Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Закрито
Тоталізатор СУБАРУ проти GT 3000
Аватар користувача
RS
Повідомлень: 808
З нами з: Чет, 04 серпня 2005, 17:22
Ім'я: Сєрий
Авто: Renault Megane , Deawoo Matiz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RS » Вів, 18 квітня 2006, 07:58

Ну а ти шо з Субою зробиш? А шо з геометрією кузова :? ?

Аватар користувача
Сабан
Повідомлень: 357
З нами з: Чет, 25 серпня 2005, 17:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW Golf 7 2.0 TDI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Сабан » Вів, 18 квітня 2006, 08:11

VAVAN писав:VIP
Ше раз привіт...а чо ганятись не буш...бо не на титанах? Ти мені казав...шо чекаєш один диск...коли поставиш?

Але головне...чого ганятись не буш??? Причина , аргументи,??? :?
1. Колеса (зимова резина R16 205/60). Диск заказав бля.. чекаю вже місяць, обіцяли привести на наступний тиждень. Але є і 2 причина і 3.
2. Продаю машинку можливо сьогодні і продам :( :( :( на 10:00 маю поїхати на сервіс. (попередньо вже я з покупчем був на його сервісі все гуд. Прікол його мотористи спорили зі мною, що в моїй Субарі мотор не боксьор - класні мотористи, він це зрозумів і вирішив до моїх поїхати перевірити). От така то штука.
3. Я пообіцяв одній людині, що не буду ганятись поки не затюнінгую свою Субару (жінки, що для них не зробиш, але я залишив собі можливісь, лешило тільки гроші назбирати на тюнінг, а на Субарік він не дешевий :( ). Слово я тримаю завжди. Але блін так поганятись хочеться. :cry: :cry:

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » Вів, 18 квітня 2006, 08:14

хех, навіщо так все роздувати ...
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
VAVAN
Повідомлень: 1872
З нами з: Чет, 09 лютого 2006, 16:58
Стать: чоловік
Авто: only BMW
Номер: LVIVSKI
Звідки: Каліфорщина
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення VAVAN » Вів, 18 квітня 2006, 08:19

VIP писав:Прікол його мотористи спорили зі мною, що в моїй Субарі мотор не боксьор - класні мотористи, він це зрозумів і вирішив до моїх поїхати перевірити). От така то штука.
Дійсно прікол!))) :smile: :smile: :smile:
VIP писав:Але блін так поганятись хочеться
Воно то так....але обіцянки і стримання слова...це головніше...
VIP писав:Життя в твоїх руках і ти ним керуєш. Памятай про це.
П.С. Бажаю продати успішно авто!

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Вів, 18 квітня 2006, 08:21

VIP Почитав твої пости і
Знаєш шось в тебе вуйко багато слів ... які між собою не вяжуууться... , то ти тюнінгуєш то продаєш то нову купляєш ...
Тоді якого х...я вибач за слово стільки шуму якщо сам реально нічого не вартуєшь ... Може ліпше сидіти і мовчати?? САМ 0 .

Аватар користувача
Сабан
Повідомлень: 357
З нами з: Чет, 25 серпня 2005, 17:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW Golf 7 2.0 TDI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Сабан » Вів, 18 квітня 2006, 08:31

VAVAN писав:VIP
Ше раз привіт...а чо ганятись не буш...бо не на титанах? Ти мені казав...шо чекаєш один диск...коли поставиш?

Але головне...чого ганятись не буш??? Причина , аргументи,??? :?
1. Зимня резина та ще поставив на залізках R16 а резина 205/60 - має бути 17/215/45. А титан я заказав вже місяць назад, надоїло чекати але обіцяють привести на наступний тиждень. Так говорять вже три тижні((((

2. Сьогодні можливо і продам машинку :cry: . На 10:00 їду з покупцем на сервіс. Попередньо він її забирає на 80%.

3. Ще я дав слово, що на своїй Субару я ганятись на драгу не буду (дівчата-дівчата до чого ж ви підступні) але залишив собі шанс!!! Сказав поки не затюнінгую :lol: Залишелось тільки гроші зібрати на тюнініг.
А моживо вже і не треба буде. Продам я свою Рідну ПОЛОВИНУ І БІЗ..Ц. Чому життя таке не справедливе хрен його знає.
Продаю хто ще не зрозумів - треба гроші. Ну я духом не падаю я куплю собі обовязково як не відразу щось конкретне так через деякий час точно. Хочу Скалу народ. Поживемо побачимо. А так тільки прийдеться спостерігати :cry: :cry: :cry:
Зато появляться нові імена (і це дуже добре), а мене ви напевно забудете :cry: :cry: :cry:

Все що я написав це не відмазка щоб не поганятись, хто мене знає я завжди ганявся і НІКОМУ не відмовляв навідь коли знав що програю - шанс є завжди і тому я виграв у кожного хто мене обігнав хоча б один раз, правда за винятком коли я їздив на Хюндайці, то Скіроко всеж таки я не обігнав.

Аватар користувача
RS
Повідомлень: 808
З нами з: Чет, 04 серпня 2005, 17:22
Ім'я: Сєрий
Авто: Renault Megane , Deawoo Matiz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RS » Вів, 18 квітня 2006, 12:39

Не плач все буде добре :cry: :( ;) !!! Всі в клубі як фенікси - пропадають , щоб потім вернутися ще краще і краще! Во я блін поет :smile: !

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Just be » Вів, 18 квітня 2006, 12:49

VIP
Я сьогодні твою субу бачив два рази біля Південного, раз як їхав в ДАІ і коли вертався.
ЗІ. Мені здалось, що я ше бачив в тій субі Юру 21043 ...

Аватар користувача
yu-RA
Повідомлень: 352
З нами з: Чет, 21 липня 2005, 15:55
Авто: ВАЗ 21104
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення yu-RA » Вів, 18 квітня 2006, 16:18

:shock: Скільки offtop'у! Але я не кращий, тому... Недавно катався з братом в нас на трасі, я на своїй 21074, а він на 21110(1,6л 8V): (він на цій машині стартував вперше) перший раз я його взув на морозі! Другий раз він мене обігнав на 2 корпуси! Висновок: якщо в Субі буде гонщик з досвідом, то може я ще щось виграю :smile: !?

yu-RA :twisted:

Alligator
Повідомлень: 10
З нами з: Сер, 02 листопада 2005, 01:40
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Alligator » Вів, 18 квітня 2006, 18:53

VIP писав:
VAVAN писав:VIP
Ше раз привіт...а чо ганятись не буш...бо не на титанах? Ти мені казав...шо чекаєш один диск...коли поставиш?

Але головне...чого ганятись не буш??? Причина , аргументи,??? :?
1. Колеса (зимова резина R16 205/60). Диск заказав бля.. чекаю вже місяць, обіцяли привести на наступний тиждень. Але є і 2 причина і 3.
2. Продаю машинку можливо сьогодні і продам :( :( :( на 10:00 маю поїхати на сервіс. (попередньо вже я з покупчем був на його сервісі все гуд. Прікол його мотористи спорили зі мною, що в моїй Субарі мотор не боксьор - класні мотористи, він це зрозумів і вирішив до моїх поїхати перевірити). От така то штука.
3. Я пообіцяв одній людині, що не буду ганятись поки не затюнінгую свою Субару (жінки, що для них не зробиш, але я залишив собі можливісь, лешило тільки гроші назбирати на тюнінг, а на Субарік він не дешевий :( ). Слово я тримаю завжди. Але блін так поганятись хочеться. :cry: :cry:
Привет Всем, Я с Киевского Стритрейсинг клуба, Смотрю в эту тему и просто живот заворачивает. Кто этот ВИР? Ему либо 16 лет либо он просто полный дурак. Настрочил столько офтопа, куда только админ и модеры смотрят? Он сначала пишет одну свою мыслю а в следущем посту ее , тоисть сам себя, баксланит и говорит всё наоборот. У него либо чтото с личным самопониманием или просто еще не вышел с возраста когда надо не про субы строчить а играться конструктором ЛЕГО... :megalol: :megalol: :megalol:

Alligator
Повідомлень: 10
З нами з: Сер, 02 листопада 2005, 01:40
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Alligator » Вів, 18 квітня 2006, 18:55

KAVArnuy писав:VIP Почитав твої пости і
Знаєш шось в тебе вуйко багато слів ... які між собою не вяжуууться... , то ти тюнінгуєш то продаєш то нову купляєш ...
Тоді якого х...я вибач за слово стільки шуму якщо сам реально нічого не вартуєшь ... Може ліпше сидіти і мовчати?? САМ 0 .
конструктывно дядку, конструктывно! :D

Alligator
Повідомлень: 10
З нами з: Сер, 02 листопада 2005, 01:40
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Alligator » Вів, 18 квітня 2006, 19:02

Настоятельное предложения для модеров. Сделайте чтото с офтопом!
Тема про две тачки, которые будут ганяться, но ни один из хозяинов не написал ни слова.
ОФФТОПП...

Аватар користувача
Charger
Повідомлень: 19
З нами з: Сер, 07 грудня 2005, 03:16
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Charger » Вів, 18 квітня 2006, 23:23

zapppp писав:Charger
так ты 100$ ставишь? или просто позвиздеть сюда пришёл?
тут конкретно ставки делают.
Эй :evil: выбирай выражения :evil: :evil: то же мне сказал позвиздеть :evil: :evil: :evil: что-то я не вижу твоих ставок :lol: я то хоть рассуждаю :evil: цифры указываю на эту тему а ты че может замечание мне решил сделать или может я непонятно изьяснился свыше :evil: :evil: здесь есть конкретная сумма ставки 10 грн она одна для всех и не я тотализатор запускал значит не мне ставки подымать но если дело реально коснется большей суммы и все ставки будут наравне будь спок поставлю сотню зелени :00057:

Аватар користувача
Сабан
Повідомлень: 357
З нами з: Чет, 25 серпня 2005, 17:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW Golf 7 2.0 TDI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Сабан » Сер, 19 квітня 2006, 08:50

Just be писав:VIP
Я сьогодні твою субу бачив два рази біля Південного, раз як їхав в ДАІ і коли вертався.
ЗІ. Мені здалось, що я ше бачив в тій субі Юру 21043 ...
Ні це був не Юра.

Аватар користувача
Сабан
Повідомлень: 357
З нами з: Чет, 25 серпня 2005, 17:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW Golf 7 2.0 TDI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Сабан » Сер, 19 квітня 2006, 08:55

KAVArnuy писав:VIP Почитав твої пости і
Знаєш шось в тебе вуйко багато слів ... які між собою не вяжуууться... , то ти тюнінгуєш то продаєш то нову купляєш ...
Тоді якого х...я вибач за слово стільки шуму якщо сам реально нічого не вартуєшь ... Може ліпше сидіти і мовчати?? САМ 0 .
А в тебе щось багато слів які нагадують Андре. Якщо ти його друг я тебе розумію. Маєш питання до мене можем обговорити :00057: . А що я вартую думаю не тобі судити, ти ж мене не знаєш чи знаєш?

Аватар користувача
Сабан
Повідомлень: 357
З нами з: Чет, 25 серпня 2005, 17:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW Golf 7 2.0 TDI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Сабан » Сер, 19 квітня 2006, 09:06

ЧОМУ НА ФОРУМІ ЗАВЖДИ НАЙДУТЬСЯ ЛЮДИ ЯКІ БАКЛАНЯТЬ ОДИН ОДНОГО!!!
У НАС УСІХ ПОМОЄМУ СПІЛЬНА МЕТА:
1.ЩОБ ПРОЦВІТАВ ДРАГ У ЛЬВОВІ.
2.ЩОБ БУЛО ПОБІЛЬШЕ КЛАСНИХ МАШИН НА ДРАЗІ.
3.ЩОБ МИ МОГЛИ ЗУСТРІЧАТИСЬ І ОБГОВОРЮВАТИ ПРО ТЮНІНГ, ПРО ГОНКУ, ПРО ПРОБЛЕМИ ЯКІ ВИНИКАЮТЬ У КОЖНОГО...


Я ТАК БАЧУ ЦЕ.

КОЛИ МИ Б ОБЇДНАЛИСЬ І ПЕРЕСТАЛИ СВАРИТИСЬ БУЛО БИ НАБАГАТО КЛАСНІШЕ.

БУДЬТЕ ПРОСТІШИМИ ЗА ПРОСТОТУ НЕ СУДЯТЬ, ПРАВДА ТУТ ЗНАЙШЛИСЬ ТАКІ ЯКІ МОЇ СЛОВА СПРИЙМАЮТЬ ПОІНШОМУ, Я НІКОГО ОБІДИТИ НЕ ХОТІВ АЛЕ НЕ ПОТЕРПЛЮ ЩОБ ОБІЖАЛИ МЕНЕ.[/i]

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Сер, 19 квітня 2006, 09:14

VIP
Проонуй варіанти реалізації цих пунктів 1, 2, 3...
Ми, наприклад, збираємось кожної п'ятниці в 20-30 і підвальчику, заходь поговоримо :wink:
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Сер, 19 квітня 2006, 10:03

VIP При чому тут Адре??? я висловив свою думку , так як в тебе 40 постів , Які один одному так протиречать ...
Ти багато говориш а нашо??? толку ноль. :smile:

Горнан правильно писав... (Почитай тему ВСіхпорвунах.)
Я нехоч нікого ображати але факт на лице...
VIP писав:Якщо ти його друг я тебе розумію. Маєш питання до мене можем обговорити . А що я вартую думаю не тобі судити, ти ж мене не знаєш чи знаєш?
При чом тут друг? не друг ?? я виступаю з нейтрально точки зору ...
Я тебе особисто незнаю, але багато чого хорошо* розказували , поки що беручи до уваги це, а також читаючи твії пости нічого хорошо про тебе незнажу, до того ж помятаю інтересну історію з Одеським форумом ...
VIP писав: Маєш питання до мене можем обговорити
До тебе питань не маю , а маю зауваження ...
Удачі ...

Аватар користувача
zapppp
Повідомлень: 272
З нами з: П'ят, 15 липня 2005, 13:13
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення zapppp » Сер, 19 квітня 2006, 10:42

Charger
zapppp писав:я 10 рублей на Субаррррруууууу.
Конанов 10 рублей на Субаррррруууууу.
Hose ставит 10 рублей на Субаррррруууууу.
читай внимательно.

P.S: мочить всю ветку [цензура].....

Аватар користувача
ЯР-КИЙ
Повідомлень: 39
З нами з: Сер, 19 квітня 2006, 20:19
Авто: Dodge stealth RT X2
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення ЯР-КИЙ » Сер, 19 квітня 2006, 23:40

На самом деле любой дурак знает, что победа не за тем, кто надев блестящие латы, красиво трубит в рог и раскланивается, вызывая на поединок, а за тем, кто, извалявшись в грязи, подползет незаметно сзади и всадит нож в спину, такие поединки остаются в памяти и обсуждаются... :mad:

..а мир, в котором мы живем, крепко-накрепко вбил нам в голову простую истину - прав тот, кто стреляет последним....

КийОф за Андрэ :twisted:
Востаннє редагувалось Чет, 20 квітня 2006, 10:09 користувачем ЯР-КИЙ, всього редагувалось 1 раз.

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей