Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Враження від відкриття драгу
Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Fobos » Нед, 15 квітня 2007, 22:23

yu-RA писав:Fobos А в мене питання: а хто б їздив як не ці заражені ідеєю тюнінгу стокові автівки? Звідки має з'явитись бажання тюнінгувати машину для драгу, якщо ні з ким не катаєшся? І взагалі - купиш авто, приїдеш на драг, а тоді опишеш свої враження, думки і побажання! Без образ :smile: !
Невже ви всі нерозумієте про що я!? Я нікого нехочу образити, це моя суб’єктивна думка, і причому не тільки моя


Тобі подобаются гарні дівчата? А машини?
Народу потрібне видовище!!! Хоч би пару дорогиг авто і все, обстановка з засиллям ВАЗів би була розбавлена. Ви зараз почнете казати а як же М5, суба, і все..? Хочуть люди на вазах їздити на драгу, хай їздять, не довго ще лишилось, але це не означає що на драгу мають їздити тільки ВАЗи. Я нічого немаю проти цієї марки, навпаки поважаю і надаю перевагу в деяких випадках. Кароче кожному своє...

Аватар користувача
Dark Wind
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3124
З нами з: Суб, 09 грудня 2006, 20:37
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda Roomster, Caddy Sdi
Номер: не модний
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dark Wind » Нед, 15 квітня 2007, 22:25

Мені сподобалося!
Все було супер!
Квасу респект, цікаво чи горло не болить)))
Путін [цензура].

Ю.Р.А.
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 01 липня 2005, 22:09
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Ю.Р.А. » Нед, 15 квітня 2007, 22:31

Открытие получилось!!! Просто клубу не хватило сил и людей шоб нормально это разрулить :grin: .Скажем так: не были готовы к такому количеству людей. на таком поприще должно быть больше людей в организации,а те кто обеспечивают мероприятие не могут смотреть заезды_им нада работать, наверно в этом проблема- все хотят посмотреть.
А тягучка с заездами получилась из-за неразберихи в парковочной зоне учасников. Просто надо было заранее отгородить зону для участников( почти до поворота на мой взгляд) и не пускать туда машины зрителей.( ну нет больше места).
А в общем молодцы.
Жаль,шо девочки уже не машут ручками :smile: . Но зато есть время!
Все сказанное ИМХО.

П.С. А тем кому было тошно смотреть на ТАЗы, то надо было самим выехать на своих заряженых буллидах и показать всем шо такое драг или не трендеть,если сами ни чего не могут.

Аватар користувача
RED_Spider
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1682
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 15:15
Стать: чоловік
Авто: Ford Orion RS Turbo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення RED_Spider » Нед, 15 квітня 2007, 22:33

Fobos колись поганяюмся :wink:
ну так як кост бакланить шо не по темі тобі будем по темі.
гонки були хороші але маленьке зауваження відносно того що багато хто схарився очікуванням між заїздами і порозїжджався треба торошки мати якісь запасні варіанти, типу якшо заїзди затягуються якось розважати людей типу стриптизу :grin: або ще чогось треба мати на увазі що багато хто приїхав просто подивитись на шої яке буде відбуватися, звичайно що для фанатів це було велике шоу але для інших.......

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Fobos » Нед, 15 квітня 2007, 22:35

RED_Spider писав:Fobos колись поганяюмся :wink:
ну так як кост бакланить шо не по темі тобі будем по темі.
гонки були хороші але маленьке зауваження відносно того що багато хто схарився очікуванням між заїздами і порозїжджався треба торошки мати якісь запасні варіанти, типу якшо заїзди затягуються якось розважати людей типу стриптизу :grin: або ще чогось треба мати на увазі що багато хто приїхав просто подивитись на шої яке буде відбуватися, звичайно що для фанатів це було велике шоу але для інших.......
Во во для фанатів окремої марки автомобілів, то було шоу.

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Нед, 15 квітня 2007, 22:41

S_V_B писав:Говорив з Андре, він сказав що вони не встигли підготуватись до драгу бо дуже мало часу було
:megalol: А якжеш хюндай за якою в Київ їздили? :D Все було класно якби не так довго робились ті заїзди яким реально мішали ті козли які позаїзджали на паркковку і небуло як розвернутись :evil: Саньок рулить :app: :00046: но я взрів коли ти Саньок сказв шо ти недовольний :00032: Just Bee ти показав клас в першому заізді, но вот скажи яка муха тебе так вкусила що ти так рванув :megalol: що Паша невстиг навідь ремінь пристібнути :megalol: І ще трошки про себе :D дуже довольний від того як моя машинка поїхала в першому заїзді з копійчиною по показу телеметрії я квотер проїхав за 2 секунди :megalol: якось, щось там глюкнуло :D І ще дуже сподобалась та М5 яка субіка нереально догнала і вставила :D доречі показала най лібший час 14.(з копійками) А так все GOOD оргам ріспект і уважуха :00082: але дійсно як хтось казав вище для такого збіговиська потрібно більше людей для організації!!!!!! Чекаю на фото звіт :wink: ;)
Востаннє редагувалось Нед, 15 квітня 2007, 23:06 користувачем Nazarik, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Leon_Sanya
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят, 30 березня 2007, 12:16
Звідки: м. Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Leon_Sanya » Нед, 15 квітня 2007, 22:53

Мені дуже сподобалось, якби мене силою не затягнули в машину і не завезли в Тернопіль, ще би там сидів :smile:
П.С. Зубілла руллез 8)

Kost
Повідомлень: 7078
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 00:13
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: E38
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Kost » Нед, 15 квітня 2007, 22:57

давайте без бруду в цій темі.
Вікриття пройшло просто супер. Велика кількість учасників і народу взагалі, гостей з інших міст і клубів, репортерів з різних каналів і журналів говорить про те що драг є популяоним у нас! Орги молодці. так тримати. чим зміг тим поміг вам.
Затримки в часі звичайно будли. і іх створював народ які пзали ствої машини поближче до старту. тому і не було як туди заїхати. ставали вже в 2 ряди так, що на 4 полосній трасі залишася проїзд на одне авто.
А так все супер. Квас заводив і оживляв народ, діджей ковбасили музичкою. порадували коласні машинки, зокрема чорна суба і бмв м5.
Загалом все було супер. так тримати :twisted:
А далі фотозвіт:

Підготовка до змагань

Зображення

Квасс дає інтерв"ю

Зображення

народ все прибуває

Зображення

Вася доказує дівчатам шо в нього довші ноги :grin:

Зображення

Перший старт відкриття:Паша 1.3 і VW 2101 кажуть 1.6

Зображення

Гості з Тернополя (сорі шо першого не встиг сфоткати :oops: )

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Діджеї крутять музичку

Зображення

Цікаві машинки:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Переможець тоталізатора - Just Be

Зображення

BMW M5 :twisted:

Зображення

Гаряза заряджена Суба :twisted:

Зображення

Саня чемпіон

Зображення

Дівчата сопрять кого wiki повезе додому :grin:

Зображення

а перед Дімоном взагалі руки піднімають :grin:

Зображення

ну і приз глядатських симпатій в кінці завоювала Тернопільська РАКЕТА

Зображення

вот і все.
Чекаєм наступної гонки. всім дякую і респект!
ЖИЗНЬ це є вєщь яка вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Нед, 15 квітня 2007, 23:14

Kost писав:Перший старт відкриття:Паша 1.3 і VW 2101 кажуть 1.6
Та не кажуть а так воно і є :evil: але орги казали що це тюнінг бо блок в нього 2101 :(

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Fobos » Нед, 15 квітня 2007, 23:18

І ще одне питання, всі бачили тріснутий титан на чорній субі??? Мені трохи було непособі коли ця машина виступала, бо я перед її заїздами побачив то колесо. Думав орги недопустять її до гонки...
Ford?

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Нед, 15 квітня 2007, 23:20

Fobos
Я бачив і сам взрів))

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Just be » Нед, 15 квітня 2007, 23:21

Nazarik писав:Just Bee ти показав клас в першому заізді, но вот скажи яка муха тебе так вкусила що ти так рванув що Паша невстиг навідь ремінь пристібнути
Да [цензура], я звідки знав шо там ше перекур має бути.... Світлофор включили, і на зелене рванув, а не зупинявся потім того шо хотів резину і мотор прогріти трохи, бо стояли з самого ранку.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Нед, 15 квітня 2007, 23:23

Чемпіонський заїзд :D
http://video.2108.lviv.ua/drag_15_04_20 ... BMW325.avi

Kost
Повідомлень: 7078
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 00:13
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: E38
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Kost » Нед, 15 квітня 2007, 23:23

Fobos

було діло.. тож було страшнувато стояти збоку..
ЖИЗНЬ це є вєщь яка вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Kost
Повідомлень: 7078
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 00:13
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: E38
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Kost » Нед, 15 квітня 2007, 23:25

Just be писав:
Nazarik писав:Just Bee ти показав клас в першому заізді, но вот скажи яка муха тебе так вкусила що ти так рванув що Паша невстиг навідь ремінь пристібнути
Да [цензура], я звідки знав шо там ше перекур має бути.... Світлофор включили, і на зелене рванув, а не зупинявся потім того шо хотів резину і мотор прогріти трохи, бо стояли з самого ранку.
Nazarik
чемпионам простительни мелкие шалости :D :D
ЖИЗНЬ це є вєщь яка вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Нед, 15 квітня 2007, 23:26

Спасибо всем шо не запинали за задержки
Ю.Р.А. писав:открытие получилось!!! Просто клубу не хватило сил и людей шоб нормально это разрулить .Скажем так: не были готовы к такому количеству людей. на таком поприще должно быть больше людей в организации,а те кто обеспечивают мероприятие не могут смотреть заезды_им нада работать, наверно в этом проблема- все хотят посмотреть.
А тягучка с заездами получилась из-за неразберихи в парковочной зоне учасников. Просто надо было заранее отгородить зону для участников( почти до поворота на мой взгляд) и не пускать туда машины зрителей.( ну нет больше места).
А в общем молодцы.
Жаль,шо девочки уже не машут ручками . Но зато есть время!
Все сказанное ИМХО.

П.С. А тем кому было тошно смотреть на ТАЗы, то надо было самим выехать на своих заряженых буллидах и показать всем шо такое драг или не трендеть,если сами ни чего не могут.
всё подметил, со всем согласен на 100%, в будующем будем организованей :)

Nazarik так и есть, голова меняная значит тюнинг
vovka писав:Для прикладу Дімон в класі до 1.6 я особисто бачив час 17.31 кращий (бачив ще 17.46).
17,15 :wink:

Fobos извини но стобой нима про что говорить...иногда лучше жевать...и пожалуйста не коментируй этот пост!

Вы тут про меня на вспоминали я аж покраснел за компом :smile: Первыйнах после Саши, хотя он в 1,6 не ехал уже ))

П.С. бакланки между собой и тупой офтом буду нафик удалять...и оставлять след на пользователях...продолжаем обсуждение дальше :smile:
П.П.С. народ больше фото, а у кого есть видео материалы попрошу записать на болванки и сообщить где можно их забрать :smile:

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Нед, 15 квітня 2007, 23:28

Nazarik писав:але орги казали що це тюнінг бо блок в нього 2101
Все таки це в корні неправильно. На всіх драгах рахують реальний об'єм (по можливості ясно). Я колись сам пробував доводити що треба дивитися тільки на блок, але потім все ж згодився що то неправильно.

Хотя якщо
Dimon писав:так и есть, голова меняная значит тюнинг
то на обєм то не впливає. Голову можна міняти.

Аватар користувача
Telec
Повідомлень: 113
З нами з: Сер, 27 вересня 2006, 10:53
Авто: Alfa Rome 146. Nissan ALmera
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Telec » Нед, 15 квітня 2007, 23:33

Треба для учасників заїздів організувати хочаби 10м. вільного простору для маневрів , тобто машини глядачів ставити трохи далі від старту , потрібна якась нейтральна ділянка для учасників а то чуть один одному на голову не повилазили, організаторам ріспект те що було організовано було кул але як завжди залишились проблеми з порядком. Треба вам більше людей шоб помагали і тому пацану шо ходив з гучномовцем і всіх за бардюр заганяв треба дати біту :grin:

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Нед, 15 квітня 2007, 23:34

vovka писав:Dimon написав:
так и есть, голова меняная значит тюнинг
Та яка голова, з його писка чув що він розточував блок до 1.6 :?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Нед, 15 квітня 2007, 23:35

Dimon писав:17,15
То взагалі значить круто :)) Просто я весь час на фініші стояв, часу небачив. Було б непогано, якщо би появилася статистика по заїздах і по часу.
Nazarik в тебе який кращий час ?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей