Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Покатушки 2007
Аватар користувача
mysha
Повідомлень: 955
З нами з: Чет, 08 вересня 2005, 12:23
Стать: чоловік
Авто: RWD 2101, 940
Звідки: Southside
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Покатушки 2007

Повідомлення mysha » Вів, 11 грудня 2007, 23:51

TIGER-NIGER писав:я з тою шісткою їхав, вона порожняк повний. я її взяв на три корпуса. в ньго 1300 мотор і простий 05 карб. і крутить до 5 тисяч.
не в обіду, як ти міг їй програти.

:oops хз, програв. багато факторів, не буду перечислювати, думаю не останній з них реально тяжка зимова 185 гума, як від трактора :D Але зимою на ній класно 8) Крім того повний бак г....ї бензини. до того я їздив з двома шистьорками з форуму, то одну взяв на 2 корпуса при тому шо на старті 2 провтикав, то давно було. а другу на галімих свічках на 2 корпуса, крутив тоді до 4500-5000 тис.
Або ті шістки підуставші, або моя вже підустала :D Правда після таких моментів так хочеться доробити мотор шоб хоть на ті 3 корпуса скоріше їхала, але стримуюсь і збираю гроші на капремонт (тюнінг :) ) мотора 1.3, який чекає в гаражі. Думаю на другу осінь-зиму зроблю нормально (розточка, голова, злий вал, нормальний карб (карби :D ), того року ше не потяну.
Ledokol писав:яка це ауді валить 14с?
Ауді просто валить, а за 14с мав їхати сітроен, але нажаль не приїхав

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей