Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01.06.
Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Fobos » Суб, 01 червня 2013, 16:20

CAT, ганяли і в дощ, в класі до 2.0 кращий час був в кваліфікації 16.2 :facepalm
Ford?

Аватар користувача
Slim_1
Повідомлень: 1137
З нами з: Чет, 05 листопада 2009, 11:55
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Slim_1 » Суб, 01 червня 2013, 18:15

був там перед 17-ю год. вже все закінчилось, почалась "церемонія" нагородження. :) Знаю що vovka взяв друге місце , magnus перше в свому класі. Так принаімй мені сказав Вася (DJ kvass)

zelja
Повідомлень: 2773
З нами з: П'ят, 19 березня 2010, 23:51
Ім'я: /
Стать: чоловік
Авто: /
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення zelja » Суб, 01 червня 2013, 18:38

:facepalm
Вкладення
фейс палм.jpg

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення vovka » Суб, 01 червня 2013, 20:21

кароче погода лайно. все наламала.
гонки відбулися, очки кому були треба заробили.
переносити ще раз на іншу дату по словах директора змагань вже неможливо.

нехотів їхати, але вже раз приїхав, то не було охота зривати змагання бо ітак учасників негусто було, тому їхав..

їзда по дощі нагадувала більше лотерею чим драг. ну нічьо, якщо завтра попаду в Тернопіль і буде погода - постараємся наверстати. 2 місце то не то шо можна було показати.

але реально вся охота до таких гонок практично пропала ще до змагань через пофігізм техкома, який ніби пише якісь там порушення і багато яких є серйозні і ніби скрупульозно до всього підходить, але на всьо начхати, поки немає офіційного протесту (який може подати навіть не водій, а учасник з ліцензією учасника, якої в мене нема, і ще й притому треба башляти гроші коли то порушення явно видно всім, кароче мутно все).. нафіга протест коли всі бачать грубі порушення і техком в тому числі і нічого не робить ? для чого потрібен взагалі така посада як техком я так і не зрозумів. все одно всіх допустили, тіки відімость роботи була. якісь непонятні аргументи, кароче все як завжди.. нічого не міняється. нафіга ми машину збирали по регламенту стріта, ставили салони, глушники і т.п. - неясно.

дуже все це мене розстроїло. той весь підхід.

навіть незважаючи на то що вроді як на словах домовилися що будем їздити чесно слідуючий раз (завтрашній Тернопіль).. але слова то таке..
спеціально не називаю прізвищ, тому шо вони вчора одні, сьогодні інші, а післязавтра нові появляться.. для того є організатор.

не беру до уваги погодніх умов, так як в таку погоду ті всі порушення по суті нічого не рішали і виграв той хто краще зачепився за трасу. але скоро буде добра погода, а той підхід так і лишиться.

вибачте накипіло.

треба ше й позитив написати..

добре що є драг, що хтось шось організовує у Львові.

також приємно що Єженков добре розібрався в ситуації з протестами щодо перезаїзду сеата зі мною.

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення koz@k » Суб, 01 червня 2013, 20:41

І ще Бекенев писав що приїде з салоном без бампера(можливо), а приїхав з бампером но без салону :facepalm
А ще ліпше що техком його пустив в стріт :(
По суті Вовка реально мав би мати перше місце якби беки не допустили, або якщо би не забуксував в останньому заїзді з бекою
Ну нічо в суху погоду Тернопіль покаже хто валить і чесно змагається, а хто тільки перекидує мотор в легеньку машину і ще й без салону ;)
Востаннє редагувалось Суб, 01 червня 2013, 20:44 користувачем koz@k, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення YuraDOC » Суб, 01 червня 2013, 20:43

vovka, коли минулого року я писав щось схоже, мені тут усі хором заявляли, щоб я не нив і не наїжджав на техком... що франківськ невміє будувати потужні мотори...
(O==[][]==O)

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення koz@k » Суб, 01 червня 2013, 20:59

koz@k писав: І ще Бекенев писав що приїде з салоном
ой сорі то я шось переплутав, але всеодно то нічого не міняє є регламент треба дотримуватися, а не їздити без салону і казати
Бека писав: но запомни машина едет не потому что легкая,
а потому что мотор реально валит!

Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення antik » Суб, 01 червня 2013, 21:28

пожалел что приехал....
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Total » Суб, 01 червня 2013, 21:38

ч.з погоду вирішив не приймати участь....
приїхав порівняти як то коли є ФАУ і не має ФАУ. ІМХО все так сам тільки для учасників все подорожчало

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення weber » Суб, 01 червня 2013, 21:45

Мда, не пожалів, що не приїхав :D

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення AnGeL » Суб, 01 червня 2013, 21:50

weber писав: Мда, не пожалів, що не приїхав
+1 :facepalm
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Дмитриус
Повідомлень: 538
З нами з: Чет, 05 листопада 2009, 14:56
Ім'я: Дмитриус
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Дмитриус » Суб, 01 червня 2013, 22:50

AnGeL писав:
weber писав: Мда, не пожалів, що не приїхав
+1 :facepalm
+1 :|
Маю всякi вкуснастi...

Dima LutsK
Повідомлень: 6
З нами з: Вів, 28 травня 2013, 21:05
Ім'я: Діма
Стать: чоловік
Авто: Seat Ibiza
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Dima LutsK » Нед, 02 червня 2013, 21:01

vovka писав:кароче погода лайно. все наламала.
гонки відбулися, очки кому були треба заробили.
переносити ще раз на іншу дату по словах директора змагань вже неможливо.

нехотів їхати, але вже раз приїхав, то не було охота зривати змагання бо ітак учасників негусто було, тому їхав..

їзда по дощі нагадувала більше лотерею чим драг. ну нічьо, якщо завтра попаду в Тернопіль і буде погода - постараємся наверстати. 2 місце то не то шо можна було показати.

але реально вся охота до таких гонок практично пропала ще до змагань через пофігізм техкома, який ніби пише якісь там порушення і багато яких є серйозні і ніби скрупульозно до всього підходить, але на всьо начхати, поки немає офіційного протесту (який може подати навіть не водій, а учасник з ліцензією учасника, якої в мене нема, і ще й притому треба башляти гроші коли то порушення явно видно всім, кароче мутно все).. нафіга протест коли всі бачать грубі порушення і техком в тому числі і нічого не робить ? для чого потрібен взагалі така посада як техком я так і не зрозумів. все одно всіх допустили, тіки відімость роботи була. якісь непонятні аргументи, кароче все як завжди.. нічого не міняється. нафіга ми машину збирали по регламенту стріта, ставили салони, глушники і т.п. - неясно.

дуже все це мене розстроїло. той весь підхід.

навіть незважаючи на то що вроді як на словах домовилися що будем їздити чесно слідуючий раз (завтрашній Тернопіль).. але слова то таке..
спеціально не називаю прізвищ, тому шо вони вчора одні, сьогодні інші, а післязавтра нові появляться.. для того є організатор.

не беру до уваги погодніх умов, так як в таку погоду ті всі порушення по суті нічого не рішали і виграв той хто краще зачепився за трасу. але скоро буде добра погода, а той підхід так і лишиться.

вибачте накипіло.

треба ше й позитив написати..

добре що є драг, що хтось шось організовує у Львові.

також приємно що Єженков добре розібрався в ситуації з протестами щодо перезаїзду сеата зі мною.
згідний з тобою на всі 100% ситуація з тернополем мене взагалі не порадувала робили все щоб по регламенту пройти а тут приїхали то салона то те то те але що з того написав бумажку що усунути не можливо і поїхав собі дальше. На регламент можна Покласти БОЛТ......

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення vovka » Нед, 02 червня 2013, 22:53

koz@k писав: Ну нічо в суху погоду Тернопіль покаже хто валить і чесно змагаєтьс
показав :D
YuraDOC писав: оли минулого року я писав щось схоже, мені тут усі хором заявляли, щоб я не нив і не наїжджав на техком... що франківськ невміє будувати потужні мотори...
незнаю.. я завжди був за то щоб все було по регламенту хоча би в базових речах які прямо впливають на результат.
koz@k писав: По суті Вовка реально мав би мати перше місце якби беки не допустили, або якщо би не забуксував в останньому заїзді з бекою
ні. тут суто зацеп рішав.. через шо я наприклад і програв. вага машини іменно по дощі ролі не грала.. там навіть навпаки чим тяжче тим краще, що і показало BMW 750 :) в нього різниці між сухим і мокрим помойму до 1 секунди. тоді як в мене наприклад сьогоднішні 13.6, проти вчорашніх 16.3 :facepalm

Аватар користувача
Юра28
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят, 31 травня 2013, 16:38
Ім'я: Юра28
Стать: чоловік
Авто: CORSA
Номер: 28
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Юра28 » Пон, 03 червня 2013, 09:10

а є якісь фото з драгу?

yezevika
Повідомлень: 10
З нами з: Чет, 16 травня 2013, 13:16
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення yezevika » Пон, 03 червня 2013, 15:45

DRAG Kybok FAU Lviv I etap Results.pdf
(75.14 Кіб) Завантажено 239 разів
Дякуємо всім учасникам, вболівальникам, і просто не байдужим! :)
Незважаючи на погодні умови змагання відбулось і маємо певні результати, які так чи інакше дають свій результат в загальний залік

Бека
Повідомлень: 138
З нами з: П'ят, 20 травня 2011, 12:55
Ім'я: Бекеньов Владимир
Стать: чоловік
Авто: Corsa GSI
Номер: Бека 777
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Бека » Пон, 03 червня 2013, 22:34

koz@k писав:І ще Бекенев писав що приїде з салоном без бампера(можливо), а приїхав з бампером но без салону :facepalm
А ще ліпше що техком його пустив в стріт :(
По суті Вовка реально мав би мати перше місце якби беки не допустили, або якщо би не забуксував в останньому заїзді з бекою
Ну нічо в суху погоду Тернопіль покаже хто валить і чесно змагається, а хто тільки перекидує мотор в легеньку машину і ще й без салону ;)
Друже ето вы ротор перекинули в восьмерку,а я мотор с нуля собирал и дорабатывал!
И ехал я без блокировки и на стоковой коробке!!!
Корса С20ХЕ ЕТ 12.940
Атмо стрит

Бека
Повідомлень: 138
З нами з: П'ят, 20 травня 2011, 12:55
Ім'я: Бекеньов Владимир
Стать: чоловік
Авто: Corsa GSI
Номер: Бека 777
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Бека » Пон, 03 червня 2013, 23:11

vovka писав:
koz@k писав: Ну нічо в суху погоду Тернопіль покаже хто валить і чесно змагаєтьс
показав :D
YuraDOC писав: оли минулого року я писав щось схоже, мені тут усі хором заявляли, щоб я не нив і не наїжджав на техком... що франківськ невміє будувати потужні мотори...
незнаю.. я завжди був за то щоб все було по регламенту хоча би в базових речах які прямо впливають на результат.
koz@k писав: По суті Вовка реально мав би мати перше місце якби беки не допустили, або якщо би не забуксував в останньому заїзді з бекою
ні. тут суто зацеп рішав.. через шо я наприклад і програв. вага машини іменно по дощі ролі не грала.. там навіть навпаки чим тяжче тим краще, що і показало BMW 750 :) в нього різниці між сухим і мокрим помойму до 1 секунди. тоді як в мене наприклад сьогоднішні 13.6, проти вчорашніх 16.3 :facepalm
Показал но время лучше у меня было,и только по тех причинам ты выиграл!
Корса С20ХЕ ЕТ 12.940
Атмо стрит

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення Fobos » Пон, 03 червня 2013, 23:13

Бека, давай не будем смешивать всех в кучу, я вот например вообще не знаю кто такой koz@k и он не сможет наверное тебе ответить, сколько всё таки с восьмеркой проведено времени в гараже, звучит то громко, купил да поставил, сам же знаешь как оно, просто не ведись на провокации, мы за чесную борьбу ;) :beer
Ford?

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Етап ФАУ з драгрейсингу ГРАН-ПРІ ЛЬВОВА ПЕРЕНЕСЕНО на 01

Повідомлення koz@k » Пон, 03 червня 2013, 23:18

Fobos, я знаю скільки вкладено праці, і скільки часу то все робилося бо наблюдав за тим всім, читав тему Вовки, нікого не провокую, треба всього навсього дотримуватися регламенту і чесно змагатися вот і все
Всім добра :happy

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей