Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01.06.
Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення andriy320e30 » Суб, 08 червня 2013, 12:35

vovka писав: а ше шось там в нашу сторону говорять на турбогаражі :facepalm
відчуваю шось погане :D
TURBO -POWER

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення vovka » Суб, 08 червня 2013, 12:37

andriy320e30 писав: відчуваю шось погане
збираєм опозицію )) мені там самому тяжко бодатися ))

в Тернополі як на мене був адекватний клас до 2.0. машина з часом 14.3 в стріті не проходить квалу.. це вже який не який рівень.. а малдавани там ше шось говорять мол слабенько.. хотя в них самих тиждень назад були гонки і в таких класах результати взагалі ніачьом )))) якась одна хонда стрельнула з 14 і всьо )

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення YuraDOC » Суб, 08 червня 2013, 13:01

Ссилку дава... ми їх там бігом вилічим :D
(O==[][]==O)

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Total » Суб, 08 червня 2013, 16:45

ІМХО.. результати незабарились .. Історично, не тільки в нас в Україні, драг прийшов з вулиць і стандарти ралі, кільця та автокросу тут не дуже підходять. Тут люди їздять без команди, одиниці мають хоч якихось спонсорів або фін можливості.Фішкою драгу була його загальна доступність чого не стало тепер !!! ;)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення vovka » Нед, 09 червня 2013, 01:20

Total писав: Фішкою драгу була його загальна доступність чого не стало тепер !!!
загалом то правильно що драг хочуть поставити як спорт. так має бути.
офіційний чемп, офіційний кубок, офіційні рекорди, призові, звання і т.п. як у всіх інших видах спорту. в тому ж футболі ти виграєш чемпіонат, участвуєш в лізі чемпіонів і получаєш бабло )) тому то всі клуби туда рвуться ))

але .. на даному етапі розвитку IMHO класи абсолютно не продумані, нема доступності для тих хто немає 100-200 штук баксів на монстра 8 секундного, а самих монстрів також раз два і закінчились... розумію якби було так що в кожному класі по 20 монстрів :) тоді питань нема.. але зараз так не є.
Total писав: стандарти ралі, кільця та автокросу тут не дуже підходять.
вони могли б підійти якби їх трошки адаптувати для драг. в тому ж таки раллі класи є всякі. і міцубісі ево їздять, і звичайні вісімки. і нічьо.. якось влізаються в чемп і не заважають один другому.

ну нічьо, он в Полтаві вже безкоштовна реєстрація 8-) без стартових )) прогрес ) загалом так і має бути, якийсь символічний стартовий (бо то не ралі і не кільце де ти хоть валиш нормально, а тут шо.. 3 старта по 12-15 сек і додому ). ітак переважно всюда основне бабло не з тих 10-20 учасників, а з глядачів (ну і рекламодавців. тут вже закриті аеродроми рішають де є можливість робити платний вхід.. у Львові трохи інша ситуація).
наприклад по Полтаві
Зображення

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Total » Нед, 09 червня 2013, 02:15

vovka писав: загалом то правильно що драг хочуть поставити як спорт. так має бути.
офіційний чемп, офіційний кубок, офіційні рекорди, призові, звання і т.п. як у всіх інших видах спорту.

тут моя думка така - ФАУ якщо вона розвиває і допомагає не тільки б мала прописувати які труси мають бути у учасника але й напр. моглоб мати свого спосора(рів) і переможці (хочаб перших місця по року) мали б отримувати як бонус спосора на наступний рік. А зараз, що ? звання ? корочька ? з нею хіба самому можна ходити і показувати - дивіться хто, Я і дайте хоч яких грошей. І яка мета буде у тебе на наступний рік якщо Ти її уже маєш ? Тільки самомотивація і все....
vovka писав: вони могли б підійти якби їх трошки адаптувати для драг. в тому ж таки раллі класи є всякі. і міцубісі ево їздять, і звичайні вісімки. і нічьо.. якось влізаються в чемп і не заважають один другому.
Тут все впирається в знову ж таки в бабло тому треба розробляти інакший підхід, враховуючи, що більшість учасників особливо в Стріт класі - це не спортсмени, а фізкультурники . Люди все роблять самі або на сервісах і за свій кошт. У більшості не має команд і технічок і не має грошей щоб це все наймати.Драг тим і привабливий, що наприклад в стріті ти можеш обійтись без технічки в якій лежить ще одна така сама розібрана машина ( це так умовно) як це наприклад є в раллі.
vovka писав: у нічьо, он в Полтаві вже безкоштовна реєстрація без стартових )) прогрес ) загалом так і має бути, якийсь символічний стартовий (бо то не ралі і не кільце де ти хоть валиш нормально, а тут шо.. 3 старта по 12-15 сек і додому ). ітак переважно всюда основне бабло не з тих 10-20 учасників, а з глядачів (ну і рекламодавців. тут вже закриті аеродроми рішають де є можливість робити платний вхід.. у Львові трохи інша ситуація).
тут з тобою згоден зараз маємо ситуацію
- ліцензія - $
- страховка - $
- довідка від лікаря - $
- стартовий внесок - $
- дрога (якщо кудась їдеш ) - $
- якісь додаткові витрати (нпр. харчування) - $
- можна в любий момент поламатись
скільки потрачено на підготовку машини Я вже мовчу !!!
в результаті Ти приїхав і не завжди внески і дорога вертається !

доречі вот приклад івенту без ФАУ http://vk.com/event53629000 в чому різниця ?

Бека
Повідомлень: 138
З нами з: П'ят, 20 травня 2011, 12:55
Ім'я: Бекеньов Владимир
Стать: чоловік
Авто: Corsa GSI
Номер: Бека 777
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Бека » Нед, 09 червня 2013, 10:37

Уровень поднялся однозначно у всех,и не только,сами деньги
тут не все решают,хотя без них тоже далеко не заедешь....
Времени много идет на подготовку у всех,затраты по возможности,
помощь как всегда все обещают,а в итоге ничего....
Корса С20ХЕ ЕТ 12.940
Атмо стрит

Bilkos
Повідомлень: 143
З нами з: Сер, 30 квітня 2008, 16:02
Ім'я: Kostya
Стать: чоловік
Авто: VAZ 2108, Mitsubishi Outlander
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Bilkos » Нед, 09 червня 2013, 22:25

Проводити окремо відбір до фіналу нац серіі в 2-3 регіонах Украіни. Поділити нац серію на 2 етапи : 1. Відбір: 3-5 етапів в регіоні 2. Фінал. Крім того зробити 3 класи : стріт, про стріт і про. В клас стріт авто з мінімум доробками, стріт то шо маємо зараз і про ясно. Також вступні внески і інші витрати для стріт мінімальні, такі ж і призові. Залежно від класів різні внески і призові.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення vovka » Нед, 09 червня 2013, 22:38

Bilkos писав: Проводити окремо відбір до фіналу нац серіі в 2-3 регіонах Украіни. Поділити нац серію на 2 етапи : 1. Відбір: 3-5 етапів в регіоні 2. Фінал.
зараз так і зроблено. всього 9 етапів, в залік йдуть 5 найкращих результатів. участь в фіналі дуже бажана, так як при рівній кількості очок, до уваги береться останній етап.

Bilkos
Повідомлень: 143
З нами з: Сер, 30 квітня 2008, 16:02
Ім'я: Kostya
Стать: чоловік
Авто: VAZ 2108, Mitsubishi Outlander
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Bilkos » Нед, 09 червня 2013, 22:44

Я мав на увазі щоб відбір в фінал відбувався окремо в кожному регіоні залежно від кількості очків після 3-5 етапів. Так і дешевше всім буде і основне це на рахунок доп класу для біля сток авто. Бо поновлення в драгу на заході вже пару років нема, одні і ті лиця (авто).

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення vovka » Нед, 09 червня 2013, 22:58

Total писав: ФАУ якщо вона розвиває і допомагає не тільки б мала прописувати які труси мають бути у учасника але й напр. моглоб мати свого спосора(рів)
загалом вроді ніде в світі федерації не дають нікому спонсорів.
думаю фау тут не виняток.
її задача слідкувати за безпекою і за відповідністю машин до регламенту (отут реальні косяки наразі.. може з часом виправлять). зараз ніби якихось таких вимог не особо є. шолом та й все. причому будь який, не омологований.

по баблу то вже до організаторів конкретних етапів.. фау могла б ставити якісь вимоги щодо призового фонду перш чим вибрати оргів. наприклда ФАУ робить кубок україни. планується 10 етапів.
а оргів є бажаючих 20 штук :) тому вимоги до оргів ФАУ має підвищити і вибрати тих хто створить кращі умови для учасників (в тому числі запропонує більший призовий. як в ЧУ. йшла мова про обовязковий призовий 20к гривень на етап. що не так вже і багато, враховуючи кількість класів.. )

просто зараз є 10 етапів, а оргів грубо кажучи 8 ))) тому якихось вимог ФАУ до них ставити недуже може, бо так весь кубок розвалиться.. :|

Bilkos писав: Я мав на увазі щоб відбір в фінал відбувався окремо в кожному регіоні залежно від кількості очків після 3-5 етапів. Так і дешевше всім буде
так зараз так і є. фактично 2 етапа Львів, 2 Тернопіль. Приїжджай набирай очки. Достатньо виграти ці 4 етапа, потім поїхати в фінал і виграти там і все - ти отримав кубок :) нетреба їздити по всій Україні.
Bilkos писав: доп класу для біля сток авто
як ти будеш класифікувати авто в цей клас ?
як визначити хто є сток а хто ні ? приїдуть хонди crx b16a стокові і шо.. околостокова девятка їх в житті не обжене :) а чітерів скільки появиться.. замахаєшся їх всіх розганяти і визначати хто там шо підтюнив і чи він сток чи не сток.. спорів буде на рік вперед )))


IMHO якщо драг це спорт - то машини мають бути підготовлені. ними треба займатися і готувати до змагань. то у всьому спорті так.

а якшо просто покатушки ну то це покатушки - от на північну їдем і ганяєм, або до демедж клаба на нічні :)

Аватар користувача
porting
Повідомлень: 7
З нами з: Чет, 29 вересня 2011, 20:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Porsche 944 Turbo
Звідки: Луцьк
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення porting » Пон, 10 червня 2013, 14:42

Vomont писав:вам не надоїло ще мірятись ....? яка різниця,хто скільки важить,чи в кого яка потужність , стаєте на престейдж і все вирішено,а там хоть можете місяць не їсти - у кожного власний шлях для досягнення результату))))
Краще пишіть хто що зробив (доробив) це цікавіше читати...Я наприклад після Тернополя замінюю гарячий хаузинг з 0.86 на 1.06)))
З горячкою 0.86 що будеш робити?

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Total » Пон, 10 червня 2013, 21:34

vovka писав: загалом вроді ніде в світі федерації не дають нікому спонсорів.
думаю фау тут не виняток.

NHRA - на тому ж турбогаражі хтось відписувався на яку суму вона виплатила премій , точно не памятая але запямяталось 6 нулів після значення :happy Ну про такі цифри ніхто не мріє звичайно але X 000 грн за місце на тумбочьці в стріті адекватна цифра, враховуючи теперішні бюджети переможців на все про все .

Аватар користувача
Vomont
Повідомлень: 1207
З нами з: Суб, 24 січня 2009, 21:27
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: BMW E46 328 turbo
Звідки: bmw-club.lviv.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Vomont » Пон, 10 червня 2013, 21:54

porting писав: З горячкою 0.86 що будеш робити?
поки не знаю,хочу спочатку попробувати що вийде а далі напевно комусь продам

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Total » Пон, 10 червня 2013, 21:59

vovka писав: просто зараз є 10 етапів, а оргів грубо кажучи 8 ))) тому якихось вимог ФАУ до них ставити недуже може, бо так весь кубок розвалиться.

Стосовно ФАУ,
повір набагато легше організації державного рівня говорити з потенційним спосорм ніж простому учаснику - це перше,

по друге учасники з різних міст, так само розкидані етапи, спонсора цікавить скільки людей побачить його рекламу ,тобто тобі потрібно знайти спонсора - Національну компанію, яка буде зацікавлена в рекламі по всій Україні (думаю - це реально але потрібно кинути нафіг роботу і займатись тільки цим)

по третє ФАУ може знайти одного (кількох)головних спонсорів на всі етапи і тим самим дати організаторам готове рішення (тут вже можна до оргів ставити вимоги) + додаткова реклама + глядачі+стартові внески учасників. Це оптимальний варіант на мою думку !!!

а зараз получається що ФАУ в сторонці дивиться щоб не нарушали )))))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення vovka » Пон, 10 червня 2013, 22:32

Total писав: NHRA - на тому ж турбогаражі хтось відписувався на яку суму вона виплатила премій , точно не памятая але запямяталось 6 нулів після значення
то америкоси :) я тоже памятаю ту табличку )))
шось 90 000 баксів чемпіону по підсумках року, ну і по підсумках етапів там тоже немало. але і рівень драгстерів там погодься просто таки в рази вищий, і бабла там впаковано ну просто не до порівяння. я колись читав про ті драгстери NHRA - думаю ми до того ще років 10 не доростем, тупо нема трас по яких так їздити можна :)
Total писав: а зараз получається що ФАУ в сторонці дивиться щоб не нарушали )))))
щось типу цього.. ну зробим скидку на молодість :))

от в Києві підозрюю призових взагалі небуде за 1-3 місця. щось навіть в афішах ніде не пише ))) зато внесок 300 грн + 50 страховка, глядачі 50 грн, глядачі в закритому парку 150 грн і так далі.. з глядачів бабло косять як має бути. почуваєшся пушечним мясом, могли би вже стартові як в ЧУ відмінити.. ну але то Київ.. столиця.. для них то не гроші :)

планую їхати туди тільки тому що рішив цей рік повноцінно пробувати від'їздити кубок.

Аватар користувача
porting
Повідомлень: 7
З нами з: Чет, 29 вересня 2011, 20:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Porsche 944 Turbo
Звідки: Луцьк
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення porting » Вів, 11 червня 2013, 08:03

Vomont писав:
porting писав: З горячкою 0.86 що будеш робити?
поки не знаю,хочу спочатку попробувати що вийде а далі напевно комусь продам
Є клієнт.
Готую йому Celica st205 GT-4 на Гареті. Стрит 500+.
Повний заряд (ковка ,вали ,пружини ,тарелки ,портінг ,впуск ,випуск ,і т.д....)
Заказ з Київа , машина вихідного дня і для трек днів.
Тому потрібно буде менший хаузінг.
Якщо що,то дай знати.
0505815696

Аватар користувача
Vomont
Повідомлень: 1207
З нами з: Суб, 24 січня 2009, 21:27
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: BMW E46 328 turbo
Звідки: bmw-club.lviv.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Vomont » Вів, 11 червня 2013, 12:50

Ok

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей