Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення vovka » Вів, 12 листопада 2013, 00:37

Чемпіонат і Кубок ФАУ завершився. Ну і деякі люди зайняли якісь місця і мають шанси отримати якесь звання.

Офіційний документ
http://s1.fau.ua/new/documentsubgroup/2 ... %B2%20.doc

Дублюю тут порядок дій.
Документы на присвоение спортивного звания подаются не позднее 3-х месяцев с момента выполнения спортсменами установленных квалификационных норм и требований.

1. Обращение к ФАУ за получением выписок из протоколов соответствующих соревнований;

2. Обращения (по месту жительства) в соответствующее управление физической культуры и спорта Совета министров АРК, областных, Киевской и Севастопольской городских государственных администраций со следующими документами:
- Заявление о внесении представления о присвоении спортивного звания
- Выписки из протоколов соответствующих соревнований
- 2 фотографии (размером 3х4 см)
- Фотокопия 1-й страницы паспорта

3. Получения от руководителя соответствующего управления физической культуры и спорта Совета министров АРК, областных, Киевской и Севастопольской городских государственных администраций - представление о присвоении спортивного звания в Государственную службу молодежи и спорта Украины.

4. Направления в адрес ФАУ указанного пакета документов, а именно:
- Представление о присвоении спортивного звания в Государственную службу молодежи и спорта Украины
- Выписки из протоколов соответствующих соревнований
- 2 фотографии (размером 3х4 см)
- Фотокопия 1-й страницы паспорта

5. Представление ФАУ документов куратору автомобильного спорта Государственной службы молодежи и спорта Украины.
Документы рассматриваются в течении 45 дней.

6. Готовится проект приказа о присвоении спортивных званий и подается на рассмотрение руководства Государственной службы молодежи и спорта Украины.

7. Спортсменам, которым присвоено спортивное звание, вручаются удостоверение и нагрудный значок Государственной службой молодежи и спорта Украины.
Які вимоги потрібно виконати щоб отримати звання.
По Кубку ФАУ реально отримати звання "Майстер спорту України", "Кандидат у майстри спорту" і інші розряди..
Мастер спорта Украины
1 - на этапе чемпионата мира
4-6 - на чемпионате мира;
3-5 - на чемпионате Европы;
1-2 - на международных соревнованиях, входящих в календарь Международной федерации (FIA)
1-2 - на многоэтапных чемпионатах Украины или в финале Кубка Украины (не менее 4-х этапов);

Условия выполнения спортивных званий:
2. Звание МСУ присваивается при условии участия в виде программы не менее 12 экипажей, представляющих не менее 10 регионов Украины.
3. Звание МСУ присваивается при условии проведения Всеукраинских соревнований по правилам соревнований по видам спорта, которые утверждены центральным органом исполнительной власти.
Кандидат в мастера спорта Украины

3-6 - на международных соревнованиях, входящих в календарь Международной федерации (FIA)
3-6 - на многоэтапных чемпионатах Украины или Кубка Украины (не менее 4-х этапов);
1-3 - на 2-х этапах чемпионата Украины или Кубка Украины;
1-3 - на всеукраинских соревнованиях дважды при участии в зачетном классе автомобилей не менее 3 МСУ или 5 КМСУ;
1 - на чемпионатах областей, АР Крым, городов Киева и Севастополя дважды при количестве участников не менее 10.
Як бачимо отримати КМС не так вже і складно практично. Достатньо зайняти 1-3 місця на двох етапах Кубка України.

З Майстром чуть складніше. Потрібно не менше 4 етапів зайняти 1-2 місця на Кубку України. А також є вимоги до кількості учасників і кількості представлених регіонів.


Офіційних результатів Кубку ФАУ ще досі немає (вони вже фактично є, але ще не затверджені КАС), але про ту всю паперову роботу я би радив всім хто виконав якісь нормативи подумати прямо ВЖЕ ібо там є строк 3 місяці (на моє питання відколи його рахують - чи від моменту публікації остаточних офіційних результатів, чи від моменту фінішу гонки - мені відповідь дати не змогли.. логічно то після результатів, але хто його знає як насправді)... То стосується я думаю і Magnus і yes .

Наразі я дзвонив до в.о. Комітету по драгу, він сказав що поможе нам з паперовими виписками з протоколів змагань (пункт №1).
Також порадив піти розузнати все детально в Управління фізичної культури і спорту.

Я планую тим на днях зайнятися (треба зібрати побільше інфи шо і як то все робиться), якщо ще хтось хоче приєднатися то кажіть, або якщо хтось має іншу інфу то тоже кажіть.

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення Magnus » Вів, 12 листопада 2013, 10:18

Чекаєм офіційних результатів! Як тільки будуть протоколи в мене є люди в Управлінні фізичної культури і спорту, які допоможуть...

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення Babak » Вів, 03 грудня 2013, 11:59

є оновлення? коли можна вітати? :)
Блекджек і все таке!)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення vovka » Вів, 03 грудня 2013, 12:15

Babak, оновлення є, але як завжди ))

кароче нас як завжди розвели. оказується то був не кубок україни, а національна серія з голосною назвою "кубок фау" (для мене це чомусь стало відкриттям :confused ) . кароче статус змагання не той, звання там якісь лєві, може комусь кандидата і дадуть. помоєму за 1 місце полагається. але можу помилятися.

а результатів офіційних досі ніде не вивішали, кажуть на цьому тижні вже верняк :facepalm

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення YuraDOC » Вів, 03 грудня 2013, 12:21

vovka, печалько белеать...
(O==[][]==O)

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення Babak » Вів, 03 грудня 2013, 13:03

vovka писав: кароче нас як завжди розвели. оказується то був не кубок україни, а національна серія з голосною назвою "кубок фау"
пздц :facepalm

купа потраченого часу, сил, і грошей
Блекджек і все таке!)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення vovka » Вів, 03 грудня 2013, 13:07

Babak, причому в регламенті всюда написано "кубок", "володар кубка" і т.п.
підміна понять.


Але кандидата наші мають отримати. але ліпше дочекатися офіційних результатів. непонятно шо так довго тянуть.

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення YuraDOC » Вів, 03 грудня 2013, 15:50

Одним словом в ФАУ як в державі, навіть перзиденти Віктори Янокуваичі :facepalm
(O==[][]==O)

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Як зробити звання по підсумках Кубку ФАУ.

Повідомлення Magnus » Вів, 03 грудня 2013, 19:41

Спілкувався я з Сергійом Єжинковом і він мені сказав, що він був в Києві і має протоколи змагань. Я за результатами всіх етапів перший в свому класі. І максимум, що я зможу отримати звання КМС.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей