.09 ДРАГ- Мукачево (Мукачівський аеродром)

Повідомлення vse_ok » Пон, 15 червня 2009, 15:18

Пара фоток. НА жаль, фотоапарат майже зразу виключився, мало встиг пофоткати, ледве налаштування виставив, і майже зразу торба.
Сам в кадрі, бо суперник далеко позаду
P6072793.JPG
P6072806.JPG
P6072804.JPG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей