Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Последний драг в этом сезоне от ЛТК )
Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Just be » П'ят, 09 листопада 2007, 20:51

yes писав:По поводу приводов,то задний лучше чем полный при одинаковой мощности двигла
Якщо брати по втратах, то задній найкращий, але якщо для драгу то тут вже іде мова про щеплення з дорогою і нормальним стартом.
yes писав:БМВ с 300 л.с может проехать за 12.7
Ти таке бачив ? Бо я чесно кажучи завжди думав що м3(321 лс) проїде в районі 13.5, можливо якщо повністю облегшити то проїде 12.7, але то вже не буде машина для кожного дня.
Ledokol писав:а м3,сток на 402м (при її вартості :sing ) буде "нюхати вихлоп" у чуть тюненого врикса/сті......
Залежить наскільки тюненому, бо можна і м-ку трохи потюнити :))

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення 21043 SW » П'ят, 09 листопада 2007, 21:00

Just be писав:брєд, за рахунок повного приводу машина випригне на пару корпусів на старті і буде тулити
Скорее бред, то что Ты написал. Если бы Ты пару раз съездил в Киев на драг и увидел старт Олега-купе, Ты бы поменял свое мнение. Так же прошу обратить на "обрубок" - ТРУДОВЫЕ РЕЗЕРВЫ и тройку из Алчевска.
Just be писав:на нашій трасі задній привід на сліках може вилетіти нафіг, бо траса карява.
При желании на нашей трассе можно вылететь и на обычной машине, что показал Сережа-Маёр пару лет назад, кто знает вспомнит.
Just be писав:не вигідно матеріально, при наших доходах, рядити в мотор суми 5-7-10к баксів, не окупиться, будуть призові нормальні можна шось думати, а пока катаються тази які при набагато меншому бюджеті, в своїх класах рулять.
Тоже бред. Сделай машину, поедь в Ровно, Ужгорож, Киев, Кривой Рог, Харьков, Бердянск и т.д. какие проблемы? Там бабло быстро отработаешь которое положил в машину. Так что разговоры это все.
Ну а бюджет наших ТАЗов мешьне, только потому, что меньше вкладывают. Спорт двигатель на ТАЗ стоит от 6000 у.о., при этом сам впрыск стоит от 2500 у.о., да и коробка на драг стоит 15000 у.о. - это Я так по минимуму. Так что БМВ еще не дорогая машина. А если залезть в Бубару, то Ледокол Тебе скажет что по чем 8)
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Just be » П'ят, 09 листопада 2007, 21:26

21043 SW писав:Скорее бред, то что Ты написал. Если бы Ты пару раз съездил в Киев на драг и увидел старт Олега-купе, Ты бы поменял свое мнение. Так же прошу обратить на "обрубок" - ТРУДОВЫЕ РЕЗЕРВЫ и тройку из Алчевска.
Ти назвав ті машини які напаковані по самий не хочу, і виїзжають з 11 с, а я говорю в загальному про повний і моно привід, а не про конкретні машини.
21043 SW писав:При желании на нашей трассе можно вылететь и на обычной машине, что показал Сережа-Маёр пару лет назад, кто знает вспомнит.
Ти хочеш сказати шо наша траса ідеально пристосована для машин на сліках (я про задній привід) ?
21043 SW писав:Тоже бред. Сделай машину, поедь в Ровно, Ужгорож, Киев, Кривой Рог, Харьков, Бердянск и т.д. какие проблемы? Там бабло быстро отработаешь которое положил в машину. Так что разговоры это все.
Ну а бюджет наших ТАЗов мешьне, только потому, что меньше вкладывают. Спорт двигатель на ТАЗ стоит от 6000 у.о., при этом сам впрыск стоит от 2500 у.о., да и коробка на драг стоит 15000 у.о. - это Я так по минимуму. Так что БМВ еще не дорогая машина. А если залезть в Бубару, то Ледокол Тебе скажет что по чем 8)
Я говорив про наші гонки, про нашу трасу, а не про машини в яких зарито по 50к зелені, які їздять і знімають гроші за перші місця і їхній бізнес напряму залежить від того наскільки вони себе покажуть на гонках.
В тебе стоїть шось з того шо ти описав ? Чи в когось з знайомих зі Львова ? Тошо суба в тюнінгу дуже дорога тут нема про шо спорити.

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Sem » Суб, 10 листопада 2007, 11:59

Ledokol писав:а м3,сток на 402м (при її вартості ) буде "нюхати вихлоп" у чуть тюненого врикса/сті......
М3 даже сток не будет нюхати выхлоп субару,не говорю про доделаную М3
И вообще не собираюсь спорить на эту тему
Просто добавлю если у кого то возникают сомнения,приглашаю хоть раз в Киев на чайку драг бумеров,одна тройка от Филина с объемом 2,8 вставит почти все выше упомянутые,даже не нужно М3.
Вот там народ вкладывает в машины.
А что мы спорим,у нас все BMW тройки в СТОКЕ,в своем классе они вставят почти все.
BMW ///М Power

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Sem » Суб, 10 листопада 2007, 12:21

Ledokol,
данные сток М3 Е46 0-100 5.2
сток М3 CSL E46 0-100 4.9
данные сток Impreza 2.5 WRX AWD 0-100 5,9
сток Impreza 2.5 WRX STi AWD 0-100 5,4
Внимание вопрос, кто будет нюхать,чей фыхлоп???? :happy
BMW ///М Power

Аватар користувача
Ledokol
Повідомлень: 352
З нами з: Вів, 06 березня 2007, 18:54
Авто: Бубару, 12.8 -402м
Звідки: www.forsage.lviv.ua www.300plus.kiev.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Ledokol » Суб, 10 листопада 2007, 12:45

Sem, ....бачу, що ти вживу не бачив ні одного стару м3 на 402.....і ти знаєш, як виводятся цифри виробника про розгін до сотні??..особливо німецькі,зокрема і порш) поцікався!....багато говорити не буду....враження,що ти не в темі....наводиш приклади тюнених київських машин-до чого???....щоб багато не говорити-слова власника м3, про то,що сток сті2.5 (13.6с) привозить крило сток м3 тебе задовільнять???
http://www.bmwclub.ua/bmwforum/read_f_2 ... _last.html
......і ще ...пропоную ТАК ВПЕВНЕНО говорити тільки про то, що знаєм (а не по типу інтернет рулить)-зокрема за свої машини.....і коли я сказав про "нюхати вихлоп"- я не привожу цифри з нету, я ЇЗДИВ своєю машиною з м3....

Аватар користувача
Ledokol
Повідомлень: 352
З нами з: Вів, 06 березня 2007, 18:54
Авто: Бубару, 12.8 -402м
Звідки: www.forsage.lviv.ua www.300plus.kiev.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Ledokol » Суб, 10 листопада 2007, 12:57

....і щоб не починати "дитячий треп" яка машина краще, від себе додам-коли я сказав, що субару на 402м краще м3 (все сток), то я НЕ КАЖУ, що марка Субару краще БМВ, зокрема м3........402м-це всьог навсього один з багатьох показників авто, і багато для кого далеко не самий головний..........

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Sem » Суб, 10 листопада 2007, 14:28

Ledokol,
хотел дальше спорить......не буду
скажу только одну многое зависит от водителя,и от его машины
а не от брэнда в целом бмв или субару
BMW ///М Power

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення 21043 SW » Суб, 10 листопада 2007, 18:57

Just be писав:В тебе стоїть шось з того шо ти описав ? Чи в когось з знайомих зі Львова ?
У меня да, могу показать :D А у Тебя?
Just be писав:а я говорю в загальному про повний і моно привід
Какая разница в запаковке авто, Тебе все говоряд задний привод лучше полного!!!! Затрат на старте меньше. То что полный прыгнет в перед Я согласен, а дальше? :sing
Just be писав:Ти хочеш сказати шо наша траса ідеально пристосована для машин на сліках (я про задній привід) ?
Если пойти по правила, то в нашей стране нет ни одного трека для слика, так что если придираться то не подходит, а если прибрать яму по правой полосе и пару выбоин, то подойдет. Но это не главное.
Суть пьесы такова: если есть желание, как писал Вовка, то можно по тихоньку лепить авто, а не рассказывать всем, либо 20 тон, либо не делать. "Москва не сразу строилась" ;)
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення vovka » Суб, 10 листопада 2007, 19:25

21043 SW писав: Какая разница в запаковке авто, Тебе все говоряд задний привод лучше полного!!!! Затрат на старте меньше. То что полный прыгнет в перед Я согласен, а дальше?
доречі цього року в Ровно 3000 баксів в анлімі виграла задньориводна старенька беха. При тому що в цьому класі були повноприводні тюнені автомобілі, помоєму навіть тюнений чорний ЕВО-9 з Запоріжжя спеціально приїжджав і програв тоді.

Аватар користувача
Ledokol
Повідомлень: 352
З нами з: Вів, 06 березня 2007, 18:54
Авто: Бубару, 12.8 -402м
Звідки: www.forsage.lviv.ua www.300plus.kiev.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Ledokol » Суб, 10 листопада 2007, 20:19

vovka, якщо ти говориш про гонки в Рівному в рамках чемпіонату федераціїї драгу, то доречі це, якщо не помиляюсь, ево8MR, 410лиси

....пропоную створити окрему тему про львівський драг,львівські машини і гонщиків, що ганяють на драгу.....хто кому дав "вихлоп нюхати"))).......останні пости перенести туди....ми не в тій темі це все почали обговорювати...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення vovka » Суб, 10 листопада 2007, 20:36

Ledokol, ні, то не чемпіонат. То їхній МЕГАДРАГ був
http://club-forsag.com/index.php?area=1 ... newsid=204
фото
http://club-forsag.com/index.php?area=1 ... s&galid=32
Ось ця беха, їхала в районі 12.6 (якщо не помиляюся бо результатів на їхньому сайті нема а по памяті вже тяжко згадати):
http://club-forsag.com/index.php?p=gall ... cdesc=desc

Я мабуть переплутав з іншою гонкою, бо щось цього чорного ЕВО там небачу.

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Just be » Суб, 10 листопада 2007, 23:16

21043 SW писав:У меня да, могу показать :D А у Тебя?
В мене сток :) Пока :)
21043 SW писав:То что полный прыгнет в перед Я согласен, а дальше? :sing
Ну і я про то говорив.
То шо задній привід найкращий, бо в нього не ідуть втрати потужності як в повному, і кращий від переднього бо вісь нагружається повністю, і так ясно.
Нашо тоді в Києві є поділ на приводи в турбо класі?
21043 SW писав:Если пойти по правила, то в нашей стране нет ни одного трека для слика, так что если придираться то не подходит, а если прибрать яму по правой полосе и пару выбоин, то подойдет. Но это не главное.
Суть пьесы такова: если есть желание, как писал Вовка, то можно по тихоньку лепить авто, а не рассказывать всем, либо 20 тон, либо не делать. "Москва не сразу строилась" ;)
Якщо будувати атмо машину то поступово робити без проблем, а якщо будувати турбо машину на базі атмо, то мінімум треба зразу вкинути туда, а мінімум який зможе конкурувати в анлімі, це 400+ сил, і поступово хоть лопни не получиться, бо не можна поставити колектор і інтеркулер і чекати 1-2 місяці на гроші щоб купити турбу і т.д. А якщо ставити то шо позволяє бюджет зразу то прийдеться зразу міняти ібо не конкурентно спроможний будеш.
Нашу трасу треба робити щоб проводити змагання на високому рівні, і щоб приїжали люди з того самого Києва. Бо на їхніх форумах написано що у Львові траса повна лажа і ледве підходить для стокових машин, а не для потужних на сліках.
vovka писав:доречі цього року в Ровно 3000 баксів в анлімі виграла задньориводна старенька беха. При тому що в цьому класі були повноприводні тюнені автомобілі, помоєму навіть тюнений чорний ЕВО-9 з Запоріжжя спеціально приїжджав і програв тоді.
Це за етап один ? Чи цілий чемп ? Який в нас призовий в анлімі ?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення vovka » Суб, 10 листопада 2007, 23:26

Just be писав:Це за етап один ? Чи цілий чемп ? Який в нас призовий в анлімі ?
За один етап. Чувак приїхав, забрав гроші і поїхав :sing
Навіть в 1.4 класі тоді було 600$ призовий :)), шкода що я тоді був без карбів і не зміг виграти в того ровенського бо більше нормальних машин небуло ))
Призовой фонд делится:
1 класс - 3000.00 грн. / экв. $600.-
2 класс – 3000.00 грн. / экв. $600.-
3 класс – 3000.00 грн. / экв. $600.-
4 класс – 3000.00 грн. / экв. $600.-
5 класс – 3000.00 грн. / экв. $600.-
6 класс – 15000.00 грн. / экв. $3000.-
Я хйз де вони беруть спонсорів (тим більше Рівне значно менше місто за Львів), але факт залишається фактом.

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Just be » Суб, 10 листопада 2007, 23:44

vovka писав:За один етап
О, то цікаво) Наводить на багато роздумів :) А призове тільки 1 місце ?
А скільки в нас не знаєш ?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення vovka » Суб, 10 листопада 2007, 23:48

Just be писав:А скільки в нас не знаєш ?
Незнаю, я в анлімі не ганяю :))) я взагалі заради грошей ніколи не ганяю. В мене гонки це хобі, і на призовий мені якшо чесно [цензура] :sing Ти не повіриш но виграші з двох етапів рояла в мене ше в шкафу лежать у вигляді фішок :D

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення vovka » Суб, 10 листопада 2007, 23:53

Just be писав:А призове тільки 1 місце ?
Призове одне. Виграв - забрав всі гроші і поїхав :))

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Just be » Нед, 11 листопада 2007, 00:16

vovka писав:Призове одне. Виграв - забрав всі гроші і поїхав :))
Класно, а десь є інфа зі скількох виїжають там ?

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення 21043 SW » Нед, 11 листопада 2007, 10:50

Just be писав:а якщо будувати турбо машину на базі атмо, то мінімум треба зразу вкинути туда, а мінімум який зможе конкурувати в анлімі, це 400+ сил,
А Ты мне объясни, зачем строить турбо для драга???? В анлиме ни когда не выйдешь в лидеры, это факт, а в своем классе вообще без проблем. И вкладывать деньги по тихонько можно. Катайся в западном регионе и собирай деньги. :D
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
Ledokol
Повідомлень: 352
З нами з: Вів, 06 березня 2007, 18:54
Авто: Бубару, 12.8 -402м
Звідки: www.forsage.lviv.ua www.300plus.kiev.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Последний драг в этом сезоне от ЛТК )

Повідомлення Ledokol » Нед, 11 листопада 2007, 12:00

Є тільки один момент :) -треба весь час щось удосконалювати-підсилювати....наприклад на наступний сезон, щоб можна було по Заходу мені щось вигравати, без підсиленої коробки,фронт кулера і метанолу нікуди......а це ще одна "девятка" ))

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей