Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Нед, 12 серпня 2012, 00:19

невезе мені в Тернополі ))) туда всьо гуд, назад всьо гуд, 200 їде, а на аеродромі повний ацтой :facepalm незнаю що сталося, якийсь глюк, але їхати незміг знову, зато поповнив призовий фонд на 100 грн :facepalm

треба створювати якийсь профсоюз гонщиків чи як, так як з чітерами треба якось боротися. в кого які думки в тому напрямку ?
гонщикам тут треба об'єднатися і небути самим по собі. інакше від того будуть страдати всі. сьодня один умнік, завтра другий. а ті хто шось робить чесно в межах класу - тільки в мінусі.

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Danko » Нед, 12 серпня 2012, 00:24

Вітаю Total з дебютом! :)
Оскільки ви усі були там свої - ви що не могли зібратись спільно та сказати що ніхто з нас не поїде якщо корса в класі до 2літра?
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Fobos » Нед, 12 серпня 2012, 10:45

vovka писав: на аеродромі повний ацтой
То радіація або радари на тебе направляють, стопудово, бояться. Чув про роз’єми, я в розпачі, постараюсь чимось допомогти.
Ford?

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Liuskywalker » Нед, 12 серпня 2012, 10:58

afos писав: хто вліз у стріт з корчем із заниженою кубатурою це його проблеми ( що вперше хіба ? ) і не не варто на це звертати увагу це не сутєво , взяв кубок то взяв .
дивно , що є люди ,які вважають то нормальним :shock
Fair play ? Нє, не чув :ninja
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

afos
Повідомлень: 31
З нами з: Нед, 11 вересня 2011, 17:43
Ім'я: Pavel
Стать: чоловік
Авто: різні
Звідки: Країна без доріг
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення afos » Нед, 12 серпня 2012, 12:29

Liuskywalker писав: дивно , що є люди ,які вважають то нормальним
А що знаєш дієвий спосіб як такого уникнути ?
Доречі нормальним це я не вважаю , тільки що тут поробиш , їздити все рівно хочеться ;) , і відверто то мені начхати хто що там приплів заради потрапляння в клас ( нехай тішиться що " перший ;) " ) .

Аватар користувача
alan
Повідомлень: 304
З нами з: Сер, 03 жовтня 2007, 15:57
Авто: хонда SUKA шустрая
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення alan » Нед, 12 серпня 2012, 12:29

Мені цікаво де ви всі такі знатаки опелівських моторів були,коли ми зі Славіком лазили в корси під капотом в спробах знайти маркування того мотора?
І взагалі мені здається шо стріт клас з кожним роком переростає в фарс,на мій погляд тільки хонди і бмв виглядають як дійсно стрітові машини!
П.С.в мене час був 13.8сек

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Нед, 12 серпня 2012, 12:57

з того що було заявлено в клас
Петраш Василь
Івано-Франкiвськ
Опель Корса
0.973см3 турбо
190 сил
FWD
до 1.6 до 2.0
і з того що є насправді:
http://en.wikipedia.org/wiki/GM_Family_0_engine

X10XE' 1.0 L' Straight-3 (973 cc): 40 kW / 55 hp, 82 N·m (60 lb·ft) @ 2800 rpm ( Corsa B)
Z10XE' 1.0 L' Straight-3 (973 cc): 43 kW / 58 hp, 85 N·m (63 lb·ft) ( Corsa C and Agila A)



alan писав: Мені цікаво де ви всі такі знатаки опелівських моторів були,коли ми зі Славіком лазили в корси під капотом в спробах знайти маркування того мотора?
я був біля своєї машини. як я мав догадатися що там хтось відкрив капот і щось провіряє ? можна було сказати.
техком мені сказав що відкривають капоти після подачі офіційного протесту.

просте питання. ви там побачили 3 циліндра під капотом чи 4 ?

Аватар користувача
alan
Повідомлень: 304
З нами з: Сер, 03 жовтня 2007, 15:57
Авто: хонда SUKA шустрая
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення alan » Нед, 12 серпня 2012, 13:13

Вася казав шо блок там Х10ХЕ накритий двохвальною головою,маркування ми так і не найшли,але там точно 4 циліндри!
Вот фотка
Зображення

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Нед, 12 серпня 2012, 13:19

alan писав: Вася казав шо блок там Х10ХЕ
alan писав: але там точно 4 циліндри!
ну вот в X10XE 3 циліндри і вася збрехав. а дехто з "їхніх" (нехочу його підставляти на форумі :D ) мені зразу сказав що там 2.0 і шоб я багато недумав як то 1.0 так їде :D о, так на фото голова дуже схожа з C20XE :)


я наприклад не є великий знавець опельовських моторів, але явну брехню видно здалека. я тоже а фієсті зітру маркіровку мотора, зніму корпус фільтра і поставлю нульовик, і ви не поймете чи там 1.25 чи 2.0. так само в хонді не шарю чи там 1.6 чи 2.0. то треба глибше трохи копати.

для того в регламенті є процедура. треба на наступний раз підготуватися. і підготувати бабло на протест щоби зняли голову (якщо протест не підтверджується тоді компенсуєм всі витрати). то все помоєму в регламенті прописано. і фау то має виконувати. інакше учасник недопускається.
Востаннє редагувалось Нед, 12 серпня 2012, 13:27 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Sem » Нед, 12 серпня 2012, 13:26

alan писав: І взагалі мені здається шо стріт клас з кожним роком переростає в фарс,на мій погляд тільки хонди і бмв виглядають як дійсно стрітові машини!
100%
BMW ///М Power

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Нед, 12 серпня 2012, 13:51

alan писав: Вот фотка
Зображення
Зображення
похожа гбц нє ? )) інтересно як вони її впихнули на ось такий 3 циліндровий мотор

Зображення
Зображення
:facepalm

Аватар користувача
alan
Повідомлень: 304
З нами з: Сер, 03 жовтня 2007, 15:57
Авто: хонда SUKA шустрая
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення alan » Нед, 12 серпня 2012, 13:53

Я рахую,якшо Саня на 08 допускається по регламенту в клас 1.6,то і корса має повне право їхати в тому класі,це особисто моє ІМХО.
Просто на замітку організаторам хочу сказати,зробіть окремий стріт клас для повноцінних автомобілів,без різаних кузовів,чітерських моторів,купи пластику,які приїжають своїм ходом,і побачите як зросте кількість учасників саме в цих класах.
Особисто мені було цікаво взнати свій час на 402м,тому я і поїхав,але надалі приймати участь в подібного роду змаганнях бажання відпадає,і справа не в тому шо призові мені не повернули навіть половини затрачених коштів,а в тому,шо нашо мені їздити на стрітовій машині з драг корчами в сріт класі.

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Sem » Нед, 12 серпня 2012, 14:09

alan писав: Просто на замітку організаторам хочу сказати,зробіть окремий стріт клас для повноцінних автомобілів,без різаних кузовів,чітерських моторів,купи пластику,які приїжають своїм ходом,і побачите як зросте кількість учасників саме в цих класах.
Особисто мені було цікаво взнати свій час на 402м,тому я і поїхав,але надалі приймати участь в подібного роду змаганнях бажання відпадає,і справа не в тому шо призові мені не повернули навіть половини затрачених коштів,а в тому,шо нашо мені їздити на стрітовій машині з драг корчами в сріт класі.
прямо читаешь мои мысли,тоже самое хотел написать,согласен на все 100,нужен полноценный стрит класс для обычных машин.
BMW ///М Power

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Нед, 12 серпня 2012, 14:17

alan писав: Я рахую,якшо Саня на 08 допускається по регламенту в клас 1.6,то і корса має повне право їхати в тому класі,це особисто моє ІМХО.
саня в 1.6 не їздить і на гонках його небуло взагалі.

можна і це все обговорити. в сані мотор до 2.0 підходить в клас. там всього чесних 1.7! там ше 300 кубів запасу до 2.0. і то можна провірити тому хто то хоче зробити.
alan писав: які приїжають своїм ходом
у вінницю тоже багато стрітів приїжджає на лаветі. головне щоб регламенту відповідав. а про лавет там нічо не пише.
alan писав: купи пластику
ну покажи в сані пластик.. там кузов СТОК залізний ))) він навіть бампер поставив СТОК, який є ЛЕГШИЙ чим той тіпа "пластиковий" який в нього був ))))

в тебе всі питання до сані заключаються в тому що там бракує 20кг обшивок і ніші запаски ?
напиши список своїх конкретних зауважень по його машині.

ну от ти не обіжайся, але в тебе реально тупо і нагло вкрали перше місце, а в Тотала друге, а в когось третє... і якщо ти вважаєш що це нормально і так має бути далі - то шо тут говорити далі..

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Нед, 12 серпня 2012, 14:22

Sem писав: прямо читаешь мои мысли,тоже самое хотел написать,согласен на все 100,нужен полноценный стрит класс для обычных машин.
таке нереально. бо то гонки. всі будуть шось мутити. питання буде тільки в тому кого "зловлять" і хто краще зашифрується ))

тут вихід щоби всі були довольні тільки один.

привезти ВАГУ! і ввести обмеження на мінімальну вагу машини в класі! і ріжте хто шо хоче ))) купляйте шо хочете.. хоть корсу, хоть таврію, чи хоть катерхем )) заїжджаєш на вагу - показує менше - допобачення. бо то получаються подвійні стандарти. хтось купляє корсу, таврію і ставить туда потужний турбо двигун. а хтось купляє завідомо тяжчу машину типу ваз 2108, або бмв і вже тут він у мінусі. чому він не може облегчитися трохи щоби вийти на рівень корси чи таврії ? :)

Аватар користувача
alan
Повідомлень: 304
З нами з: Сер, 03 жовтня 2007, 15:57
Авто: хонда SUKA шустрая
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення alan » Нед, 12 серпня 2012, 14:37

vovka,я ж написав,це особисто моє імхо.Просто хтось їздить на змагання за чашками,а хтось за покращенням свого часу,хтось будує потужні мотори і не має порушень,а хтось облегшується і плювати хотів на регламент!

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Sem » Нед, 12 серпня 2012, 14:48

vovka писав: привезти ВАГУ! і ввести обмеження на мінімальну вагу машини в класі! і ріжте хто шо хоче ))) купляйте шо хочете.. хоть корсу, хоть таврію, чи хоть катерхем )) заїжджаєш на вагу - показує менше - допобачення. бо то получаються подвійні стандарти. хтось купляє корсу, таврію і ставить туда потужний турбо двигун. а хтось купляє завідомо тяжчу машину типу ваз 2108, або бмв і вже тут він у мінусі. чому він не може облегчитися трохи щоби вийти на рівень корси чи таврії ?
ну да вес много решает,уже хорошо что есть телеметрия,а весы это не реально.
BMW ///М Power

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Magnus » Нед, 12 серпня 2012, 14:59

оце так баталії! Без чітерства нікуди.........
Хто би шо тут не говорив, но вина основна є за оргінізаторами! Які допустили в техком людей які є не компетентні в таких питаннях! Просто хочу сказати одне, що це елементрарно обдурити, бо мало хто орієнтуєтья в всіх модифікаціях двигунів, є ще такий фактор, як "колєга" і більшість нехоче нічого говорити. Тому я думаю до того питання треба підійти серйозніше!!
Питання до мотористів, якшо викрутити одну свічку і поршень опустити в сам низ і залити з мірного шприца масло ми будем мати обєм циліндра одного? Я думаю це не буде шкідливіше для двигуна чим зняти голову? Чому б не користуватись таким методом в таких питаннях?

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення Dimon » Нед, 12 серпня 2012, 15:00

да и вообще где орги и их объяснения как такую машину пропустил ИХ техком....?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Субота 11 серпня DRAG RACING III етап кубка України

Повідомлення vovka » Нед, 12 серпня 2012, 15:05

alan писав: Просто хтось їздить на змагання за чашками,а хтось за покращенням свого часу
ну а я наприклад їжджу на змагання і за часом і за перемогою. наприклад 2-3-4-5 місця мені тупо неінтересні. головне 1 місце. чому от ти наприклад ну зробив хонду. ну їде нормально. заслуговувала на 1 місце і перемогу цього разу, а тебе обігнали з мотором який не проходить в той клас. так немає бути і це дуже обідно. мене колись тоже обганяли в 1.4 класі з 1.6 моторами на якийсь кузов півтора.. потім признавалися за пару років.

в нормальних гонках за такий "допінг" дали б серйозний штраф або дискваліфікацію.
думаю що принаймні "львівські" мають сформулювати якусь свою позицію по тих питаннях. і спільно прийти до якогось рішення.
от давайте зберемся всі львівські гонщики, приїдем машинами, візьмем регламент і вискажем всі свої зауваження один другому і попросим то все на гонки ліквідувати. відповідно до цього будем вже щемити інших або бойкотувати змагання. так як без "львівських" рівень тих всіх драгів в Західній Україні прямує до нуля.

орги слідкувати за регламентом і допуском машин не в стані. тому треба якось то самим рішити.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей